Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentacja MotorStorm z TGS w wysokiej rozdzielczości -> MotorStorm video

 

Najbardziej znana wirtualna pani archeolog - Lara Croft - już wkrótce zaprezentuje swe zdolności i... walory na nowej konsoli Sony. Można to wywnioskować m.in. ze słów przedstawiciela firmy SCi Entertainment. Produkcja zadebiutuje najprawdopodobniej w 2008 roku.

 

Kontynuacja Tomb Raider: Legend powstanie (powstaje?) w amerykańskim studiu Crystal Dynamics. Według planów gra wykorzystywać będzie pełną moc konsoli PLAYSTATION 3 (nie wspomniana jest wersja na PC, jednak póki co nie można mówić nawet o oficjalnej zapowiedzi). Nieco wcześniej, w 2007 r., swą premierę mieć będzie specjalne wydanie sagi o przygodach Lary Croft - Tomb Raider 10th Anniversary Edition.

 

Dzielna pani archeolog powraca... tym razem na PS3!

 

SCi Entertainment podaje także, iż pracuje nad kilkoma innymi produkcjami na konsolę Sony. Wszystkie powstają przy współpracy studiów Crystal Dynamics (twórcy Tomb Raidera) oraz Io Interactive (m.in. Hitman). Czyżby szykowała się też kontynuacja przygód Agenta 47?

Źródło: www.Gram.pl Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z pewnoscia ucieszy co niektorych :) ,otoz sony potwierdzilo ze ps3 nie bedzie mialo blokady reginalnej na gry,jedynie na filmy w formacie B-R

 

gram.pl

 

Kolejnym tematem wielu rozważań stały się gry możliwe do pobrania na PS3 z sieci. Podobnie jak produkcje nabywane w sklepach, nie będą one w żaden sposób ograniczone. Jedyną przeszkodą może okazać się język. PLAYSTATION 3 to dziecko Japończyków, tak więc zamiast angielskiego, w wielu grach użyty będzie język ojców konsoli. Propozycja dnia: "Podstawy Japońskiego" do każdego urządzenia gratis.

 

to chyba dobra wiadomosc ;)

 

solid

Co do calej tej przepychanki odnosnie glosnosci. Gdybysmy tak podchodzili jak Ty gladiac, do kwesti ciszy w x'boxie, to przeciez nikogo by nie obchodzilo ze np. w swoim PC ma goowniane wiatraki typu wyjec i nikt by nie narzekal ze mu wyje komp x razy glosniej niz inny, slabszy... bo przeciez ten jest mocniejszy i musi bardziej wyc, bo musi sie wiecej chlodzic za pomocą wyjców.

Ale nie - wymieniamy chlodzenie, czy to na chlodzenie firmy, ktora sie w tym specializuje przez co ich wiatraki generuja mniejszy poziom hałasu, albo jakies radiatory zakladamy, albo cieplowody itp itd... wiec M$ dał du.py tutaj, bo wlozył poprostu tanie, goowniane delty. Bo ja nie wieze, ze xO nie moze byc tylko troche glosniejszy od PS2, a nie tak jak teraz, kilka razy. Mysle ze moze byc tylko troche glosniejszy gdyby zastosowano lepsze urządzenia chlodzące - i dopiero wtedy można powiedzieć, ze ta niewielka roznica jest następstwem postępu mocy. Nie mozna tak mowic, gdy nam M$ pakuje delty ;F

 

czy tak trodno zrozumiec ze jak cos sie robi w pospiechu i pod presja to nie mozna czasem dopracowac wszystkiego na ostatni guzik.Problem ten dotyczy i gier i sprzetu PC i konsol ktore naleza do branzy elektronicznej.Podobnie jak developerzy gier, wupuszaczaja swoje produkty wczesniej bo licza ze jakos to bedzie i dadza patha ,ktory wszystko zalatwi.

Poza tym nikt chyba nie wierzy ze taka konsola dopieszczona na maxa pod kazdym wzgledem nie kosztowalaby o wiele drozej!!-a przeciez nie popadajmy w przesade z ta glosnoscia , ja poprostu staram sie nie zwracac uwagie na dzwieki konsoli,no bo kto gra z konsola przy uchu? ;)

 

ps.ogolnie nie zrozumiales mojej uwagi na temat problemu ,bo to ze jakis sprzet(x360) jest mocniejszy i wydala wiecej ciepla to nie znaczy ze mozna w niego wsadzac"wyjce"-ale jak juz wyzej pisalem ma to z pewnoscia swoje uzasadnienie to raz ,a dwa to wiadomo ze Bill o tym tez mysli i szykuje ulepszona wersje-mam nadzieje ze ku czesciu innych cichsza ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)wiadomo ze Bill o tym tez mysli i szykuje ulepszona wersje-mam nadzieje ze ku czesciu innych cichsza ;)

Masz na myśli przejście na 65 nm? To na pewno zmniejszy wydzielanie ciepła, tylko czy chłodzenie się jakoś zmieni na plus? Miejmy nadzieję że tak ;).

 

Co do braku blokady to IMO ŚWIETNA wiadomość. Do tej pory część gier wychodziła z opóźnieniem np. w Europie. Brak blokady to zawsze jakaś alternatywa (np. ściągnięcie gry z za oceanu). Inna sprawa to to, że część gier w Europie w ogóle się nie pojawiła (a szkoda). Teraz nie będzie problemu (a przynajmniej nie takiego jak kiedyś, że grę dało się kupić np. w USA ale bez np. chipa albo Swapa to można ja było jedynie na półce postawić). Plus dla Sony. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram.pl: Oblivion wędruje na PS3 i PSP

Kontynuacja jednej z najbardziej znanych serii RPG, The Elder Scrolls IV: Oblivion, już wkrótce dostępna będzie dla wszystkich posiadaczy konsol PSP oraz przyszłych nabywców PLAYSTATION 3. Dystrybucji w Europie pośredniczyć będzie Ubisoft.

 

Wersja na nadchodzące dziecko Sony zostanie wydana w listopadzie bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych oraz w marcu 2007 w Europie (związane jest to bezpośrednio z premierą PS3). Konwersja na PlayStation Portable planowana jest na wiosnę przyszłego roku dla obu kontynentów.

 

Obie wersje wydane zostaną w USA przez Bethesda Softworks, w Europie z kolei ich dystrybucją pokieruje dobrze znany Ubisoft. Więcej szczegółów na temat obu konwersji ujawni najbliższe wydanie Official U.S. PlayStation Magazine, które dostępne będzie w Stanach od 10 października. Co ciekawe, promocji czwartej części serii The Elder Scrolls towarzyszy hasło: Jeżeli jakaś gra warta jest ceny PS3, jest to Oblivion. Oby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Oblivionie na ps3 juz pisalem"ze po co?" ,ale wyobrazacie sobie grac w "Obliviona"na PsP :blink: :blink: .

 

Wroce jeszcze do braku regionalizacji gier o ktorej wczesniej pisalem- sony czujac wielka presje konkurencji, robi co moze aby zwiekszyc potecjalny popyt na ps3,chociazby poprzez dodanie hdmi do tanszej wersji-szkoda jednak ze tylko w Japoni znizyli cene tanszej wersji. Jedyna z tego potecjalna korzysc gracza w Europie, to kupno Japonskiej wersji ps3, tylko ze rowna sie to z pewnymi problemami jak:

 

-brak gwarancji

-brak mozliwosci ogladania filmow w formacie B-R

 

To raczej powazne wady takiego zakupu, dzieki ktoremu zyskujemy jednak na porzadnej obnizce.

I teraz trzeba sobie zadac pytanie :kupujemy szybciej o pare miesiecy wersje Japonska i sporo tansza jednak z podanymi wyzej wadami, czy tez nie przejmujemy sie nimi liczac ze jakos to bedzie(ps3 sie nie popsuje a na filmach w B-R nam nie zalezy)-ewentualnie czekamy dluuuuugi czas po takim zakupie na mody ktore sciagna regionalizacje B-R.

 

Jak zawsze wybor nalezy do Was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Oblivionie na ps3 juz pisalem"ze po co?" ,ale wyobrazacie sobie grac w "Obliviona"na PsP :blink: :blink: .

Wyobrazamy - spokojnie w PSP przyciskow starczy ;) Pewnie, ze grafa bedzie gorsza niz w pozostalych wersjach, ale jakos nie widze przeciwwskazan dla wersji mobilnej.

 

Co do wersji PS3 - podobno ma miec ulepszone w stosunku do PC/X360 modele postaci. Ciekawe, czy beda mody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazamy - spokojnie w PSP przyciskow starczy ;) Pewnie, ze grafa bedzie gorsza niz w pozostalych wersjach, ale jakos nie widze przeciwwskazan dla wersji mobilnej.

 

Co do wersji PS3 - podobno ma miec ulepszone w stosunku do PC/X360 modele postaci. Ciekawe, czy beda mody?

Guziki to ja mam gdzies ;) ,pomysl o Questach i tych godzinach grania ,mowie to raczej w negatywnym slowa znaczeniu, poniewaz moim zdaniem przenosne konsolki powinny raczej posiadac gry RPG o krotszym czasie rozgrywki ok 20-30 godz max. a ile oferuje "Oblivion" wszyscy wiemy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guziki to ja mam gdzies ;) ,pomysl o Questach i tych godzinach grania ,mowie to raczej w negatywnym slowa znaczeniu, poniewaz moim zdaniem przenosne konsolki powinny raczej posiadac gry RPG o krotszym czasie rozgrywki ok 20-30 godz max. a ile oferuje "Oblivion" wszyscy wiemy. :)

Heh...a to nie jest tak ze im wiecej godzin grania potrzebnych na przejscie danego tytulu tym lepiej?? :blink: Niby dlaczego przenosne konsole powinny miec krotsze gry...w czym tkwi problem?? :unsure: Oswiec mnie prosze po raz kolejny swoim geniuszem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac czy mnie sie wydaje, czy jeszcze nie tak tak dawno twierdziles, ze brak takie gry jak Oblivion na ps3 to wielka strata??

Wrecz wysmiewales ta konsole, a teraz jak ma sie pojawic to gra wg ciebie jest zbedna??

Przeciez ty na tym nie tracisz i twojego budzetu tej gry nie robia, wiec o co chodzi??

 

Co do psp to moim zdaniem badzo dobrze, ze wychodza takie gry.

Zauwaz, ze w Japonii odstetek grajacych na handheldach jest ogromny(to nie Polska), ale przeciez nigdzie nie jest napisane, ze to musi byc jakas "szybka" gra.

 

Tak po prostu w dordze do szkoly/pracy jeden rozdzial, na przerwie drugi, a w drodze powrotnej trzeci.

Widzisz jakis problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym Oblivion nie nalezy raczej do kolosów jesli chodzi o długosc rozgrywki. Fakt, ma poboczne questy i one przedluzaja znacząco rozgrywke, ale glowny watek jest krotki. Pozatym co to za problem 0_o... ktos bedzie chcial kupic to kupi. Ktos nie bedzie mial czasu grac, to kupi sobie Tekkena:DR . IMO ja tu nie widze problemu, a narzekanie ze jakas konsola bedzie miala wiecej tytułow jest troche dziwne :huh: Pozatym gry na HH wcale takie krotkie nie są, nawet RPG przerozne, czy to na PSP czy na DS. No i siedzac w pociagu, gdy w jedna strone jedzie sie 3h to jest bardzo fajne miec gre na kilka przejazdow. Gladiac, juz nie szukaj dziury w całym ;)

 

A na pytanie "Po co?" to Ci odpowiadam - po to, ze gdy ktos nie ma PCta nowego, a chce sobie zagrac w Oblivion, bo grał w Morrowinda, to nie bedzie musiał kupowac X-boxa360 specialnie dla tej gry.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę o Oblivione na PSP to się zastanawiam czy ta gra w ogóle będzie w takiej samej konwencji jak wersja X360/PC. Gra FPP? A może zrobią z tego hack'n'slasha z grafiką w rzucie izometrycznym?. Wiecie, nazwa to jedno a produkt to drugie. Fajnie to będzie nie jak oni zrobią, tylko jak zrobią to dobrze ;). Ale zostawmy PSP w spokoju...

 

Sony obniża cenę PS3 w Japoni żeby przynajmniej tam w miarę szybko przejąć rynek. MS robi co może ale Japonia specjalnie do X360 przekonana nie jest. Tam na pewno wyjdą na swoim. Za to w USA i (niestety później) Europie walka będzie ostra i chyba nawet nie zdziwiłbym się gdyby Sony było długo za MS (kilka lat). Ale mimo to chyba nie zbiednieją (tzn. swój kawałek tortu sobie znajdą i to pewnie spory). Zastanawia mnie w tym wszystkim Nintendo i ich Wii. Mnie nie rusza ta konsolka (nie bijcie ;) ) ale kto wie, może to odniesie sukces...Póki co czekamy do listopada a potem ślinimy się do marca (no chyba że znowu coś wypadanie....problem z produkcją wystarczających ilości kabelków od zasilania? :lol:)

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ciekawe ze moje wypowiedzi tak podnosza atmosfere ;)

 

Blizz4rd

 

Heh...a to nie jest tak ze im wiecej godzin grania potrzebnych na przejscie danego tytulu tym lepiej?? blink.gif Niby dlaczego przenosne konsole powinny miec krotsze gry...w czym tkwi problem?? unsure.gif Oswiec mnie prosze po raz kolejny swoim geniuszem...

o ile mnie pamiec nie mysli to glownym zadaniem przenosnych konsol jest ich mozliwosc zabrania gdziekolwiek:autobus ,tramwaj,metro,w szkole pod lawkie co niektorzy ;) ,"Oblivion" moim zdaniem nie jest tytulem w ktory mozna pograc "na szybko" -jak wyscigi,walki itp , no chyba ze ktos gra tylko w domu to wtedy jego zakup chyba mija sie z celem

 

ps.synek tekst o "gieniuszu" wsadz sobie mocno do glowy-moze chociaz troche bedzie czyms wypelniona(niewiele),a na przyszlosc swoje prowokacje zachowaj dla kogos slabszego od ciebie to moze ci nie odda.

 

 

Luki2

 

Gladiac czy mnie sie wydaje, czy jeszcze nie tak tak dawno twierdziles, ze brak takie gry jak Oblivion na ps3 to wielka strata??

Wrecz wysmiewales ta konsole, a teraz jak ma sie pojawic to gra wg ciebie jest zbedna??

Przeciez ty na tym nie tracisz i twojego budzetu tej gry nie robia, wiec o co chodzi??

 

Co do psp to moim zdaniem badzo dobrze, ze wychodza takie gry.

Zauwaz, ze w Japonii odstetek grajacych na handheldach jest ogromny(to nie Polska), ale przeciez nigdzie nie jest napisane, ze to musi byc jakas "szybka" gra.

Pomyliles mnie chyba z kims innym,nigdy nie pisalem ze dla sony brak "Obliviona" na ps3 to wielka strata.

Nigdy nie wysmiewalem ps3 tylko krytykowalem jej producenta czyli sony-widzisz roznice ????

Przyklad Japonskich graczy i "Obliviona" jest raczej jak najbardziej nie trafny ,poniewaz Oni nie interesuja sie wytworami RPG spoza granic ich kraju a tym bardziej w takich klimatach.

 

Solid Snake

 

Pozatym Oblivion nie nalezy raczej do kolosów jesli chodzi o długosc rozgrywki. Fakt, ma poboczne questy i one przedluzaja znacząco rozgrywke, ale glowny watek jest krotki.

Jak bys zapomnial to esensja gry w "Obliviona" sa wlasnie poboczne questy a nie glowny watek ktory poprostu musi istniec aby popchnac akcje na przod.Caly swiat czekal na "Obliviona" wlasnie dla wszystkich questow.

Tak wiec Twoje uzasadnienie jest raczej malo trafne ;)

 

 

Reasumujac teg posta uwazam ze sony nic nie zyska na wydaniu tego tytulu na ps3 ,zbyt znany i ograny(Europa,USA) oraz nie wpasowywujacy sie w klimaty Japonczykow

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO na nadmiar dobrych tytulow nie ma co narzekac :)

 

Oblivion moze byc wabikiem na tych, co rozwazaja kupno konsoli Billa wlasnie dla tej gry, ale poza nia nie widza na XO za bardzo tytulow dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ciekawe ze moje wypowiedzi tak podnosza atmosfere ;)

 

Blizz4rd

o ile mnie pamiec nie mysli to glownym zadaniem przenosnych konsol jest ich mozliwosc zabrania gdziekolwiek:autobus ,tramwaj,metro,w szkole pod lawkie co niektorzy ;) ,"Oblivion" moim zdaniem nie jest tytulem w ktory mozna pograc "na szybko" -jak wyscigi,walki itp , no chyba ze ktos gra tylko w domu to wtedy jego zakup chyba mija sie z celem

Obecnosc duzej ilosci gier rpg na konsole przenosne potwierdza, ze jednak mimo wszystko...mimo ze sie z tym tatku nie zgadzasz sa ludzie ktorzy podczas dlugiej podrozy np. pociagiem lub samochodem, wakacji pod namiotem itp. gdzie uzywanie normalnych konsol jest raczej utrudnione...czy chociazby w domowym zaciszu np. przed snem aby nie narobic wiekszego halasu lubia sobie czasami pograc w gry troszeczke bardziej rozbudowane na konsolach przenosnych wlasnie...nikt nie mowi ze trzeba przechodzic je odrazu i "na szybko" jak to okresliles...mozna po troszeczku delektowac sie gra...jej glebia, pobocznymi guestami itd. Ponadto chyba troszeczke bezsensowne jest uoglnianie ze w Obliviona na PS3 nikt nie bedzie chcial grac...bo to tytul juz stary, ograny itd. itp. Ja naprzyklad bardzo chetnie w ta gre zagram, co wiecej uwazam ze wiekszosc osob na tym forum po ten tytul siegnie i sie z nim bardzo chetnie i z duza przyjemnoscia zapozna poniewaz byc moze nie mieli jeszcze okazji zagrac w Morrowinda...ich komputery sa juz troszeczke przestarzale, nie stac ich na zakup dwoch konsol nowej generacji...wiec spokojnie czekaja na az dana gra wyjdzie na sprzet Sony...mozliwe ze jest inaczej...kto wie...w kazdym razie posiadanie mozliwosci wyboru to jednak mimo wszystko chyba lepiej, a nie gorzej prawda...???

 

ps.synek tekst o "gieniuszu" wsadz sobie mocno do glowy-moze chociaz troche bedzie czyms wypelniona(niewiele),a na przyszlosc swoje prowokacje zachowaj dla kogos slabszego od ciebie to moze ci nie odda.

No a jesli chodzi tatku o ten tekst o "gieniuszu" to byl to zwykly komplement wiec nie ma powodu abys sie tak unosil...Jedynie drobna sugestia z tlumu...tak na przyszlosc...dowodem o wiele wiekszej inteligencji i dojrzalosci jest po prostu ignorowanie ewentualnych prowokacji...nie zas "oddawanie" aby pokazac kto jest tutaj silniejszy...to troszeczke dziecinne :wink:

 

Pozdro600 :wink:

Edytowane przez Blizz4rd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jesli chodzi tatku o ten tekst o "gieniuszu" to byl to zwykly komplement wiec nie ma powodu abys sie tak unosil...Jedynie drobna sugestia z tlumu...tak na przyszlosc...dowodem o wiele wiekszej inteligencji i dojrzalosci jest po prostu ignorowanie ewentualnych prowokacji...nie zas "oddawanie" aby pokazac kto jest tutaj silniejszy...to troszeczke dziecinne :wink:

 

Pozdro600 :wink:

-osobiscie Twoje komplementy mnie nie interesuja to raz.

-dwa, zaprzeczasz sam sobie piszac ze to komplement a pozniej radzisz zebym nie dal sie prowokowac.

-trzy, jakiekolwiek twoje rady zlewam a jak bede chcial uzyc inteligencji o ktorej piszesz, to nie zrobie tego ze wzgledu na ciebie poniewaz, w twoim przypadku bedzie ona zbedna z powodu poziomu ktory reprezentujesz.

-cztery ,jesli masz ochote odpisywac na moje posty to prosze bardzo,tylko rob to bez wycieczek osobistych ,no chyba ze twoje EGO ci na to innaczej nie pozwala.

-"rozmowa" z toba to tylko strata czasu i zasmiecanie watku.

 

_____________________________________

 

RoskStar Games w swoim teaser'ze z "L.A. Noire"nie pokazuje wiele ,ale muzyka jest swietnie dobrana do klimatu lat 40 :)

Normalny trailer z gameplayem gry ukaze sie 5 listopada , ja czekam z niecierpliwoscia :)

 

jak ktos ma ochote rzucic okiem :)

teaser-"L.A. Noire"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-osobiscie Twoje komplementy mnie nie interesuja to raz.

-dwa, zaprzeczasz sam sobie piszac ze to komplement a pozniej radzisz zebym nie dal sie prowokowac.

-trzy, jakiekolwiek twoje rady zlewam a jak bede chcial uzyc inteligencji o ktorej piszesz, to nie zrobie tego ze wzgledu na ciebie poniewaz, w twoim przypadku bedzie ona zbedna z powodu poziomu ktory reprezentujesz.

-cztery ,jesli masz ochote odpisywac na moje posty to prosze bardzo,tylko rob to bez wycieczek osobistych ,no chyba ze twoje EGO ci na to innaczej nie pozwala.

-"rozmowa" z toba to tylko strata czasu i zasmiecanie watku.

OnE. Wiec po co sie tak nimi przejmujesz...i wzburzasz niepotrzebnie :)

TwO. Poniewaz nieslusznie odebrales moja wypowiedz jako prowokacje, ktora nie byla...miedzy innymi

dlatego jest tam uzyte slowo "ewentualne" :wink:

ThRee. Ja bym proponowal uzywac jej bez przerwy...w koncu od tego jest :wink:

FoUr. Moje EGO pozwala mi na bardzo wiele :)

FaJf. Jednak sa ludzie ktorzy lubia tracic czas :)

 

RoskStar Games w swoim teaser'ze z "L.A. Noire"nie pokazuje wiele ,ale muzyka jest swietnie dobrana do klimatu lat 40 :)

Normalny trailer z gameplayem gry ukaze sie 5 listopada , ja czekam z niecierpliwoscia :)

 

jak ktos ma ochote rzucic okiem :)

teaser-"L.A. Noire"

Z drugiej stony cieszy mnie ze w koncu pozwoliles sobie na obiektywny komentarz, w ktorym udalo Ci sie znalezc nawet "cos" pozytywnego :) Rowniez ogladalem ten zwiastun...rzeczywiscie jest bardzo krotki i nie pokazuje zbyt wiele...jednak sam klimat gry moze byc ciekawy...pozostaje nam czekac na "gameplay movie" :wink: ...zobaczymy...moze byc interesujaco :D

 

Od siebie chcialbym dodac jeszcze link do filmikow z gry Lair...moim zdaniem byl to jeden z najbardziej interesujacych tytulow jesli chodzi o PS3 zaprezentowanych na TGS2006...gierka po prostu wymiata :D

 

http://media.ps3.ign.com/media/761/761161/vids_1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz4rd & gladiac - jesli natychmiast nie skonczycie pyskowki to obaj odpoczniecie na tydzien od forum.

Lata mi jesli bede musial "odpoczac" i 2 tygodnie , jesli moderzy nie wykonuja swojej pracy jak nalezy to czasami nalezy sprawy wziac we wlasne rece - wiec rob co chcesz! teraz bedziesz mial chociaz prawdziwy powod :)

 

wizja Kena Kutaragi'ego ;)

 

Ken Kutaragi pewien sukcesu PS3

Sobota, 30 września 2006, godzina 16:00, autor: Fett

 

W związku z zbliżającymi się coraz szybciej premierami nowych konsol Nintendo i Sony, konflikt trzech konsol nowej generacji przybiera na sile. Wiadomo, że Xbox 360 przegrał już w Kraju Kwitnącej Wiśni, jednak na Japonii świat się nie kończy. Co ciekawe, ojcowie PLAYSTATION 3 pewni są definitywnej wygranej na skalę światową.

 

Ken Kutaragi, szef Sony Computer Entertainment, zapytany o konkurencję ze strony Wii oraz Xboksa 360, stwierdził krótko: nie obchodzą nas. Posiadanie znanej marki jest czymś motywującym, jednak w chwilę później twórca PS3 dodał, że nie wszystko poszło zgodnie z planami. Skąd więc taki optymizm w jego wypowiedzi?

 

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie wyprodukować wystarczającej ilości niebieskich diod do czytników PLAYSTATION 3 - powiedział. Rozwiążemy to - dodał jednak po chwili. Braki w komponentach konsoli sprawiły, że jej europejska premiera odbędzie się dopiero w marcu przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że wszyscy podzielą optymizm Kutaragiego.

to sie nazywa wiara w sukces ,a najbardziej podobalo mi sie zdanie ".....nie wszystko poszlo zgodnie z planem.."" :lol2: :lol2:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata mi jesli bede musial "odpoczac" i 2 tygodnie , jesli moderzy nie wykonuja swojej pracy jak nalezy to czasami nalezy sprawy wziac we wlasne rece - wiec rob co chcesz! teraz bedziesz mial chociaz prawdziwy powod :)

Jak masz zastrzezenia do pracy moderatora, to napisz do administracji, a nie wylewaj metne zale na forum.

 

wizja Kena Kutaragi'ego ;)

to sie nazywa wiara w sukces ,a najbardziej podobalo mi sie zdanie ".....nie wszystko poszlo zgodnie z planem.."" :lol2: :lol2:

Kuternogi tradycyjnie zyje we wlasnym swiecie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redaktorom PS3 Magazynu wpadło w łapki nowe dziecko Sony :wink:

 

Panowie podłączyli czarnulę do tv i podzielili się swoimi spostrzeżeniami:

- konsola jest cicha jak śpiące dziecko - słychać ledwo słyszalny szmer. Przy włączonym telewizorze zupełnie jej nie słychać.

- Konsola jest niebotycznie ciężka. Podniesienie jej jedną ręką graniczy z cudem :D

- Konsola świeci się jak psu....innymi słowy można się w niej przejrzeć. Efekt lustra utrudnia robienie jej zdjęć, co pewnie zasmuci amatorów fotografii. Podobnie jak przy PSP, konsola jest podatna na liczne ślady pozostawiane przez namolnego użytkownika.

- Nowy/stary pad jest wyjątkowo lekki. Zastosowany w nim mechanizm tilt ma dużą czułość.

- Konsola uruchamia się bardzo szybko. Gry wczytywane są szybciej niż przypuszczano. Można więc obalić mit długich loadingów przy stosowaniu pojemnych płyt Blu-ray.

 

Pełna i oryginalna wersja wydarzeń wraz z filmem znajduje się tu -> PSM3 Magazine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja HAVOK 4.0!!! (tylko na PS3 i PC)

http://gamegreen.blogspot.com/2006/09/havok-40-demo.html

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

RSX = G80? - http://forums.e-mpire.com/showthread.php?t=62604

 

I can unofficially confirm that the RSX will be based off NVIDIA’s upcoming G80 technology. The latest IP has been done for quite sometime (actually 3 months); NVIDIA will be announcing details soon. Anyhow, my source is very legit…works for NVIDIA!! You don’t have to believe me…but my source is a very honorable person. Maybe not to NDA agreements...

 

I’m so positive about this, I posted it at B3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja HAVOK 4.0!!! (tylko na PS3 i PC)

Fajne, choć prawdę powiedziawszy wolałbym zobaczyć prawdziwe przełożenie tych efektów w grach. Zobaczymy w jakim stopniu PS3 wykorzysta możliwości "Spustoszenia 4.0".

RSX = G80?

Raczej bajka - choć jest takie powiedzenie z ziarnem prawdy....

 

PS3 remote:

Dołączona grafika

 

Ninja Gaiden Sigma - wywiad (video):

GameTrailers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby sie nie przegrzewa i taka cicha..ps3 :) ,ale TGS pokazal cos innego !

 

Akcje Sony spadły o 2.75 procent po tym, jak analitycy przedstawili soje obawy związane z PlayStation 3 mając w pamięci targi Tokyo Games Show, na których konsole miały spore problemy z przegrzewaniem w wyniku czego odwiedzający byli świadkami samoistnego resetowanie co jakiś czas tych urządzeń.

 

"Na chwilę obecną nie jest znany powód takiego zachowania PS3, być może ma to związek z przegrzewaniem, bowiem duża liczba konsol znajdowała się na małej powierzchni", twierdzi analityk David Gibson z Macquarie Equities "Niepokoi nas, że ten problem pojawił się tuż przed premierą i jest to złym sygnałem dla koncernu".

 

Oczywiście Sony twierdzi, że problemu nie ma, a przegrzewanie się sprzętu przy takiej ilości konsol umiejscowionych blisko siebie jest możliwe.

to jak to w koncu jest???

 

Uwaga !! nowa nazwa dual shocka brzmi :Six Axis!!

October 3, 2006 - Six Axis. That's the official name for the PlayStation 3 controller.

 

Sony announced today its first accessories for the PS3, and included in the announcement was the name for the new Dual Shock. With the controller no longer featuring rumble, most expected the new name to do away with the "Shock," and sure enough, the final name of "Six Axis" reflects the motion-sensing abilities of the device.

 

Every PS3 will ship with one controller standard, but those who want multiplayer play will need to pick up an extra device. Sony also announced today pricing for extra controllers. In Japan, extra Six Axis controllers, model number CECHZC1J, will retail for 5,000 yen. This is a step up from current Dual Shock controllers, which tend to retail for just under the 3,000 yen mark. Converting to US dollars, the 5,000 yen price is approximately $40, although actual regional pricing tends to differ somewhat from direct currency conversion.

 

Sony also revealed today a few new bits about the controller. Each controller will have a Lithium Ion battery built in. You'll be able to connect to the PS3 via USB to charge the battery, with a single charge lasting 30 hours. It's unknown if Sony will be including a USB cable with the controller.

 

Stay tuned for further details on Sony's new PS3 peripherals.

nazwa taka sobie

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby sie nie przegrzewa i taka cicha..ps3 :)

A niby gdzie jest napisane, ze jest glosna he??

Nie dodawaj od siebie.

 

to jak to w koncu jest???

Napewno lepiej niz z suszara zwana x-box 360 z deltami za 5zł sztuka :lol:

nazwa taka sobie

No taka sobie. Mogli zostac przy starej.

 

A tak swoja droga w koncu prawdziwa konsola, a nie cos, co zeby dzialalo potrzebuje osobnej elektrowni :lol:

 

Teraz niektorzy lol-specjalisci zamkna geby(wolne wczytywanie, teorie o nie pojawieniu sie w ogole ps3).

 

 

ps. z tego wynika, ze klocek procz ceny i coraz to nowszych rewizji(ktore beda oferowaly coraz to dluzszy czas grania miedzy zwiechami) nie ma kompletnie nic do zaoferowania.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Gladiac.

 

Jest tak samo jak z X-Boxem. Czyli? Na forach sie czyta, ze ixy przestały padac, przegrzewac sie, zawieszac. Widocznie cos poprawili w chlodzeniu wiec jak stoi na polce pod TV to jest ok. Teraz wsadz tego X'a to pudla z przezroczystego plastyku i pograj - zobaczymy jak dlugo Ci wytrzyma. Dlaczego to pisze? Bo wiem ze nie wytrzyma dlugo. Wiem to z doswiadczenia. Na GC takie wlasnie byly standy z klocami i kloce padały jak muchy. Co chwile reset, co chwile zwis. Zreszta opisalem to przy mojej krotkiej relacji z GC. Jeden z X360 sie zaciol, to z kolesiem z EA przenieslismy sie na drugiego, a ten potrafil sie zaciac 3 razy w ciagu 5 minut!!! Wiec nie widze nic nadzwyczajnego w tym, ze PS3 pracujac caly dzien zamkniety w malej szafeczce zaliczało zwis. To jest normalne, bo ten sprzet nie został zaprojektowany tak, aby pracowal w takim stanowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga w koncu prawdziwa konsola, a nie cos, co zeby dzialalo potrzebuje osobnej elektrowni :lol:

 

Teraz niektorzy lol-specjalisci zamkna geby(wolne wczytywanie, teorie o nie pojawieniu sie w ogole ps3).

ps. z tego wynika, ze klocek procz ceny i coraz to nowszych rewizji(ktore beda oferowaly coraz to dluzszy czas grania miedzy zwiechami) nie ma kompletnie nic do zaoferowania.

A tak swoja droga to na razie PS3 nie ma na rynku wiec nie pisz bzdur. Jestes pewien, ze bedzie to sprzet bezawaryjny? Poza tym nowy X ma juz pare tytulow godnych uwagi do zaoferowania i bedzie mial ich coraz wiecej (ma tez troche crapow i sredniakow). Byc moze PS3 bedzie wiecej oferowac, ale o tym sie przekonamy po premierze. Wiem, ze dla Ciebie liczy sie tylko Sony, ale nie musisz podkreslac tego w kazdym swoim poscie, bo jest to troche smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to na razie PS3 nie ma na rynku wiec nie pisz bzdur. Jestes pewien, ze bedzie to sprzet bezawaryjny?

Oczywscie, ze nie, ale sadze, ze bedzie mniej awaryjny od klocka 360.

Co do bzdur to sie okarze.

Poza tym co sie tak goraczkujesz przeciez zyskuja na tym gracze prawda??

Kazdy gracz powinien sie cieszyc, ze wychodzi(prawdopodobnie) lepsza konsola, no chyba, ze tego nie chce :blink:

Moze niektorych to boli?? :blink:

 

Poza tym nowy X ma juz pare tytulow godnych uwagi do zaoferowania i bedzie mial ich coraz wiecej (ma tez troche crapow i sredniakow). Byc moze PS3 bedzie wiecej oferowac, ale o tym sie przekonamy po premierze. Wiem, ze dla Ciebie liczy sie tylko Sony, ale nie musisz podkreslac tego w kazdym swoim poscie, bo jest to troche smieszne.

Tak dla mnie liczy sie tylko sony w szczegolnosci, ze nie planuje zakupu zadnej z konsol.

Wiesz nie mam klapek na oczach i jesli firma decyduje sie wypuscic na rynek nie dopracowany produkt to jest dla mnie posuniecie godne pozalowania.

Jesli ktos tego nie chce widziec, to juz nie moja wina.

Sony tez polecialo w kulki, ale jakby nie bylo produkt raczej wypuszcza dopracowany(tzn, nie w wersji beta) za co nalezy sie wielki plus.

 

 

 

ps. tak szczerze to uwazasz start 360-tki za udany i czy nie czulbys sie oszukany kupujac w dniu premiery kloca??

 

 

ps2 co do fanboystwa to rozejrzyj sie dobrze po forum, a zobaczysz takie wypowiedzi, tylko ze nie u mnie

 

sorry za lekki OT

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...