Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo frustrujace pytanie, mam nadzieje ze kazdy ogladal trailer Eight Days - w jaki sposob przezyl murzynek w czerwonej koszuli. XD

 

LINK do trailera dla przypomnienia [;

 

Eight Days

Trailer jest skrocony i brakuje w nim kilku ujęć.

Np. tak samo mozna sie zapytac jak unikneli zdezenia z daciach!acym samochodem, ktory trafili w przednią opone. Nie ma tego. Tak samo jak nie ma jak muzyn ucieka powiedzmy w bok ;)

 

Koles wygladajacy jak Rudger Hauer (tak sie chyba pisze?) ma zapalniczke z logiem Marines. Mysle ze bedzie jakis watek bylych zolniezy Marines or sth. Motion capture jest wypasiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki film prezentujący MotorStorm w akcji (gra jest ukończona w 50%). Robi wrażenie, mimo średniej jakości filmu - sama grafika jest nad wyraz ostra. Dla mnie całość mogłaby być ciut bardziej dynamiczna, ale jest dobrze.

MotorStorm - film

 

Opinie i wrażenia odnośnie DS3:

Dual Shock 3

 

Potwierdzono obsługę klawiatury i mychy:

PS3 keyboard and mouse

 

Przeglądarka dla PS3 (zdjęcia):

PS3 web browser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurek o czym ty piszesz? Rozumiem, że o zależności nośnik - film. Na tym polu wytworzy się konkurencja. Natomiast zależność nośnik - gra, w przypadku Xboxa 360 nigdy nie zajdzie. Tu przewaga Sony nie zniknie (pomijam cenę). Myślisz, że Microsoft wprowadzi napęd zewnętrzny i wszystkie studia komputerowe przerzucą się na HD-DVD. Jak ty sobie to wyobrażasz? A co z tymi milionami użytkowników, którzy tego nośnika nie mają? Sam widzisz, że twoje rozumowanie nie ma większego sensu. Jest tylko jedna możliwość zrealizowania tego o czym napisałeś - firma musiałaby dostarczyć wszystkim nie posiadającym HD-DVD, taki nośnik za darmo...

Largon a jak posiadacze cd-romow graja w gry wydawane na dvd? EUREKA! W sklepach sa wersje dvd i cd :-)

Z czasem cd-romy zanikaja i dominuja dvd ja tu widze analogie ktora mozna przelozyc na dvd->hd-dvd

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Largon a jak posiadacze cd-romow graja w gry wydawane na dvd? EUREKA! W sklepach sa wersje dvd i cd :-)

Z czasem cd-romy zanikaja i dominuja dvd ja tu widze analogie ktora mozna przelozyc na dvd->hd-dvd

Zgadzam się z Tobą. Problem w tym, że jak sam widzisz odnosisz się do rynku komputerów. Konsole to trochę inna kategoria. I choć to co napisałeś może się przełożyć także i tu, to mocno w to wątpię. Dodatkowo taką możliwość przekreśla sam Microsoft - HD-DVD nie dla gier, a wyłącznie do filmów. Jeżeli jesteś posiadaczem bądź planujesz zakup Xa to szczerze życzę Ci, aby ten nośnik danych został wykorzystany przez twórców gier - osobiście podchodzę do tego sceptycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest skrocony i brakuje w nim kilku ujęć.

Np. tak samo mozna sie zapytac jak unikneli zdezenia z daciach!acym samochodem, ktory trafili w przednią opone. Nie ma tego. Tak samo jak nie ma jak muzyn ucieka powiedzmy w bok ;)

 

Koles wygladajacy jak Rudger Hauer (tak sie chyba pisze?) ma zapalniczke z logiem Marines. Mysle ze bedzie jakis watek bylych zolniezy Marines or sth. Motion capture jest wypasiony.

O takie wyjasnienie mi chodzilo ^^

 

Swoja droga strasznie mnie zafascynowala animacja postaci [motion capture]- biegnacy 'Koles wygladajacy jak Rudger Hauer' . Bosko zostalo to wykonane [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie i wrażenia odnośnie DS3:

Dual Shock 3

Może i jestem leń śmierdzący, ale byłbym wdzięczny, gdyby ktoś napisał, tak ogólnie, czy wrażenia są raczej pozytywne, czy raczej negatywne.

Troche *ziewnięcie* jestem zmęczony i jeszcze bardziej leniwy, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie...

Z góry dzięki.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to za lekki i nic nowego procz niezlych triggerow. Fani beda zachywceni, a antyfanii nie.

W ogole to co mozna napisac o kontrolerze, ktory jest na rynku od 95 roku. Ale aby dosc do ostatniego stwierdzenia nie trzeba w ogole czytac tych komentow :wink:.

 

ps. nie masz paru sekund na przeczytanie komentarzy chociaz po lebkach tak jak ja to uczynilem? :blink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala ciekawostka z E3, niestety po angielsku, zaczerpnieta ze strony: http://www.xbox360news.com/Blogs/NewsCom/hqs/blr_4253.aspx odnosnie jednego z tytulow na PS3:

 

There is a story that was put up on ign then immediately removed. E3 2006: Xbox 360 Assassinated Ubisoft Montreal's Prince of Persia influenced action game may come to Xbox 360. by Douglass C. Perry May 12, 2006 - Ubisoft officially would not comment on a possible Xbox 360 version. Additionally, Microsoft sources who asked not to be mentioned by name, claimed the demo, hidden behind closed doors at E3, was running on an Xbox 360 using a third-party USB PlayStation controller. The game system was hidden in a stand covered by a sheet. Again, Ubisoft officials would not comment. We'll have more soon. Yes you heard correct they were running a demo for a ps3 exclusive that they've yet to announce for the 360 ON an 360 covered up under a sheet. Advertising for the ps3 using the 360 gpu's graphics capabilities how underhanded can ubisoft get? The entire article can't fit.

Polecam rowniez poczytac komentarze do tego artykulu, w jednym z nich ktos pisze ze widzial na E3 zawieszonego PS3. :) Albo cos takiego (cytat jednego z komentarzy):

I was watching on g4tv and adam sessler and morgan webb were saying it was the best looking ps3 game at E3. They were EXTREMELY excited about it, but if only they knew it was ACTUALLY running on a 360 ;)

 

So it can't technically be called the "best looking ps3 game at E3"

 

Pozdrawiam

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala ciekawostka z E3, niestety po angielsku, zaczerpnieta ze strony: http://www.xbox360news.com/Blogs/NewsCom/hqs/blr_4253.aspx odnosnie jednego z tytulow na PS3:

Polecam rowniez poczytac komentarze do tego artykulu, w jednym z nich ktos pisze ze widzial na E3 zawieszonego PS3. :)

 

Pozdrawiam

I co z tego, ze sie zawiesila?? Mozesz rozjasnic?? Posiadacze 360-tki maja tupet, ale chyba pamietaja co sie dzialo z ixem 360 na poczatku.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, ze sie zawiesila?? Mozesz rozjasnic?? Posiadacze 360-tki maja tupet, ale chyba pamietaja co sie dzialo z ixem 360 na poczatku.

Ja nie pisze tego jako docinke, ale jako ciekawostke. :) Wiem co sie dzialo i dzieje z x360. :) Nie zaprzeczam temu. :) Chodzilo mi o to tylko ze gra ktora miala byc exclusive na ps3, byla na targach e3 odpalana na x360, zakamuflowanym pod przescieradlem. Kazdy grajacy w gry na ps3 na tych targach gral na orginalnym kontrolerze do ps3 podlaczonym do widocznego ps3. Tylko przy tym tytule gralo sie na kontrolerze usb nieorginalnym, ktory byl kablem podlaczony do czegos pod przescieradlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze tego jako docinke, ale jako ciekawostke. :) Wiem co sie dzialo i dzieje z x360. :) Nie zaprzeczam temu. :) Chodzilo mi o to tylko ze gra ktora miala byc exclusive na ps3, byla na targach e3 odpalana na x360, zakamuflowanym pod przescieradlem. Kazdy grajacy w gry na ps3 na tych targach gral na orginalnym kontrolerze do ps3 podlaczonym do widocznego ps3. Tylko przy tym tytule gralo sie na kontrolerze usb nieorginalnym, ktory byl kablem podlaczony do czegos pod przescieradlem.

Ja cie rozumiem. Ale czlowieku:"do czegos pod przescieradlem" no pomysl troche!! Ludzie na xboxsite'ach glosza jakies herezje. Nie przyszlo ci do glowy, ze to po porstu mogl byc devkit? No sorry, ale przy widac, ze ci amerykance sa jacys porabani. Zawsze lepiej cos sprawdzic tymbardziej jak sa to informacje z konkurencyjnych stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam rowniez poczytac komentarze do tego artykulu, w jednym z nich ktos pisze ze widzial na E3 zawieszonego PS3.

Pisałem o tym na stronie 66 naszego forum oraz umieściłem link. Coś nie uważnie czytasz. Sama sprawa nie jest niczym nadzwyczajnym - ile to już tytułów zacięło się na E3 i innych targach. O wiecznie zacinającym się windowsie na wszelkiej maści pokazach już nawet nie wspominam :wink:. Nie można przewidzieć wszystkiego. A czy na PS lub Xa nigdy nie zaciął Ci się oryginał - gra sfinalizowana i "przetestowana"? Przypominam sobie Primala, który miał wiele takich akcji - choć sama gra była wspaniała.

 

Co do DS3 i jego ciężaru to dopiero ktoś narzekał, że jest za ciężki. Wrzucono sensor ruchu, a więc pad powinien być lekki - łatwiej będzie nim machać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cie rozumiem. Ale czlowieku:"do czegos pod przescieradlem" no pomysl troche!! Ludzie na xboxsite'ach glosza jakies herezje. Nie przyszlo ci do glowy, ze to po porstu mogl byc devkit? No sorry, ale przy widac, ze ci amerykance sa jacys porabani. Zawsze lepiej cos sprawdzic tymbardziej jak sa to informacje z konkurencyjnych stron.

Tylko ze ta konkurencyjna strona wziela to info ze strony IGn, ktora raczej konkurencyjna nie jest. Niestety to info juz na stronie IGN nie jest dostepne, jedynie temat pozostal.

 

@Largoon

Ponoc teraz pad DS3 jest za lekki. :)

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoria spiskowa? :wink:. Możliwe, że trochę w tym prawdy. Sami dobrze pamiętamy, na czym leciały demonstracje Microsoftu na E3 2005 :wink:. Ostatecznie wygląd zaprezentowanych gier okazał się prawdziwy, czyli Pan G. nikogo nie oszukał. Tak samo będzie z Sony. Targi E3 2006 zaoferowały nam pada i tytuły w formie grywalnej - to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pomyslcie. Jesli to byla prawda, to czemu z IGN zniknelo? Mysle ze chlopaki poprostu cos podchwycili, napisali i potem jak sie okazalo, ze plota, to skasowali. Ale wszystkie inne serwisy, ktore uwazaja IGN jako jedno z glownych zrodel informacji, juz tego nie zrobili. A juz napewno nie strony o X360 ;)

 

Reasumujac. Bez powodu skasowane nie zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze dostali telefon od Sony, lub od Ubisoftu, jak bylo napisane w jednym z linkow... Co za roznica? Poczekamy, zobaczymy co z tej konsoli wyjdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że odbiegam od tematu ale chciałbym zapytać czy bilety na targi gc-germany 2006 są ograniczone ilościowo ? Bo chciałbym widzieć czy musze zamawiać czy też spokojnie dostane je na miejsu ? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był jakis anty....

 

Wydawać by się mogło, iż wojna konsol nowej generacji rozgrywa się pomiędzy trzema konkurentami - Microsoftem, Sony i Nintendo. Jednak w świetle zeszłotygodniowych wypowiedzi Petera Moore'a, nie jest to już takie pewne.

 

Wygląda na to, że prawdziwa walka toczy się pomiędzy Sony i Microsoftem, których przedstawiciele nie marnują żadnej okazji aby tylko dogryźć przeciwnikowi. Nie inaczej było w przypadku wywiadu, który Peter Moore udzielił na tegorocznych targach E3. "Proszę, powiedzcie, kto kupi konsolę PS3 za 600$," zaczął Moore. "Klienci będą kupować dwie konsole. Kupią Xboxa 360 oraz Wii, obie za cenę PlayStation 3."

 

No cóż, szczerze powiedziawszy, jest to dość rozsądne rozumowanie, ale takie bratanie się z Nintendo? Ciekawe, jak Sony zareaguje na ten atak.

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem przez jakichś czas -a tu widze ze 20 nowych stron nasmarowane-uff

 

Ostatnio śledziłem co się dzieje z PS3 i w konsolowym światku w ogóle ,zwłaszcza przed i po E3.

Starałem się znaleźć opinie ludzi z wiązanych z branżą gier/konsol jak i zwykłych użytkowników(akurat o te nie trudno).Zacznę od początku.

Kiedyś miałem PS1-i do dziś nie zapomnę jakie wrażenie wywarło na mnie np.Gran Turismo i kilka innych tytułów-grywalność ,grafika, dźwięk,klimat rozrywki przypominał czasy ZX Spectrum ,C64 czy Amigi(na których pogrywałem-jak zresztą wielu z tego forum),oczywiście chodzi o poziom radości z gry a nie bezpośrednie porównanie tych sprzętów. Wielu ludzi ,którzy grali na PS1,traktowali przejście na PS2 jako coś oczywistego i najzupełniej normalnego, nawet pojawienie się potężniejszej konkurencji(w sensie mozliwości technicznych) nie zmieniło niczego w ich sposobie myślenia .Co poniektórzy skuszeni możliwościami Xboxa i niektorymi grami kupili konsole Microsoftu(często posiadając już PS2),ale generalnie Xkloc nigdy nie stał się konkurencją dla PS2(o czym wiadomo od dawna).Po prostu przejście na next gen Sony było bardzo naturalne,tak jak wymienia się starą kartę graficzną na nową,która ma zapewnić lepszy ,pełniejszy odbiór gier.

Tymczasem świat się trochę zmienił,pokolenie ,które dorastało wraz z PS1/2 już jest starsze,mądrzejsze(nie da się już łatwo tak nabrać na prerendery).Na zeszłorocznych targach E3 gdy zaprezentowano po raz pierwszy możliwości nowego cacka Sony i dało się słyszeć okrzyki „O my God!” -to krzyczało jeszcze pokolenie PS1+PS2,które oczekiwało takiej samej rewolucji

(ewolucji?) jak wcześniej. Na obecnych targach E3 dominowali już ci ,którzy już trzeźwiej patrzą na to ,co usiłuje im się wcisnąć,wmówić,pokazać,przekazać.Duża zasługa w tym M$ oraz ...Sony.

Już dziś można ocenić,że jak szybki start X360 ,to świetne posunięcie-nietrudno bowiem zgadnąć ,że w konfrontacji z PS3 na starcie miałby ciężką przeprawę.

A Sony?Ich polityka cenowa doprowadziła to tego,że ludzie mając wydać taką sumę na next gena -dobrze się zastanowią.Czy naprawdę potrzebuję BR?Czy warto dopłacać by kupić konsolę o zbliżonych do x360 możliwościach ?Po prostu wysoka cena ,zmusza do takiego myślenia,przekroczona została pewna bariera ,która postawiła PS3 na wyższej półce , automatycznie ograniczając krąg nabywców.

Oczywiście jak tylko znajdzie się na rynku-na pewno sprzeda się na pniu.Przeciętny Joe(w USA) będąc w Wal-Mart może sięgnie po nową zabawkę,pójdzie do domu ,usiądzie przed nowym HDTV kupionym wcześniej do X360(w oczekiwaniu na PS3 trzeba w coś grać no nie?)i będzie szczęśliwy(przynajmniej dopóki nie przyjdzie rozliczenie karty kredytowej...).Szybko może się jednak okazać ,że PS3 oferuje prawie to samo-wiele gier będzie wspólnych dla obydwu platform a nowych rzucających na kolana tytułów jakoś niewiele(przynajmniej na początku).

Nintendo również może sporo namieszać,X360 +Wii może się okazać lepszym rozwiązaniem niż jedna ale za to high-endowa konsola-i na to też zwróciło uwagę wiele osób.

 

Jeżeli chodzi o specyfikację- RSX bazuje na -uwaga-NV47(przechrzczonym na G70-by nie kojarzył się z NV40-45 której jest rozwinięciem).Czyli jest to dobrze znany GF7800GT(X) zmodyfikowany na potrzeby konsoli.Trochę rozczarowujące rozwiązanie(to właśnie wynik zbyt późnego zgłoszenia się Sony do NV ).Generalnie jeżeli ktoś spodziewał się ,że PS3 będzie szybszy od X360 jak pierwszy X-box w stosunku do PS2 to nie- nie będzie aż takiej różnicy.Możliwości graficzne obu konsol są bardzo zbliżone-RSX jest w nieznacznie szybszy(w sensie czystej mocy obliczeniowej) ale Xenos jest bardziej zaawansowany-w dłuższym okresie czasu, to zaprocentuje.Z kolei przewagą PS3 jest Cell-tu wszyscy eksperci są zgodni ,że jest to chip bardziej zaawansowany i o większych możliwościach niż CPU X-a.

Jeżeli chodzi o dev-kity i trudności w programowaniu-Cell jest trudniejszy do opanowania,ale z kolei Xenos ze swoimi zunifikowanymi shaderami równierz-więc suma summarum wychodzi 1:1.

 

Blue-Ray? Tutaj też większość jest zgodna ,że może to podciągać sprzedaż produktu Sony.

Z drugiej strony,wielu chce GRAĆ i po to kupuje konsolę,nie oglądają zbyt często filmów,nie mają zamiaru wymienić swoich ulubionych filmów na DVD na wersje HD tylko dlatego ,że takowe będą.

Dla mnie osobiście BR to zbytek-dobrych filmów jest jak na lekarstwo,większość to crap i nawet wyższa rozdziałka + 8 kanałów im nie pomoże(wychodząc z kina jestem tak samo zdegustowany jak oglądając jakichś badziew na DVD,który miał być spoko filmem-ale to tak na marginesie).

Duża częśc opinii na necie(na zachodzie i w USA) o ps3 jest negatywna (równierz na PurePC!),i nie chodzi tu o jakiechś kretyńskie utarczki fanboyów ,ale ludzi(konsolowców z krwi i kości) ,którzy są co najmniej rozczarowami nowym produktem Sony(nikt nie lubi być robiony w ch...prawda?), rozczarowni są ceną,ale równierz innymi szczegółami.Tak czy inaczej sytuacja PS3 jest znacznie trudniejsza niż gdy rywalem PS2 był Xbox.M$ wyciągnął wnioski z pierwszej konfrontacji,oferuje niezłe tytuły(co ciekawe mają być też spolszczone wersje na polski rynek)-jakby mniej odgrzewanych kotletów,jeżeli dodamy jeszcze nadchodzącą premierę WinVista oraz Nintedo z ich Wii...

PS3 będzie równorzędnym przeciwnikiem X360 ,ale tak druzgocącej przewagi jaką miała PS Two na Xboxem już raczej nie zobaczymy(oczywiście IMHO).

Tak mnie naszło-sorki za przydługi tekst.

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

2,5 tygodnia wakacjii odalilo mnie troche od tematu, po powrocie do cywilizacji elektronicznej napisze kolejny raz co mysle o Sony-zenada, zenada, zenada....

Jako sceptyk i krytyk poczynan Sony wzgledem graczy kolejny raz moge tylko usmiechnac sie z ironia wymawiajac ta nazwe.."Sony" a wlasciwie teraz juz tylko.."sony", bo tyle zostalo z dawnej nazwy i legendy. Moge smialo zasmiac sie w twarz wszystkim fanboya z ktorymi wczesniej toczylem boje na tym forum ,ktorzy jeszcze nie dawno daliby sobie obciac.... a dzisiaj ich smutne wypowiedzi "zdobia topic o "wielkim" ps3, moglbym sie smiac ale tego nie zrobie bo dostali na razie chyba dostateczna "kare" albo "prztyczek" w nos aby uswiadomic sobie ze kiedys nalezywrescie otworzyc oczy na matactwa sony i wcale nie zaraz leciec po xboxa do sklepu w akcie zemsty tylko bardziej dociekliwie i staranniej przypatrywac sie poczynania sony,bo mozna byc fanboyem ,w tym nie ma nic zlego ale mozna byc tez fanboyem ktory ma swiadomosc rowniez wad ukochanej firmy

Na koniec dodam ze wszystko co dotychczas zostalo pokazane przez sony i nie daje w zaden sposob "powera" jaki miala dawac ta konsola , nie wspomne nawet o szumnych zapowiedziach ktore spelnily sie moze w kilku procentach odnosnie mozliwosci konsoli abstraciach!ac od gier

A hardwarowe roznice w tanszej i drozszej konsoli to poprostu PORAZKA!!!!!! ....."..umarl krol niech zyje krol"

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 tygodnia wakacjii odalilo mnie troche od tematu, po powrocie do cywilizacji elektronicznej napisze kolejny raz co mysle o Sony-zenada, zenada, zenada....

Jako sceptyk i krytyk poczynan Sony wzgledem graczy kolejny raz moge tylko usmiechnac sie z ironia wymawiajac ta nazwe.."Sony" a wlasciwie teraz juz tylko.."sony", bo tyle zostalo z dawnej nazwy i legendy. Moge smialo zasmiac sie w twarz wszystkim fanboya z ktorymi wczesniej toczylem boje na tym forum ,ktorzy jeszcze nie dawno daliby sobie obciac.... a dzisiaj ich smutne wypowiedzi "zdobia topic o "wielkim" ps3, moglbym sie smiac ale tego nie zrobie bo dostali na razie chyba dostateczna "kare" albo "prztyczek" w nos aby uswiadomic sobie ze kiedys nalezywrescie otworzyc oczy na matactwa sony i wcale nie zaraz leciec po xboxa do sklepu w akcie zemsty tylko bardziej dociekliwie i staranniej przypatrywac sie poczynania sony,bo mozna byc fanboyem ,w tym nie ma nic zlego ale mozna byc tez fanboyem ktory ma swiadomosc rowniez wad ukochanej firmy

Na koniec dodam ze wszystko co dotychczas zostalo pokazane przez sony i nie daje w zaden sposob "powera" jaki miala dawac ta konsola , nie wspomne nawet o szumnych zapowiedziach ktore spelnily sie moze w kilku procentach odnosnie mozliwosci konsoli abstraciach!ac od gier

A hardwarowe roznice w tanszej i drozszej konsoli to poprostu PORAZKA!!!!!! ....."..umarl krol niech zyje krol"

No pewnie, ze dali [gluteus maximus] ale to nie znaczy ie nie bede ich sprzetu kupowal :lol2: (dopoki maja dobry dopoty bede to robil w miare mozliwosci) :lol: Uzyj troche zwojow mozgowych gladiac i sie zastanow. Pozatym nie zapominja o wadliwosci ixa bo jest troche smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako sceptyk i krytyk poczynan Sony wzgledem graczy kolejny raz moge tylko usmiechnac sie z ironia wymawiajac ta nazwe.."Sony"

- 2,5 tygodnia i ponownie zapuściłeś się do działu PS3. Wielce rozgoryczony, znudzony, niezadowolony, niezaspokojony. A jednak ciężko się zerwać z łańcucha Sony...

Moge smialo zasmiac sie w twarz wszystkim fanboya z ktorymi wczesniej toczylem boje na tym forum

Gladiac - legenda...i jego niekończąca się walka z wiatrakami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

- 2,5 tygodnia i ponownie zapuściłeś się do działu PS3. Wielce rozgoryczony, znudzony, niezadowolony, niezaspokojony. A jednak ciężko się zerwać z łańcucha Sony...

 

Gladiac - legenda...i jego niekończąca się walka z wiatrakami :wink:

uznam to za komplementy ;)

Te wszystkie obietnice, puste slowa sony, manipulacje mozna by przelknac widzac produkt ktory wynagrodzil by nam wczesniejsze podpadki sony,jednak teraz po E3 i fali "nowosci" wcale nie zmienilem zdania o sony,malo tego bardziej sobie cenie ich konkurencje czyli xboxa i Wii ,bo tam chociaz wiem "na czym stoje", a u sony? matactwa i jeszcze raz matactwa itp.Pozostaje tylko obserwowac powstajace gry bo sama konsola mogla by byc nawet swietna gdyby nie to co nam pozmieniali i proponuja obecnie jej tworcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uznam to za komplementy ;)

Te wszystkie obietnice, puste slowa sony, manipulacje mozna by przelknac widzac produkt ktory wynagrodzil by nam wczesniejsze podpadki sony,jednak teraz po E3 i fali "nowosci" wcale nie zmienilem zdania o sony,malo tego bardziej sobie cenie ich konkurencje czyli xboxa i Wii ,bo tam chociaz wiem "na czym stoje", a u sony? matactwa i jeszcze raz matactwa itp.Pozostaje tylko obserwowac powstajace gry bo sama konsola mogla by byc nawet swietna gdyby nie to co nam pozmieniali i proponuja obecnie jej tworcy

 

Ty masz powazny problem. Procz tego, ze wprowadzasz zamet co jest juz tradycja to ZAPRZECZASZ SAM SOBIE. Podaj mi przyklady, w ktorych MicroShit nie oklamalo graczy. Kiedys na forum napisalem, ze windows jest do kitu i pamietam jak na mnie wleciales probujac udoodnic iz winda to super system, ale to u zostawiam bez komentarza.

 

ps. bill ci czasem nie placi za twe wypociny?? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Oczywiscie ze mi placi!!, dostaje tez od niego do dyspozycjii limuzyne, a od Nintendo zebym ich reklamowal dostaje 20 hostess i lozko wodne.

 

Niestety Polska to taki kraj ze krytyka jest nazywana"wprowadzaniem zametu" na prostej i wspanialej drodze do sukcesu PS3, a szczegulnie ten zamet moze sie udzielic innym ktorzy dotychczas wytrzymywali jakos "zawilosci" idealu nowego dziecka sony i mogliby poprostu spasowac kupujac "inna" konsole-oczywiscie wiadomo jaka "inna" :)

 

Powinnienes Luki2 przyjac do wiadomosci ze demokracja dopuszcza glosy sprzeciwu i krytyki nawet jesli nazwiesz to "zametem" ale w tak mlodej glowie zapewne znaczenie slow -wolnosc slowa - jeszcze nie ulegly zrozumieniu

 

ps.masz klopoty z pamiecia ,zacytuj mi slowa gdzie napisalem ze windows jest super systemem????????

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...