Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Gladiac - ale jechanie po sprzecie przed jego premiera jest troche niepowazne, nie sadzisz? Przypomina mi sie sytuacja z zapowiedziami XBoxa - konsolowcy jechali po nim, jeszcze zanim sie pojawil, ze to blaszak i gry beda blacha smierdziec. Jak wyszlo kazdy widzi.

Sytuacja z Sony jest troche inna: konczy im sie czas, na E3 dali [gluteus maximus] (i na pewno zdaja sobie z tego sprawe), gry byly puszczane na pecetowych devkitach (ponoc), ludzie wytykaja im zrzynanie pomyslow - sa w dosc chu*owej sytuacji na chwile obecna. Bo jesli faktycznie w dniu premiery nie uderza z grubej rury - moga stracic wiecej niz zyskaja przez caly okres zycia konsoli - moze sie okazac, ze wtopia na calej linii. Gdyby sie jeszcze okazalo, ze konsole beda sie przegrzewac, lasery beda padac, a system online bedzie sie krzaczyl - to juz bedzie kibel dla calej firmy i nawet fani nie pomoga. I Sony doskonale o tym wie, szczegolnie po komentarzach dotyczacych E3, ktore pojawily sie w necie na temat ich konfenercji. Niby to samo mowilo sie o targach E3, ze musza dowalic z grubej rury, bo to dla nich byc albo nie byc, ale tak naprawde "byc albo nie byc" to bedzie launch konsoli i okres swiatecznych zakupow. Jesli do tego czasu nie wystrzela z czyms, co kazdy gracz bedzie chcial miec dla siebie - maja pozamiatane, bo strat z szalu swiatecznego nie odrobia przez caly rok.

Ja sie wstrzymuje wlasnie do Gwiazdki - mam twarde postanowienie, ze sie przyczaje i poczekam. Na PS2 mam w co grac, na XBoxa jakos na razie nie widze nic co by mnie mocno przyciagalo (kiedy bedzie ten Half Life 2 na Xa??), Oblivion jeszcze sie nie znudzil (szczegolnie po zmianie grafy) - wytrzymam do Swiat. A potem zobacze. Jedno wiim na pewno: kupie wii ;)

I mam nadzieje, ze Konami wypusci jakis horrorek na konsolke Ninny. Remake Silent Hill 1 bylby niemal gwiazdka z nieba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

O którym iXie piszesz pod koniec posta? Bo jak coś to HL2 na pierwszego iXa już jest ;). Jak na drugiego to spoko (nie sprecyzowałeś ;) ).

 

Dla mnie PS3 to konsola jak każda inna, niczym się nie wyróżnia (poza ceną może...chociaż ta jest nawet przyzwoita, biorąc pod uwagę cenę "samotnego" odtwarzacza Blu-Ray to nawet wersja "full" PS3 jest tania ;) ). Ja mam wrażenie że tak niektórzy wrzucają na SONY za te niespełnione obietnice (cuda na kiju obiecywali to fakt, ale nikt nie musiał w to wierzyć, ja nie wierzyłem do końca a inni...no cush) a nie za to co otrzymamy. Specyfikacja jaka jest każdy widzi i nie można powiedzieć że jest zła (conajwyżej cena ale dla "nas" to przecież wszystko powinno być za free :lol: ). I tak myślę że się sprzeda. Ja patrząc na aspekt cenowy to powineniem już lecieć po X360 ale poczkam na oficjalna dystrybucję in Poland i jakąś obniżkę cen (pewnie ze startem PS3). No i Klocek będzie miał juz niezłą biblioteczkę (chwilowo dla mnie to bieda, ino GRAW, Obek i może DOA4 z czego Obka mam na PC..chodzi jak chodzi ale nie dałem za niego prawie czy nawet ponad 200zł ;) ).

Wnioski. To że SONY dało d*** na konferencji nie zaskakując nas w zasadzie niczym (no za wyjątkiem adaptowania cudzych pomysłów na swoją korzyść vide kontroler albo nawet Xbox Live!) nie znaczy że konsola jest zła, be itd. itp. To gry mają być dobre (przynajmnie dla mnie) i jeżeli to zostanie spełnione to czemu PS3 ma być klapą albo coś takiego? Bo "wam" się tak wydaje?? Dajcie spokój z tymi żalami jak to was SONY oszukało. Straciliście coś na tym? Kazali wam to kupić bo jak nie to kulka w łeb? NIE!! Macie racje, macie swoje zdanie, ja mam swoje i jest git, po prostu nie kupicie tej konsoli i już. Koniec problemu. W zasadzie to nawet powinniście się cieszyć takim stanem rzczy bo teraz wybór konsoli staje się oczywisty....dla "was" bo jednego gracza odrzuciliście w przedbiegach, czy słusznie to już czas zweryfikuje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

@sialala

O którym iXie piszesz pod koniec posta? Bo jak coś to HL2 na pierwszego iXa już jest ;). Jak na drugiego to spoko (nie sprecyzowałeś ;) ).

Doprecyzuje: czekam na HL2 az bedzie w sklepach w Europie, bo konsole mam nieprzerobiona ;)

A w sklepach jeszcze HL2 nie widzialem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

To ze ps3 sporo potrafi to jest rzecz nie podlegajaca dyskusji ,ale taktyka obrana przez sony bardziej przypomina Sege z Dreamcastem.A najbardziej zbyt duza pewnosc siebie zarzadu sony, ja caly czas powtarzam ze walcze z "zadartym nosem" sony nie z konsola, na szczescie coraz wiecej graczy przekonuje sie i uswiadamia ze nie bedzie chcialo wiecznie grac tak jak zagra sony.Chodzi bardziej o nauczkie dla nich a nie o porzucenie konsoli sony, o uswiadomienie im ze z graczami nalezy sie liczyc a tym bardziej ze zlozonymi im obietnicami,bo przeciez nie tylko ja im wiele zarzucam tylko spora czesc zagrancznych wielbicieli wszelakich forum,kiedys nalezy zaplacic za bledy, a cena ps3 czy w wersji "pelnej" czy "wykastrowanej" rowniez spotkala sie z wielka krytyka zachodnich forum gdzie zarobki choc sa duzo wysze to nie oznaczaja wcale ze 500 czy 600 euro nic nie znaczy!, ktos podawal wczesniej przyklady ze jakoby w Stanach taki zakup to nic wielkiego z punktu finansowego,jednak nawet jesli by tak bylo to zostaje jeszcze reszta swiata jak np.Europa gdzie obecnie mieszkamy i gdzie ludzie bardziej przywiazuja uwagie do wydatkow

Ja wcale nie skreslam ps3 z mojej listy zakupow tylko ze teraz bedzie na samej dole kiedy cena spadnie do 400-300 euro za "pelna" wersje a ze to nie nastapi predko(ok 2 lata) moge wczesniej kupic Wii ,bo B-R mnie wcale nie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ps3 sporo potrafi to jest rzecz nie podlegajaca dyskusji ,ale taktyka obrana przez sony bardziej przypomina Sege z Dreamcastem.A najbardziej zbyt duza pewnosc siebie zarzadu sony, ja caly czas powtarzam ze walcze z "zadartym nosem" sony nie z konsola, na szczescie coraz wiecej graczy przekonuje sie i uswiadamia ze nie bedzie chcialo wiecznie grac tak jak zagra sony.Chodzi bardziej o nauczkie dla nich a nie o porzucenie konsoli sony, o uswiadomienie im ze z graczami nalezy sie liczyc a tym bardziej ze zlozonymi im obietnicami,bo przeciez nie tylko ja im wiele zarzucam tylko spora czesc zagrancznych wielbicieli wszelakich forum,kiedys nalezy zaplacic za bledy, a cena ps3 czy w wersji "pelnej" czy "wykastrowanej" rowniez spotkala sie z wielka krytyka zachodnich forum gdzie zarobki choc sa duzo wysze to nie oznaczaja wcale ze 500 czy 600 euro nic nie znaczy!, ktos podawal wczesniej przyklady ze jakoby w Stanach taki zakup to nic wielkiego z punktu finansowego,jednak nawet jesli by tak bylo to zostaje jeszcze reszta swiata jak np.Europa gdzie obecnie mieszkamy i gdzie ludzie bardziej przywiazuja uwagie do wydatkow

Ja wcale nie skreslam ps3 z mojej listy zakupow tylko ze teraz bedzie na samej dole kiedy cena spadnie do 400-300 euro za "pelna" wersje a ze to nie nastapi predko(ok 2 lata) moge wczesniej kupic Wii ,bo B-R mnie wcale nie interesuje

Takie sformułowanie mnie jak najbardziej stysfakcjonuje ;). Ja też widzę sporo niedociągnięć w PS3 ale i X360 (na Wii też się coś znajdzie ;) ). To już każdy indywidualnie musi sobie odpowiedzieć czego oczekuje i wybrać najbardziej odpowiednią konsolę z WŁASNEGO punktu widzenia. Ja narazie szukam plusów i minusów każdej z platform. Po premierze PS3 i Wii juz raczej będę wiedział co mnie bardziej "kręci". Nie powiem, bogaty nie jestem ale chciałbym jakąś nową konsolę nabyć a nie chcę się zawieść. Tu trzeba nieźle kalkulować i tyle ;). Niech każdy wybierze słusznie! Narka ludu.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac może inaczej. Nie chcę się specjalnie droczyć i kłócić bo to akurat nic nie da. Wiadomo swoje racje wygłosi pan X,Y,Z - następuje zderzenie tych racji. Czy zostanie wyłoniona jedna racja? Absolutnie nie, rozpoczyna się natomiast kolejna seria zderzeń. I tak możemy do nieskończoności wydłużać ilość stron o tematyce tej konsoli.

 

Rozumiem Ciebie jako klienta - odbierasz Sony na swój sposób, jesteś zawiedziony i "coś Ci tu nie gra". Masz do tego pełne prawo. Tylko czytając twoje słowa, nie mogę odeprzeć wrażenia, że postrzegasz ludzi zainteresowanych/wyczekujących na PS3 jako wiecznie uśmiechnięte, jednak głuche i ślepe marionetki. Przedmioty, które zrobią tak jak im się za sznurek pociągnie.

A przecież tak nie jest. Naturalnie zawsze odnajdą się fanatycy, którzy "swego" bronić będą za wszelką cenę. Z drugiej strony ten fanatyk może okazać się tak na prawdę wyjątkowo szczęśliwym klientem. Czy wobec tego mamy mu wszystko odebrać i kazać przejść do innego obozu, bo w naszej opinii Sony jest "be".

Lubię Sony, pracuję z programem Microsoftu, swego czasu kochałem Nintendo i nadal to uczucie się tli z lekka. Trzeźwo dostrzegam błędy/kłamstwa każdej z firm. Ale widzę też pozytywne strony. Wiesz w życiu nic nie jest idealne. Sony zaprezentowało dobry produkt (to przyznasz), a jednocześnie do tak wielu rzeczy można się w nim przyczepić, że lista zażaleń mogłaby się ciągnąć i ciągnąć. Niestety tak już jest, że obecnie na polu konsol mamy 3 dominantów i kilka innych firm, które uprawiają "syzyfowe prace". Gdyby dołączył się Philips, Panasonic, Samsung, Tefal :wink: ...ale się nie dołączają. Mamy więc to co mamy.

Myślę, że problemem jest to, że zbytnio skupiamy się na samej konsoli, a mniej na grach. Co ma zrobić osoba która pragnie zagrać w Halo 3, MGS4 lub Mario? Musi się na coś zdecydować (zamożnych tu pomijam :wink: ). I teraz uwzględniając własne potrzeby, wybieram to co mi najbardziej pasuje wraz z całym bagażem niedoskonałości danej platwormy - proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja napewno nie zamierzam wdawać sie żadna dyskusje. Dla mnie możecie kupić sobie nawet kompa za 10 000, w koncu sa o wieeeele lepsze od konsol (maja interneta, klawiature, myszke do wypasionego qłeja itp. itd.) ;-). Szczerze mówiac wogole mnie to nie obchodzi. Chetnie jednak przeczytał bym jakaś konstruktywna krytyke z twoiej strony Gladiac, ciekawi mnie czym konkretnie tak bardzo rozczarowało cie PS3?? bo jak narazie forma twoich wypowiedzi przypomina jedynie prowokacje nic wiecej :-)

 

Jeżeli chodzi natomiast o moja opinie dotyczacą PS3, to niech wystarczy za nia kometarz do sceenów.

Wygladaja naprawde kiepsko zwazywszy na fakt, ze gra ukończona jest zapewne w jakis 30% jak wiekszosc gier pokazanych na tegorocznym E3. No normalnie totalna porażka. Teraz to już nawet nie sony, a raczej słony nas oszukało ;-)) hehe

Edytowane przez Blizz4rd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Gladiac może inaczej. Nie chcę się specjalnie droczyć i kłócić bo to akurat nic nie da. Wiadomo swoje racje wygłosi pan X,Y,Z - następuje zderzenie tych racji. Czy zostanie wyłoniona jedna racja? Absolutnie nie, rozpoczyna się natomiast kolejna seria zderzeń. I tak możemy do nieskończoności wydłużać ilość stron o tematyce tej konsoli.

 

Rozumiem Ciebie jako klienta - odbierasz Sony na swój sposób, jesteś zawiedziony i "coś Ci tu nie gra". Masz do tego pełne prawo. Tylko czytając twoje słowa, nie mogę odeprzeć wrażenia, że postrzegasz ludzi zainteresowanych/wyczekujących na PS3 jako wiecznie uśmiechnięte, jednak głuche i ślepe marionetki. Przedmioty, które zrobią tak jak im się za sznurek pociągnie.

A przecież tak nie jest. Naturalnie zawsze odnajdą się fanatycy, którzy "swego" bronić będą za wszelką cenę. Z drugiej strony ten fanatyk może okazać się tak na prawdę wyjątkowo szczęśliwym klientem. Czy wobec tego mamy mu wszystko odebrać i kazać przejść do innego obozu, bo w naszej opinii Sony jest "be".

Lubię Sony, pracuję z programem Microsoftu, swego czasu kochałem Nintendo i nadal to uczucie się tli z lekka. Trzeźwo dostrzegam błędy/kłamstwa każdej z firm. Ale widzę też pozytywne strony. Wiesz w życiu nic nie jest idealne. Sony zaprezentowało dobry produkt (to przyznasz), a jednocześnie do tak wielu rzeczy można się w nim przyczepić, że lista zażaleń mogłaby się ciągnąć i ciągnąć. Niestety tak już jest, że obecnie na polu konsol mamy 3 dominantów i kilka innych firm, które uprawiają "syzyfowe prace". Gdyby dołączył się Philips, Panasonic, Samsung, Tefal :wink: ...ale się nie dołączają. Mamy więc to co mamy.

Myślę, że problemem jest to, że zbytnio skupiamy się na samej konsoli, a mniej na grach. Co ma zrobić osoba która pragnie zagrać w Halo 3, MGS4 lub Mario? Musi się na coś zdecydować (zamożnych tu pomijam :wink: ). I teraz uwzględniając własne potrzeby, wybieram to co mi najbardziej pasuje wraz z całym bagażem niedoskonałości danej platwormy - proste.

 

Oczywiscie to naiwne sadzic ze wszystko jest w okolo cudowne i wspaniale ,ale naprawde chcialbym aby na tym swiecie byly jakies wartosci ktore nie beda na sprzedaz.Nie ludze sie tym bardziej ze wielkie firmy produkujace sprzet dla masowego odbiorcy beda sie nam klanialy nisko przy zakupie z przyslowiowym "pocalowaniem reki" ale chcialbym chociaz kupowac sprzet z poczuciem "sytosci" i entuzjazmem a nie miec swiadomosc ze "cos niegra" bo moglo byc tak lub tak wedlug wczesniejszych zapowiedzi, zapewne jak ceny stana sie normalne czyli ok 300-400 euro to kupie ps3 ale bedzie to wlasnie taki zakup jaki opisalem troche wczesniej czyli z pewnym "bagazem emocjonalnym" ktory dostane do konsoli a ktory powstal na wskutek takich a nie innych zachowan i poczynan sony.Czy jako potencjany klient nie moge wymagac pewnej "poprawnosci" ,czy jako klient ktory pomaga utrzymac i podniesc zyski firmie nie moge miec wymagan?, czy jako kilent nie mam prawa do oceny i wytkniecia bledow tym bardziej kiedy jak najbardziej sa one uzasadnione, czy nie mam rowniez prawa myslec i wyciagac wnioski jako zdrowo rozumujacy i nie zaslepiony ideologia sony?,czy oznacza to wszystko ze nie moge kupic tej konsoli?

Odpowiedz jest tylko jedna,jako gracz ktory tyle lat jest w swiecie gier i konsol nie moge nie kupic ps3 chociazby dla samej kolekcjii konsol i oczywiscie do grania, chociazbym nie wiem jak krytykowal sony to wlasnie ja przegralem ta rozgrywkie z sony ,jedyna moja zemsta to jak najdlusze odkladanie zakupu po jak najnizszej cenie no i moje "opinie" na temat sony

 

ps.Najwiekszym bledem kazdego gracza konsolowego na tym forum jest uzywanie .....internetu!!, dlaczego??? bo wlasnie z niego dowiadujemy tego czego pozniej nie dostaniemy podczas premiery ;) , tak wiec od jutra wszyscy wylanczamy internet!!! ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego, no ale coz bywa. Crysis pwyzsza gierke zmiecie i to rowno.

Ale zes dal porownanie... Nie byl bym taki pewien czy nic takiego, gierka na pierwszy rzut oka wyglada bardzo estetycznie, duzo detali, szczegolowosc. - bedzie dobry hicior a nie 'nic takiego' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest "next-gen" pitfall? :D

A tak serio, to dopoki nie zobacze screenow z gameplaya to wkladam te wszystkie zdjecia miedzy bajki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

byc moze jeszcze tej wiadomosci nie bylo:

 

Ken Kutaragi: PlayStation 3 za tania

Poniedziałek, 15 maja 2006, godzina 09:58, autor: Domek

 

Ken Kutaragi, prezes Sony Computer Entertainment, wdał się w obronę wysokiej ceny nowej konsoli firmy. Mało tego, stwierdził wręcz, że PlayStation 3 będzie... za tania.

 

Rewelacje te Kutaragi wygłosił w wywiadzie, udzielonym japońskiemu serwisowi IT Media. Stwierdził w nim, że cena nie jest problemem, jeżeli jakość oferowanych za nią wrażeń znacznie przewyższa konkurencyjne rozwiązania. W swoich rozważaniach posługuje się też skojarzeniami kulinarnymi. "Czyż nie jest nonsensem porównywanie cen w firmowej stołówce z cenami w dobrej restauracji?" - zauważa, odnosząc się do jakościowej bariery, jaka rzekomo dzieli pozostałe konsole od PlayStation 3.

 

Zresztą, jak stwierdza dalej Kutaragi, podobna sytuacja miała miejsce w przypadku premiery dwóch poprzednich konsol Sony. Zarówno PlayStation jak i PlayStation 2 były według niego początkowo uważane za zbyt drogie. "Jednak po premierze okazało się, że ilość chętnych do ich kupna znacznie przekroczyła zainteresowanie wcześniejszymi konsolami. Stało się tak dlatego, że obie oferowały wrażenia, nieosiągalne na wcześniejszych platformach".

 

Ken Kutaragi potwierdził też to, co za nieco mało realne uważa Microsoft - czyli możliwość wyprodukowania 2 milionów PS3 przed końcem roku i kolejnych 2 do kwietnia 2007. Prezes SCE zaznaczył, że liczba nie byłaby podana, gdyby firma nie była jej całkowicie pewna. "Jest oczywiście możliwość zaistnienia niespodziewanych problemów, w rodzaju trzęsienia ziemi czy kradzieży, więc nie mówimy, że taka ilość będzie absolutnie na pewno. Ale jeżeli nie pojawią się tego typu okoliczności, to nie ma żadnego problemu z tą liczbą".

oczywiscie ze ps3 jest za tanie powinno kosztowac co najmniej 2000$ i kazdy gracz poinnien jeszcze wyslac list dziekczynny do sony bijac sie w piersi z podziekowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze jeszcze tej wiadomosci nie bylo:

oczywiscie ze ps3 jest za tanie powinno kosztowac co najmniej 2000$ i kazdy gracz poinnien jeszcze wyslac list dziekczynny do sony bijac sie w piersi z podziekowaniem

biorąc pod uwage, ze ma odtwarzacz BluRay i moze sluzyc jako np drozszy o 400$ odtawrzacz samsunga czy sony służący TYLKO do filmów, to Ken ma racje, gdyz nie dość ze PS3 jest tańsze o te 400 $ ( albo o 1200$ od odtwarzacza Pioneera, ktory kosztuje 1800$), to jeszcze ma cell'a, niesłaby procesor graficzny itp itd... Więc to zależy od punktu patrzenia. Jesli patrzac pod katem bluray, to jest tanio. Jesli patrzec pod katem gracza i maszyny do gier to jest imo drogo.

 

Ja jesli bede kupował PS3 to raczej sciagne ze stanów. Dzisiaj dolar kosztuje mniej niz 3 zł wiec 500 dolcow to 1500 zł w dniu premiery. Mam osobe, ktora by mi PS3 przywiozła. Blokady regionalnej na gry nie ma wiec ten problem znika. No i oczywiscie ze stanow raczej bym sciagal tylko tansza wersje, bo drozszy odtwarzacz BluRay by mi nic nie dał, gdyz bedzie prawdopodobnie blokada na filmy. Ale jesli nie bedzie to sie pomysli o wydaniu 1800 zł.

 

Narazie zbieram, a na co wydam, to sie zastanowie przed gwiazdka ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwage, ze ma odtwarzacz BluRay i moze sluzyc jako np drozszy o 400$ odtawrzacz samsunga czy sony służący TYLKO do filmów, to Ken ma racje, gdyz nie dość ze PS3 jest tańsze o te 400 $ ( albo o 1200$ od odtwarzacza Pioneera, ktory kosztuje 1800$),

I to jest niestety przyklad manipulacji. Dales sobie wmowic ze odtwarzacz filmow za 600 usd to calkiem dobra cena....Ja sie obawiam ze ps3 jako player bedzie tak samo dobre jak ps2 czy xbox do dvd czyli zaspokoji tylko najmniej wymagajacych. Fakt na ps2 da sie dvd obejrzec jako tako ale odtwarzacz za 400 zlotych deklasuje ja pod kazdym wzgledem. Nie mowiac juz o xboxie na ktorym dvd wyglada paskudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Fakt na ps2 da sie dvd obejrzec jako tako ale odtwarzacz za 400 zlotych deklasuje ja pod kazdym wzgledem.

To zdanie jest prawdziwe pod warunkiem dodania "na standardowym kablu". Na componencie jest juz o niebo lepiej. Fakt faktem, ze malo kto inwestuje w drogi kabel do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. nie wiadomo jak z awaryjnoscia bedzie nowego ps3 , ja wiem czy to dobry pomysl z USA? W polsce chyba ci nie zaservisuja tego w przypadku usterki.

 

Ja sie tez zastanwialem na x-boxem360 z USA ale pozniej przemyslalem sprawe i nie jestem taki pewien, wiesz shit happends.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdanie jest prawdziwe pod warunkiem dodania "na standardowym kablu". Na componencie jest juz o niebo lepiej. Fakt faktem, ze malo kto inwestuje w drogi kabel do konsoli.

Nalezy dodac ze dzieki jedynie slusznemu zlaczu zarowno w PS2, jak i w Xboxie, dostepne na rynku kable w przytlaczjacej wiekszosci ocieraja sie o gowno.

 

Mnie jakos PS3 jako odtwarzacz BR kompletnie nie rusza, wrecz uwazam to za bajer wepchniety na sile, zeby windowac cene. Jak juz Przemol^N napisal, zarowno PS2 jak i Xbox byly badziewnymi odtwarzaczami DVD. Jakos nei spodziewam sie, zeby PS3 cos zmienilo w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze NIE WIEMY jak bedzie działać odtwarzacz BluRay w PS3. Jesli jest to taki sprzet, cell, ktory niby sie tak dobrze sprawował w streamingu video itp to moze byc całkiem niezłe. Pozatym: jesli ja uzywam DVD raz kiedyś, ale jednak uzywam, rzadko, bo rzadko, ale jednak, to mysle ze nie oplacało mi sie kupic za 2k odtwarzacza DVD w 2000 roku, a 1600 zł na PS2 i jako taki odtwarzacz DVD w nim, ktore moje wymagania spełnił w zupełności, chyba jest dobrym wyborem. Tak samo bedzie z PS3. Bede napewno raz kiedys ogladał jakis film na BluRay, ale ze bede to robił naprawde raz kiedys, to po co mam kupowac drogi odtwarzacz z wszelkimi bajerami jak wystarczy mi ten z PS3 w zupelnosci. A i konsole do gier bede miał.

 

No ale to czy kupie w ogole PS3, to sie okaze po premierze. Moze tak jak Moore mowił, kupie i Wii i X360. W kazdym razie gadanie ze e3 to kupa to tak troche dziwne jest, bo jakby nie patrzec, M$ przed premierą na E3 tez nic takiego nie pokazał, dopiero teraz te gry, ktore wychodzą pokazują pazur. Jesli pokaz na E3 byl na podobnej jakosci jak obecne gry na x360, to po premierze moze byc tylko lepiej.

 

Tak czy siak, ja codziennei gram w multilotka na 10 cyfr i jak wpadnie 100k to kupuje all co jest ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wii w zestawie ze star warsem to pewniak, jesli jeszcze cena bedzie taka o jakiej sie spekuluje to lece wypisywac preorder :) ps3 pewnie tez zakupie razem z gt5, ale pewnie dopiero za 2-3 lata jak stanieje, nie wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Kolejne "optymistyczne" wiesci na temat ps3

zrodlo gram.pl

 

PS3 - będą problemy z dostępnością tańszej wersji?

Wtorek, 16 maja 2006, godzina 10:43, autor: Domek

 

Tajemniczych historii związanych z dwiema wersjami PlayStation 3 ciąg dalszy. Jak dowiedzieli się redaktorzy serwisu GamesIndustry.biz, chociażby w Anglii mogą być problemy z dostaniem tej tańszej. Według przedstawicieli niektórych sklepów, ma się ona w ogóle na Wyspach nie pojawić.

 

Tego, że dwie wersje PlayStation 3 wprowadzą wiele zamieszania, można się było spodziewać już właściwie podczas konferencji Sony, na której firma ogłosiła cenę konsoli. Ci, którzy wierzyli, że jedyną różnicą między tańszym a droższym egzemplarzem będzie dysk, mieli już okazję srodze się zawieść. Teraz zaś dodatkowo okazuje się, że sytuacja może wcale nie wyglądać tak różowo, że wejdziemy do sklepu i wybierzemy jedną z wersji konsoli...

 

Wygląda bowiem na to, że tańsza wersja może się w ogóle nie pojawić w ofercie przynajmniej niektórych angielskich sklepów. Można też przypuszczać, że podobnie być może w innych miejscach globu. Sony nazywa to szacowaniem potencjalnego zainteresowania obiema wersjami. Cóż, zobaczymy jak wyjdzie - oby nie okazało się, że tańsza konsola istnieje, ale jedynie w teorii, a gracze mogą kupić dowolną wersję, pod warunkiem, że będzie to ta z dyskiem 60 GB.

Czyzby sony poszlo na sposob i aby odrobic straty finansowe powstale w wyniku doplacania do konsoli w powyzszy sposob chcialo sobie zrekompensowac straty???!!.....i jak tu nie powtorzyc zarzutu o kolejnej manipulacji

 

I jeszcze o Blue-ray,przeciez zanim nowa konsola sony pojawi sie na naszych biurkach to na rynku zdaza sie rowniez pojawic konkurenci ,czyli domowe playery B-R ,i cena ich z pewnoscia bedzie nizsza niz obecna, pozatym jeszcze innym warunkiem kupna takiego playera czy konsoli jako tylko i wylacznie playera mija sie z celem jesli nie ma odpowiedniej ilosci biblioteki tytulow ktore mozna byloby obejrzec,tak wiec narazie mowienie ze B-R w ps3 to wielka zaleta jest nie na miejscu , co innego za 2 lata kiedy moze ten system przyjmnie sie na rynku i bedzie co ogladac a tak gdyby dzisiaj wyszlo ps3 co byscie ogladali....?????????

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

gdyby dzisiaj wyszlo ps3 co byscie ogladali....?????????

Slownie: NIC :rolleyes: Bo i nie ma na czym tego odtworzyc jak na razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak bedzie wygladac sprawa HDR+AA na PS3? Odpowiednik PC'towy tej karty nie za bardzo sobie z tym radzi i ciekawi mnie jak to bedzie rozwiazane w przypadku PS3 ;).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego ale uwazam ze BL sie nie przyjmie na rynku.

Niby sa ma byc sporo filmow http://www.blu-ray.com/movies/

W sumie zadnego z tych filmow nie obejrzalbym jeszcze raz a co wiecej kupil jak posiadam na dvd. Wiadomo ze nowe filmy beda korzystac z tego nosnika ale to moze byc ciekawe. Zaloze sie ze playery BL nie beda do konca zgodne z dvd. To bedzie problematyczne. Poza tym 1000 usd za player to jest przesada i to ogromna. DVD-HD playery maja byc po 300 USD a to jest akceptowalana cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie, ze nie ma nawet zapotrzebowania na pojemnosci, jakie oferuje BR (oczywiscie mowimy o kinie domowym). Rozdzielczosci sie raczej szybko podnosic nie bedzie ponad te 1080p, dzwiek... no ilez mozna kanalow zrobic? Obecne 6.1 jest moim zdaniem zupelnie wystarczajace, zeby w pelni oddac efekty przestrzenne. Pewnie, mozna to rozbudowac do 7.1, 8.1, 9.1,... tylko w koncu dojdziemy do tego, ze bedzie trzeba cala sciane okleic glosnikami i do tego jeszcze pare na suficie i w podlodze... Zreszta dzwiek to akurat ulamek objetosci filmu, gros miejsca na plycie zajmuje obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Bo mozna rowniez wrazenie ze nazwa next-gen w oczach niektorych jest wlasnie adekwatna do posiadania przez konsole np.B-R ,bynajmniej w taki sposob sony stara sie to takze pokazac, a podatni na taka "persfazje" gracze latwo lykna tego typu zagrywkie.

Nie jestem wcale przeciwnikiem B-R ale w porownaniu do hd-dvd wybralbym hd-dvd,dlaczego? bo ze wzgledu na bardzo male koszty wdrozenia tej technologi ceny playerow czy nepedow beda bardzo niskie ,a po ktorkim czasie spadna do cen porownywalnych z dzisiejszymi playerami dvd,malo tego produkcja nosnika bedzie takze bardzo latwa i tania,a przeciez dla odbiorcy to jest bardzo wazne kryterium,dlatego wdrazanie B-R na razie jest krokiem w zlym kierunku i robionym na sile,tym bardziej ze wiemy kto najwiecej na tym skorzysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego wdrazanie B-R na razie jest krokiem w zlym kierunku i robionym na sile,tym bardziej ze wiemy kto najwiecej na tym skorzysta

 

tak samo jak zlym krokiem bylo wprowadzenie przenosnych dyskietek, plyt cd itd itp.Wyrażając opinie na temat B-r przynajmniej moim zdaniem nalezy patrzec ze znacznie wiekszej perspeltywy czasowej, filmy wyswietlane w coraz wiekszej rozdzielczosci beda zajmowac coraz wiecej miejsca, to samo tyczy sie gier w znacznie wiekszym nawet stopniu bo dochodza tekstury, coraz rozleglejsze poziomy itd. Przypomnij sobie w co grales chociazby 5 lat temu?? Ile miejsca to zajmowalo na dysku??Jaka miało grafike, dzwiek?? Czas pokaze kto mial racje, a ze skorzysta na tym sony??Chyba celem kazdej firmy sa jak najwieksze zyski ze swoich produktow, jezeli ktos to podwaza to gratuluje racjonalnego podejscia do życia ;-)...no chyba ze znacie jakies wyjątki??Może microsoft albo nintendo? ;-)

Edytowane przez Blizz4rd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...