Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie teraz powinni najbardziej skupić się na europie. Mimo niezbyt dużej liczby konsol swoją sztukę powinienem dostać bez pośrednio z góry! :D

 

PS. Dziwię się podnieceniu niektórych, że gry pisane przez Pecetowe firmy na PS3 wyglądają gorzej niż na X360! :) To chyba logiczne, że skoro ciężej programuje się PS3 (a iks to jak by programowanie pieca) a firmy pecetowe znane są z doskonałych optymalizacji to co można po nich oczekiwać? Rewolucji? :D Poszli po najmniejszej lini oporu, żeby tylko kaskę wyrwać! Sporo gierek na iksa przycina tak super są zoptymalizowane! :) Dla tego uważam, że to Japończycy są mistrzami programowania. Ich skośne umysły miażdżą mocą obliczeniową! :D Dla mnie to w ogóle mogą nie wychodzić te konwersje multiplatformowe. Wystarczą mi dopieszczone japońskie gry! ;)

Ta akurat gry na PS2 nie tną?? Bo japonskie umysły kazda gre robią doskonała? :lol2: :lol2: Wezcie się porządnie stuknijcie w glowe z takimi stwierdzeniami. :-|

Boże co za ludzie z co niektórych naprawde az ręce opadają :? I X360 i PS3 jest dobrym sprzętem! Na razie X wygrywa bo jest od roku juz na rynku. Ps3 nie ma zadnych fajnych gier ale na pewno to sie zmieni.

 

Ale nie do k... Wchodze do tematu o PS3 co widze? Przepychanki kto ile sprzedal, jakie konwersje z czego, dlaczego skacze itd. Wchodze do tematu o X360 i co widzę? Innych "bałwanów" co mowia to samo tylko że w odwrotną strone :damage_wall::damage_wall::damage_wall: Zadnych mini recek gier (mowie teraz akurat o temacie o X360), żadnych + i - danej gry itd.

Na wymioty się zbiera

 

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś teraz dowalił. Gdzie wchodzą Ci bałwani i robią przepychanki? Przeczytaj ten i tamten temat to zobaczysz kto kogo przepycha! I weź się trochę zastanów co piszesz. Na PS2 dopiero teraz gry rwią bo już nie da się wycisnąć nic więcej z tego dziadka. Jak wyszło PS2 to każdy podniecał się świetną płynnością. A na X? Od początku gry tną! Ale w sumie jestem do tego przyzwyczajony przez PC. Póki co nie będę się kłócił gdyż gry są coraz bardziej skomplikowane chyba, że na PS3 będzie inaczej ale to się okaże.

 

PS. Jesteś jedyną osobą, która twierdzi, że PS3 i X360 to dobre konsole. Reszta iksboxowców uważa, że PS3 już przegrało bo jest za drogie, nie renderuje jak 3DSMAX i ma niepotrzebnego BlueRaya i Sony kłamie! :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hooray for Blu-ray, it's looking like a winner

 

Nie jest niespodzianką, że SONY cały czas pracuje nad swoim nowym dzieckiem. Jednak zadziwiające są plotki dotyczące nowego wyglądu PS3.

 

SONY będzie produkowało Cell’a w wersji 45nm już w 2008 roku. Oznacza to, że będzie znacznie więcej miejsca w obudowie PlayStation 3, prawda ? Niekoniecznie - planowana jest mniejsza, odchudzona wersja PS3. Na tą chwilę nie dysponujemy jeszcze zdjęciami nowej obudowy ale będziemy Was informowali na bieżąco o pracach nad nią.

Czyli standardowo PS Three sie pojawi.

 

PS3 - Japonia i Ameryka - najczęściej kupowane tytuły

 

 

Ameryka:

 

1. Resistance: Fall of Man (SCEA),

2. Madden NFL 07 (EA Sports),

3. Call of Duty 3 (Activision),

4. Marvel: Ultimate Alliance (Activision),

5. Sonic the Hedgehog (Sega).

 

Japonia:

 

1. Virtua Fighter 5 (Sega),

2. Resistance: Jinrui Botsuraku no Hi (SCEI),

3. Formula One Championship Edition (SCEI),

4. Armored Core 4 (From Software),

5. MotorStorm (SCEI).

Zrodlo: www.ps3lite.pl

 

 

SONY uderzy podczas GDC

W wywiadzie dla serwisu 1UP, Phil Harrison, prezes Sony Worldwide Studios, zapowiedział, że podczas GDC 2007, jego firma ma zamiar podać kilka interesujących informacji odnośnie PlayStation 3.

 

„Myślę, że nie jest tajemnicą, że mamy zamiar wydać kilka bardzo interesujących publicznych oświadczeń”. Najprawdopodobniej chodzi o zapowiedzi nowych gier na wyłączność konsoli, lecz z osądami najlepiej poczekać do samej imprezy, która rozpocznie się 5 marca.

zrodlo: www.valhalla.pl

 

 

 

 

@macosek

Ty to jak takie dziecko z problemami.

Co probujesz udowodnic takimi postami??

 

Sprzedawcy w sklepach wyraznie pisza, ze zaintersowanie PS3 jest 6x wieksze niz 360-tka, wiec przestan juz, bo co wchodze do tego tematu majac nadzieje, na jakkies wartosciowe posty to natrafiam na twoje.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Aleś teraz dowalił. Gdzie wchodzą Ci bałwani i robią przepychanki? Przeczytaj ten i tamten temat to zobaczysz kto kogo przepycha! I weź się trochę zastanów co piszesz. Na PS2 dopiero teraz gry rwią bo już nie da się wycisnąć nic więcej z tego dziadka. Jak wyszło PS2 to każdy podniecał się świetną płynnością. A na X? Od początku gry tną! Ale w sumie jestem do tego przyzwyczajony przez PC. Póki co nie będę się kłócił gdyż gry są coraz bardziej skomplikowane chyba, że na PS3 będzie inaczej ale to się okaże.

 

PS. Jesteś jedyną osobą, która twierdzi, że PS3 i X360 to dobre konsole. Reszta iksboxowców uważa, że PS3 już przegrało bo jest za drogie, nie renderuje jak 3DSMAX i ma niepotrzebnego BlueRaya i Sony kłamie! :D

 

Dawno nie czytalem tak jednostronej wypowiedzi-ale masz prawo jako fan sony

 

Dla sprostowania Twojej wypowiedzi :to ja podobnie jak Lukk uwazam ze x360 i ps3 to dobry sprzet ,i kazdy z nich ma swoje wady jak i zalety.To ze sie wypomni jakas wade danej stronie nie musi oznaczac niechec czy brak zainteresowania danym sprzetem.Po to mamy glowy aby z nich korzystac i formulaowac wlasna ocene.To ze sie ona nie zgadza z innym forumowiczem nie musi powodowac konfliktow.

 

A o ps2 to nawet sie nie bede wypowiadal bo chyba kazdy pamieta co najmniej z 15 modyfikacji bebechow ps2 oraz wiele problemow ktore stwarzala-ale co z tego?!, liczy sie ze ogolnie dawala sporo fanu i czystej rozrywki-niech spoczywa w spokoju ;)

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzie pro PS3 bo bardziej mi odpowiada. Wspomniałeś o wypominaniu wad czy zalet ale Ci od XBOXa widzą tylko wady i tylko wady i szukają wszystkiego co jest antyPS3 tylko po to, żeby tu wkleić i pokazać jacy są Pro bo wybrali lepiej? Dla mnie BR to zaleta ale dla iksboxowców to już wada bo po co to skoro w Iksie nie ma? To tylko jeden przykład. Jak im nie odpowiada to przecież nie muszą tu wchodzić i dowartościowywać swojego Xa bo ktoś tam coś w sieci napisał na PS3 i już kolejna afera się robi na skalę światową! :) Jedną rzecz napisałeś idealnie! Po to mamy głowy aby z nich korzystać i wybierać najlepiej dla siebie ale Ci z drugiego tematu na siłę chcą forsować swój "najlepszy" wybór no bo jak to inaczej wytłumaczyć? Więcej się w tej sprawie nie wypowiadam bo szkoda czasu. Czekam na kolejne ciekawe newsy dot. PS3 a nie jakieś tanie sensacje z brukowców! ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak narazie wygrywa PS3 a to niestety za sprawa horobliwej awaryjnosci x360:[

 

Nowy x jest fajny i kurde bardzo mi sie ta konsola widzi ale niestety

kupujac ja masz prawie 100% szans ze sie s..... za jakis czas:[

Jak nie teraz to za jakis czas a ja nie mam zamiaru wymieniac konsoli jak ja kupie to ma dzialac 5 lat

Tak jak moje PS2, PSone, Snes i inne

Wedlug mnie to dyskwalifikuje ta konsole na calej lini

 

O ps3 narazie nic nie slyszalem jakoby miala tendencje do psuciasie

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak narazie wygrywa PS3 a to niestety za sprawa horobliwej awaryjnosci x360:[

 

Nowy x jest fajny i kurde bardzo mi sie ta konsola widzi ale niestety

kupujac ja masz prawie 100% szans ze sie s..... za jakis czas:[

Jak nie teraz to za jakis czas a ja nie mam zamiaru wymieniac konsoli jak ja kupie to ma dzialac 5 lat

Tak jak moje PS2, PSone, Snes i inne

Wedlug mnie to dyskwalifikuje ta konsole na calej lini

 

To sa wlasnie skutki wypuszczania sprzetu na sile, byle szybciej od konkurencji.

Ale z punktu widzenia firmy bylo to jak najbardziej oplacalne.

Zdobyli juz duzo klientow, przez ponad rok wypuszczono niezla liczbe tytulow no i pewnie beda gotowi na jakas wieksza obnizke cen, bo imo za 1,5k zł to juz powoli malo atrakcyjny sprzet.

 

 

O ps3 narazie nic nie slyszalem jakoby miala tendencje do psuciasie

Bo jest bardziej dopracowana.

Zreszta to widac nawet od srodka, ze projektowali ja ludzie madrzejsi, bardziej doswiadczeni.

 

 

A tutaj ciekawostka z allegro.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Zreszta to widac nawet od srodka, ze projektowali ja ludzie madrzejsi, bardziej doswiadczeni.

nie wiem Luki2-jaka miara mierzysz madrosc konstruktorow konsol,ale czasem to co piszesz jest nie strawne,nie dlatego ze mam cos przeciwko twojemu punktowi widzenia,tylko ze nijak ma sie to do rzeczywistosci.

 

Przypomne tylko ze Ps3 wyszla rok po starcie x360,inzynierowanie mieli wiec logicznie myslac ,wiecej czasu na dopracowanie bebechow.Wszyscy fani sony powinni byc wrecz wdzieczni ze Microsoft tak szybko wprowadzil swoja konsole ,bo wczesniej sony zapowiadalo ze nastepca ps2 pewnie ukaze sie w 2008 roku lub pozniej,a tak pojawienie sie x360 przyspieszylo wydanie ps3.(choc z tego co pamientam to ty i tak nie kupisz ps3 jak zapowiadales-wiec rozumiem ze piszesz posty dla dla sportu) ;)

 

Wiemy ze sony to firma ktora umie dbac o wlasne interesy- i ze kura ktora znosi zlote jajka(ps2)musi byc wykorzystana do konca ,dlatego gdyby nie pojawil sie x360 to jeszcze dlugo gracze mogliby zapomniec o ps3 i grach nowej generacji nie wspomniajac o grach i uslugach online

 

Nie wiem jak ty ale mi juz dawno nie chcialo sie czekac na gry w HD-bo choc fajnie sie gra na ps2 to jednak porownujac z pc gry z ps2 odeszly juz do lamusa pod wzgledem wygladu.Dlatego ciesze sie ze tak sie potoczyly sprawy a na koniec dodam jeszcze ze trzeba byc upartym jak osiol zeby nie rozumiec ze konurencja jest zawsze potrzebna ,bo bez niej zawsze bys kupowal po najwyzszych cenach,a tak tu obnizka tam obnizka ,z czasem kazdego stac na wymarzony sprzet

 

i jeszcze poniezej wiecej info na temat wczesniej podawanej informacji o wyzszosci gier na snes'a

 

Amerykanie wolą stare konsole niż PS3?

(17-02-2007)

Konsola PlayStation 3 ma się coraz gorzej. Amerykanie wolą już kupować SNES niż nowy produkt Sony.

Czytelnicy forum serwisu NeoGAF znaleźli bardzo ciekawą informację dotyczącą konsoli PlayStation 3 oraz księgarni internetowej Amazon. Księgarnia prowadzi zestawienia najchętniej kupowanych produktów i jak się okazuje, na liście 100 najchętniej kupowanych rzeczy związanych z grami video, stary SNES (o konsoli Xbox 360, czy Wii już nie wspominając) znajduje się daleko przed PS3. SNES zajmuje 21 pozycję natomiast PS3 dopiero 35 miejsce.

 

Wydawałoby się, że SNES jest już zupełnie zapomnianą konsolą, a tu taka niespodzianka. Powodem takiej sytuacji jest zapewne niewielka cena konsoli i ogromna biblioteka gier.

tutaj sie zgodze ze poprostu gry na snes'a sa taniutkie jak barscz-jednak wybor archaicznych juz gier nad dostepnymi grami next-gen troche dziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@macosek

Ty to jak takie dziecko z problemami.

Co probujesz udowodnic takimi postami??

 

Sprzedawcy w sklepach wyraznie pisza, ze zaintersowanie PS3 jest 6x wieksze niz 360-tka, wiec przestan juz, bo co wchodze do tego tematu majac nadzieje, na jakkies wartosciowe posty to natrafiam na twoje.

czyli uważasz, że kłamię? pokaż mi, w którym miejscu skłamałem! a może włamalem się na serwery amazonu i statystyki sprzedaży zmieniłem? pomyśl czasem -.-

 

--

 

http://www.destructoid.com/now-this-is-nex...eos-29881.phtml

najs ;)

 

cos czuje ze dla tej gry kupie next-gena ;) byle tylko nie zepsuli tego....

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie mam zachwiane wszystko, jak również rozróżnianie troli/funboy'ów/kibiców/idiotów, lecz jeżeli Wy nie macie takiego problemu, to przypominam wam tylko jedną emotkę: :dontfeedtrolls:

 

A co to filmiku. Hmm... Motorstorm ze swpją fizyką się przypomina, tak samo jak 128bitów kolorów 60 (albo nawet 120) fps, to fajne przenikanie światła przez tkanki, ptaki z własnym ai zamiast skryptowanym zachowaniem i wiele innych. Ogólnie fajne, lecz mam wrażenie iż naciągane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko...

 

nie wiem Luki2-jaka miara mierzysz madrosc konstruktorow konsol,ale czasem to co piszesz jest nie strawne,nie dlatego ze mam cos przeciwko twojemu punktowi widzenia,tylko ze nijak ma sie to do rzeczywistosci.

Przypomne tylko ze Ps3 wyszla rok po starcie x360(...)

Niestrawne dlatego, bo jestes nastawiony bardziej na klocka.

Twoje posty przewaznieu mnie rowniez wywoluja taka reakcje.

 

BTW. Japonski sprzet elektroniczny jest po prostu lepszy i amerykanie raczej nie maja co stawac w szranki z japonczykami.

Zreszta chyba nawet nie ma za duzo domowej eletroniki z plakietka made in usa.

Tutaj goruja "skosnoocy"

 

A co do roznicy roku to wspomnialem o tym tez w moim poscie i to prawda, ale w takim razie przyznajesz, ze x-box 360 zaliczyl falstart??

Poza tym ta roznica w wypuszczeniu konsol nie moze byc zadnym usprawiedliwieniem.

Wypuscili w 2005 roku konsole napewno swiadomi jej wad, wiec dlaczego mam na to patrzec przychylnie??

M$ rownie dobrze mogl wypuscic kloca pozniej, bo przeciez nikt ich nie poganial.

Logiczne jest, ze jest nielogiczne usprawiedliwianie wad 360-tki roznica czasu.

 

 

(choc z tego co pamientam to ty i tak nie kupisz ps3 jak zapowiadales-wiec rozumiem ze piszesz posty dla dla sportu) ;)

No, a czy wszyscy co tu pisza maja zamiar kupic konsole??

Akurat co ma piernik do wiatraka?

Przeciez ja nie posiadam zadnych z next-genow, wiec wybor nadal mam(gdybym chcial kupic), ale gdybys byl bardziej wnikliwy to bys wiedzial, ze na samym poczatku bylem za 360-tka!

I jesli mialbym wybierac to narazie sony swoimi "klamstawami" bardziej mnie przekonuje.

 

@skyfox jesli jeszcze chcesz prowadzic takiego typu polemike to zapraszam na PW, bo tutaj nie chce sie juz powtarzac i rozpisywac.

 

czyli uważasz, że kłamię? pokaż mi, w którym miejscu skłamałem! a może włamalem się na serwery amazonu i statystyki sprzedaży zmieniłem? pomyśl czasem -.-

Ale jak nigdzie tego nie napisalem.

News prawdziwy, bo i linka zapodales, ale chodzi o to, ze specjalnie wprowadzasz zamieszenie, zeby cholera jedna wie co udowodnic.

Ze NES jest lepszy od PS3??

Swoj przyklad podalem po to, aby jednak udowodnic, ze sa "wielcy naiwniacy", ktorzy kupia PS3 :blink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonski sprzet elektroniczny jest po prostu lepszy i amerykanie raczej nie maja co stawac w szranki z japonczykami.

Zreszta chyba nawet nie ma za duzo domowej eletroniki z plakietka made in usa.

Tutaj goruja "skosnoocy"

Myslisz ze nie ma nalepek Made In USA bo amerykancy nie znaja sie na elektronice?! Muahahaha przestan, prosze cie. A jak mam rozumiec w takim razie wszechobecny Made In China? Ze chinole znaja sie najlepiej na wytwarzaniu hmm wszystkiego?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Japonski sprzet elektroniczny jest po prostu lepszy i amerykanie raczej nie maja co stawac w szranki z japonczykami.

Zreszta chyba nawet nie ma za duzo domowej eletroniki z plakietka made in usa.

Tutaj goruja "skosnoocy"

Powiedz mi kiedy ostatnio widziales sprzet z plakietka Made in Japan i ewentualnie co to bylo.

Dalej, sprobuj zgadnac skad pochodza firmy Intel, AMD, IBM, ATI*, Nvidia, Motorola i w jakich produktach mozna znalezc ich podzespoly?

 

(*) inny kraj, ale ten sam kontynent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze nie ma nalepek Made In USA bo amerykancy nie znaja sie na elektronice?! Muahahaha przestan, prosze cie. A jak mam rozumiec w takim razie wszechobecny Made In China? Ze chinole znaja sie najlepiej na wytwarzaniu hmm wszystkiego?!

 

No niby(napewno) sie znaja, bo przeciez mamy bardzo dobre procesory itp., ale jesli chodzi juz o sprzet RTV typu TV, DVD, to jest z tym biednie.

W tym przoduja Jap czy juz tez nawet Kor. i niech tak pozostanie.

W koncu duzo zalezy od samego podejscia, objetych priorytetow, mentalnosci itp.

Do tego jakosc, starannosc itp., a tego bym sie nie spodziewal po amerykancach :lol:

Dlatego sadze, ze zeby nawet gdyby zaczeli produkowac masowo sprzet RTV to nie spodziewalbym sprzetu na lata...

Oczywiscie rozpatrywac sprawe rozwoju danego panstwa mozna tez pod wzgledem samego wykorzystania elektroniki w zyciu codziennym itd., wiec gadac mozna duzo, i nie na temat...

 

 

Technologie lotnicze czy wojskowe to znowu domena USA-wiadomo!

W koncu laduja w militaria gruba kase, wiec nic dzwinego, a i pomysl tez maja...No i kase

 

 

Made in China??

O czym ty piszesz? przeciez firmy z innych krajow im zlecaja produkcje ze wzgledu na tania sile robocza, a jesli chodzi o wymyslenie czegos konkretnie przez Chinczykow to juz jest z tym problem.

Same podroby i tendeta.

 

 

EDIT>>WRX>to samo

 

A co do Made In Japan to np. aparaty cyfrowe, kamery czy telwizory(te lepsze), ale chodzi o sam pomysl i wyprodukowanie jtegoz jako pierwszy

 

 

Podsumowuajac dla mnie w ogolnopojetej elektronice przoduje Japonia i tyle...

 

 

Sorki za OT

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam czy to z amazon to jest lista popularnosci ostatnich tygodni, czy lista do ktorej bierze się dane z wielu lat i na tym opracowuje liste "najwiekszych bestsellerow amazon".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Made in China??

O czym ty piszesz? przeciez firmy z innych krajow im zlecaja produkcje ze wzgledu na tania sile robocza, a jesli chodzi o wymyslenie czegos konkretnie przez Chinczykow to juz jest z tym problem.

Same podroby i tendeta.

 

Sorki za OT

No wlasnie o to mi chodzi (ironia), ze tam sie produkuje dlatego ze jest tanio a niedlatego ze sa najlepsi a z twoich slow tak to wynikalo, ze amerykanie robia cos zle, bo nie ma nalepek Made In USA. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to mi chodzi (ironia), ze tam sie produkuje dlatego ze jest tanio a niedlatego ze sa najlepsi a z twoich slow tak to wynikalo, ze amerykanie robia cos zle, bo nie ma nalepek Made In USA. EOT.

hehe...zaczeło się się od pojedynku Ken kontra Bill ( który jest bardziej biały :wink: ), a teraz już USA vs Japan...robi się coooraz ciekawiej :wink: . Pozostaje tylko pytanie po co to wszystko?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

{OT start}

 

Ale jak nigdzie tego nie napisalem.

News prawdziwy, bo i linka zapodales, ale chodzi o to, ze specjalnie wprowadzasz zamieszenie, zeby cholera jedna wie co udowodnic.

Ze NES jest lepszy od PS3??

Swoj przyklad podalem po to, aby jednak udowodnic, ze sa "wielcy naiwniacy", ktorzy kupia PS3 :blink:

czyli co? jak gdzies napisza ze PS3 jednak nie sprzedaje sie tak dobrze (i bedzie to poparte dowodami) to nie mozna tego wklejac tutaj, bo to "wprowadzanie zamieszania"?

 

co do SNESa to nie ze jest lepszy, ale ze lepiej sie sprzedaje, ot tyle i nic wiecej

 

 

ja sie zastanawiam czy to z amazon to jest lista popularnosci ostatnich tygodni, czy lista do ktorej bierze się dane z wielu lat i na tym opracowuje liste "najwiekszych bestsellerow amazon".

watpie ze to ranking "all-time", bo PSX i PS2 jest strasznie nisko

 

 

{/koniec OT}

----------------------------

 

 

Dołączona grafika

FFXIII

oj wątpie ze to real-time :) premiera najszybciej w 2008...

 

Devil May Cry 4 will be released on the PlayStation 3 this "autumn".

Źródło: http://www.psu.com/node/7940

 

----

 

i jeszcze Oblivion na PS3 : http://www.gamesradar.com/us/ps3/game/feat...214154324604081

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe...zaczeło się się od pojedynku Ken kontra Bill ( który jest bardziej biały :wink: ), a teraz już USA vs Japan...robi się coooraz ciekawiej :wink: . Pozostaje tylko pytanie po co to wszystko?? :)

Go USA!!Go tarcza antyrakietowa!! :lol: Mnie generalnie wali cale ps3 czy w ogole wojna konsol czy wojna formatow. Nie obchodzi mnie ktora jest lepsza technicznie czy glosniejsza a takze to ktora konsolka bedzie PS2 obecnej generacji. Mam X bo odpowiadaja mi tytuly i tylko to sie liczy. Kwestia lansu tez jest mi obca <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

A co do Made In Japan to np. aparaty cyfrowe, kamery czy telwizory(te lepsze), ale chodzi o sam pomysl i wyprodukowanie jtegoz jako pierwszy

Podsumowuajac dla mnie w ogolnopojetej elektronice przoduje Japonia i tyle...

Sorki za OT

ta...kamery,aparaty cyfrowe najlepsze?,smiechu warte-pisane juz bylo na forum o tym jak sony po[gluteus maximus]dlo z jakoscia wlasciwie kazdego sprzetu,radze obserwowac wydarzenia w ellektronice urzytkowej,to wtedy zobaczylbys jak wiele traci sony na swiecie.I jeszcze gwoli uscislenia np.w drozszych aparatach czy kamerach cyfrowych sony stosuje zachodnnie podzespoly a nawet optyke Carla Zeissa(z pamienci pisalem nazwe).

Japonczycy jedynie co dobrze potrafia to poprawiac to co wymyslili inni-praktycznie wszystkie technologie pochodza z zachodu ,Japonczycy ulepszaja i minaturyzuja co sie ,tu naleza im sie brawa,jednak przyznawanie im szystkich laurow jest pomylka,a technologia b-r w ps3 tym bardziej nie jest ich bo mimo tak wielkich mozliwosci nie mogli sobie z nia poradzic,dopiero zachod w tym i polacy przyczynili sie do powstania technologi produkcji na wielka skale.

A co do tv to w tej chwili na swiecie rzadzi Samsung ktory jest Koreanska firma a sony co najwyzej moze patrzec jak samsung robi swietne interesy,bo na swiecie liczy sie rynek masowy a w tym sony coraz bardziej traci-juz nawet nie wspominam o wszystkich problemach z ostatniego roku jakie przezylo sony,to wszystko odbija sie na sprzedazy czy na spadku zaufania do tej marki.

 

Osobiscie Japonia to kraj gdzie chcialbym mieszkac :) ,jednak mimo mojej sympati dla tego kraju nie moge twierdzic ze jest naj...bo tak mi sie podoba ;)

 

jeszcze EDIT

 

czy Sony obniży cenę PS3?

(17-02-2007)

Coraz większe straty japońskiego koncernu, mogą go zmusić do obniżenia ceny konsoli PlayStation 3.

Firmie Sony nie wiedzie się najlepiej w kwestii finansów. Za okres od października do grudnia zeszłego roku, zyski były o 5% niższe niż w analogicznym okresie 2005. Najwięcej strat przynosi koncernowi dział gier, który już ma ponad 440mln USD do tyłu, czego przyczyną jest konsola PlayStation 3 i jej koszty wprowadzenia na rynek. Sony liczy, że w kolejnym roku fiskalnym uda się przełamać złą passę, wymyśliło więc nową strategię.

 

Jej częścią, jak mówi Takao Yuhara, starszy vice prezes Sony, może być obniżenie wysokiej ceny konsoli. Oczywiście każdy system z czasem tanieje, ale koncern może być zmuszony do zweryfikowania swych długofalowych planów i wcześniejszego obniżenia ceny, co z pewnością zwiększyłoby sprzedaż systemu.

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno japonia korzysta z technologii zachodu np.: japonia ma sieć 4G a u nas nie ma nawet 3G, w nocy miasta wyglądają jak gry wideo, olbrzymie wyświetlacze, roboty (warto pooglądać programy naukowe a nie tylko M jak miłość ;) to zobaczycie kto biega w białych fartuchach po ośrodku badawczym ;)), sanochody itp. Chcąc nie chcąc to oni właśnie przyczynili się do tak rychłego rozwoju jaki mamy dzisiaj. My tylko ich gonimy. Mamy swoje technologie ale z kim opracowywane? Podczas prezentacji Canadyjskich kart ATI prezentację robili właśnie japońce. Trochę się zdziwiłem ale w końcu to oni z elektroniką są do przodu a nie my. ;) A kto pracuje w nV, Intel czy AMD? Europejczycy? Założę się że tak samo jak w ATI opracowaniem technologii zajmują się japońce. Normalne, że wykorzystują też europejskie technologie ale ile? To reszta świata korzysta głównie z ich wynalazków (mebli w to nie wliczam oczywiście ;)).

 

Na zakończenie powiem, że SkyFox ma rację. Już wcześniej mówiłem, że każdy kupuje to co mu odpowiada. Gdyby wszyscy byli tacy sami to świat był by nudny. :) Tylko, że jest jeszcze coś takiego jak tolerancja. Najwidoczniej u niektórych ona nie występuje. :( Ja cieszę się, że bill wydał swoją konsolę bo nie będzie PS3 za 1000E ale tak samo jest z X. Gdyby nie agresywna polityka bila to NextGen M$ był by pewnie za ponad 2tysiaki tak jak np. Wii które jest droższe niż produkcja. ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VF5 na szczycie!

 

Wszystkie konsole, aby dobrze się sprzedawać potrzebują wielkich hitów. PS3 wciąż nie może się pochwalić zbyt wieloma świetnymi grami w swojej bibliotece. Jedną z owych świetnych produkcji jest z pewnością Virtua Fighter 5 od "Zygi". Skośnoocy wiedzą o tym i rzucili się na tą grę zapewniając jej pierwsze miejsce w rankingach sprzedaży. Zapoznajcie się z rankingiem sporządzonym przez firmę Media Create.

 

* 1. Virtua Fighter 5 - PS3 - 48,346

* 2. Wii Sports - Wii - 45,897

* 3. Hajimete no Wii - Wii - 36,090

* 4. Motto Nou o Kitaeru Otona DS Training - NDS - 32,800

* 5. New Super Mario Bros. - NDS - 29,026

* 6. Grand Theft Auto: San Andreas - PS2 - 27,519

* 7. Kaitou Wario the Seven - NDS - 26,815

* 8. Bokujou Monogatari: Kimi to Sodatsu Shima - NDS - 26,804

* 9. Luminous Arc - NDS - 25,676

* 10. J-League Pro Soccer Club o Tsukurou! 5 - PS2 - 24,468

No i wreszcie gra na ps3 wbiła się na szczyt rankingu. A premiera w Usa juz za 2 dni, ciekawe czy i tam VF tak się "przyjmie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted: Drake's Fortune

Dołączona grafika

 

2006 panowie myślałem, że gierka od NG będzie tak wyglądać :D a tu zonk :angry:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

2007

Dołączona grafika

 

Ktoś już wcześniej podał linka do filmiku Tekken 6, więc pozwolę sobie wrzucić screeny w trochę lepszej jakości :blink:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

ps

SkyFox w 100% się z tobą zgadzam :) i dlatego dostaniesz ode mnie radę :rolleyes:

"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw ściągnie Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz cos dla kojak_ct, by mogl sie dowartosciowac ;)

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/bestsellers/vid...4ufututechne-21

jak widac w UK troche inaczej :)

The most popular items on Amazon.co.uk. Updated hourly.

1. Sony PlayStation 3 Console (60GB Premium Version)

(...)

22. Nintendo Wii Console (Includes Wii Sports)

(...)

62. Xbox 360 Console (Includes: Xbox 360, 20GB hard drive, wireless controller, ethernet cable, HD AV cable and headset)

 

----

 

btw. gdzie zniknal moj post z amazonem usa (wczoraj kolo 11 napisany)? komus przeszkadzal czy co? -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak na tym forum, watek o konsoli, ktorej jeszcze nikt nie ma, liczy wiecej postow niz o konkurencyjnej maszynce dostepnej od ponad roku.

Z tymi liczbami to trzeba zaczekac jakis miesiac po wejsciu na rynek.

Przykladowo w stanach najwieksze kolejki po PS3 byly zaraz po premierze a ceny na ebay siegaly kilku tysiecy dolarow. Z kolei Wii najlatwiem mozna bylo kupic w dniu premiery. Pozniej ludzie dowiedzieli sie co jaka konsola jest warta i zaczeli oddawac PS3, czesto zamieniajac je na Wii. Wii jest nadal trudno dostepne, kiedy PS3 zalegaja polki sklepowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

SkyFox w 100% się z tobą zgadzam :) i dlatego dostaniesz ode mnie radę :rolleyes:

"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw ściągnie Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

dzieki za rade ;)

 

a co do fotek to odnioslem wrazenie ze niektore sa jakies takie zarniste po powiekszeniu,nie wiem czy to wina fotek czy tez cos z gra nie tak?

 

fotka z ogrodem ma jakies takie ziarno zas fotka z armor kingem jak sie przyjrzycie, to na armor kingu w miejscu gdzie oberwal, widac jakies znieksztalcenia (podluzne paski)jak gdyby problem odchylaniem pionowym-ale wtedy wyloby to widac na calym zdjeciu a nie tylko w jednym miejscu podczas danego efektu.

 

ewentualnie poprostu fotki wyszly zle ;)

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz cos dla kojak_ct, by mogl sie dowartosciowac ;)

W porównaniu do Ciebie (dzieciaku?) nie muszę tego robić w temacie o XBOX360 tylko czekam cierpliwie na PS3 i nie szukam tanich sensacji w przeciwieństwie do Ciebie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Ciebie (dzieciaku?) nie muszę tego robić w temacie o XBOX360 tylko czekam cierpliwie na PS3 i nie szukam tanich sensacji w przeciwieństwie do Ciebie! ;)

i po co te wycieczki osobiste? w ogole masz jakas obsesje z tym iksem - rozmawiamy o ps3, a nie o iksie

 

 

----------

 

troszke plotek o killzone 2 - http://www.rumorreporter.com/?m=200702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...