Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

rockers Ty nie moglbys byc beta-testerem sprzetu , bo przez Ciebie firmy nie przeszlyby żadnego testu sprawnosci icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink2.gif

we wszystkim wynajde błędy :) winą napewno jest mój prawie nowy TV :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rozwiązanie, ale tracę na jakości sygnału z PC, i nie mam skalowania obrazu :/

Po DVI nie masz możliwości "rozciągnięcia" obrazu na cały monitor? Nie mam DVI, więc sorki, jeśli zadaję głupie pytanie.

A co do podłączenia, to zastanawiałem się, czy by był jakiś problem przy podłączeniu przez 2 przejściówki hdmi->dvi, a potam dvi->vga. Teoretycznie powinno działać, bez tego zabezpieczenia na filmy, of korz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do podłączenia, to zastanawiałem się, czy by był jakiś problem przy podłączeniu przez 2 przejściówki hdmi->dvi, a potam dvi->vga. Teoretycznie powinno działać, bez tego zabezpieczenia na filmy, of korz.

zarówno teoretycznie jak i praktycznie takie coś nie przejdzie

 

"Złącze DVI występuje w 3 wariantach: DVI-I przesyła zarówno dane cyfrowe, jak i analogowe. Po zastosowaniu właściwej przejściówki można go połączyć ze zwykłym złączem D-Sub karty graficznej. DVI-D przesyła natomiast tylko dane cyfrowe, a DVI-A - tylko analogowe."

 

HDMI daje sygnał tylko cyfrowy, więc po przejściówce HDMI->DVI masz dalej tylko cyfrowy, czyli DVI-D, a tego przejściówką na analogowy nie przerobisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pomeczylem troche Motorstorm, co mam powiedziec, graficznie tak jak sie spodziewalem - bardzo dobrze, gra sie bardzo przyjemnie, loadingi nie sa znowu takie dlugie, nie nalezy popadac w paranoje

co do konsolki - pierwsze wrazenie - jakie to wielki ... i ladne, mnie sie bardzo podoba, troszke te srebrne wykonczenia wygladaja na badziewie ale reszta to klasa sama w sobie

co do pada - bardzo lekki to fakt, ale da sie przezyc, mojej kobiecie strasznie spodobal sie patent sterowania no i mnie tez, moze to sie nie sprawdzi na dluzsza mete tak jak ktos pisal, ale mysle, ze w kazdej grze bedzie pelnic podrzedna funkcje - jak nie nadrzedna

ogolnie musze powiedziec, ze konsolka wyglada ok, moglaby byc troche tansza, no ale mowi sie trudno, narazie zmieniac swojego klocka zamiaru nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to pogralem troche w F1 i musze powiedziec, ze bida ;) tv nie byl duzy - ~30 cali a publicznosc to jeden wielki pixel =) no moze przesadzam, ale na bank dalo sie to zrobic duzo lepiej. Nie to zebym sie czepial, ale nawet podczas jazdy pierwsze na co sie zwraca uwage to pikseloza;) to nawet nie jest 3d ;)

 

nie oceniam konsoli tylko gre, peace :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Szlag! Nie wiedziałem o tym. Będzie trza więc wykombinować inny sposób (mam monitorek z wejściem tylko D-SUB). Chociaż do grania i tak przewiduję "podróże" do innych pokoji.

Dzięki za sprostowanie.

 

Chyba, ze znajdzie gdzies do kupienia pudeleczko z wbudowanym konwerterem C/A ;)

Hmm... szczerze nie wiem, czy takie cóś jest (osobiście nie widziałem). Jakbyś miał jakiegoś linka pod ręką, to będę wdzięczny.

 

Macie wogóle jakiś pomysł (przejściówki i podobne), aby podłączyć PS3 przez D-SUB, a dźwięk przez minijacka, lub podobne wejście analogowe?

 

P.S. Wyjście multi A\V jest takie samo jak w PS2, czyż nie?

 

Z góry thx.

 

P.P.S. Jakby kogoś to ciekawiło, to dźwięk jest sprawą drugorzędną, gdyż granie na monitorze mi się średnio uśmiecha - jednynie gdybym był do tego zmuszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po DVI nie masz możliwości "rozciągnięcia" obrazu na cały monitor? Nie mam DVI, więc sorki, jeśli zadaję głupie pytanie.

A co do podłączenia, to zastanawiałem się, czy by był jakiś problem przy podłączeniu przez 2 przejściówki hdmi->dvi, a potam dvi->vga. Teoretycznie powinno działać, bez tego zabezpieczenia na filmy, of korz.

:)

Tylko mi chodzi w 2gą stronę.

Mam monitor panoramiczny, niektóre gry na PC nie obsługują panoramicznych rozdzielczości, a rozciągnięte są zdeformowane na tyle, że to brzydko wygląda.

Po złączu DVI mogę ustawić w sterownikach do karty graficznej, że dla nie panormamicznych rozdzielczości dostaję czarne paski po bokach, a obraz jest proporcjonalny. Małym kosztem nie mam deformacji w obrazie.

I z tego bym zrezygnował właśnie.

Szkoda, bo korzystam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Jestem dzis w Careffour i jest podłączony Ps3 do Sony Bravia 46 cali Full HD. leci Ridge Racer 7. Mogę tylko powiedziec jedno..... Nie mam qrwa pytan!! Grafika miazdzy i rozp.... wszystko. Wiem, wiem 46 robi swoje zwłaszcza w domu w pokoju a nie w duzej hali.....No nic miałem psx, potem ps2 i teraz napewno kupie ps3, skoro ridge racer (seria zawsze będąca na drugim planie) tak wygląda to nie wiem jak będa wyglądac GT5 HD. X360 umarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem wstępną zabawę z moim świeżym PS3 :) . Powiem tak grafika (sczególnie w GTHD) jest piękna. Sterowanie w Motorstorm poprzez sensory jest wystarczająco dokładne i fajne :P . Bardzo podoba mi się też to, że bardzo szybko ściaga mi demka. Nie to co na x360 gdzie albo ledwo szło albo stało :/. To ja już wracam spowrotem do GTHD xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Jestem dzis w Careffour i jest podłączony Ps3 do Sony Bravia 46 cali Full HD. leci Ridge Racer 7. Mogę tylko powiedziec jedno..... Nie mam qrwa pytan!! Grafika miazdzy i rozp.... wszystko. Wiem, wiem 46 robi swoje zwłaszcza w domu w pokoju a nie w duzej hali.....No nic miałem psx, potem ps2 i teraz napewno kupie ps3, skoro ridge racer (seria zawsze będąca na drugim planie) tak wygląda to nie wiem jak będa wyglądac GT5 HD. X360 umarł.

He he he, dobry tekst... Widocznie nie dokładnie czytasz fora. Bo akurat RR jest gorsze graficznie niż na XBOX<LOL> Były kiedyś fotki z porównań:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he, dobry tekst... Widocznie nie dokładnie czytasz fora. Bo akurat RR jest gorsze graficznie niż na XBOX<LOL> Były kiedyś fotki z porównań:)

 

Miałem na myśli to, że jak gry na starcie tej konsoli wyglądaja jak wyglądaja to wiadomo. pamiętam jak kupiłem rr5 gdy czarnula miała swoją premiere, rr wyglądał wtedy naprawde niezbyt ciekawie - a jak teraz wyglądają gry na ps2?. Xbox jest chyba bliższy kresu swoich mozliwosci niz ps nie? PS3 pewno bym juz kupił ale bez telewizora 42-46 FullHd nie podchodzę

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he.. jakbyś nie zauważył, to jest jego opinia oparta na tym co widział, a nie co jeden drugiemu opowiedział za pośrednictwem forum. Chyba wrażenia wizualne są ważniejsze, niż czytanie tekstu na forum ? :)

A zdjęcia nie oddają tego, co się widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he.. jakbyś nie zauważył, to jest jego opinia oparta na tym co widział, a nie co jeden drugiemu opowiedział za pośrednictwem forum. Chyba wrażenia wizualne są ważniejsze, niż czytanie tekstu na forum ? :)

A zdjęcia nie oddają tego, co się widzi.

ale on widzial ta gre tylko na jednej platformie :lol2:

skonczcie ta gadke bo wstyd robicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umarł, padł, kaput. Krzyż na drogę do nieba.

 

Naprawdę nie chce Wam burdelu robić w tym temacie. Ale muszę coś napisać. Nie Bartku. Myślę że techniczne możliwości konsoli Microsoft X Box 360 nie są u kresu możliwości. To że PS3 wyszło teraz nie znaczy że o rok jest lepsze technologicznie od XO. Ta konsola jest spóźniona i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem obok PG na XBoxie. Wyglądała dużo gorzej. Może gorszy tv albo typ połączenia. Nie obchodzi mnie z jakiego powodu. Jestem prawie pewien ze PS3 był podłączony wzorcowo -mysle ze lepiej sie nie da.

Za Psx dałem 1800 (nie był jeszcze oficjalnie w Polsce) za Ps2 2000. Mysle ze cena za ps3 jest w miarę wyważona

 

No ale faktycznie, Jaguar i N64 były mocniejsze od PSX, tak samo Xbox i GC. I jak sie skonczyło wiemy wszyscy. Ja i tak pewno kupie Sony - moze to brand loyality a moze nie

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był... ale co z tego? Porównujesz grę roczną z tytułem startowym PS3.

 

Jak już zaczęliśmy porównanie RR...

http://www.destructoid.com/ridge-racer-6-7...ons-27828.phtml

Ale tak właśnie działa magia Sony. Uhh achh jakie to cudowne, Xbox 360 niech się wycofa z rynku. PS3 rozniesie wszystko i wogóle :) Nie kumam jak można byś tak zaślepionym w jednej marce. PS3 to dobra konsola ale narazie zbyt dobrych gier nie ma i trochę będzie trzeba poczekać na nowe. Jadę w niedzielę kupić licząc się z tym, że do września będę miał tylko 1 grę - Motorstorm. Reszta wg MNIE to średniaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Widziałem obok PG na XBoxie. Wyglądała dużo gorzej. Może gorszy tv albo typ połączenia. Nie obchodzi mnie z jakiego powodu. Jestem prawie pewien ze PS3 był podłączony wzorcowo -mysle ze lepiej sie nie da.

Za Psx dałem 1800 (nie był jeszcze oficjalnie w Polsce) za Ps2 2000. Mysle ze cena za ps3 jest w miarę wyważona

 

No ale faktycznie, Jaguar i N64 były mocniejsze od PSX, tak samo Xbox i GC. I jak sie skonczyło wiemy wszyscy. Ja i tak pewno kupie Sony - moze to brand loyality a moze nie

Nie obraz sie ale ....

Napisales z takim ogniem o konsoli ze przez moment

mialem wrazenie ze czytam nie o martwym pudelku ale o twojej wierze,

ojczyznie i rodzinie.

Ze zdjecia widac ze masz juz pare latek.

Nie przesadzajmy z miloscia do przedmiotow.

Ale oki ide przytulic sie do z-5500 a potem pocaluje swoja panorame lcd.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie przywiązanie? Psx była najlepsza konsolą swojej generacji podobnie jak ps2. W tej wojnie tez mimo wszystko postawie na sony.

Dziwnie to odebrałes - no ale spox - pisałem na gorąco zaraz po tym jak wróciłem z hipera

Pawel porównania ok. Fajniej wygląda na Xsie , zwracam honor, ale ja chciałbym zobaczyc na zywca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK nie przesadzajmy, do września przecież ukaże się kilka niezłych tytułów jak chociażby Lair, czy Colin Mcrae Dirt. Faktem jest jednak, że przez najbliższe miesiące czeka nas raczej posucha, a złoty czas ps3 zacznie się dopiero na przełomie 2007 i 2008 roku, gdy zaczną ukazywać się zapowiedziane hity.

 

A tak przy okazji, co takiego wychodzi we wrześniu, że dopiero wtedy zamierzasz kupić nową grę? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jeden fakt. kto tak naprawdę z was grał na ps3 ? czy bazujecie tylko na zwiastunach ?

ilu z was grało na ps3, albo wii ? ludzie jak kupicie to wypowidajcie, a nie gadacie co ejst lepsze co jest gorsze !!!

ja kupiłem dziś ps3 i jestem mega happy !

dopiero jak macie to piszcie, a nie kłótnie o rzeczy, których nawet w akcji nie widzieliście, albo macie coś do kogoś kgo stać, a was nie... peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK nie przesadzajmy, do września przecież ukaże się kilka niezłych tytułów jak chociażby Lair, czy Colin Mcrae Dirt. Faktem jest jednak, że przez najbliższe miesiące czeka nas raczej posucha, a złoty czas ps3 zacznie się dopiero na przełomie 2007 i 2008 roku, gdy zaczną ukazywać się zapowiedziane hity.

 

A tak przy okazji, co takiego wychodzi we wrześniu, że dopiero wtedy zamierzasz kupić nową grę? :).

Lair bedzie jakos kolo sierpnia a pozniej chyba juz nic. A colina bede mial na x360 - wole wibracje od sensorow

 

war3 ja gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...