Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

moze ocena poszła o pkt w dół, bo gra przez rok sie nic nie zmieniła. Nie wiem, nie czytałem recenzji, ale jesli tak, to chyba nie znaczy ze gra jest gorsza ;)

Dokładnie Solid - jedną recenzję już mam za sobą. Te same odgrzewane kluchy. Ocena nie może być więc wyższa czy taka sama. Kiedyś to był średniak. Dziś też jest, tylko nadgryziony zębem czasu. Nota jest sprawiedliwa. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno działają.

Ja podłączyłem bezprzewodowego pada Logitecha do PC i wszystko działa. Ułożenie przycisków jest identyczne jak w oryginale. Działa w Motorstormie oraz GTHD (tylko w tych testowałem narazie). Brakuje tylko przycisku "guide" czy jakkolwiek się on nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa doskonale mysz i klawa. Mam zestaw microsoftu mysz+klawiatura bezprzewodowa i działą na jednym odbiorniku więc z innymi też nie będzie problemu.

 

PS. Dzisiaj w MM widziałem Sixaxisy po 179zł. ;)

 

PS2. Obiecany filmik z MS KLIK

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent (X360, PS3, PC, X, Wii, PS2, GC)

 

Graphically, the game looks good, but falls short of the detailed display Sam saw on Xbox 360 last year. Players who ran through the paces in Microsoft-land will notice a slower framerate and the loss of a few small details (things like a smaller quantity of fights during the prison riot, different textures on character close-ups and no goggle-toggle when tossing on Sam's specs).

PS3 - IGN Review - 7.9/10

X360 - IGN Review - 9.0/10

PC - IGN Review - 9.0/10

 

gamerankings.com

- SC:DA - PS3 - 70.0%

- SC:DA - X360 - 84.4%

- SC:DA - PC - 81.3%

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh i to ma być rzetelna ocena? Widziałeś to na PC? Skoro na PC dostał tak wysokie noty to nie wyobrażam sobie tego na PS3 z tą oceną. Wystarczy przejrzeć topic o splinterze w dziale gry. Ta gra to jeden wielki BUG!!! :) Zal mi tych konwersji. Na szczęście nie muszę się męczyć z tymi pecetowymi gniotami! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh i to ma być rzetelna ocena? Widziałeś to na PC? Skoro na PC dostał tak wysokie noty to nie wyobrażam sobie tego na PS3 z tą oceną.

widocznie na PS3 jest jeszcze gorzej ;)

 

 

Na szczęście nie muszę się męczyć z tymi pecetowymi gniotami! :/

Splinter Cell to gra konsolowa dostępna także na PC

pierwsza część splintera wyszła na iksa pół roku przed konwersją pecetową

Double Agent tez najpierw był na konsole, a dopiero później na pecety

 

wg twojego rozumowania równie dobrze można powiedzieć, że DMC3 lub DMC4 jest pecetową grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kiepskie konwersje a na PC ich nie brakuje. Zobacz na takiego RE4. To na starym PS2 ma lepszą grafę! To samo z DMC3. Jak widać w drugą stronę też można. :/ Widocznie do konwersji nie przykłada się zbyt dużej wagi. Ważne, żeby wydać co jest i jeszcze trochę na tym zarobić. Wogóle to zastanawiam się czemu gry na PS3 mają najniższe noty. Taki Virtua Tennis 3:

 

X360 - 8

PS3 - 7.3

PSP - 7.8

 

Jakieś sugestie? Przecież najlepiej wygląda na PS3. Więc co jest jeszcze nie tak z tymi grami? :|

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek

wersja na PC to zupelnie inna gra, tak jak graw na x360 jak i na PC

 

wersja DA na PS3 to jest ta sama wersja co na x360, nie ta co na PC. Wersja PC to jeden wielki kaszalot, nawet w CDA dostał 6 podajze, a tutaj 8 i 9 łapie. Stad kojak pisze ze te recenzje sie nie trzymają ni kupy ni du.py. Chociazby wersja PS2, ktora ma lepsza ocene niz PS3 0____o. Moze grafika albo dzwiek jest lepszy na PS2? Wątpie. Tutaj rowniez na ocene ma wplyw obsuwa premiery, bo gra nie wywołuje takich reakcji jak te kilka miesiecy temu podczas premiery na innych platformach.

 

Juz pomijam to ze obydwie recenzje były robione przez inne osoby, a po koncowych ramkach gdzie są pojedyncze oceny za kazdy element gry widac, ze kazda miała inne podejscie do tej gry/serii.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to zastanawiam się czemu gry na PS3 mają najniższe noty. Taki Virtua Tennis 3:

 

X360 - 8

PS3 - 7.3

PSP - 7.8

 

Jakieś sugestie? Przecież najlepiej wygląda na PS3. Więc co jest jeszcze nie tak z tymi grami? :|

Z tego co mi wiadomo wyglądają tak samo. Był filmik na GT i nie widziałem różnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to zastanawiam się czemu gry na PS3 mają najniższe noty. Taki Virtua Tennis 3:

 

X360 - 8

PS3 - 7.3

PSP - 7.8

 

Jakieś sugestie? Przecież najlepiej wygląda na PS3. Więc co jest jeszcze nie tak z tymi grami? :|

taaa, bo Ty grałeś w obie wersje i wiesz, że wygląda lepiej na PS3 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo roznica w ocenach tych samych gier na X360 i PS3 wynika z tego, ze gry pod PS3 sa bardziej rygorystycznie ocenianiane, co jest spowodowane zbyt wielkimi oczekiwaniami co do mocy PS3 . Bunczuczne zapowiedzi panow od Sony jako ich 'maszyna' zmiecie wszystko co dotychczas zostalo wydane zbieraja swoje zniwa. Tak wiec jezeli ten sam tytul na PS3 i X360 nie bedzie sie prezentowal duzo lepiej na tej pierwszej konsoli to oceny beda nizsze od tych jakie uzyskala gra na konsole M$. Tak ja to widze. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo wyglądają tak samo. Był filmik na GT i nie widziałem różnic

Dokladnie . Sam ogladalem pare razy filmik na gametrailers i nie widze roznicy . No moze poza cena na PS3 a ta na X0 , dlatego wlasnie zamowilem wersje na X0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem filmik w dziale gry. Tam jest porównanie PS3 vs X360. Generalnie z tymi opiniami jest coś nie tak. Sprawdziłem teraz na gamerankings.com i VT3 ma:

 

X360-80.8%

PS3 -80.2%

 

No i tu bym się bardziej zgodził. Ta delikatnie niższa ocena może wynikać np. z braku vibry. Ale reszta to ta sama gra. Więc te recenzje do końca nie są wiarygodne.

 

PS. Działa Wam demko Def Jam Icon z konta USA? U mnie błąd pliku po instalacji! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VT3 na PS3 dodatkowo nie ma AA więc też te dziesiątki procentów przez to mogło ulecieć (ale ogólnie faktycznie nie widać różnicy, też oglądałem ten filmik :P)

 

W zasadzie jestem zbliżony zdaniem do tego co napisał Santi. Sony obiecywało sporo, ludzie się napalili i nawet gdy fakty zaczynały pokazywać, że ta konsola nie może "powerowo" przeskoczyć XO (a na pewno nie dużo) to i tak do nich to nie dotarło i teraz mamy tego skutki. Mam nawet wrażenie że to sami ludzie w sobie nosili "sztuczną", w pewien sposób wyimaginowaną wizję mocy PS3 przez co efekt się dodatkowo spotęgował. Trochę mi to przypomina sprawę Fable na pierwszego iXa. "Piotruś" naobiecywał gruszki na wierzbie a gdy się okazało że tych gruszek nie ma to i oceny poleciały w dół. Oceny były wynikową niezadowolenia z braku naobiecywanych rzeczy a nie oceną faktycznie zawartych w grze elementów (a przecież Fable nie jest grą złą). Recenzenci powinni przejrzeć na oczy, jeżeli dalej będą wierzyć w nieograniczone moce PS3 to gry identyczne na PS3 i XO będą po prostu oceniane wyżej na XO "bo PS3 powinno więcej"...dla mnie LOL.

 

Albo może rzeczywiście z wersjami gier na PS3 jest coś nie tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jestem zbliżony zdaniem do tego co napisał Santi. Sony obiecywało sporo, ludzie się napalili i nawet gdy fakty zaczynały pokazywać, że ta konsola nie może "powerowo" przeskoczyć XO (a na pewno nie dużo) to i tak do nich to nie dotarło i teraz mamy tego skutki. Mam nawet wrażenie że to sami ludzie w sobie nosili "sztuczną", w pewien sposób wyimaginowaną wizję mocy PS3 przez co efekt się dodatkowo spotęgował. Trochę mi to przypomina sprawę Fable na pierwszego iXa. "Piotruś" naobiecywał gruszki na wierzbie a gdy się okazało że tych gruszek nie ma to i oceny poleciały w dół. Oceny były wynikową niezadowolenia z braku naobiecywanych rzeczy a nie oceną faktycznie zawartych w grze elementów (a przecież Fable nie jest grą złą). Recenzenci powinni przejrzeć na oczy, jeżeli dalej będą wierzyć w nieograniczone moce PS3 to gry identyczne na PS3 i XO będą po prostu oceniane wyżej na XO "bo PS3 powinno więcej"...dla mnie LOL.

bardzo możliwe, ale czyja to wina jak nie Sony? sami sobie zgotowali taki los swoim "marketingiem" (rendery E3, 1080p przy 120fps, itp, itd)

 

 

--------------

 

Battlefield: Bad Company (PS3, X360)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage AA = 0 i zeskalowanie zdjecia w dol to albo programisci maja jeszcze przed soba sporo roboty, albo to rzeczywiscie screeny z wersji PS3 ;)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PS3 nie ma AA? Bo te screeny wyglądają *****, że tak powiem;p

tak jak mówi Ditz - nie wiadomo z jakiej platformy to są screeny

 

ale jesli chodzi o AA i PS3 to chyba jeszcze nie ma zadnej gry na PS3 z AA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak HDR z pełnoekranowym wygładzaniem jest wytykane trochę na wyrost. Nie wiem czy układ zastosowany w Xboxie360 jest na tyle wydajny, by z łatwością można było implementować tę kombinację w przyszłych - coraz bardziej złożonych tytułach. Ogólnie brak w PS3 możliwości łączenia tych dwóch funkcji nie jest jakąś tragedią. RSX dobrze powinien sobie radzić z AA - czemu w niektórych tytułach tego nie widać, tego nie wiem. Możliwe, że to początki i później będzie już tylko lepiej. Wydaje mi się, że w VF5 jest włączone wygładzanie. Warto obserwować kolejne tytuły. Myślę, że dużo powie nam Heavenly Sword, gdy już pojawi się na rynku. Jak pamiętam z wypowiedzi twórców, udało im się uzyskać technikę HDR + AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to akurat GPU w Xie jest nowoczesniejsze i jako pokrewne X1800 moze odpalic AA i HDR.

ludzie ludzie ale wy macie problemy.. wiadomo grafika rzecz wazna bo to konsola ale chyba rzecza najwazniejsza jest grywalnosc i moze lepiej na tym sie skupic. Biorac np taka gre na PC Quake III (PS3 daje rowniez mozliwosc rozgrywki po sieci) a jest bardzo wielu zwolennikow tej gry. Wartosciowe gry to te w ktore sie gra a nie te ktore sie odpala na 20minut aby poogladac ladne widoki i wurzucic plytke do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...