Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

probowales to wylaczyc przez menu serwisowe? jak cos to info => menu => mute => power ;)

 

update: e jednak w tym modelu chyba nie da sie tego wylaczyc :\

 

Z tego co czytalem na http://hdtv.com.pl/forum/ to dynamiczny kontrast da sie wylaczyc w modelu N71, trzeba tylko poczytac w odpowiednim dziale, dokladnie niestety nie podam linka, bo nie pamietam gdzie to bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupowac plazmy do gier. Co z tego, ze kolory sa rzekomo ladniejsze, skoro duchy na matrycy i zostajace wypalone slady po jasnych elementach skutecznie niweluja wszelkie zalety (pisze z wlasnego doswiadczenia)?

BTW. czemu kosztem ostrosci?

 

jaką plazme miałeś? ja wyczytałem chyba wszystko na forach HD i w sumie jestem prawie zdecydowany na plazme.

 

Jednak troche się wacham..... LCD też za bardzo mi nie pasuje, miałem amoia, philipsa, trzy modele samsungów i jestem zmęczony tą technologią .

 

Denerwuje mnie słaba czerń, smużenie ( występuje nawet w tych najszybszych matrycach)

słabe konty, beznadziejnie nienaturalne kolory, pixeloza z kablówki i DVD.

 

żeby jeszcze było weselej zawsze trafi mi się nie równo podświetlona matryca i kilka nie świecącyh pikseli.

 

Teraz wiesz dlaczego myśle o plaźmie.

 

Z tego co czytalem na http://hdtv.com.pl/forum/ to dynamiczny kontrast da sie wylaczyc w modelu N71, trzeba tylko poczytac w odpowiednim dziale, dokladnie niestety nie podam linka, bo nie pamietam gdzie to bylo.

oczywiście że da się wyłączyć, ale ja do menu serwisowego nie wchodze, jest tam kilka wątków na forum i czasem jakaś zmiana uwala TV na amen.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK.

 

Nie wiem co Ty masz za egzemplarz ale testowałem PS3 z dwoma ixboksowcami i jednoznacznie przyznali, że konsola jest cichutka i to jest jej duża zaleta. Zgodzę się natomiast, że ciężko wysiedzieć w pokoju przy zamkniętym oknie. W zimę zaoszczędzimy na grzejniku. Ale co z latem? Tego się obawiam. Trzeba będzie w slipach siedzieć przy otwartym balkonie! hehe. Wczoraj wymieniłem ampli Pioneera 415 na Yamahe 459 (większa moc 320W z gniazdka) i przy włączonym PC, TV 29'', ampli Yamaha i PS3 myślałem, że się ugotuję. Uchylenie okna pomogło no ale w pobliżu tych wszystkich urządzeń (stoją obok siebie) nieźle grzało. A przecież to PC miał być najcieplejszy z zasiłką 450Watt. Teraz widzę, że jednak PC to najzimniejsze urządzenie w moim pokoju. Heh

 

Jeśli chodzi o Dahsa to dla mnie wygodniejszy jest z PS3. Przejrzyste, wyraźne i logicznie poukładane. W iksie niestety mam spore problemy, żeby cokolwiek znaleźć. ;) A kasowanie jest banalnie proste. Trójkąt ma magiczne właściwości. ;)

 

Jeśli chodzi o LCD i Plazmę to radzę pozostać przy LCD. Costi wie co mówi. ;) Jeśli chcesz kupić fajny TV to pomyśl nad Toshibą 42X3030 FullHD. Wchodzi w połowie kwietnia. ;) To mój następny zakup. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK.

 

Nie wiem co Ty masz za egzemplarz ale testowałem PS3 z dwoma ixboksowcami i jednoznacznie przyznali, że konsola jest cichutka i to jest jej duża zaleta. Zgodzę się natomiast, że ciężko wysiedzieć w pokoju przy zamkniętym oknie. W zimę zaoszczędzimy na grzejniku. Ale co z latem? Tego się obawiam. Trzeba będzie w slipach siedzieć przy otwartym balkonie! hehe. Wczoraj wymieniłem ampli Pioneera 415 na Yamahe 459 (większa moc 320W z gniazdka) i przy włączonym PC, TV 29'', ampli Yamaha i PS3 myślałem, że się ugotuję. Uchylenie okna pomogło no ale w pobliżu tych wszystkich urządzeń (stoją obok siebie) nieźle grzało. A przecież to PC miał być najcieplejszy z zasiłką 450Watt. Teraz widzę, że jednak PC to najzimniejsze urządzenie w moim pokoju. Heh

 

Jeśli chodzi o Dahsa to dla mnie wygodniejszy jest z PS3. Przejrzyste, wyraźne i logicznie poukładane. W iksie niestety mam spore problemy, żeby cokolwiek znaleźć. ;) A kasowanie jest banalnie proste. Trójkąt ma magiczne właściwości. ;)

 

Jeśli chodzi o LCD i Plazmę to radzę pozostać przy LCD. Costi wie co mówi. ;) Jeśli chcesz kupić fajny TV to pomyśl nad Toshibą 42X3030 FullHD. Wchodzi w połowie kwietnia. ;) To mój następny zakup. :)

Ej no bez jajec, jak dash w X jest nielogiczny albo nie przjjrzysty no to po prostu nie mam pytan. To juz w PSP mam czesciej problemu z ogarnieciem co gdzie jest (a przeciez menu w PS3 jest podobne). X jest robiony dla Amerykancow, jak oni to umieja ogarnac to kazda malpa tez to zrobi.

 

Ile ta przyjemnosc? I w jakiej odleglosci bedzie TV?

 

A w sprawie LCD vs plazma no to chyba jednak....LCD. Sam bym sie skusil na plazme, bo reszta za nia przemawia, ale 2 rzeczy mnie powstrzymuja: wypalanie + pobor energii. A teraz i tak wchodza LCDki z 100Hz wiec smuzenie odejdzie w niepamiec. Jedyna nedza to kolory, ale da sie przezyc. Gdyby tylko jeszcze byly tansze...

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212

Nie mam teraz iksa, żeby sprawdzic ale wiem, że demek na początku nie mogłem znaleśc. Skoro menu zrobiono dla amerykanów to ja muszę by głupszy od małpy! :D Heh Znasz menu iksa na wylot to mówisz, że jest łatwe. Mi tam jakoś dash iksa nie podchodzi. Od początku miałem takie zdanie. W końcu nie każdemu musi się podoba. ;)

 

Toshiba 42X3030 Full HD ma kosztowac 5900zł więc nie ma tragedii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212

Nie mam teraz iksa, żeby sprawdzic ale wiem, że demek na początku nie mogłem znaleśc. Skoro menu zrobiono dla amerykanów to ja muszę by głupszy od małpy! :D Heh Znasz menu iksa na wylot to mówisz, że jest łatwe. Mi tam jakoś dash iksa nie podchodzi. Od początku miałem takie zdanie. W końcu nie każdemu musi się podoba. ;)

 

Toshiba 42X3030 Full HD ma kosztowac 5900zł więc nie ma tragedii. ;)

A orientujesz sie moze ile ma kosztowac wersja 46-47"? Jak do 8k to niiiiiice :D Toshibka musze przyznac ze ma kozacki design swoich lcdkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction (PS3)

 

2561861[/snapback]

Nie mam teraz iksa, żeby sprawdzic ale wiem, że demek na początku nie mogłem znaleśc.

mam nadzieję, że se jaja robisz ;)

 

no bo zakładke Games, a potem Demos, to nawet 5-letnie dziecko znajdzie

ewentualnie demka do pobrania: Xbox Live -> Marketplace -> Demos

 

jak nie mogłeś znaleźć to gdzie szukałeś? w Console Settings?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 powinny byc na wakacje w 120Hz i podświetleniem 20tysięcy led. Cena pewnie w okolicach 10tyś. Na razie to spekulacje ale jak dotąd się sprawdzają. ;)

 

 

MacOSek

Pojechałem do kumpla, pobawiłem się z 15minut konsolką (nie tylko w dashu), oddałem mu pada i pojechałem do domu. Tyle trwało pierwsze spotkanie z X360. :D Przy kolejnych spotkaniach nawet nie tykałem pada w dashu. W PS3 od razu wiedziałem gdzie co szukac. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką plazme miałeś? ja wyczytałem chyba wszystko na forach HD i w sumie jestem prawie zdecydowany na plazme.

 

Jednak troche się wacham..... LCD też za bardzo mi nie pasuje, miałem amoia, philipsa, trzy modele samsungów i jestem zmęczony tą technologią .

 

Denerwuje mnie słaba czerń, smużenie ( występuje nawet w tych najszybszych matrycach)

słabe konty, beznadziejnie nienaturalne kolory, pixeloza z kablówki i DVD.

 

żeby jeszcze było weselej zawsze trafi mi się nie równo podświetlona matryca i kilka nie świecącyh pikseli.

 

Teraz wiesz dlaczego myśle o plaźmie.

Mam chyba takiego LG - 42", rozdzialka 852x480. Filmy wygladaja na tym zajebiscie, gierki z PS2 takoz. Problem jest tylko taki, ze jasne, wyswietlane przez dluzsza chwile elementy obrazu zostawiaja "duchy" na ekranie - caly entuzjazm uchodzi, gdy w ciemnej scenie widzisz slady poprzednich scen czy resztki napisow...

Z dwojga zlego wole miec slabsza czern, niz takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10k sporo ale zobacz, co oferuje konkurencja w tej samej cenie. Szybko zmienisz zdanie. W końcu to 47 i do tego Full HD i 120Hz i 20tysięcy ledów podświetlających matryce (skąd my znamy nierówno podświetlone matryce? :)) więc sądzę, że to cena killer dla innych firm. :)

 

Costi

A jak z migotaniem obrazu na PDP?

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10k sporo ale zobacz, co oferuje konkurencja w tej samej cenie. Szybko zmienisz zdanie. W końcu to 47 i do tego Full HD i 120Hz i 20tysięcy ledów podświetlających matryce (skąd my znamy nierówno podświetlone matryce? :)) więc sądzę, że to cena killer dla innych firm. :)

 

Costi

A jak z migotaniem obrazu na PDP?

47" przy 3m ( nawet ciut wiecej) do 1080p to zdecydowanie za malo (a nie zamierzam blizej siedziec bo tak bede miec salon "ulozony"), to idealny rozmiar owszem, ale pod 720p. Taka prawda, dlatego na full mi az tak nie zalezy, ale podswietlenie ledowe i 120Mhz kusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek1993

Gdy jest zbyt gorąco to konsola o tym ostrzega. Jeśli dojdzie do nadmiernego nagrzania to zabezpieczenie wyłączy konsolę abyś jej nie usmażył. To chyba dobre nie? :) A diody mają tylko poinformowac, że robi się naprawdę gorąco. Wyobraź sobie, że zastawiłeś otwory wentylacyjne i przez te diody wiesz, że coś jest nie tak z wentylacją. ;)

 

GT HD Drift by kojak ;)

KLIK - 62,5MB

Ładnie gra wygląda zwłaszcza kibice w ruchu ale fizyka... nie rozumiem ludzi dla których GT jest symulatorem gołym okiem widać, że model jazdy mocno arcade.

 

BTW TV za 10k ja dziękuję już wole sportowy samochód kupić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem konsolkę i już było ciszej ale do momentu odpalenia się wiatraczków. Ale walić szum przecież gram z dźwiękiem :)

 

Co do dasha to ja mam andzieję, że jaja sobie robiliście, że ten w xbox 360 jest skomplikowany ? Wg mnie jest banalnie prosty i bardzo efekciarski. ten na Ps3 wygląda bardzo ubogo. Mam do was takie pytanko. Czy u was też PS Store tak wolno chodzi jak coś wybieracie ? Xbox Live zapierdziela aż miło a tu straszny zamuł. No i powiedzcie mi jak najlepiej wykupić jakąs gierkę ze sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie gra wygląda zwłaszcza kibice w ruchu ale fizyka... nie rozumiem ludzi dla których GT jest symulatorem gołym okiem widać, że model jazdy mocno arcade.

 

BTW TV za 10k ja dziękuję już wole sportowy samochód kupić :wink:

1. W trybie drift czego się spodziewałeś? Przejedź się na kierownicy to zmienisz zdanie. Od trójki różnica jest spora jak dla mnie! ;)

 

2. Za 10tysięcy to kupisz starego grata a nie samochód sportowy. Do tego będziesz ciągle dokładał za naprawy i zobaczysz ile cię wyjdzie! ;)

 

Mam do was takie pytanko. Czy u was też PS Store tak wolno chodzi jak coś wybieracie ? Xbox Live zapierdziela aż miło a tu straszny zamuł. No i powiedzcie mi jak najlepiej wykupić jakąs gierkę ze sklepu :)

PS Store chodzi wolno ale za to szybko ściąga. Wolę to niż powolne ściąganie lub całkowite braki połączenia jak to bywa z XBL (tak prawią koledzy od X0) ;).

 

PS. Dzisiaj wymieniłem punkty z BP na MotorStorma i muszę powiedziec jedno. Żałuję, że nie wziąłem tej gry od razu z PS3. I dziwię się, że na PS Store jest takie kupowate demko. Kto tym wogóle rozporządza? Przecież to demko nie ma nic wspólnego z pełną wersją! :) Filmik z jednej traski macie obiecany! ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store chodzi wolno ale za to szybko ściąga. Wolę to niż powolne ściąganie lub całkowite braki połączenia jak to bywa z XBL (tak prawią koledzy od X0) ;).

Pozdro

W takim razie zmień kolegów. XBL chodzi szybko i tak samo szybko ściąga. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2562702[/snapback]

Wolę to niż powolne ściąganie lub całkowite braki połączenia jak to bywa z XBL (tak prawią koledzy od X0) ;).

i znów próbujesz trollować, najpierw "trudny, nieintuicyjny" dash, a teraz to -.-

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW TV za 10k ja dziękuję już wole sportowy samochód kupić :wink:

Tuningowany Maluch, albo (jeszcze gorzej) jakiś 20 letni VW, którym i tak w naszym kraju prawie nigdzie nie pojeździsz za 10k. Ja dziękuję, już wolę nowy, duży TV, który tylko czeka na sygnał HD ;)

EOT

 

Dziwi mnie, iż ta sama gra, tylko wydana na dwóch różnych platwormach, dostaje aż tak różne oceny.

Pad zmienia ocenę gry, czy telewizor, do którego jest podpięta konsola?

Jak coś innego, to uzupełnię notkę jak przeczytam newsa.

 

EDIT1 ->

...I thought that the 7.6 Brudvig gave the Xbox 360 version last year...

Odpowiedź 1. zapewne kiepsa konwersja. Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku. Sam trolujesz w tym temacie. Czemu nie wklejasz tych rewelacji w sąsiednim temacie? Tam bardziej się przysłużysz. A co tu chcesz udowodnić? Że wywaliliśmy kasę w błoto? Zasmucę Cię. Dla mnie konsolka rewelka i nic z twoich super wieści nie wynika! XBL mi się nie podoba i nie musisz mi wymyślać bo to moje zdanie i mam do niego prawo! Nie pasuje Ci to nie komentuj! :[ A to, że był problem z połączeniem XBL to sami napisaliście z 15stron temu w temacie X0. Nie chcę nikomu wmawiać ale chyba kucyk to napisał i ktoś po nim to potwierdził. Nie wnikam ile razy tak się stało tylko wspomniałem a Tobie od razu coś się robi jak bym Cię obraził! Masz chęć to sobie poszukaj bo nie będę Ci nic udowadniał. Nie mam na to czasu. Ale trochę wyluzuj bo za bardzo się ze wszystkim utożsamiasz! Ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie naszła pewna myśl. W tym momencie nie ma wielkiego wyboru co do gier, przez najbliże pare miesięcy także nie zapowiadają deszczu(. Ale to co przyjdzie na przełomie 2007 i 2008 roku to będzie zdecydowanie za dużo. Gta, tekken, alone in the dark, pes7, gran turismo5, mgs4, killzone... Pieniędzy braknie na te wszystkie gry, a pewnie do tego czasu zapowiedzą pare innych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku. Sam trolujesz w tym temacie. Czemu nie wklejasz tych rewelacji w sąsiednim temacie?

już Ci tłumaczę, skoro tego nie rozumiesz

 

gra Enchanted Arms na PS3 wyszła - Uwaga! - wczoraj! i to wczoraj pojawiła się recenzja na IGN-ie

gdzie niby mam wkleić świeżutką recenzję gry z PS3 jak nie do tematu o PS3?

oceny z iksa są dla porównania (gra na iksa miała premierę rok temu)

 

A co tu chcesz udowodnić?

niczego nie chcę udowadniać

mam takie hobby, że lubię sobie wkleić newsa na forum.purepc.pl ;)

muszę coś udowadniać od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...