Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

tylko gdzie faktycznie jest ten HDR? w ogole gdzie jest aniso? na ja jakim API konsole dzialaja? PS3 to zdaje sie jakas odmiana OpenGL. fsaa to bardziej zlozony problem niz sie wydaje np. silnik UE3, przez nowa implementacje cieni, na PC wymaga dx10, aby dzialaly one poprawnie z fsaa, ale, ze w grach nie ma filtrowania tekstur, to juz nie jest w porzadku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja ten wyjedzie z techniczna gadka to jak walec, az sie pisac odechciewa ;)

a bo czlowiek rozpieszczony wizualnie jest i sie domaga ;)

a ciekawe czy da sie cos "pogrzebac" w plikach samych gier? mozna sie do nich jakos dobrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku płyt XO, to po włożeniu do napędu w komputerze, odpala sie player dvd z ładnym napisem proszącym o wsadzenie płytki do konsoli. A widoczna zawartość płyty to tylko ten filmik, czyli jakieś ~ 6mb.

 

Ktoś sprawdzał w PS3?

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mala szansa, aby ktos mial naped BluRay podlaczony do kompa, o ile o to ci chodzi.

no ja mialem na mysli, czy da sie jakos dostac do plikow na hdd. domyslam sie, ze gry sobie cos tam zrzucaja, byc moze tez jakies pliki cfg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że na PS3 nie ma równocześnie HDR i AA to wina RSX'a (a raczej jego "rodziców" po których odziedziczył tą niedogodność). Nie znaczy to że nie da się zrobić HDR'u inaczej i dzięki temu być w stanie odpalić AA tylko czy RSX da radę wtedy? W XO, Xenos ma specjalnie 10 MB superszybkiej pamięci specjalnie do robienia AA więc nie tylko AA tam jest z HDR bo sam układ na to pozwala ale też dzięki tej pamięci (podejrzewam że gdyby jej nie było to część gier też nie miałaby AA ale to takie moje spekulacje).

 

VT3 na XO i PS3 wyglądają tak samo (subiektywnie mówiąc) ale na PS3 chyba nie ma AA (na filmiku widać że siatka jest "postrzępiona" bardziej niż na XO). Dla mnie nie jest to jakaś tragedia, na moim kompie zawsze grałem w niższych detalach i do "ząbków" jestem przyzwyczajony aż nad to chociaż nie jest to żaden argument łagodzący opinie o PS3 i grach na nią (to tylko moja subiektywna opinia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koncie EU wyszło demo kaczuszek. Bez rewelacji. ;) Na USA jest Armored Core 4 Demo oraz trailer z GTA4 w HD. Nawet nieźle to wygląda. :) Poza tym jest kilka filmików. ;)

 

Update

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Czyżby opanowano HDR+AA? :) Giera wygląda miodnie! :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanboye robili to porównanie i tyle :)

 

Spcejalnie przyrównywałem skreny z ps3 i xboxa 360 i nie widziałem takich róznic....

 

 

Proponuje wam połazić po stronach ze skrenami obu gier i samemu zrobić porównanie.

 

Syrob

 

wytłumacz mi jedną rzecz, dlaczego oblivion w wersji na ps3 prezentuje się lepiej ?

 

a chyba przyznasz że jest bardziej zawansowany niż "pan rybak"

 

Być może jest tak jak z niektórymi konwersjami na xksa, przypomnijmy sobie jak wygladał prey w wersji na xboxa 360... miał dużo słabsze etxtury niż na pc w max detalach. Do tego płynność animacji nie była idealna, tak samo było z quake 4, o F.E.A.R już nawet nie wspomne.

 

Czy te wymienione gry to szczyt możiwośći konsoli bila? no nie, to nie udolne konwersje i na ich podstawie nie można określić co konsola potrafi, być moze tak samo jest ze splintel cellem na ps3.

 

Wystarczy zobaczyć jak wyglada najlepszy tytuł startowy na ps3 Motorstorm, ogromne tereny, super fizyka do tego idealna płynnośc.

 

 

 

Niestety nie mam jeszcze nowego splitner cella i nie moge sam przyrónać go do wersji z xboxa 360.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie wszystko zależy od tego czy konwersja jest robiona "na kolanie", czy developer zdecyduje się dopieścić swój produkt tak jak Obliviona. No ale fanboye muszą się czymś karmić.

 

 

Nieoficjalny blog Sony - TreeSpeech podaje daty premier najbardziej oczekiwanych gier na PLAYSTATION 3. Tytuły te miałyby zostać wydane w okolicy września. Mowa o takich killerach jak Heavenly Sword, Lair. Co ciekawe strona podaje, że w tym samym okresie do sprzedaży trafić ma Killzone 2 oraz Ratchet & Clank! Nie brakuje również innych, sensacyjnych informacji. Ponoć na PS3 zmierza poprawiona i dopalona do standardów HD wersja WipeOut Fusion z PS2 oraz Bioshock od Irrational Games. Tymczasem Microsoft trzyma się wersji, iż Bioshock będzie tytułem exlusywnym na Xbox'a 360. Sony oficjalnie nie potwierdziło tych rewelacji. Oświadczyli jednak, że jedynym tytułem spośród wymienionych, który ma ustaloną datę premiery jest Lair. Gra ma się ukazać w USA w lipcu.

Nie chce mi się wierzyć w tego Killzone we wrześniu. A z tym Lair też przesadzili myślałem, że będzie można zagrać sobie już w maju/czerwcu, a tu przesuneli premiere o pare miesięcy.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

fanboye robili to porównanie i tyle :)

 

Spcejalnie przyrównywałem skreny z ps3 i xboxa 360 i nie widziałem takich róznic....

Proponuje wam połazić po stronach ze skrenami obu gier i samemu zrobić porównanie.

 

Syrob

 

wytłumacz mi jedną rzecz, dlaczego oblivion w wersji na ps3 prezentuje się lepiej ?

 

a chyba przyznasz że jest bardziej zawansowany niż "pan rybak"

 

Być może jest tak jak z niektórymi konwersjami na xksa, przypomnijmy sobie jak wygladał prey w wersji na xboxa 360... miał dużo słabsze etxtury niż na pc w max detalach. Do tego płynność animacji nie była idealna, tak samo było z quake 4, o F.E.A.R już nawet nie wspomne.

 

Czy te wymienione gry to szczyt możiwośći konsoli bila? no nie, to nie udolne konwersje i na ich podstawie nie można określić co konsola potrafi, być moze tak samo jest ze splintel cellem na ps3.

 

Wystarczy zobaczyć jak wyglada najlepszy tytuł startowy na ps3 Motorstorm, ogromne tereny, super fizyka do tego idealna płynnośc.

Niestety nie mam jeszcze nowego splitner cella i nie moge sam przyrónać go do wersji z xboxa 360.

No fanboye są żałośni Jak jakaś konwersja z PC jest gorsza to oni różnic nie widzą, dla nich nawet lepiej wygląda można wejść nawet na forum xboxonline i zobaczyć jakie bzdury o FEAR piszą :lol: żałosne . A jak jakaś konwersja z ich platformy wygląda gorzej na innych platformach to już od razu leci jeden z drugim i screeny porównują, nie wiem to jakiś sposób dowartościowania się?

 

@kojak a jakie są jeszcze inne tryby? Gdzie się auta tam poprawnie prowadzą? Chodź i tak zgaduję, że do symulatora to i tak daleko ale to w końcu arcade?

 

Dajcie już sobie spokój z tymi porównaniami bo to coraz bardziej przypomina

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

fanboye robili to porównanie i tyle :)

 

Spcejalnie przyrównywałem skreny z ps3 i xboxa 360 i nie widziałem takich róznic....

Proponuje wam połazić po stronach ze skrenami obu gier i samemu zrobić porównanie.

 

Syrob

 

wytłumacz mi jedną rzecz, dlaczego oblivion w wersji na ps3 prezentuje się lepiej ?

 

a chyba przyznasz że jest bardziej zawansowany niż "pan rybak"

 

Być może jest tak jak z niektórymi konwersjami na xksa, przypomnijmy sobie jak wygladał prey w wersji na xboxa 360... miał dużo słabsze etxtury niż na pc w max detalach. Do tego płynność animacji nie była idealna, tak samo było z quake 4, o F.E.A.R już nawet nie wspomne.

 

Czy te wymienione gry to szczyt możiwośći konsoli bila? no nie, to nie udolne konwersje i na ich podstawie nie można określić co konsola potrafi, być moze tak samo jest ze splintel cellem na ps3.

 

Wystarczy zobaczyć jak wyglada najlepszy tytuł startowy na ps3 Motorstorm, ogromne tereny, super fizyka do tego idealna płynnośc.

Niestety nie mam jeszcze nowego splitner cella i nie moge sam przyrónać go do wersji z xboxa 360.

 

No dokładnie wszystko zależy od tego czy konwersja jest robiona "na kolanie", czy developer zdecyduje się dopieścić swój produkt tak jak Obliviona. No ale fanboye muszą się czymś karmić.

Nie chce mi się wierzyć w tego Killzone we wrześniu. A z tym Lair też przesadzili myślałem, że będzie można zagrać sobie już w maju/czerwcu, a tu przesuneli premiere o pare miesięcy.

 

Dlaczego zaraz uwazacie ze ktos musi porownywac wersje z ps3 i xboxa po wzgledem zosliwosci???

 

Nie da sie ukryc ze gry wydane na obydwie platformy gorzej wygladaj na ps3.Nawet jesliby wygladaly tak samo to i tak byloby to na niekorzysc ps3 bo dzieki cudownemu marketingowi sony ,ich konsola powinna zawsze lepiej wygladac!!,dzisiaj sony placi za to cene.Swoja droga ciekawe dlaczego wersje na x360 wygladaja lepiej?...moze to dzieki temu ze Microsoft posiadaj lepsze i latwiejsze oprogramowanie! zas na sprzecie sony potrzeba wiecej czasu aby dany efekt zaimpletowac i jest to trudniejsze.

 

I jeszcze te ciagle wstawki :fanboye fanboye fanboye..kazdy kto nie ma klapek na oczach i zauwazy roznice jest fanboyem???..radze isc troche po razsadek bo raczej widze tutaj wylewanie sie ton jakiegos zalu ze sony nie kochaja wszyscy lub nie pisze sie rozsprawek faworyzujacych ps3.

Sam czekam na obnizkie ceny ps3 oraz jakies fajne RPG ,jednak poki co nie ponosza mnie emocje zwiazane z ps3 co najwyzej rozczarowanie brakiem widocznej mocy ps3

 

Acha i jeszcze jedno :ta niektorych wiara ze sony pokaze jeszcze nie wiadomo co wzgledem grafiki moze sobie trwac i trwac ,ale nie zostanie spelniona!!,bo jesli na starcie nie bylo tytulow powodujacych opad szczeki to i pozniej tego nie bedzie.A najwyzej bedzie caly czas porownywalne z x360.Jedyna nadzieja w grywalnosci danego tytulu i jego exluzywnego wydania na ps3

 

ponizej fotki dla tych komu nie chce sie wchodzic w linka-roznice sa bardzo duze !!-ilosc szczegulow oraz efektow!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Gdzie sa shadery???????

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg twojego rozumowania jeżeli na starcie nie ma gier z przygniatającą grafiką to już nigdy ich nie uświadczymy :lol:. Gdyby przyjąć twój tok rozumowania to FF12 i GoW2 na ps2 wyglądałyby jak pierwszy Devil May Cry. No ale ok niech ci będzie, wyrzuciliśmy kase w błoto bo mogliśmy mieć lśniącego xboxa.

 

pozdro

 

ps. Można za darmo pobrać internetowy magazyn o Playstation 3 redagowany przez Brytyjczyków. Pierwszy numer dostępny jest pod poniższym linkiem.

http://www.gamerzines.com/download/P3Zine_1.pdf

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Wg twojego rozumowania jeżeli na starcie nie ma gier z przygniatającą grafiką to już nigdy ich nie uświadczymy :lol:. Gdyby przyjąć twój tok rozumowania to FF12 i GoW2 na ps2 wyglądałyby jak pierwszy Devil May Cry. No ale ok niech ci będzie, wyrzuciliśmy kase w błoto bo mogliśmy mieć lśniącego xboxa.

zeby pisac o kogos rozumowaniu nalezy jeszcze rozumiec co dana osoba napisala-bo dla mnie graficznie gt3 od gt4 wcale nie rozni sie graficznie,troche usprawnien i tyle, a ff12 ktore ukonczylem jakis czas temu wcale graficznie rowniez nie powala,a ze gralem lata na ps2 i robie to tez teraz to mam rozeznanie.Bo owszem o ile grywalnosc na szczescie wzrasta w niektorych tytulach i seriach tak grafika z pierwszego i ostatniego roku ps2 wcale sie specjalnie nie rozni, a juz abstraciach!ac ze wychodza tak samo crapy graficzne dzisiaj jak i wczesniej-wszystko zalezy od umiejetnosci koderow,pozatym wiemy jakie efekty moze wyswietlac ps3 wiec czym moze nas zaskoczyc jesli chodzi o grafike???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanboye robili to porównanie i tyle :)

Spcejalnie przyrównywałem skreny z ps3 i xboxa 360 i nie widziałem takich róznic....

Proponuje wam połazić po stronach ze skrenami obu gier i samemu zrobić porównanie.

 

Syrob

 

wytłumacz mi jedną rzecz, dlaczego oblivion w wersji na ps3 prezentuje się lepiej ?

 

a chyba przyznasz że jest bardziej zawansowany niż "pan rybak"

...........

buhahaha :lol2: i fanboye zmuszają producentów gier aby na ps3 gry wyglądały gorzej, dobry żart

 

co do obliviona to na x0 wychodzi(jak już nie wyszedł) patch, który poprawi grafikę :), a na ps3 nic o takich poprawkach nie wiadomo :unsure:

 

 

ps.

dzisiaj byłem na zakupach(złote tarasy) ;) i postanowiłem wpaść do saturna zobaczyć naszego bohatera tematu

 

pierwsze wrażenie po dotknięciu pada to WTF, plastik zastosowany w padzie sprawia wrażenie jakby był naprawdę marnej jakości :oops: , a waga i rozmiary to wg mnie nieporozumienie, pad od x0 biję tą podróbkę na głowę :lol2: , a jest jak wiemy tańszy

 

po obadaniu pada odpaliłem na początek F1 :D , furką jeździ się spoko, czuć prędkość, ale grafa panowie jest marna :( i nikt nie wmówi mi, że jest to killer graficzny, o motorstorm nie wspomnę bo tam również nie ma "opadu szczęki" słabe teksury, brak AA robią swoje

 

pozdrawiam

2400zł :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wg mnie to nawet dziecko rozróżni jakość grafiki pomiędzy tytułami startowymi na ps2, a tymi które ukazują się pod koniec jej życia.

Mówisz że wiemy co pokaże ps3. A co my wróżki jesteśmy? Nikt nie ma pojęcia co zaprezentuje nowy FF, GT, czy killzone.

Jak sam mówiłeś wszystko zależy od umiejętności koderów i kto wie co wykrzesają z nowej konsoli Sony.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby pisac o kogos rozumowaniu nalezy jeszcze rozumiec co dana osoba napisala-bo dla mnie graficznie gt3 od gt4 wcale nie rozni sie graficznie,troche usprawnien i tyle, a ff12 ktore ukonczylem jakis czas temu wcale graficznie rowniez nie powala,a ze gralem lata na ps2 i robie to tez teraz to mam rozeznanie.Bo owszem o ile grywalnosc na szczescie wzrasta w niektorych tytulach i seriach tak grafika z pierwszego i ostatniego roku ps2 wcale sie specjalnie nie rozni, a juz abstraciach!ac ze wychodza tak samo crapy graficzne dzisiaj jak i wczesniej-wszystko zalezy od umiejetnosci koderow,pozatym wiemy jakie efekty moze wyswietlac ps3 wiec czym moze nas zaskoczyc jesli chodzi o grafike???

 

naprawdę musisz albo mieć słaby wzrok, albo tak nie wyraźny TV.

 

Jesteś chyba pierwszą osobą która wypisuje ze gry z ps2 w pierwszym roku jej zycia nie rózną się graficznie od gier u schyłku życia tej konsoli.

 

Nie będe podawał przykładów bo mi się nie chce :) ale przy tej konsoli widać ile czasu zajmuje poznawanie sprzętu przez programistów.

 

nie wytrzymałem i podam kilka przykładów.

 

Tekken Tag Tournament vs Tekken 5

Burnout vs Burnout 3

JAK vs JAK 3

Ratchet and Clank vs Ratchet and Clank 3

Devil may cry VS Devil may cry 3

WRC vs WRC 4

GTA vs GTA San Andreas

GOD OF WAR vs GOD OF WAR 2

 

 

Te gry są bardzo dobrym przykładem .

 

 

buhahaha laugh.gif i fanboye zmuszają producentów gier aby na ps3 gry wyglądały gorzej, dobry żart

 

 

pierwsze wrażenie po dotknięciu pada to WTF, plastik zastosowany w padzie sprawia wrażenie jakby był naprawdę marnej jakości icon_redface.gif , a waga i rozmiary to wg mnie nieporozumienie, pad od x0 biję tą podróbkę na głowę laugh.gif , a jest jak wiemy tańszy

 

po obadaniu pada odpaliłem na początek F1 icon_biggrin3.gif , furką jeździ się spoko, czuć prędkość, ale grafa panowie jest marna icon_sad2.gif i nikt nie wmówi mi, że jest to killer graficzny, o motorstorm nie wspomnę bo tam również nie ma "opadu szczęki" słabe teksury, brak AA robią swoje

 

pozdrawiam

2400zł laugh.gif

 

fanboye nie muszą ci odpowiadać bo twoja wypowiedz jest fanboyowska :wink:

 

pad od ps3 nie ma przeciez samych wad.... mi też bardziej odpowiadał ten od xboxa 360. W padzie od ps3 jest przymajniej normalny krzyżak, który w xboxie 360 jest poprostu śmieszny.

 

sixasis można kupić za 169 zł, wiec jak na start moim zdaniem pzryzwoita cena czy pady od xboxa 360 na starcie były tańsze? wiec jak widzisz twoja wypowiedz jest troche nielogiczna

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz uwazacie ze ktos musi porownywac wersje z ps3 i xboxa po wzgledem zosliwosci???

A co było z Armored Core 4 (w rzeczywistości wygląda tak samo tylko, że więdzej widac na PS3)? A co było z Fear i innymi jeszcze tytułami? A co jest z Fisherem? Wklejacie tylko to, co może wyśmiac PS3. Czemu nikt nie wkleił filmik z VT3? Jak dla mnie wygląda lepiej na PS3. No ale tego to już nikt nie wkleił bo po co jak nie pasuje do ogólnego trendu panującego ostatnio na tym forum? :) Szczerze to ja się tymi dziecinnymi porównaniami nie kieruję. Wam pewnie sprawia to radośc. :P Więc powodzenia w dalszych działaniach. Może w przyszłości bill da Wam coś za darmo! Heh.

 

PS. Pewnie i tak macie windowsa! ;]

 

radze isc troche po razsadek bo raczej widze tutaj wylewanie sie ton jakiegos zalu...

Dokładnie tak. Przede wszystkim rozsądek a nie wynalezienie czegoś na sieci i podniecanie się na lewo i prawo. Skoro lepiej wygląda na iksie to tam powinieneś to wkleic i pokazac chłopakom, że lepiej wybrali. No ale po co? Przecież można to tu wkleic i zrobi małą zadymkę nie? Heh. Dzieciarnia z piaskownicy! :lol:

 

Powiem jeszcze, że jak porównałem PC z kumpla X0 Tomb Raidera Legendę i strasznie cięło już na początku to wszyscy się zarzekali, że tylko u niego tak jest a u innych jest spoko! Ciekawe. Ma inną konsolę? Pokazał mi też demo splintera już dawno temu i też miejscami strasznie cięło no ale tego już nie widac? Lepiej pośmiac się z czegoś o czym się chyba pojęcia wielkiego nie ma. Ja swoje zdanie na temat konwersji mam. Ale skoro wy rozłożyliście kod splintera i stwierdziliście, że nic nie da się więcej zrobic to macie rację! Sami fachowcy! :lol2:

 

 

Do posiadaczy PS3.

Nie wchodźcie więcej w te prowokacyjne dyskusje które do niczego nie prowadzą oprócz karmienia troli! :?

 

Uruchomił ktoś z Was Def Jam Icon? U mnie wywala błąd podczas uruchamiania! <_<

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazał mi też demo splintera już dawno temu i też miejscami strasznie cięło no ale tego już nie widac? Lepiej pośmiac się z czegoś o czym się chyba pojęcia wielkiego nie ma.

Demko przeszedłem kilka razy, pełną grę dwa... pokaż mi moment w którym ta gra tak strasznie tnie na x0 bo ja chyba ślepy jestem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem się pochwalić :) zmieniłem swojego Samsunga N71 B na plazme Panasonic 42PV70

 

 

po przetestowaniu kilku gier jestem w szoku, teraz dopiero widać jak bardzo technologia LCD jest jeszcze niedoporacowana, płynność ruchu, czerń naprawdę rewelacja .

 

Po kilku godzinnej zabawie na ciemnym tle zauwazyłem że pojawiły się odbicia "duszki" na szczęście szybko znikły.. Mam nadzieję ze po dotarciu TV wiecej duchy nie powrócą.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko przeszedłem kilka razy, pełną grę dwa... pokaż mi moment w którym ta gra tak strasznie tnie na x0 bo ja chyba ślepy jestem :blink:

Jeśli kolega się zgodzi i ściągnie demko to Wam zgram filmik na PC i dam linka.

 

Po kilku godzinnej zabawie na ciemnym tle zauwazyłem że pojawiły się odbicia "duszki" na szczęście szybko znikły.. Mam nadzieję ze po dotarciu TV wiecej duchy nie powrócą.....

No nie wiem, czy to dobry pomysł. Mimo swojej przychylności do plazm mam pewne obawy. Costi coś o tym powie. ;) A duszki pozostaną. Właśnie dla tego na razie nie kupię plazmy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cavarr

co do obliviona to na x0 wychodzi(jak już nie wyszedł) patch, który poprawi grafikę icon_smile3.gif, a na ps3 nic o takich poprawkach nie wiadomo unsure.gif

Na PS3 nie ma co poprawiać, dlatego na Xa360 wychodzi patch wyrównujący różnicę :D

 

@SkyFox

Acha i jeszcze jedno :ta niektorych wiara ze sony pokaze jeszcze nie wiadomo co wzgledem grafiki moze sobie trwac i trwac ,ale nie zostanie spelniona!!

Zawsze w takich momentach zalecam proroczą klasykę w stylu "nigdy nie mów nigdy" :wink:. Więcej wiary bracie w sprzęt nowej generacji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem się pochwalić :) zmieniłem swojego Samsunga N71 B na plazme Panasonic 42PV70

po przetestowaniu kilku gier jestem w szoku, teraz dopiero widać jak bardzo technologia LCD jest jeszcze niedoporacowana, płynność ruchu, czerń naprawdę rewelacja .

A czy 1024 x 768 nie powoduje jakiejs wiekszej utraty ostrosci?

Bo tez chce sprzedac lcd samsunga bo mnie wkurza i kupic plasme :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N

A może czas zamienic na Full HD? ;)

Nie widze sensu za bardzo. Nie mam takiego materialu video pod reka za duzo. Do tego przejsciowka za 200dolarow do xboxa zeby miec 1080p. Srednio widze w tym sens. Telewizja tez zadna nie nadaje. Dochodzi tez odleglosc od tv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinnej zabawie na ciemnym tle zauwazyłem że pojawiły się odbicia "duszki" na szczęście szybko znikły.. Mam nadzieję ze po dotarciu TV wiecej duchy nie powrócą.....

Lepiej przywyknij, bo "duszki" jak najbardziej wroca... taki urok plazm niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...