Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

..........

fanboye nie muszą ci odpowiadać bo twoja wypowiedz jest fanboyowska :wink:

a powiedz mi co w mojej wypowiedzi nie jest prawdą ??

pad od ps3 nie ma przeciez samych wad.... mi też bardziej odpowiadał ten od xboxa 360. W padzie od ps3 jest przymajniej normalny krzyżak, który w xboxie 360 jest poprostu śmieszny.

 

sixasis można kupić za 169 zł, wiec jak na start moim zdaniem pzryzwoita cena czy pady od xboxa 360 na starcie były tańsze? wiec jak widzisz twoja wypowiedz jest troche nielogiczna

co do krzyżaka w x0 to się z tobą zgadzam, ale wg mnie sixasis to inna liga(niższa ofk)

 

co do drugiej części twojej wypowiedzi to zapomniałeś wspomnieć, że 169zł to cena z allegro :) i nie pisz "na starcie" bo nasze PS3 jest już parę miesięcy na rynku

 

a jak była cena pada x0 "na starcie" to nie wiem, ale raczej nie wyższa

@Cavarr

Na PS3 nie ma co poprawiać, dlatego na Xa360 wychodzi patch wyrównujący różnicę :D

może źle się wyraziłem w mojej poprzedniej wypowiedzi, ale chodziło mi o takie gry jak np. Splinter Cell DA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale za tą kasę to wiesz. Wg. mnie warto nawet na wyrost. ;)

Hmm no nie wiem . Jakis miesiac czy dwa temu rozwazalem zakup FullHD i w koncu odpuscilem . Dobre modele sa dalej drogie no i pozostaje jeszcze sam sens zakupu . Juz wystarczajaco denerwujaca jest cyfra+ a co dopiero jak ja podlacze pod LCD z jeszcze wyzsza natywna <_<

 

Jedynie PS3 to "moze" wykorzystac ale na dzien dzisiejszy nie zasluguje na FullHD ;) Co do blu-ray to owszem, ale w momencie jak pojawia sie filmy w wypozyczalniach (nie jestem kolekcjonerem i mialem moze jeden film na plycie i chyba byl to nawet jakis dodatek do gazety :lol: )

 

Tak wiec uwazam , ze na dzien dzisiejszy nie ma sensu pchac sie w FullHD . Nawet kupowanie "na zapas" tez mija sie z celem, bo w momencie jak juz bedzie mozna to wykorzystac to Twoj LCD bedzie "staruszkiem" technologicznym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy 1024 x 768 nie powoduje jakiejs wiekszej utraty ostrosci?

Bo tez chce sprzedac lcd samsunga bo mnie wkurza i kupic plasme :-|

 

Obraz jest bardziej naturalny, napewno nie jest tak osty jak w LCD, ale ma lepsze kolory i jest dużo płynniejszy.

wszystkie czcionki sa widoczne tak samo jak na LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cavarr

może źle się wyraziłem w mojej poprzedniej wypowiedzi, ale chodziło mi o takie gry jak np. Splinter Cell DA icon_biggrin3.gif

Poczekajmy, jeszcze nic straconego - może za rok wyjdzie patch wyrównujący różnicę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

naprawdę musisz albo mieć słaby wzrok, albo tak nie wyraźny TV.

nie wytrzymałem i podam kilka przykładów.

 

Tekken Tag Tournament vs Tekken 5

Burnout vs Burnout 3

JAK vs JAK 3

Ratchet and Clank vs Ratchet and Clank 3

Devil may cry VS Devil may cry 3

WRC vs WRC 4

GTA vs GTA San Andreas

GOD OF WAR vs GOD OF WAR 2

Te gry są bardzo dobrym przykładem .

fanboye nie muszą ci odpowiadać bo twoja wypowiedz jest fanboyowska :wink:

moze gdybys w tym swoim zafrasowaniu sie moja wypowiedzia zwrocil uwage na to ze kupie ps3 to bys moze nie uzywal slowa fanboy-bo jak zauwazylem w temacie ps3 kazdy kto troche skrytykuje ps3 jest fanboyem x360 co zaczyna byc doprawdy smieszne, nie wazne co powiem to jestem fanboyem bo mam jakies ale do ps3.

Jak juz kupie ps3 to tez w dalszym ciagu zapewne bede fanboyem x360 bo cos mi sie nie spodoba w ps3-myslenie doprawdy przytlaczajace,malo tego nie liczy sie zdanie kogokolwiek innego niz wielbiciela ps3,bo albo opiewasz walory ps3 i zapominasz o wadach ps3 albo spadaj z topicku :lol2: ,zenada!!

 

Powtarzam jak dla mnie nie ma jakis ani kolosalnych roznic ani nawet srednich w oprawie-bo trzeba tez rozumiec co porownujemy,podane powyzej przyklady sa nie adekwatne w zadnym wypadku poniewaz pokazuja ze poprostu w danej serii producent gry cos tam usprawnil i dodal bo jak innaczej sprzedalby dokladnie taki sam produkt?? a przyklad GODi GOD2 lub GTAi GTA:SA to juz wogole porazka bo graficznie tym bardziej nie ma zadnej wlasciwie poprawy -dolozyli troche terenu ,usprawnili jakies techniczne bzdety i tyle,te same efekty byly mozliwe w dniu premiery ps2.

 

A to co mozliwe bedzie za 3 lata na ps3 mozliwe jest tez teraz ,kwestia jakosci oprogramowania i mozliwosci danej firmy-a jesli okaze sie ze kupie ps3 a te same gry w dalszym ciagu beda wygladaly lepiej na x360 to z pewnoscia beda to czeciowo pieniadze wywalone w bloto bo zostana tylko jakies marne(malo) exlusivy ktorych na ps3 jest coraz mniej.

 

Poki co czekam na rozwoj wydarzen i lepsze info z obozu sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jak dla mnie nie ma jakis ani kolosalnych roznic ani nawet srednich w oprawie-bo trzeba tez rozumiec co porownujemy,podane powyzej przyklady sa nie adekwatne w zadnym wypadku poniewaz pokazuja ze poprostu w danej serii producent gry cos tam usprawnil i dodal bo jak innaczej sprzedalby dokladnie taki sam produkt?? a przyklad GODi GOD2 lub GTAi GTA:SA to juz wogole porazka bo graficznie tym bardziej nie ma zadnej wlasciwie poprawy -dolozyli troche terenu ,usprawnili jakies techniczne bzdety i tyle,te same efekty byly mozliwe w dniu premiery ps2.

Mnie się cały czas wydaje, że ty sobie z nas żartujesz i masz ubaw przed monitorem. Przepraszam, ale nie moge inaczej tego skomentować.

 

Z jednym się tylko zgadzam. Ps2 rzeczywiście mogła na początku swojego żywota wygenerować taką samą grafikę jak pod koniec. Ale programiści nie umieli i w tym tkwi szkopuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko slowko o FullHD: to chyba najbardziej przereklamowana sprawa w calym HD. I tak na prawde to jesli w ogole jest sens kupowac 1080p to tylko w przypadku projektora. Bo sa w stanie dostarczyc duuuuzy obraz, a przy FullHD wlasnie o to chodzi, bo inaczej obraz nie bedzie do rozroznienia z 720p. Pomijam juz jakosc takeigo zrodla, bo wiadomo ze sama rozdzielczosc to nie wszystko. No chyba ze ktos siedzi w odleglosci.... 1,5m od 42" :] Ja przy 3m powinienem miec ekran 75" zeby 1080p mialo sens, a plazma i lcd (o ile w ogole sa dostepne konsumenckie rozwiazania tej wielkosci) kosztuja niewyobrazalne wrecz pieniadze. Za to 46" to 720p to ideal i chyba lepiej zainwestowac w np lepsze odswiezanie czy podswietlenie ledami niz fullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 ja wlasnie ogladalem swego czasu w sklepach i srednio widzailem roznice. 46" 1080p tez trzeba siedziec blisko a malo kto ma wiekszy tv w domu czy projektor o tej rozdzielczosci. Podejrzewam ze to jest powod dla ktorego zaden nadawca tv nie nadaje w 1080p. Ogromne koszty transponderow i bardzo mala popularnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, dlatego zaznaczylem ze 46" ok, ale do 720p jesli siedzisz w odleglosci 3m. Dla 1080p odleglosc ta bedzie mniejsza, 2m mysle w najlepszym razie. A z nadawaniem to wiaze sie tez na pewno sporo wieksza przepustowosc i problemy z jej osiagnieciem.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos dla posiadaczy ;)

 

The Official UK Playstation website, after listing Lair and Heavenly Sword to release in May 2007, has since updated its "mistake". Lair is now listed to release between July and September, and Heavenly Sword in September.

 

"Lair

Developer: Factor 5

Publisher: SCEE

Genre: Action/Adventure

Release date: Jul-Sep 2007

Players: 1

Media type: Blu-ray

HD resolution: 1080p"

 

"Heavenly Sword

Developer: Ninja Theory

Publisher: SCEE

Genre: Action/Adventure

Release date: September 2007

Players: 1

Media type: Blu-ray

HD resolution: 720p"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

co do drugiej części twojej wypowiedzi to zapomniałeś wspomnieć, że 169zł to cena z allegro :) i nie pisz "na starcie" bo nasze PS3 jest już parę miesięcy na rynku

...

Jestem na 80% pewien, iż w bielskim MM pady są po 175zł (duuża różnica), a jak się mylę, to są po 169zł.

Pady do ixa nie wypadają jakoś dużo taniej (wg tego co mi wiadomo, to trza się zaopatrzyć w dodatkowe akumulatory - i ładowarkę, jak kto¶ nie ma, więc spokojnie można te 10zł doliczyć): 2567180[/snapback]

...

co do drugiej części twojej wypowiedzi to zapomniałeś wspomnieć, że 169zł to cena z allegro :) i nie pisz "na starcie" bo nasze PS3 jest już parę miesięcy na rynku

...

Jestem na 80% pewien, iż w bielskim MM pady są po 175zł (duuża różnica), a jak się mylę, to są po 169zł.

Pady do ixa nie wypadają jakoś dużo taniej (wg tego co mi wiadomo, to trza się zaopatrzyć w dodatkowe akumulatory - i ładowarkę, jak kto¶ nie ma, więc spokojnie można te 10zł doliczyć): http://www.allegro.pl/item181238435_pad_be..._nowy_oryg.html http://www.allegro.pl/item180475235_xbox_3..._gier_w_wa.html

 

2. Tak, jeśli domyślnie piszemy o europejskim rynku, to piszemy że start /premiera była niedawno. Inaczej tylko NASA (i organizacje tego typu) dysponowałaby technologiami "przy premierze" (wkońcu jest dostępna, tylko nie u/dla nas).

 

Acha, większość gier co widziałem w MM kosztują 199zł - 219zł. Droższe są tylko gry o hamburgerowych raperach i Tomcio Jastrząb ze swoją deską (do niego akurat nic nie mam ^^ ).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu mialem czas przysiasc troche do Homecourt i w tym momencie uwazam ja za najlepszy tytul na PS3 :)

 

Wyparla nawet VT3 grywalnoscia . Pierwszy tytul , ktory wciagnal mnie az tak bardzo ;] Cos czuje , ze dzisiaj zarwe nocke przy konsoli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przepadam za koszykówką. Za to wciągnał mnie Motorstorm. ;)

 

co do motorstorma to sobie w niego ostatnio pograłem :-P i mogę powiedzieć jedno nie spodziewałem się, że gra jest taka brzydka lol

albo ludzie którzy uważają, że ta gra ładnie wygląda są ślepi, albo nie widzieli ładnej grafiki. 4D :lol: to samo tyczy się F1 (jak można tą grę tak spaprać) otoczenie jest żałosne wszystko mryga lol. istna komedia pod względem grafiki. zresztą F1 jest cale spaprane :cry:

 

 

@Heat

 

 

kosza mam już za sobą :D da się zdobyć więcej niż 6pkt za jednym razem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zagrywam w Resistance fall of man, gra nawet mi się podoba, fajne bronie, niektóre lokacje są super zrobione- ale....

 

Grając w tą gre mam wrażenie jak bym w nią grał na pierwszym xboxie, moim zdaniem graficznie to poziom jaki spotykałem w tamtej generacji konsol!

 

Oczywiście wszystko działa perfekt płynnie bez żadnego przycięca.

 

Prawie wszystkie textury są kiepskie i lepsze widziałem na starym klocu, wyglad nieba to śmiech, przypomina ten z call of duty 2 na pc z ustawieniami na minimum detali.

 

W pewnym momencie aż się spojrzałem na tego świecącego potwora, bo myślałem że ktoś w nocy bebechy z xksa tam przełożył :)

 

panowie z Insomniac którzy zrobili ta gre, znani są z ratchet and clank, który jak wiemy wygladał rewelacyjnie na ps2. Mam nadzieję ze Resistance to wypadek przy pracy, lub na szybo zrobiona gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rockers

Grafika jak widać to rzecz subiektywna, dla przykładu podam, iż twórca ctrl+alt+delete (tego komiksu o graczach, znanego i szanowanego zresztą) pisał, że R:FoM przedstawia podobny poziom grafiki co GoW na iXa (pisał, że w Resistance są elementy [w grafice] słabsze i mocniejsze niż w GoW).

Jak znajdę tego newsa to mogę wlepić.

EDIT -> http://www.cad-media.com/mediaitem.php?mid=238&c=ps3

A lot of people have been questioning "which is better looking: Gears of War or Resistance?" The answer is they are about equal, but in different ways. The character models in Resistance are less realistic-looking, but I'd say they look smoother than Gears of War...

tam jest jeszcze wprawdzie parę słów na niekożyć R:FoM, jak choćby to, iż (wg tego gościa) to wszystko (graficznie, motion sensor odpada) mozna by było osiągnąć na X360, lecz nie w zamieszczonym cytacie nic nie zmieniłm.

Opis grafiki jest na drugiej stronie artykułu (mniej więcej w połowie strony).

EDITOFF.

Osobiście mnie żadna gra na PS3 graficznie nie odstrasza (no może troche szczegóły w Genji2 [choć tutaj grafika to nie najsłabszy element] od którego więcej oczekiwałem), w większość mi się zwyczajnie dobrze gra.

Chyba jutro przed treningiem skocze do MM - może się uda załąpać na partyjkę MS lub czegoś innego.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

@rockers

Grafika jak widać to rzecz subiektywna, dla przykładu podam, iż twórca ctrl+alt+delete (tego komiksu o graczach, znanego i szanowanego zresztą) pisał, że R:FoM przedstawia podobny poziom grafiki co GoW na iXa (pisał, że w Resistance są elementy [w grafice] słabsze i mocniejsze niż w GoW).

Jak znajdę tego newsa to mogę wlepić.

EDIT -> http://www.cad-media.com/mediaitem.php?mid=238&c=ps3

 

tam jest jeszcze wprawdzie parę słów na niekożyć R:FoM, jak choćby to, iż (wg tego gościa) to wszystko (graficznie, motion sensor odpada) mozna by było osiągnąć na X360, lecz nie w zamieszczonym cytacie nic nie zmieniłm.

Opis grafiki jest na drugiej stronie artykułu (mniej więcej w połowie strony).

EDITOFF.

Osobiście mnie żadna gra na PS3 graficznie nie odstrasza (no może troche szczegóły w Genji2 [choć tutaj grafika to nie najsłabszy element] od którego więcej oczekiwałem), w większość mi się zwyczajnie dobrze gra.

Chyba jutro przed treningiem skocze do MM - może się uda załąpać na partyjkę MS lub czegoś innego.

 

jak mozna wogole porownywac te dwie gry?? i to jeszcze pod wzgledem graficznym?? :blink: :lol2:

Przeciez w tym starciu R:FoM nie ma zadnych szans!!, i kogo obchodza jakies wymysly goscia od komiksu??? jesli uwaza ze grafiki sa podobne to jego sprawa ,ale niech nie prubuje na biale mowic czarne bo to doprawdy smieszne jest.

Jesli kupie ps3 po obnizce cen to R:FoM znajdzie sie w kolekcji zapewne jako platyna ale tylko dlatego ze lubie FPP ale w zyciu nie powiem ze grafa pomiedzy GoW a R:FoM jest porownywalna ,tym bardziej ze mialem okazje pograc pare godzin w R:FoM jak i praktycznie ukonczyc GoW

 

a ty Xaon grales w obydwie?? i mozesz smialo powiedziec ze sa podobne graficznie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety R:FoM pod względem jakosci grafiki mocno ustępuje GOW.

 

przy pierwszym uruchomieniu Gearsów miałem szczene na podłodze, przy R:FoM odrazu widziałem słabe textury .

 

Jeżeli chodzi o desing leweli w R:FoM podoba mi się.

 

Sama rozgrywka dla mnie jest ciekawsza niż w Gearsach. Jednak troche przeszkadza kiepska oprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U znajomego pogralem troche w F FOM. Nie kupilbym tego nigdy. Grafika jest srednia, nie tyle co odpycha ale jest taka prosta i ma fatalne tekstury.

Graficznie GOW deklasuje ta gre. To inna liga jest calkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Przemol^N

 

ale grafika to nie wszystko, mimo że R:FoM graficznie to słaby średniak, to już sama rozgrywka jest bardzo fajna, ciekawe bronie i klimat.

 

tylko ze mowimy o roznicach w grafice, poniewaz padly takie wlasnie beznadziejne porownania o zrownaniu pod tym wzgledem obydwu tytulow-grywalnosc i odczucia z przyjemnosci grania to juz inny temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze mowimy o roznicach w grafice, poniewaz padly takie wlasnie beznadziejne porownania o zrownaniu pod tym wzgledem obydwu tytulow-grywalnosc i odczucia z przyjemnosci grania to juz inny temat ;)

 

wiec róznica miedzy GOW a R:FoM jest taka jak by jedna z gier była na next-genie a druga na old-genie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosza mam już za sobą :D da się zdobyć więcej niż 6pkt za jednym razem ??

Więcej niż 6 pkt nie da się zdobyć :)

 

Konsolkę mam już tydzień i jak narazie proporce grania u mnie wyglądają tak 99% Xbox 360, 1% PS3.

Mam tylko Motorstorma i nie chcę za szybko go ukończyć bo następne gry jakie mnie interesują wyjdą dopiero we wrześniu :/ (HS i Lair). Sprawdziłem kilka demek. Resistance jest tragiczny. tak kiepskiego FPS dawno nie widziałem. Formula 1 wmiare ok ale graficznie średnio, NBA 07 to największa porażka. Jak mozna wydawać takie badziewie. To już wersja od EA Sports jest lepsza a do 2K7 nawet nie ma co porównywać. GT HD lipa straszna. Wogóle nie czuć tam prędkości a przy ostrych zakrętach samochód się zatrzymuje ?! No nic muszę czekać na następne eksluzywne gry. Konsolkę tylko dlatego kupiłem bo mogę sobie teraz na to pozwolić. Później będą ważniejsze wydatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co zagramy w tym roku?

 

20 kwiecień 2007 F.E.A.R. Vivendi Games Strzelanka

23 kwiecień 2007 Untold Legends: Dark Kingdom Electronic Arts Akcji

27 kwiecień 2007 Elder Scrolls IV: Oblivion Ubisoft RPG

27 kwiecień 2007 Hellboy Konami Akcji

27 kwiecień 2007 Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas Ubisoft Strzelanka

27 kwiecień 2007 NBA 2K7 2K Sports Sportowa

04 maj 2007 Spider-Man 3 Activision Akcji

18 maj 2007 Saints Row THQ Akcji

28 maj 2007 Lost Ubisoft Przygodowa

31 maj 2007 Armoured Core 4 SEGA Akcji

01 czerwiec 2007 Battlefield: Bad Company Electronic Arts Strzelanka

01 czerwiec 2007 Driver Atari Wyścigi

01 czerwiec 2007 Harry Potter and the Order of the Phoenix Electronic Arts Przygodowa

01 czerwiec 2007 Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Ubisoft Strzelanka

25 czerwiec 2007 Burnout 5 Electronic Arts Wyścigi

25 czerwiec 2007 Everybody’s Golf 5 Sony Computer Entertainment Sportowa

25 czerwiec 2007 Medal of Honour: Airborne Electronic Arts Strzelanka

25 czerwiec 2007 Pirates of the Caribbean: At World’s End Disney Interactive Studios Akcji

25 czerwiec 2007 Skate Electronic Arts Sportowa

29 czerwiec 2007 The Darkness 2K Games Akcji

29 czerwiec 2007 Eye of Judgment: Conquerors of 9 Fields Sony Computer Entertainment Karciana

01 lipiec 2007 Madden NFL 07 Electronic Arts Sportowa

12 lipiec 2007 Alone in the Dark Atari Przygodowa

13 lipiec 2007 Fatal Inertia KOEI Wyścigi

13 lipiec 2007 Killzone PS3 Sony Computer Entertainment Strzelanka

31 sierpień 2007 The Club SEGA Akcji

01 wrzesień 2007 Assassin’s Creed Ubisoft Akcji

07 wrzesień 2007 Afrika Sony Computer Entertainment Akcji

07 wrzesień 2007 Bladestorm: The Hundred Years’ War KOEI Strategia

07 wrzesień 2007 Folks Soul: The Lost Folklore Sony Computer Entertainment Przygodowa

07 wrzesień 2007 Golden Axe SEGA Akcji

07 wrzesień 2007 John Woo Presents Stranglehold Midway Games Akcji

07 wrzesień 2007 Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction Sony Computer Entertainment Akcji

07 wrzesień 2007 SingStar Sony Computer Entertainment Muzyczna

14 wrzesień 2007 BlackSite: Area 51 Midway Games Akcji

21 wrzesień 2007 Coded Arms Assault Konami Strzelanka

23 wrzesień 2007 Army of Two Electronic Arts Akcji

28 wrzesień 2007 SEGA Rally Revo SEGA Wyścigi

28 wrzesień 2007 Turok Disney Interactive Studios Akcji

02 październik 2007 Unreal Tournament 3 Midway Games Strzelanka

05 październik 2007 Brothers in Arms: Hell’s Highway Ubisoft Strzelanka

05 październik 2007 Getaway Sony Computer Entertainment Akcji

05 październik 2007 Haze Ubisoft Strzelanka

05 październik 2007 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Konami Akcji

05 październik 2007 Tekken 6 Namco Bijatyka

05 październik 2007 Warhawk Sony Computer Entertainment Strzelanka

09 październik 2007 Frontlines: Fuel of War THQ Strzelanka

19 październik 2007 Grand Theft Auto IV Rockstar Games Akcji

26 październik 2007 Colin McRae: DiRT Codemasters Wyścigi

26 październik 2007 Monster Madness SouthPeak Interactive Akcji

3 kwartał 2007 Heavenly Sword Sony Computer Entertainment Akcji

3 kwartał 2007 Half-Life 2: Orange Box Electronic Arts Strzelanka

02 listopad 2007 Clive Barker’s Jericho Codemasters Akcji

16 listopad 2007 Mercenaries 2: World in Flames Electronic Arts Strzelanka

17 listopad 2007 Devil May Cry 4 Capcom Akcji

17 listopad 2007 Resident Evil 5 Capcom Akcji

25 grudzień 2007 The Golden Compass SEGA Akcji

30 grudzień 2007 Turning Point: Fall of Liberty Codemasters Strzelanka

31 grudzień 2007 Rock Band Electronic Arts Muzyczna

31 grudzień 2007 Super Stardust HD ? Strzelanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 maj 2007 Lost Ubisoft Przygodowa

to ma być na podstawie serialu ?? Czemu nic zdjęć nie ma ani filmików ??

 

Poczytałem i się okazało, że to ma być gra na podstawie serialu. Tylko tam gdzie ja szukałem było coś takiego TBA 2008 Lost Ubisoft Adventure

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...