Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

co kto lubi :P mnie jakos ten motorstorm nie kreci, nawet jakby mial grafike jak z tego rendera

wole se np. w PGR czy Burnouta pograć

----

mały OT:

 

czyżby miało nie być tanich chińskich playerów HD DVD i Blu-ray ? :)

Teraz niech wydadzą tylko PolyStation 3 z tym czytnikiem i mamy True-Next-Gen'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi :P mnie jakos ten motorstorm nie kreci, nawet jakby mial grafike jak z tego rendera

wole se np. w PGR czy Burnouta pograć

----

mały OT:

 

czyżby miało nie być tanich chińskich playerów HD DVD i Blu-ray ? :)

a ja bym zagrał z przyjemnością :D, a tak lipka :sad: wielki zawód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NIEREALNY

a ja bym zagrał z przyjemnością icon_biggrin3.gif, a tak lipka icon_sad3.gif wielki zawód

Cierpisz z "graficznego niedosytu"? Współczuję tym bardziej, że "zagrał byś z przyjemnością". Dobrze, że nie mam tak emocjonalnych problemów i nie jestem rozdarty w środku - w przyszłości z miłą chęcią pyknę w ten tytuł, nawet jeśli "nie daje rady" w kwestii wizualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NIEREALNY

Cierpisz z "graficznego niedosytu"? Współczuję tym bardziej, że "zagrał byś z przyjemnością". Dobrze, że nie mam tak emocjonalnych problemów i nie jestem rozdarty w środku - w przyszłości z miłą chęcią pyknę w ten tytuł, nawet jeśli "nie daje rady" w kwestii wizualnej.

nie, nie cierpię :lol: nie musisz się o nic martwić :lol: wolałbym zagrać w to co było pokazane na E3 2005, a nie w marną kopie trailera. motorstorm jako gra nic sobą nie reprezentuje (ocena po trailerach) zwykłe połączenie flatouta z insine to zdecydowanie za mało.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpisz z "graficznego niedosytu"? Współczuję tym bardziej, że "zagrał byś z przyjemnością". Dobrze, że nie mam tak emocjonalnych problemów i nie jestem rozdarty w środku - w przyszłości z miłą chęcią pyknę w ten tytuł, nawet jeśli "nie daje rady" w kwestii wizualnej.

daj spokój, Motorstorm wygląda obłędnie - moim zdaniem. Nie myślałem, że zbliżą się tak bardzo do niesławnego trailera. Brakuje chyba tylko tej hiperzaawansowanej fizyki rozpierduchy na drodze. Za słabo się demolują wózki, ale i tak nieźle.

 

Chciałbym zobaczyć tę grę w HD, na wielkiej plazmie/LCD, bo to co w youtube jest, to zakrawa na skandal :P

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm wygląda obłędnie

ja chyba ślepy jestem, ale nie widzę tej "obłędnej" oprawy wizualnej

 

Nie myślałem, że zbliżą się tak bardzo do niesławnego trailera. Brakuje chyba tylko tej hiperzaawansowanej fizyki rozpierduchy na drodze. Za słabo się demolują wózki, ale i tak nieźle.

polecam jeszcze raz zobaczyc trailera, tak z 10 razy i wtedy mowic ze brakuje "tylko" fizyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba ślepy jestem, ale nie widzę tej "obłędnej" oprawy wizualnej

widocznie.

 

polecam jeszcze raz zobaczyc trailera, tak z 10 razy i wtedy mowic ze brakuje "tylko" fizyki

nie wiem czy to widziałeś: http://www.youtube.com/watch?v=TN8rjevi7JA - youtube, ale oddaje co trzeba. Szczególnie widok z kabiny. Jak już pisałem, w HD na wielkim ekranie Motorstorm będzie obłędnie wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie.

nie wiem czy to widziałeś: http://www.youtube.com/watch?v=TN8rjevi7JA - youtube, ale oddaje co trzeba. Szczególnie widok z kabiny. Jak już pisałem, w HD na wielkim ekranie Motorstorm będzie obłędnie wyglądał.

chesz mi powiedzieć, że to (najnowszy screen z motorstorma):

Dołączona grafika

i to:

Dołączona grafika

to to samo, tylko "brakuje fizyki" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten obrazek jest lepszy:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Proszę, odpowiedz uczciwie, jak daleko się różnią te zrzuty?(technicznie rzecz jasna)

 

Bo gdyby mi ktoś powiedział, że Motorstor będzie taki jaki faktycznie jest, to bym nie uwierzył.

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, odpowiedz uczciwie, jak daleko się różnią te zrzuty?(technicznie rzecz jasna)

zrzuty ? niezbyt daleko, ale w ruchu to już bardzo dużo dzieli gameplay od trailera

 

 

edit:

jeszcze raz obejrzałem trailer i cofam to co napisałem powyżej - dalej uważam że lata świetlne dzielą trailer od gameplaya

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...wmv&pl=game <- polecam jeszcze raz

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrzuty ? niezbyt daleko, ale w ruchu to już bardzo dużo dzieli gameplay od trailera

zakładam, że grałeś na wielkim plazmowym monitorze i już wszystko wiesz ;)

 

Powiem tak: większość filmików w wysokiej rozdzielczości dostepnych w necie, jest ze starego builda pokazywanego jeszcze na TGS. A to jest kaszana w porównaniu do finala. Jedyne co mamy z finalnej wersji w wysokiej rozdzielczości, to zrzuty. I w tym problem. Jak mówię, chciałbym zobaczyć to na wielkiej plazmie. Najprawdopodobniej grafa jest taka jak na zrzutach i będzie to widać doipero na wielkiej plazmie, bez kompresji żadnej.

 

Z innej beczki:

 

Już trzy serwisy z rzędu mówią o totalnym szczękoopadzie graficznym. IGN, Kikizo i Gamer.tv. Gamer jeździł po Ps3 aż miło swego czasu. Miła odmiana nastapiła. Coś w tym musi być.

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć filmiki z MS w lepszej rozdziałce ale już to co zobaczyłem na YouTubie uświadomiło mi że końcowa wersja naprawdę daje radę i widać różnicą pomiędzy poprzednimi bulidami (na lepsze oczywiście). Jednakże nie ma porównania do rendera z E3 2k5. No cóż developerzy nie dali rady wypić całego naważonego piwa ale i tak uważam, że MS wygląda porządnie. Ciekawe jak ma się killzone ;). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

zakładam, że grałeś na wielkim plazmowym monitorze i już wszystko wiesz ;)

dla twojej wiadomosci-nie ma plazmowych monitorow , tylko TV

 

a co do MotorSport,wyglada fajnie , jednak ciazy nad nim to samo co nad ps3: przerost formy nad trescia- czyli zbyt duzo przechwalania sie i szumnych zapowiedzi

A tak teraz developer MS musi z powodu swojego bledu dopracowac gre do wygladu trailera-co caly czas opoznia wydanie gry(ok pol roku)

A Sony musi zaplacic cene za osmieszanie x360 i troche wyrazic skruche bo jak na razie mozliwosci ps3 pod wzgledem graficznym niczym nie odbiegaja od mozliwosci x360 co przeciez caly czas "udowadnialo" Sony

 

Wszelkie stwierdzenia ze to dopiero 1 generacja gier na ps3 jako tlumaczenie rownowagi sil pomiedzy ps3 i x360 sa smieszne, bo "przewaga' ps3 miala byc miazdzaca juz na starcie-a jak jest kazdy widzi

 

Osobiscie uwazam ze power ps3 i x360 jest taki sam, roznica lezy raczej w szczegulach technicznych i w lepszym wykorzystaniu zasobow pamieci x360 oraz latwiejszym programowaniu.

A za ps3 przemawia znowu spora ilosc znanych developerow i serii gier

 

Jednak wyglad gry zalezy juz tylko od programistow i ich talentu wykorzystania mozliwosci kazdej z konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednakże nie ma porównania do rendera z E3 2k5.

no nie gadaj, rzuć okiem na zrzuty powyżej i powiedz, które są z E305, a które z MotorStorm final. Moim zdaniem, zbliżyli się do E305 bardziej, niż ktokolwiek przypuszczał i na tyle, że można śmiało powiedzieć, że naprawdę niewiele im brakuje. Jak sami przecież wiecie, poprzeczkę postawili sobie kosmicznie wysoko.

 

A nam do oceny brakuje tylko obejrzeć ostateczny produkt na wielkim HDTV w wysokiej rozdziałce. Może w marcu kioski z PS3 do empiku zawitają. Miło by było.

 

Z drugiej strony, chciałbym zauważyć, że wiele szczegółów(szczegolnie w niskiej rozdzielczości) w ruchu ucieka ludzkiemu oku, dlatego niektórym może wydawać się, że gameplay nie pokazuje tego co screeny.

 

edit:

jeszcze raz obejrzałem trailer i cofam to co napisałem powyżej - dalej uważam że lata świetlne dzielą trailer od gameplaya

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...wmv&pl=game <- polecam jeszcze raz

no, brakuje głównie tego superfajnego błocka i tej superfizyki, choć z drugiej strony jeszcze nie widziałem w ogóle dobrego błocka w motorstorm, bo ten level na filmiku jest koszmarnie suchy.

 

No i co więcej, gra musi być grywalna ;) Nie może być w grze takich czadowych ujeć jak na trailerze, bo by się po prostu grać nie dało.

 

 

dla twojej wiadomosci-nie ma plazmowych monitorow , tylko TV

ojej, ale po co czepiasz się słówek? Jak już przy tym temaie jesteśmy to sporo TV ma wejscia DVI/D-Sub i co? Czym teraz są? Odpuść takie komentarze.

 

a co do MotorSport,wyglada fajnie , jednak ciazy nad nim to samo co nad ps3: przerost formy nad trescia- czyli zbyt duzo przechwalania sie i szumnych zapowiedzi

dla Twojej wiadomości to nie jest przerost formy nad treścią, jak już sobie mamy flejmować ;)

 

a o reszcie nie warto się rozwodzić. Co mnie xbox obchodzi? Tyle co snieg zeszłoroczny :P Przynajmniej dopóki Squeenix nie wyda Finala na platformę MS. Ja konsolę kupuję dla Final Fantasy.

 

EDIT:

 

From your perspective, as a graphics expert, how do the PS3 and Xbox 360 match up?

 

The whole industry knows it's been a challenge; the PS3's a very complex piece of equipment. On one hand it's a challenge, on the other hand there's tremendous potential in that box. I think it's going to take developers a little while to figure out how to unlock that power.

 

We've got games coming out now where we feel we've hit maybe 20 per cent of the potential of PlayStation 3. We know the power's there, but like any new platform it's going to take us a little bit of time to unleash it.

 

Was it more complex than we were expecting? Yes, probably; there were some challenges that we didn't expect. We've got tremendous confidence long-term that it's going to be a phenomenal games machine.

za serwisem: http://gamesindustry.biz/content_page.php?aid=21563

 

Wywiad z: Glenn Entis, vice president and chief visual officer at Electronic Arts.

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

nie, nie cierpię :lol: nie musisz się o nic martwić :lol: wolałbym zagrać w to co było pokazane na E3 2005, a nie w marną kopie trailera. motorstorm jako gra nic sobą nie reprezentuje (ocena po trailerach) zwykłe połączenie flatouta z insine to zdecydowanie za mało.

spoko. to zerknij na to:

 

http://www.news4gamers.com/ps3/News-17113.aspx :

 

kilka cytatow:

 

"MotorStorm Preview taken from Gamer TV (UK). Check out the physics on the crashes...ouch! "

"The power of the Playstation 3 is starting to show itself 360 beware!"

"Behold the next generation of videogames!"

"This is Motorstorm on the PS3 and quite frankly it made our jaws hit the floor"

 

i jeszcze jedno - typ tam w pewnym momencie mowi, ze w sumie to nie ma tu nic, czego by sie nie dalo uzyskac na XBox360 - ale potrzebne by bylo kilka plyt DVD ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 nie spaliło domu

(07-12-2006)

Historia opisana w jednym z blogów, jakoby konsola PlayStation 3 była winna spalenia domu gracza, okazała się fałszywa.

 

Parę dni temu strona Netnoob opisała przypadek gracza, który zostawił na noc włączoną konsolę PlayStation 3, a ta podobno tak się rozgrzała że podpaliła meble, w wyniku czego spłonął cały dom.

 

Historia została opisana przez jednego z bloggerów, który teraz przyznał się, że zmyślił ją w całości. Mimo to wydarzenie, zostało podchwycone przez agencje informacyjne i obiegło cały świat. Opisujący nigdy nie miał konsoli, ale jego opowieść stała się tak popularna, że w ciągu pierwszego dnia po jej opublikowaniu przez serwisy, jego blog odwiedziło ponad 30tys osób.

 

Oczywiście cała sprawa wzbudziła także zainteresowanie Sony, a jej przedstawiciele, jak się wyraził blogger, byli bardzo wkurzeni, ponieważ w ciągu kilku tygodni po publikacji, otrzymali ponad 200 telefonów od wystraszonych nabywców konsoli.

 

Fidel

widać ze anty-fanboye nie proznują :rolleyes:

 

Warto zauwazyc, ze jednak nie ma az tylu tekstow w sieci, o tym ze konsola sie psuła, zawieszała itp itd... były pojedyncze jednoski, ktore nakrecily film i potem puscily go w siec. Trudno, zeby na pol miliona konsol, wszystkie dzialaly bez zarzutu ;) Ale jakby nie patrzec, konsola jesli chodzi o sprzet poki co raczej nie cierpi na chorobe okresu dzieciecego. Tez sie zastanawiam ile z tych info o psujacych sie konsolach, ktore i tak byly jednostkowe, została wyssana z palca przez podobnych typow jak tego 'piromana' co mu niby chate spaliło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. to zerknij na to:

 

http://www.news4gamers.com/ps3/News-17113.aspx :

 

kilka cytatow:

 

"MotorStorm Preview taken from Gamer TV (UK). Check out the physics on the crashes...ouch! "

"The power of the Playstation 3 is starting to show itself 360 beware!"

"Behold the next generation of videogames!"

"This is Motorstorm on the PS3 and quite frankly it made our jaws hit the floor"

 

i jeszcze jedno - typ tam w pewnym momencie mowi, ze w sumie to nie ma tu nic, czego by sie nie dalo uzyskac na XBox360 - ale potrzebne by bylo kilka plyt DVD

już to wrzucałem, powtarzasz się ;)

 

nie mówi moim zdaniem nic nt. xboksa 360. Jeśli jesteś tego pewien, to podaj czas, bo nic takiego nie slyszałem.

 

Jedyne zdanie gdzie pada coś o xO, to to:

 

"The power of the Playstation 3 is starting to show itself. 360 - beware!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

1.Jak już przy tym temaie jesteśmy to sporo TV ma wejscia DVI/D-Sub i co? Czym teraz są? Odpuść takie komentarze.

dla Twojej wiadomości to nie jest przerost formy nad treścią, jak już sobie mamy flejmować ;)

2.Przynajmniej dopóki Squeenix nie wyda Finala na platformę MS. Ja konsolę kupuję dla Final Fantasy.

1.sa dalej telewizorami

2.SquerEnix jak juz ;) ,a co do FF to jedna z gier dla ktorych kupie ps3 :)

 

ps.ps3 Swietym Grallem? -ten swiety grall jest produkowany masowo zdaje mi sie, a jego posiadanie w chwili obecnej zalezne jest od posiadanej gotowki ,co w porownaniu do S Gralla nie jest chyba mozliwe?

-no ale skoro dla kogos znaczy tyle jedno urzadzenie to :blink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SkyFox: niekoniecznie, ps3 moglbym miec, tyle ze narazie chyba po to zeby zbieralo kurz jak na pewnym zdjeciu ]:-> Sto wolt z gniazdka u mnie nie plynie, a i region inny, wiec po kij sie meczyc :D

 

PS3 swietym grallem zdecydowanie nie jest, no chyba ze ktos kto nie przezyl jeszcze inicjacji seksualnej bedzie sie podniecal finalem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.sa dalej telewizorami

no ale powiedz mi, nadal jakie to ma znaczenie? Po jaką cholerę się tego czepiasz?

 

2.SquerEnix jak juz

d'uh. Jakbym nie wiedział. Znowu bez sensu zaczeipasz słów. Celowo tak napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownie latwo go zdobyc, jak Swietego Graala ;)

to akurat rozumiem, ale co to ma wspolnego z moim postem? Czyzby to ze jest mało dostepny swiadczy ze to iz jest mało awaryjne to tylko zasluga tego ze ich jest tak malo? Przeciez napisalem "na pół miliona sztuk", wiec nie wiem nadal, o czym zapomnialem i jak sie to ma do mojego posta ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Poland ma przyjemność zaprosić na pierwszy w Polsce, otwarty pokaz PLAYSTATION 3! Prezentacja będzie miała miejsce w Warszawie w CH Wola Park przy ul. Górczewskiej 124 w dniach od 10 do 17 grudnia 2006.

 

PLAYSTATION 3 Show Truck to projekt, nad którym pracowała potężna grupa ludzi już od prawie pół roku – powiedział Marcin Ziobrowski, Business Manager PlayStation w Sony Poland -Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że w ramach prezentu gwiazdkowego wszyscy chętni, którzy pojawią się w CH Wola Park, będą mogli zagrać na sześciu stanowiskach prezentacyjnych z PLAYSTATION 3.

 

W PLAYSTATION 3 Show Truck prezentowane będą następujęce gry na PS3: MotorStorm, Resistance: Fall of Man, Ridge Racer 7, FORMULA ONE: Championship Edition, oraz Genji: Days of Blade.

 

Prezentacja w dniach 10 – 17 grudnia br. jest zaledwie początkiem tego, co planujemy zrobić w okresie premiery PLAYSTATION 3 w Polsce – dodaje Maciej Kmiolek, Kierownik d/s PR i Marketingu Handlowego, Playstation w Sony Poland – Przygotowujemy ponad 2 miesięczny „tour” po całej Polsce, dzięki któremu gracze będą mogli sprawdzić tytuły startowe dla PS3 oraz zobaczyć przedpremierowo gry, które pojawią się w dalszej części 2007r.

 

PLAYSTATION 3 Show Truck - tutaj zrozumiesz, czym jest obraz wysokiej rozdzielczości.

Dziesięć telewizorów LCD BRAVIA KDL-40W2000, obsługujących format High Definition, to gwarancja niebywałej ostrości, wciągającej głębi obrazu i wyjątkowego bogactwa barw.

Entuzjaści gier zobaczą obraz tak szczegółowy, o jakim nie śnili, a to za sprawą zastosowanych paneli LCD 7 generacji. Krótki czas reakcji matrycy – tylko o 8 ms – sprawi, że nawet szybki ruch będzie idealnie odzwierciedlony.

Źródłem sygnału HD będzie sześć PLAYSTATION 3, a także wyróżniona przez EISA kamera HDR-HC3*, kamera HDR-SR1 oraz odtwarzacze Blu-ray.

 

Plan dnia prezentacji PLAYSTATION 3 w niedziele 10 i 17 grudnia:

 

10:00 – 13:00 (wszystkie 5 gier)

13:00 – 14:00 (sesja Resistance: Fall of Man)

14:00 – 15:00 (sesja MotorStorm)

15:00 – 17:00 (wszystkie 5 gier)

17:00 – 18:00 (sesja Resistance: Fall of Man)

18:00 – 19:00 (sesja MotorStorm)

19:00 – 20:00 (sesja FORMULA ONE: Championship Edition i Ridge Racer 7)

 

Plan dnia prezentacji PLAYSTATION 3 od 11 do 16 grudnia 2006 (poniedziałek – sobota):

 

10:00 – 13:00 (wszystkie 5 gier)

13:00 – 14:00 (sesja Resistance: Fall of Man)

14:00 – 15:00 (sesja MotorStorm)

15:00 – 18:00 (wszystkie 5 gier)

18:00 – 19:00 (sesja Resistance: Fall of Man)

19:00 – 20:00 (sesja MotorStorm)

20:00 – 21:00 (sesja FORMULA ONE: Championship Edition i Ridge Racer 7)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

to akurat rozumiem, ale co to ma wspolnego z moim postem? Czyzby to ze jest mało dostepny swiadczy ze to iz jest mało awaryjne to tylko zasluga tego ze ich jest tak malo? Przeciez napisalem "na pół miliona sztuk", wiec nie wiem nadal, o czym zapomnialem i jak sie to ma do mojego posta ;P

No napisales ale to ze podkresliles ten aspekt wcale go nie umniejsza. Wlansie to ze jest malo egzemplarzy swiadczy o tym ze ciezko wysnuc takie wnioski. Malo tego dodajac jeszcze to ze nie kazdy poleci zaraz na forum z problemem.... Dopiero na duzej parti towaru ktory trafi do roznych grup docelowych, jak rozkreca sie tasmy produkcyje i zwiazane problemy z masowa produkcja (a to nielichy czynnik) bedzie mozna stwierdzic jak tak naprawde jest z awaryjnoscia.

Poza tym nie wiem czy mam racje ale glownym rynkiem docelonym i miejscem startu byla japonia prawda? Podejzewam ze malo ludzi z naszych kregow kulturowych siedzi na japonskich boardach i sledzi watki z ps3. Trzeba poczekac jakies kilka miesiecy az pewne dane przesiakna dalej i az sie w koncu pojawi konsola na dobre w europie. Pewnie jak by byla jakas katastrofalna sytuacja to juz bysmy o tym wiedzieli bo by stronki tematyczne o tym pisaly, ale generalnie ja uwazam ze za wczesnie z takimi wnioskami. PS3 IMHO jeszcze dobrze nie wystartowal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisales ale to ze podkresliles ten aspekt wcale go nie umniejsza. Wlansie to ze jest malo egzemplarzy swiadczy o tym ze ciezko wysnuc takie wnioski. Malo tego dodajac jeszcze to ze nie kazdy poleci zaraz na forum z problemem.... Dopiero na duzej parti towaru ktory trafi do roznych grup docelowych, jak rozkreca sie tasmy produkcyje i zwiazane problemy z masowa produkcja (a to nielichy czynnik) bedzie mozna stwierdzic jak tak naprawde jest z awaryjnoscia.

Poza tym nie wiem czy mam racje ale glownym rynkiem docelonym i miejscem startu byla japonia prawda? Podejzewam ze malo ludzi z naszych kregow kulturowych siedzi na japonskich boardach i sledzi watki z ps3. Trzeba poczekac jakies kilka miesiecy az pewne dane przesiakna dalej i az sie w koncu pojawi konsola na dobre w europie. Pewnie jak by byla jakas katastrofalna sytuacja to juz bysmy o tym wiedzieli bo by stronki tematyczne o tym pisaly, ale generalnie ja uwazam ze za wczesnie z takimi wnioskami. PS3 IMHO jeszcze dobrze nie wystartowal....

no dobra, ale czy x360 podczas premiery było aż tak dużo wiecej? Wątpie - było podobnie do tego co teraz z PS3, a mimo to juz po kilku dniach od premiery byla cala masa topicow o awaryjnosci i to wlasnie jeszcze po tym jak zawitala w USA konsola M$. Japonia dostała narazie 20% konsol tylko (nie wiem jak z drugim rzutem), a fora z USA to juz są bacznie obserwowane ;)

Fakt jest faktem, ze o awaryjnosci PS3 sie mowi o wiele, wiele mniej niż to mialo miejsce po premierze x360. Tylko miec nadzieje ze SONY nie postanowi zaoszczedzic na niewiadomo czym i nie trafią potem do nas gorsze egzemplarze z jakimis DVD pomalowanymi na niebiesko przez chinczykow itp ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 5 HD DARK RESURRECTION żal dla grafy, po co Polyphony Digital robi konwersje z "innych platform", przecież mieli tyle czasu na zrobienie pełnoprawnej gry

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Virtua Fighter 5 po tym tytule spodziewałem się czegoś więcej

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...