Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez time w swojej recenzji ps3 juz jechał po niej, wiec co w tym dziwnego, ze wrzucili go na jakas top liste. jakby tego nie zrobili to sami sobie by zaprzeczali. Trzymają sie swojego zdania i tyle.

a w maju 2005 mieli Xboksa360 na okładce i 16 stronicowy artykuł o nim i przy każdej okazji go chwalą... Może go po prostu lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to nastepny news z hamburgerowej gazetki.

 

Predzej bym do wrozki poszedl niz kierowal sie ich profesjonalnym artykulami na temat konsol :lol2: .

 

 

a w maju 2005 mieli Xboksa360 na okładce i 16 stronicowy artykuł o nim i przy każdej okazji go chwalą... Może go po prostu lubią.

EE a co ty chcesz?? Przeciez nie zrobia zamachu stanu :lol2:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z motorstorm to montaż.Zmiksowane pre-renderowane scenki razem z normalnym gameplayem(pomijam już oczywiste cut-scenki,czy wprowadzenia).Dynamiczne ujęcia i częsta zmiana kamery/widoku ,tworzy reklamowy mix nastawiony na wywołanie WOW,i utrudnia ocenę rzeczywistej grafiki.

Choć sama gierka może mieć fantastyczny klimat i grywalność.Pomijając już te filmiki,to w końcu reklama,a reklamy tak rzadko ukazują prawdę ,że zapomniałem jak pisze się >rzadko<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz? :blink: Widziałeś filmik HD z gry np. TEN lub TEN???? Jeśli to jest montaż to ja jestem proboszczem! :lol2: Przecież to jest jedna trasa nagrana od początku prawie do końca! Ehh. Ręce już opadają jak czyta się coś takiego! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę o tych wcześniejszych-podawanych stronę wcześniej.Mam problemy z forum-klikam na temat i nie "ląduje" na ostatniej stronie tylko gdzieś kilka stron /stronę wcześniej.

Dopiero teraz zwróciłem uwagę ,że napisałem odpowiedź do starych postów(filmiki SD/HD).

 

A do podjarki HD 1080 i olbrzymich ekranów-jak film jest goowniany ,to i wielki kinowy ekran nie pomorze i niesmak z źle wydanych pieniędzy pozostaje.To tak a propo prezentacji na wielkich ekranach ,ktore mają wywołać zachwyt.

Fajnie dsię gra na czymś takim-ale w gruncie rzeczy chodzi o samą grę=grywalność ,oryginalność, itd.itp.

To tak na marginesie.

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w maju 2005 mieli Xboksa360 na okładce i 16 stronicowy artykuł o nim i przy każdej okazji go chwalą... Może go po prostu lubią.

znowu ten spisek! caly swiat przeciw Sony - trzeba z tym skonczyc!

 

 

 

 

http://www.joystiq.com/2006/12/19/motorsto...n-and-it-shows/

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. A jak coś wypływa na X360tkę to wtedy jest najazd przez funboy-ów na kochane M$, bo jakże wujek Bill by nam coś złego robił? Przecież oni dbają o klientów! :D Jeśli tutaj ktoś stanie w obronie Sony to odrazu lecą podteksty o spiskach i naiwnych userach a jak ktoś w X360 wklei coś niedobrego o X360 to wtedy jest wyzywany od FunBoy-ów i się po nim jeździ! :( Przestańcie wchodzić do tego tematu i będzie spokój a nie szukacie dziury w całym! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie żywotność takiego lasera w PS3. Te od Sanyo w PS2 nie były najlepsze. Sharpa dażę dużym zaufaniem za jakość ich produktów (mam w pamięci kilka TV i magnetowidów ;)) więc może z laserem nie będzie najgorzej ;)? Z korekcją błędów jest bardzo dobrze więc chyba SONY miało nauczkę po najsłabszym ogniwie z dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharp zwiększa produkcję niebieskich laserów pięciokrotnie!

 

Z mniej niż 150000 miesięcznie, Sharp zwiększa produkcję do 500000 niebieskich laserów. To znacząco poprawi dostepność PS3 moim zdaniem.

Warto by czytac dokladnie linkowane newsy:

 

The diodes can be used in DVD players based on the Blu-ray format, championed by Sony Corp. (6758.T: Quote, NEWS , Research), as well as competing HD DVD technology, promoted by Toshiba Corp. (6502.T: Quote, NEWS , Research).

 

Sharp, which is entering the market dominated by Sony and unlisted Nichia Corp, plans to bring the monthly capacity to 500,000 units by the end of 2007, spending several billion yen.

Podsumowujac - diody te wcale do PS3 trafic nie musza, a 500k jednostek na miesiac beda produkowac pod koniec 2007, czyli za rok. Poki co rozpoczeli produkcje w listopadzie z wydajnoscia 150k jednostek miesiecznie (info rowniez z newsa).

 

O ironio, diody te rownie dobrze moga trafic do X360 ;) Aczkolwiek oczywiscie konkurencja jest wskazana, a wieksza ilosc laserow na rynku dobrze wrozy wzrostowi dostepnosci i spadkowii cen urzadzen HD-DVD i BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to w temacie o PS3 polowa postow to posty dzieci M$, ktore probuja udowodnic jaki iks360 jest najlepszy, ze osobny naped za tysiac zlotych :lol: to wielki plus, ze pady przewodowe to tez plus, ze glosna konsola to nic, bo przeciez sa sluchawki :lol2: :lol2:

Mozna powiedziec ze w dziale "alternatywne platformy" jest juz zwykly smietnik z informacjami niezgodnym z rzeczywistoscia, a czasem nawet da sie zauwazyc bezczelne klamstwa.

 

Tak. A jak coś wypływa na X360tkę to wtedy jest najazd przez funboy-ów na kochane M$, bo jakże wujek Bill by nam coś złego robił? Przecież oni dbają o klientów!

Eheheh. Dbaja o ich portfele.

W koncu M$ umozliwia kompletowanie konsoli na raty :lol2: .

 

 

VF5 jako pewniak.

SEGA ogłosiła oficjalnie, że następna część kultowej bijatyki - Virtua fighter 5 ukaże się w Ameryce 20 lutego. Pewne jest, że gra będzie jednym z tytułów premierowych podczas europejskiej premiery PLAYSTATION 3. Gra oferuje 17 różnych postaci w tym dwie zupełnie nowe. Powróci tryb customizacji wyglądu zawodników. Za zdobyte podczas walk pieniądze będziemy mogli zakupić stroje i akcesoria dla poszczególnych postaci. SEGA uaktualniła stronę poświęconą grze, klikajcie pod ten adres.

zrodlo: www.next-gen.com.pl

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to w temacie o PS3 polowa postow to posty dzieci M$, ktore probuja udowodnic jaki iks360 jest najlepszy, ze osobny naped za tysiac zlotych :lol: to wielki plus, ze pady przewodowe to tez plus, ze glosna konsola to nic, bo przeciez sa sluchawki :lol2: :lol2:

Mozna powiedziec ze w dziale "alternatywne platformy" jest juz zwykly smietnik z informacjami niezgodnym z rzeczywistoscia, a czasem nawet da sie zauwazyc bezczelne klamstwa.

takimi postami tylko krecisz bicz na siebie, bo w tematach o konsolach jestes jednym z glownych krzykaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jakoś nigdy nie zainteresowała mnie seria VF ale po trajlerku nabrałem smaków. Premiera w lutym. To mnie cieszy. :D

a ja wrecz przeciwnie - dla 1 playera to przyznaje, ze Soul Calibur jest lepszy, ale dla 2 osob VF miazdzy. tylko co z tego, skoro trzeba naprawde duzo trenowac, zeby nabrac wprawy - a w takim przypadku ktos przypadkowy nie ma najmniejszych szans na nawiazanie jakiejkolwiek walki :| i w ten sposob prosty i przyjazny dla niewprawionych w bojach Tekken jest najpopularniejszy.

okresle to tak: w VF od zawsze trzeba bylo sie nauczyc stylu walki, a w Tekkena na poziomie rozrywkowym wystarczylo klepac w guziki

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

a ja wrecz przeciwnie - dla 1 playera to przyznaje, ze Soul Calibur jest lepszy, ale dla 2 osob VF miazdzy. tylko co z tego, skoro trzeba naprawde duzo trenowac, zeby nabrac wprawy - a w takim przypadku ktos przypadkowy nie ma najmniejszych szans na nawiazanie jakiejkolwiek walki :| i w ten sposob prosty i przyjazny dla niewprawionych w bojach Tekken jest najpopularniejszy.

okresle to tak: w VF od zawsze trzeba bylo sie nauczyc stylu walki, a w Tekkena na poziomie rozrywkowym wystarczylo klepac w guziki

Z tym Tekkenem to troche uprosciles ;)

bo laik i tak nie wygra z pro, tak wiec nawet w Tekkenie przyda sie dobra znajomosc postaci i ich mozliwosci.Jednak ogolnie jako rozrywka w najczyszczej postaci to wlasnie Tekken daje najmniej stresowa zabawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Z tym Tekkenem to troche uprosciles ;)

bo laik i tak nie wygra z pro, tak wiec nawet w Tekkenie przyda sie dobra znajomosc postaci i ich mozliwosci.Jednak ogolnie jako rozrywka w najczyszczej postaci to wlasnie Tekken daje najmniej stresowa zabawe :)

moze z PRO nie wygra, ale z kims doswiadczonym i obytym - przez przypadek, bo przez przypadek - i zapewne tylko 1-2 rundy - ale moze wygrac. natomiast w Virtua Fighter nie ma w ogole takiej mozliwosci. w 9 przypadkach na 10 nawet nie drasnie kogos, kto ma dana postac opanowana w stopniu dobrym, nie mowiac o mistrzostwie. Virtua Fighter mimo zdawaloby sie mocno uproszczonego sposobu zadawania ciosow ma znacznie bardziej skomplikowany system tych ciosow. kombosy po 15-18 uderzen sa tutaj dostepne praktycznie dla kazdej postaci, nie mowiac o przerywaniu kombosow, wdzieraniu sie w srodek komba i wykorzystywaniu go przeciwko oponentowi, przechwytywaniu chwytow, unikaniu ciosow na kilka roznych sposobow itp itd. to nie to samo, co dosc uproszczony w porownaniu z tym systemem (choc niesamowicie miodny i dzieki temu uproszczeniu bardzo przystepny) Tekken. problemem VF byla zawsze jego realistycznosc - nijak sie miala do kosmicznych ciosow z Tekkena czy Soul Calibura - plus brak blyskow i czasami schematycznosc przy grze z konsola :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

moze z PRO nie wygra, ale z kims doswiadczonym i obytym - przez przypadek, bo przez przypadek - i zapewne tylko 1-2 rundy - ale moze wygrac. natomiast w Virtua Fighter nie ma w ogole takiej mozliwosci. w 9 przypadkach na 10 nawet nie drasnie kogos, kto ma dana postac opanowana w stopniu dobrym, nie mowiac o mistrzostwie. Virtua Fighter mimo zdawaloby sie mocno uproszczonego sposobu zadawania ciosow ma znacznie bardziej skomplikowany system tych ciosow. kombosy po 15-18 uderzen sa tutaj dostepne praktycznie dla kazdej postaci, nie mowiac o przerywaniu kombosow, wdzieraniu sie w srodek komba i wykorzystywaniu go przeciwko oponentowi, przechwytywaniu chwytow, unikaniu ciosow na kilka roznych sposobow itp itd. to nie to samo, co dosc uproszczony w porownaniu z tym systemem (choc niesamowicie miodny i dzieki temu uproszczeniu bardzo przystepny) Tekken. problemem VF byla zawsze jego realistycznosc - nijak sie miala do kosmicznych ciosow z Tekkena czy Soul Calibura - plus brak blyskow i czasami schematycznosc przy grze z konsola :|

ciekawi mnie jak w bijatykach,zostana wykorzytane nowe mozliwosci pada??-czy tez odpuszcza sobie poniewaz liczyc sie bedzie pelna precyzja uderzen,a skrecanie czy robienie shake'a bedzie bardziej przeszkadzac niz pomagac

 

troche szczegulow na temat GT4-mam nadzieje ze nie bylo

gameonly

 

PS3

 

Powoli zapominamy o tym, iż istniało takie cudactwo jak Gran Turismo HD. Polyphony poszło po rozum do głowy i postanowiło wypuścić to jako demo Gran Turismo 5 za darmo. Tym sposobem 24 grudnia na PlayStation Store pojawi się coś co nazwano Gran Turismo HD Concept (według Famitsu).

 

Demo będzie składało się z jednej trasy (nowa Eiger Nordwand do ścigania w obie strony) i 10 samochodów: Suzuki Cappuccino '95, Mazda Eunos Roadster '89, Honda Integra Type R'04, Mitsubishi Lancer Evolution IV GSR'96, Infinity G35 Coupe, Mitsubishi Lancer Evolution IX GSR'05, Lotus Elise 111R'04, Nissan Sky Liner GT-R V Spec II '94, Toyota Celica GT-FOUR Rally Car '95 oraz Ferrari 599'06.

 

Gre rozpoczyna się z jednym wozem, reszte trzeba odblokować w dostępnych trybach.

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac - diody te wcale do PS3 trafic nie musza, a 500k jednostek na miesiac beda produkowac pod koniec 2007, czyli za rok. Poki co rozpoczeli produkcje w listopadzie z wydajnoscia 150k jednostek miesiecznie (info rowniez z newsa).

 

O ironio, diody te rownie dobrze moga trafic do X360 Aczkolwiek oczywiscie konkurencja jest wskazana, a wieksza ilosc laserow na rynku dobrze wrozy wzrostowi dostepnosci i spadkowii cen urzadzen HD-DVD i BR.

So? Jak ma się to do uwagi, że nieuważnie coś czytam? Podpowiadam: nie ma się. Niedokładnie napisałem co jest w newsie, ale link jest po to, żeby każdy mógł sobie przeczytać d'oh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

nie wiem czy juz bylo

 

Drogie zestawy PS3 to brak zainteresowania kupujących

(21-12-2006)

Firma NotifyWire twierdzi, że wysoka cena konsoli PlayStation 3 oraz zmuszanie klientów do zakupu drogich zestawów prowadzi do nadmiaru towaru na rynku.

 

NotifyWire to firma zajmująca się monitorowaniem sklepów oraz informowaniem, kiedy dany towar trafi do sprzedaży. Obecnie przedmiotem jej zainteresowań stała się konsola PlayStation 3, którą poddano badaniom. Wyszło, że sprzedaż konsoli po całkiem niezłej premierze spadła dlatego, iż klient jest zmuszany do kupowania całych zestawów wraz z grami i dodatkowymi akcesoriami, których wcale nie chce. To w niektórych przypadkach podwaja nawet cenę urządzenia.

 

Drogie zestawy PS3.

 

 

Szef NotifyWire powiedział, że na tle Xboxa 360, sprzedaż PS3 wypada bardzo blado. W zeszłym roku firma śledziła sprzedaż kosztujących około 1000USD zestawów Xboxa 360, które wykupiono w ciągu dwóch minut po pojawieniu się w ofercie. Tymczasem w przypadku PS3, zestawy w podobnej cenie, oferowane przez jeden ze sklepów online, były dostępne przez co najmniej 12 godzin, zanim się sprzedały. Według szefa NotifyWire, w przypadku Xboxa 360 i okresu świątecznego, podobna sytuacja nigdy się nie zdarzyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy juz bylo

:lol:

News z 20.12.06r. i nie wie czy bylo.

:lol2:

 

Drogie zestawy PS3 to brak zainteresowania kupujących

(21-12-2006)

Firma NotifyWire twierdzi, że wysoka cena konsoli PlayStation 3 oraz zmuszanie klientów do zakupu drogich zestawów prowadzi do nadmiaru towaru na rynku.

Ciakawe czy kilentom przykladaja pistolet do skroni czy moze za nie kupienie odcinaja glowe katana :lol2:

 

Fisher na PS3.

 

PLAYSTATION 3 doczeka się własnej wersji Splinter Cell: Double Agent. Przypomnijmy, że gra ukazała się na większość platform, przy czym największe wrażenie robi wersja na Xbox'a360. Gra na PS3 ma zostać wzbogacona o nowy system rankingów oraz skiny postaci dla trybu multiplayer. Developerzy planują wykorzystać sensory ruchu dostępne w padzie SIXAXIS. Yves Guillemot z Ubisoftu mówi: "Double Agent okazał sie bestsellerem, zdobywając nową bazę zwolenników dla serii Splinter Cell. Jestem pewny, że nowa wersja będzie grą godną konsoli PS3. Nowe przygody Sama Fishera dla PS3 pojawią się w europejskich sklepach w marcu przyszłego roku.

 

"Prace nad Resident Evil 5 idą sprawnie."

W japońskim magazynie Famitsu pojawiły się informacje na temat wyczekiwanej piątej odsłony Resident Evil. Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość, bowiem Capcom skończy prace nad grą dopiero w 2008 roku. Developerzy dążą do osiągnięcia w pełni interaktywnych scenerii (zniszczenia, silnik fizyczny) oraz 60 klatek na sekundę. Ponoć temperatura panująca w świecie gry będzie miała przełożenie na samą mechanikę rozgrywki (w upale postać się spoci?:). Duży nacisk jest kładziony na odwzorowanie samych postaci: mięśnie, grymasy twarzy, naturalne włosy, tego możemy oczekiwać. Resident Evil 5 jest przygotowywany na PLAYSTATION 3 oraz równolegle na Xbox'a360.

zrodlo: www.next-gen.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż PlayStation3 tak bardzo zmalała, że nigdzie nie idzie jej kupić! :lol2:

No przeciez!

 

Te 12 godzin to jest kuuupa czasu :lol2:

Sklep pewnie liczy straty w milionach, bo konsole musieli trzymac az tyle czasu w magazynach :lol:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż PlayStation3 tak bardzo zmalała, że nigdzie nie idzie jej kupić! :lol2:

jak rzucili jakies "resztki" na rynek, to trudno zeby sie nie sprzedalo

wk mnie ta cala sytuacja, to samo z Wii, nie wiem czy bym sobie nie kupil tej konsoli, ale nie mam jej nawet gdzie zobaczyc :mur:

nie wiem jak z x0 ale pewnie bylo to samo, wedlug mnie to nie tak powinien wygladac launch, producent powinien byc odpowiedno przygotowany, a nie rzucac jakies sladowe ilosci :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. ;) Jeśli chodzi o Wii to wczoraj podjechałem przy okazji do MM i stand z PS2/Wii był wolny (wogóle coś małe zainteresowanie Wii, może brak reklamy?) więc poprosiłem pada i pograłem z 30min. ;) Więc jak nie masz mozliwosci zobaczyć Wii to zapraszam do Kielceckiego MM, przy okazji skoczymy na piwko. ;) Tylko nie wiem, czy Ci się to opłaci. :D

 

PS. Dziwnę kucyk, że Polska to taki zacofany kraj a sporo osób miało już okazję oficjalnie pograć na wszystkch konsolkach a u Was nie ma! Jak to jest? Może wcale nie jesteśmy tacy zacofani? :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

:lol:

News z 20.12.06r. i nie wie czy bylo.

Luki2

 

Kolejny raz piszesz cos zeby tylko pisac-przeciez wiele serwisow podaje te same info z roznymi przesunienciami w czasie,czasem kilka godzin a nawet kilka dni

-----------------------------------------------------------------

Co do sprzedazy ps3 sadze ze gdyby na rynku np.USA pojawila sie liczba 1-2 mil konsol to nie sprzedaliby wszystkich, z powodow juz wczesniej wymienionych w niejednym artykule

Gdyby pojawila sie w Polsce to kupiloby moze z 1000 osob reszta czekalaby conajmniej rok na obnizki bo ceny ps3 sa poki co na kieszen Polska zaporowe.

 

A swiat patrzy juz na sony innaczej niz kiedys, niechodzi tylko o graczy ktorzy rownie ostroznie patrza na sony ale o caly swiatek developerow ktorzy w pogoni za sprzedawalnoscia robia gry multiplatformowe i exlusivy dla sony staly sie mirazem,a na kazdej platformie mozna znalesc praktycznie z malymi wyjatkami to samo.

 

Hegemonia sony skonczyla sie w momecie startu x360 i pozyskaniu wielu dobrych producentow gier oraz profesjonalne podejscie do trybu Multi ,ktory w erze globalnej sieci jest przymusem a czego przez lata sony nie chcialo dostarczyc wlasnym gracza.

Teraz za sprawa rywalizacji z x360 sony pojdzie po rozum do glowy i zapewni to co jest oczekiwane od dawna-jednak pierwsze wrazenie zawsze jest najwazniejsze,a gracze wiedza kto w tej mierze lepiej podszedl do sprawy i dlatego sony ma jeszcze bardziej pod gorkie-musi byc lepsza!

 

reasumujac-w tej branzy juz nic nie jest pewne oprocz tego ze gracze chca grac- a w co i na czym beda grac zalezy juz tylko od tworcow gier i sympati lub nie do danej platformy

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...