Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

a ja gdzieś przeczytałem że Mistwalker nie zamierza nic robić na PS3

japonczycy nie zrobia nic na konsole ktora bedzie najpopularniejsza zabawka w japonii? oj cos nie wierze :)

"ja gdzies czytalem" to inna forma "a slyszala pani sasiadko, co Kowalskiej sie przytrafilo?" czyli plotki ;-) "czytalem w [nazwa portalu, pisma]" brzmi znacznie wiarygodniej.

 

co do Forza - tego, ze nie dziala na X360 dowiedzialem sie w sklepie jak koles chcial ja uruchomic na nowym X. po prostu nie poszla. moze cos zle robil, nie mam pojecia - w kazdym razie gra sie nie odpalila, czego bylem swiadkiem. moze jakis blad, moze jakis zwis, moze pech, nie mam pojecia :)

 

co do tego, ze nikt nie bedzie gral w stare gry. powtorze raz jeszcze: grafika w grach to NIE WSZYSTKO! ja do tej pory przechodze co jakis czas starusienkiego Silent Hill 1. w Tekkena 3 przestalem grac dopiero jak kupilem Tekkena 5 (a i tak od czasu do czasu pogram Eddiem w "Arcade History" w ktorym mozna zagrac w poprzednie czesci Tekkenow) - znam ludzi, ktorzy ciagle mecza FF VII itp itd.

 

czy gdyby wyszla nowa karta graficzna niekompatybilna z np. DirectX8, za to kompatybilna z DX9 i nowszymi, na ktorej nie moglbys odpalic gier sprzed powiedzmy 2002 roku tez "nic by sie nie stalo"? i od razu zaznaczam, ze nie chce sie z nikim klocic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale nie mozna porownywac kompa z konsola. ja jakbym chcial grac w stare gry to bym sobie zostawil starego xa. nowa konsole kupilem dla nowych gier. i tyle :) (tez nie chce sie klucic :) ). A jesli chodzi o forze to mozliwe ze nie ruszyla bo nie byl sciagniety update a moze poprostu pech. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet tej ploty nie słyszałem więc napisałem co napisałem ;).

A Mistwalker rzeczywiście robi coś na X360 ale oni chyba jeszcze nie są związani z jakąkolwiek konsolą na stałe. Gdzieś czytałem że jeden tytuł robią na X360 a drugi na PS3 ale ile w tym prawdy to wam nie powiem.

Oczywiście ze robią na X-a. To normalnie. Ta konsola poprostu już jest, wiec głupotą byłoby siedzieć z założonymi rękoma i czekać na premiere PS3, gdyz moze sie naprawde okazać, ze taka hiper turbo, to ta konsola nie bedzie. Pozatym kilka miesiecy nie robienia niczego to masakra dla takiej firmy. A tak zrobią na x'a, potem zrobią na PS3, potem zobaczą gdzie lepiej sie programuje oraz gdzie wiecej sprzedali kopii wraz z ocenami, potem przeanalizują wszystkie za i przeciw i wybiorą platformę na którą bedą robić. Mozliwe tez ze bedą robić tytuły na obie konsole jednoczesnie, tylko ciekawe dla ktorej konwersja odbije się czkwawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Mistwalker rzeczywiście robi coś na X360 ale oni chyba jeszcze nie są związani z jakąkolwiek konsolą na stałe. Gdzieś czytałem że jeden tytuł robią na X360 a drugi na PS3 ale ile w tym prawdy to wam nie powiem.

o Mistwalker to w ogóle mało wiadomo na razie. ZTCW to robią "Blue Dragon" i "Lost Odyssey" na x360. Co do PS3 nic nie zapowiadali. Pewnie dlatego, że PS3 nie ma na rynku ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamoDobro ma rację z tym "gdzieś tam słyszałem", wiem że tak piszę czasami więc sorry. Zaznaczam jednak że "nie jestem pewnien", od razu pewniej wygląda jak coś ;). To tochę jak w tej reklamie "Plusa": "Słyszałem...czy ktoś mi tam mówił...dowiedziałem się jakoś....że macie jakiś taki...jakiś taki MIX i że to fajne jest...fajne to jest?" :lol:

Z tą Forzą (czy Forzom? jak to odmienic ;) ) to raczej było tak jak napisał PawelDK czyli w konsoli pewnie nie było tego emula wgranego (a ten się z neta ściąga więc...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Z tą Forzą (czy Forzom? jak to odmienic ;) ) to raczej było tak jak napisał PawelDK czyli w konsoli pewnie nie było tego emula wgranego (a ten się z neta ściąga więc...).

moze i tak, ale Live! na konsolce w sklepie hula az milo a Forzy chlopakom odpalic sie nie udalo. a jak ktos nie ma dostepu do netu? nie pogra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i tak, ale Live! na konsolce w sklepie hula az milo a Forzy chlopakom odpalic sie nie udalo. a jak ktos nie ma dostepu do netu? nie pogra?

microsoft mowil ze net jest potrzebny by update robic. mozna tez chyba wypalic jakas bootowana plytke i update zrobic nie wiem. jesli chodzi o forze to wnioskuje, ze dziala z tego powodu, ze widzialem jak koles sprzedawal forze na allegro i pisal x360 kompatybilna i ludzie kupowali i pisali, ze dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOŚĆ POCHODZI Z PORTALU IGN:

 

DevStation 2006 Set

Two day conference to focus on PS3 exclusively.

 

January 12, 2006 - After a period of relative silence regarding the status of the PlayStation 3, Sony revealed that it will be making a major industry push with the announcement that its annual DevStation conference would be held in London on March 1st and 2nd with its sole focus being PlayStation 3 development.

 

According to Sony, the conference will be "twin stream" with one stream focusing on hardware and graphics and the other covering art, audio, video, and networking. Among the topics to be disucussed in these streams:

 

- Cell and the OS

- Third-party presentations (including Epic and a guest independent developer)

- Middleware (including Havok and Ageia)

- Performance analysis

- Art/content generation (including presentations from 3rd-party application vendors)

 

With many aspects of the PlayStation 3 still shrouded in mystery, we're hoping that this conference will shed some light on the capabilities of Sony's next-generation offering and make the wait for its eventual release that much harder to endure.

 

OFICJALNE INFORMACJE:

 

devstation 2006

Edytowane przez Largoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scany z nowego Medala (zdjecia pochodzą z PS3!!!)

 

Medal of Honor:Airborne

http://ps3.qj.net/2006/01/first-medal-of-h...s.html#comments

 

http://img456.imageshack.us/img456/7476/faces3ad.jpg

 

0_____________________O

 

 

JA CHCĘ PS3!

 

 

Jakosc grafiki taka jak w KillZone (wiec dostaniemy tak wygladajce gry jak KillZone)

Edytowane przez PanKleks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze tylko nie krzyczcie.

Jak to moga byc screeny z konsoili ktorej jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie ani jaka bedzie (brak konkretnej specyfikacji). :mur:

Ale szczerze zycze zeby tak bylo. Grunt to Konkurencja a jak PS3 bedzie lepsze od xboxa to tez sie chetnie przesiade. Ale przez te 2lata kiedy wy czekacie ja juz gram :lol:

Takze pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Cronosikiem , tekst o tym ze te shoty sa z ps3 to typowy dziennikarski bełkot jaki wiele, jak narazie Konsola jest tylko na papierze, ja chcę zobaczyć (niekoniecznie na żywo może byc na filmiku) stojącą gotową konsolę podpiętą do tv i na niej odpaloną grę - normalny gameplay ....wtedy będzie wiadomo że coś jest na PS3.

 

Co do tych szotów to obejrzałem je dokładnie i żadnej rewolucji tam nie ma gra pojdzie spokojnie na ps3 i na xboxie 360 , poziom moze odrobinkę lepszy do MOH_PA i CoD 2...czyli srednio złozone obiekty poobkładane normal mapami (widac to dobrze na poniższym screenie jakie ładne ma pan plecki :wink: )

 

http://ps3.qj.net/72sw4ic.jpg

 

P.S. oby zrobili w fppach na nextgeny obsługe myszki i klawy bo granie na padzie z autocelowaniem to pomyłka B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom moze odrobinkę lepszy do MOH_PA i CoD 2...czyli srednio złozone obiekty poobkładane normal mapami (widac to dobrze na poniższym screenie jakie ładne ma pan plecki :wink: )

LOL rozmieszyłes mnie tym

COD2 na X360

1883421[/snapback]

Ale przez te 2lata kiedy wy czekacie ja juz gram :lol:

 

To od kiedy masz X360 od stycznia 2005?

PS3 ma ukazac sie na wiosne (Japonia, USA) przypuszcza sie ze Europa dostnie PS3 w październiku-listopadzie.

Nie wiem skad wziołes te dwa lata ? :blink:

 

 

A ha i to sa screeny z PS3(samo EA potwierdziło to), polecam poprzegladac zachodnie servisy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Cronosikiem , tekst o tym ze te shoty sa z ps3 to typowy dziennikarski bełkot jaki wiele, jak narazie Konsola jest tylko na papierze, ja chcę zobaczyć (niekoniecznie na żywo może byc na filmiku) stojącą gotową konsolę podpiętą do tv i na niej odpaloną grę - normalny gameplay ....wtedy będzie wiadomo że coś jest na PS3.

 

Co do tych szotów to obejrzałem je dokładnie i żadnej rewolucji tam nie ma gra pojdzie spokojnie na ps3 i na xboxie 360 , poziom moze odrobinkę lepszy do MOH_PA i CoD 2...czyli srednio złozone obiekty poobkładane normal mapami (widac to dobrze na poniższym screenie jakie ładne ma pan plecki :wink: )

 

http://ps3.qj.net/72sw4ic.jpg

 

P.S. oby zrobili w fppach na nextgeny obsługe myszki i klawy bo granie na padzie z autocelowaniem to pomyłka B)

 

Ty czlowieku grales w PA?? Bo cholerne bzdury tu wypisujesz wrecz nie wiesz co piszesz :mur: . Pewnie w porownaniu do COD2 nie ma juz takiej porazajacej roznicy bo jest "tylko" duza no ale porownywac z PA?? :lol2: :lol2:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosc grafiki taka jak w KillZone (wiec dostaniemy tak wygladajce gry jak KillZone)

Dobry żart :lol:

Grafa na scanach wygląda spoko, ale porównywanie do reneru z KZ to głupota. Inna klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze tylko nie krzyczcie.

Jak to moga byc screeny z konsoili ktorej jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie ani jaka bedzie (brak konkretnej specyfikacji). :mur:

Ale szczerze zycze zeby tak bylo. Grunt to Konkurencja a jak PS3 bedzie lepsze od xboxa to tez sie chetnie przesiade. Ale przez te 2lata kiedy wy czekacie ja juz gram :lol:

Takze pozdrawiam :)

 

Zgadzam się z Cronosikiem , tekst o tym ze te shoty sa z ps3 to typowy dziennikarski bełkot jaki wiele, jak narazie Konsola jest tylko na papierze, ja chcę zobaczyć (niekoniecznie na żywo może byc na filmiku) stojącą gotową konsolę podpiętą do tv i na niej odpaloną grę - normalny gameplay ....wtedy będzie wiadomo że coś jest na PS3.

 

Co do tych szotów to obejrzałem je dokładnie i żadnej rewolucji tam nie ma gra pojdzie spokojnie na ps3 i na xboxie 360 , poziom moze odrobinkę lepszy do MOH_PA i CoD 2...czyli srednio złozone obiekty poobkładane normal mapami (widac to dobrze na poniższym screenie jakie ładne ma pan plecki :wink: )

 

http://ps3.qj.net/72sw4ic.jpg

 

P.S. oby zrobili w fppach na nextgeny obsługe myszki i klawy bo granie na padzie z autocelowaniem to pomyłka B)

A przepraszam bardzo panowie. Kto się podniecał Gears of War i PGR3 i innymi grami, jak były puszcane z KOMPUTERÓW a nie konsol X'a? Na pokazie grubo przed premierą? Wtedy tak samo nie było konsoli M$ jak teraz nie ma Sony. Mniej więcej ten sam czas do premiery. DevKity już są. SONY je rozsyłało na dniach, co znaczy, że RSX już jest. Zresztą. Jak kilka miecha temu zakładałem topic, gdzie dałem "TAK BEDĄ WYGLĄDAĆ GRY NA NEXT GENY", gdzie był NHL MADDEN 2k6 to tez wszyscy krzyczeli ze pre-render, fake, retusz. Gra wyszła narazie na X'a i już zaprezentowała taki poziom.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. masz racje... ogólnie ta dyskusja przypomina mi tą słynną mentalność Polaków... :P Zawsze mamy sfoje 3 grosze do powiedzenia, i nie uwieżymy dopuki nie dotkniemy.. a i oczywiście Polska to biedny kraj .. :P a skąd taka duża sprzedaż Xbox 360 w naszym kraju ?? hehhehe

 

Jak narazie nie interesuje mnie żadna z nowych platform... czekam na którą z konsol bedą lepsze gry ... no i czy MGS4 wyjdzie na X'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro te screeny są potwierdzone, to "kłamstwa" Sony powoli się sprawdzają:

 

http://img456.imageshack.us/img456/7476/faces3ad.jpg

 

Pamiętacie może jeszcze jak na E3 mówili, że postacie w grach będą nie tylko lepiej wyglądały, ale i wyrażały swoje "emocje" m.in. przez miminke twarzy?? Yeah! Trza czekać, ale myśle że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro te screeny są potwierdzone, to "kłamstwa" Sony powoli się sprawdzają:

 

http://img456.imageshack.us/img456/7476/faces3ad.jpg

 

Pamiętacie może jeszcze jak na E3 mówili, że postacie w grach będą nie tylko lepiej wyglądały, ale i wyrażały swoje "emocje" m.in. przez miminke twarzy?? Yeah! Trza czekać, ale myśle że warto.

Sadze, ze powinno byc dobrze bo przeciez chyba sony nie jest takie gupie aby sie pograzac prezentujac screeny, ktore maja sie nijak do mozliwosci maszyny no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nie interesuje mnie żadna z nowych platform... czekam na którą z konsol bedą lepsze gry ... no i czy MGS4 wyjdzie na X'a :D

Nie wyjdzie (słowa Hideo)

X360 i Revolution dostaną zupełnie nowe gry nie zwiazna z seria MGS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL rozmieszyłes mnie tym

COD2 na X360

http://www.xboxpolska.net/katalog_gier/195...21445497962.jpg

MOH:A

http://img456.imageshack.us/img456/7476/faces3ad.jpg

Wiesz na wszytskich forach ktoree przegladam ludzie isza ze roznica jest ogromna, no ale tu po raz pierwszy spotkałem sie z twierdzeniem ze "poziom odrobine lepszy niz w MOH:PA i COD2"

Leze i kwicze :lol:

Nie wiem jak PA, bo nie widzialem, ale jak dla mnie to miedzy tymi dwoma screenami nie ma az takich powalajacych roznic... dokladniejsze tekstury w MOH, precyzyjniejsze cienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD2 - brak wszedobylskiego na wojnie kurzy/piachu/syfu. Wszystko sterylnie czyste. Karabiny wyglądają jak wypucowane. Tak samo hełmy i stroje mieniące się w słońcu jak płaszcz z krokodyla. To widze na screenie cod'a 2. Mam nadzieieje, ze to co wyzej wymieniłem NIE zapewni mi Killzone i NIE zapewni mi nowy MoH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

gdybamy marzymy itp

a ciekawe ilu z nas tak naprawde bedzie stac na to cacko

ilu z tych opiniodawcow naprawde bedzie mialo stycznosc z konsolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybamy marzymy itp

a ciekawe ilu z nas tak naprawde bedzie stac na to cacko

ilu z tych opiniodawcow naprawde bedzie mialo stycznosc z konsolka

 

Hmm jeśli w naszym kraju cena PS3 bedzie podobna do ceny X'a 360 to napewno wielu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem tę stronę, wcześniej nie chciało mi się zaglądać :wink: W każdym razie, kiedy ma być oficjalna premiera konsoli ?? Jeżeli takowa jest ? :lol:

Wg ostatnich wiesci nie bedzie ps3. Sony w dosc zaawansowanym stadium produkcji zrezygnowalo bo stwerdzilo, ze za duzo kasy juz na to wydali i aby osiagnac to co chcieli musieli by za duzo w to kasy jeszcze wlozyc a niestety nie maja jej. Szkoda a juz bylo tak dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli cena by oscylowala wokol 2000zl, max powiedzmy 2500 to jeszcze bedzie do przelkniecia i oczywiscie jesli konsola bedzie miala oficjalna premiere w naszym kraju.

Ja, ile wydam na konsole, to zdecyduje, gdy ocenie ile ona jest warta. Jesli nie bedzie oferować nic ponad X360 to 1600 zł za nią nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...