Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

...

A na przyszlosc to radze lepiej dobierac slowa, bo z twojego posta zrobiles prawie scenariusz dramatu :wink:

...

Tak już mam, jak wiem co chcę napisać, a nie wiem jak ;)

 

Dobre :D

 

Kolejny fps... czekam na coś innego. Mam nadzieję, iż będzie chociaż dobrze zrobiony:

http://www.psu.com/node/5968

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout 5 ze wskazaniem na PS3

Alex Ward, szef Criterion przyznał, że Burnout 5 jest tworzony przede wszystkim na PlayStation 3 i pod jej architekturę, a nie pod Xboxa 360. "Jesteśmy jakby specjalistami od konsol Sony i to tą drogą zawsze podążała seria Burnout" - przyznaje Alex. Jednocześnie dodał, że wersja gry na Xboxa 360 ma się całkiem dobrze i posiadacze tej konsoli nie powinni narzekać.

IMO jak roznice beda takie jak teraz miedzy grami multiP, co tam na x360 wygladaja nieznacznie lepiej, to rzeczywiscie nie bedzie czym przejmowac w przypadku x360.

 

Cos czuje ze koledzy od Criterion zafundują nam rownież black'a w next-genie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna zapowiedź:

http://www.psu.com/node/1671

Dreamers

(...)

A new title for the PS3, Dreamers is a psychological action/adventure that takes you on a wild ride into the thoughts and dreams of a narcoleptic whose 4 hour dreams start to become 4 day fatal comas.

(...)

Some features the game will hold:

 

* Stunning high detailed environments using the latest in graphic techniques

* Original, rich storyline and characters based on an immense screenplay

* Personalized subliminal game experience based on player’s own real life fears

* Next Gen Graphics Engine based on the Reality Engine

* A unique gameplay mix spanning from first person adventure to third person action

* Featuring dream levels based on real life dreams dreamt by real life people

* Insane Physics with optional AGEIA Physics Accelerator Card support

Pierwsze 2 pogrubienia: oby tylko była to prawda nie (albo chociaż mało) naciągana.

3 pogrubienie: "... with optional AGEIA Physics Accelerator Card support" <- może to dla tego, iz kiepsko mi idzie z angielskim, ale tłumacząc sobie rozumiem: z obsługą opcjonalnej karty z akceleratorem fizyki.

Niech ktoś to sprostuje, bo jakoś nie widzi mi się, aby do PS3 dało się wcisnąć jakieś karty rozszerzeń.

 

A tutaj coś, co ponoć jest od niedawna:

http://www.us.playstation.com/PS3/Games/UP9000-NPUA80012

http://www.us.playstation.com/PS3/Games/BLUS-30006

 

Trochę dziwne, iż na tą generację konsol wychodzą gierki w 2D, ale cieszę się, iż lemingi nie dostały trzeciego wymiaru. A trza przyznać, iż wyglądają całkiem ładnie, tylko aliasing gdzieniegdzie widać.

Blazing Angels Squadrons of WWII też wygląda interesująco (choć aliasing paskudny) i założę się, iż są miłym urozmaiceniem dla lubiących temetykę II wojny światowej od FPS'ów. Wie ktoś może coś więcej o tej grze?

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dość ciekawe kwestie wypowiedział Alex Ward, szef zespołu Criterion odpowiedzialnego za doskonałą serię Burnout, czy ostatnio Blacka. Otóż piąta odsłona Burnouta pisana jest z myślą o architekturze najpotężniejszej konsoli SONY. Alex twierdzi, że on i jego ludzie zawsze byli specjalistami w programowaniu maszyn spod znaku PlayStation. Na szczęście szybko pocieszył posiadaczy X360 oznajmiając, że wersja na tę konsolę ma się całkiem dobrze. Cóż, to co wyciskało Criterion z PS2 było godne podziwu dla wszystkich twórców gier video a same gry przewyższały swym wykonaniem niejedną doskonałą pozycję z mocniejszych od PS2 maszyn. Aż się boję co oni napiszą na PS3..."

 

Marketingowy belkot na ktory lapia sie funboye.

Wszystkie czesc burn-a byly znacznie lepsze na x1 niz na podobno uwielbiana przez nich ps2.

Firmy kochaja nie sprzet ale sprzet na ktorym zrobia wieksza kase a takie wypowiedzi nic nie kosztuja.

Zenada.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketingowy belkot na ktory lapia sie funboye.

Wszystkie czesc burn-a byly znacznie lepsze na x1 niz na podobno uwielbiana przez nich ps2.

Firmy kochaja nie sprzet ale sprzet na ktorym zrobia wieksza kase a takie wypowiedzi nic nie kosztuja.

Zenada.

pzd

nie wiem może jestem ślepy, ale wiekszych roznić w grafice miedzy wersjami na xboxa i ps2 nie widziałem, jednak na duży plus w wersji xboxowej były bardzo krótkie loadingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketingowy belkot na ktory lapia sie funboye.

Wszystkie czesc burn-a byly znacznie lepsze na x1 niz na podobno uwielbiana przez nich ps2.

Firmy kochaja nie sprzet ale sprzet na ktorym zrobia wieksza kase a takie wypowiedzi nic nie kosztuja.

Zenada.

pzdr

Po pierwsze - co dzisiaj nie jest marketingowym bełkotem?

Po drugie bełkotem to mozna nazwać sianie propagandy, ze na x-boxa burnout był ZNACZNIE lepszy od PS2, bo nie był. Roznił sie detalami jak ciut lepsze tekstury. Gra na obu konsolach na pierwszy rzut oka wygladala tak samo, tak samo plynnie chodziła, miala te same efekty i to jest fakt ze są to kolesie, ktorzy są specami od architektury PS2, bo stworzyli gre prawie identyczną na o wiele slabszej maszynce. Zresztą to ze Ci panowie opanowali PS2 do perfekcji wiadomo nie od dzis. Nie jedno pismo branżowe tak o nich pisało. Jesli PS3 jest tak samo pogmatwane i dziwne w programowaniu jak PS2, to Ci panowie bedą poprostu 'w domu'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to czy w ktoryms z newsow o nowym Burnoucie jest napisane iz wersja na PS2 byla lepsza??

 

Odpowiedz brzmi NIE!

 

Po pierwsze - co dzisiaj nie jest marketingowym bełkotem?

Po drugie bełkotem to mozna nazwać sianie propagandy, ze na x-boxa burnout był ZNACZNIE lepszy od PS2, bo nie był.

No tu sie z toba zgadzam, bo propagande siac trzeba, a odnosnie slowa "znacznie" to jest przez funboyow ostatnio bardzo czesto uzywane do rozdmuchiwania kompletnego belkotu niezgodnego z rzeczywistoscia. Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to czy w ktoryms z newsow o nowym Burnoucie jest napisane iz wersja na PS2 byla lepsza??

 

Odpowiedz brzmi NIE!

No tu sie z toba zgadzam, bo propagande siac trzeba, a odnosnie slowa "znacznie" to jest przez funboyow ostatnio bardzo czesto uzywane do rozdmuchiwania kompletnego belkotu niezgodnego z rzeczywistoscia.

ja wierze w opinie ludzi ktorzy maja juz konsole i pykaja w konkretne gry.

ich wrazenia sa dla mnie prawdziwe i malo maja wspolnego z mipsami, flopami 1080p na ktore stac co 10

ale zwiazane sa z prawdziwa miodnoscia konkretnej gry a nie platformy. Ludzie nie graja w ps3 ale na ps3.

Narazie nie przeczytalem nikogo kto mial by ps3 oraz x360 i stwierdzil ze jakas konkretne gierka jest miodniejsza na ps3.

nie mam charakteru spac i kochac sie z plastkiem i krzemem ale lubie grac. ps3 nie ma nic co by mnie do niej przekonalo

abym wydal na nia pieniadze. 360 ma pare gierek do ktorych sie slinie i dlatego chce ja kupic (narazie jest lcd 32 dla konsolki) a nie dlatego ze ma wiecej

shaderow itp. Jezeli ps3 za jakis czas bedzie miala wiecej gier do ktorych bede sie slinic i bede odczuwal usilna potrzebe

zagrania w nie kupie ps3. Dlatego uwazam ze obecnie dyskusja z porownywania technicznego powinna zejsc na pierwsze wrazenia

z gier tych ktorzy mieli fart pograc na ps3.

pzdr

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

1.sprawia, fakt. Ale to raczej problem HDTV. Ponoć na normalnych SDTV jest jak najbardziej ok.

 

2.W którymś z wywiadów jeden z gości z EvoStudios powiedział, że to co się nie zmieściło do Motorstorm(m.in. hiperzaawansowana fizyka) zostanie włączone do nastepnej gry( Motorstorm 2?).

1. co ty wypisujesz !! :blink:

-jak ktos wypuszcza nowy sprzet to powinien byc kompatybilny ze sprzetem dostepnym obecnie na rynku-Wina jest jak najbardziej po stronie ps3 co udowodnily wszystkie znane serwisy i masa niezadowolonych graczy.I jesli konsola reklamowana jako next-gen i jednoczesnie player B-R, powinna odpowiadac standarta na rynku,a nie odpowiada bo w niektorych sytuacjach nie pozwala sie cieszyc np 1080i,a przeciez wiele osob ktore kupowaly ps3 mialy nadzieje ujrzec gry czy filmy wlasnie w takich formatach swojego tv-wiec prosze nie pisz bzdur tam gdzie czarno na bialym winna jest sony za wady ps3.

 

Jesli nie rozumiesz tematu to zajrzyj kilka stron wczesniej byly info o tym problemie,lub przejrzyj znane servisy

ps. miejmy nadzieje ze to naprawia do edycji Europejskiej

 

2.a co mieli napisac?-zawsze przeciez jakos trzeba umotywowac kontynuacje-a to zabraklo niektoryc watkow w scenariuszu,a to niezmiescila hiperrealistyczna fizyka w MS itp

Zreszta niektore kontynuacje sa wrecz wskazane np.FF

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GLADIAC

Wina jest jak najbardziej po stronie ps3 co udowodnily wszystkie znane serwisy i masa niezadowolonych graczy

Gladiac co się z tobą dzieje chłopie? :wink: . Ostatnio strasznie marudzisz. Ja wiem, że lata lecą, ale wyluzuj. No i ten tekst z "Maaaaasssą niezadowolonych graczy". :D

 

I tak już z innej beczki - w wolnej chwili warto zlukać nowe NEO Plus. Chłopaki jakoś łyknęli PS3 z uśmiechem na twarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. co ty wypisujesz !!

-jak ktos wypuszcza nowy sprzet to powinien byc kompatybilny ze sprzetem dostepnym obecnie na rynku-Wina jest jak najbardziej po stronie ps3 co udowodnily wszystkie znane serwisy i masa niezadowolonych graczy.I jesli konsola reklamowana jako next-gen i jednoczesnie player B-R, powinna odpowiadac standarta na rynku,a nie odpowiada bo w niektorych sytuacjach nie pozwala sie cieszyc np 1080i,a przeciez wiele osob ktore kupowaly ps3 mialy nadzieje ujrzec gry czy filmy wlasnie w takich formatach swojego tv-wiec prosze nie pisz bzdur tam gdzie czarno na bialym winna jest sony za wady ps3.

lol? Ale co to ma do rzeczy?

 

Jaki z tego wniosek? Żeby kolesie z Guerrilla też pokazali "co tam mają" i żebyśmy ich zjechali za to konkretnie, niech dopracowują bardziej

Ale GG już swoje oberwali :D Jak wszyscy zresztą, za E3'05. Teraz czekamy na efekty. Oni dostali najmocniej, więc będą najlepsze efekty :D

 

stare.

dobrze by było... Ale ja swoją i tak na gwiazdkę 2007 kupię najwczesniej ;)

 

PS: Nowe screeny z motorstorm - świetne, coraz lepiej. Ile to dobre ujęcie potrafi zrobić:

http://ps3forums.com/showthread.php?t=48734

 

No i trochę filmików, HD i SD:

http://ps3forums.com/showthread.php?t=48680

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trochę filmików, HD i SD:

http://ps3forums.com/showthread.php?t=48680

rendery fajne :P

 

gameplay przyzwoity, tylko cos dlugo autka sie ładowały w menu :?

 

błotko na masce fajnie wygląda :rolleyes:

 

 

btw. co to za muzyczka na drugim filmiku leci? ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram szczenę po obejżeniu filmiku HD4! Moja cierpliwość do posiadania PS3 już się kończy! :D

 

Ps. Cofam to co napisałem o ironi. :P Jeśli chodzi o filmik 1 i 2 to są rendery a 3 i 4 to gameplay. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, "1" i "2" są z intra/otwarcia festiwalu.

 

Zbieram szczenę po obejżeniu filmiku HD4! Moja cierpliwość do posiadania PS3 już się kończy!

taaaak, "4" jest niezła. Jeszcze się do "3" nie dobiłem.

 

 

PS: gdyby ktoś sie dobił do materiałów na megaupload, to niech to wstawi na jakiś normalny serwer w miarę możliwości :P

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Wszystkie czesc burn-a byly znacznie lepsze na x1 niz na podobno uwielbiana przez nich ps2.

w czym dokladnie lepsze? bom ciekaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

grafika i pare dodatkow.

www.google.pl

pzdr

bombastik.

zalozmy, ze nie mam dostepu do google.pl

graficznie, to wiem, ze jest minimalnie lepiej na Xie (choc nie wierze, ze potrafilbys wskazac ktora wersja jest ktora gdyby byly odpalone na takich samych TV na dobrej jakosci kablach - mowie o wskazaniu roznic w grafice w akcji, podczas jazdy). ale niech Ci bedzie. zatem czy sa te dodatki? jakies dodatkowe tryby gry? a moze wiecej wozkow? ewentualnie wiecej tras? a moze cos innego wplywajacego na rozgrywke i powodujacego, ze jedna wersja jest lepsza od drugiej? powaznie pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bombastik.

zalozmy, ze nie mam dostepu do google.pl

graficznie, to wiem, ze jest minimalnie lepiej na Xie (choc nie wierze, ze potrafilbys wskazac ktora wersja jest ktora gdyby byly odpalone na takich samych TV na dobrej jakosci kablach - mowie o wskazaniu roznic w grafice w akcji, podczas jazdy). ale niech Ci bedzie. zatem czy sa te dodatki? jakies dodatkowe tryby gry? a moze wiecej wozkow? ewentualnie wiecej tras? a moze cos innego wplywajacego na rozgrywke i powodujacego, ze jedna wersja jest lepsza od drugiej? powaznie pytam.

to jest temat o ps3.

albo priv albo przenies dyskusje do innego tematu.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez time w swojej recenzji ps3 juz jechał po niej, wiec co w tym dziwnego, ze wrzucili go na jakas top liste. jakby tego nie zrobili to sami sobie by zaprzeczali. Trzymają sie swojego zdania i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...