Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

....a pani woli z 512 ram czy 1gb???, bo wie pani sony juz zapowiedzialo ze za pol roku potrzebny bedzie upgrade bo inaczej gry beda sie ciac!!!

 

wtrace sie lekko, przez ram gry nie chodza lepiej tylko szybciej sie wczytuja ;) tak na przyszlosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli za granie i podstawowe funkcje uslug online nie bedzie sie placic -pytanie jakie to sa te dodatkowe-extra ktore moga byc platne????? -czyzby znowu droga Microsoftu sony za dodatki kaze sobie placic???

LOL! obudziłeś sie. Przeciez nawet na pokazie SONY, Phil pokazywał np nowe trasy do motorsport, ktore mozna bylo kupić np. po kilka dolarów.

i zdanie ciekawostka -"oczekujemy nawet ze hdd ewentualnie zniknie"?????!!!!!

A mozesz nie wycinac zdań z kontekstu? Bo to iście tania zagrywka jest. Wyraznie pisze:

"Kutargi wyjawił iż wierzy, że za rok, dwa lata, konsumenci zostaną objęci siecią cyfrowej dystrybucji mediów. Wybiega on tak bardzo w przód, ze twierdzi iż ewentualnie hdd zniknie (gdyż dzieki temu właśnie systemowi bedzie można z niego zrezygnować*)."

 

*mój dopisek - bo to własnie wynika z kontekstu CAŁEGO tekstu. a nie tylko wycinka.

 

Jak podajesz w ten sposób informacje i z takimi komentarzami to sie nie dziw, ze ludzie potrafia w tak dziwny sposob reagowac jak rysiu, jesli nawet jak pisza Ci normalnie to ty uparcie i na przekoror dalej piszesz w ten sam sposob.

 

wtrace sie lekko, przez ram gry nie chodza lepiej tylko szybciej sie wczytuja ;) tak na przyszlosc...

No tak, ale gladiac pisze nie o szybkosci chodzenia gry, a o cieciach. A ciecia wystepuja jesli ramu jest mniej. BF2 dał mi tego ewidenty przyklad swego czasu. Ciecia wystepuja np jak laduje sie mapa, jak gra ma otworzyc jakis dzwiek, ktorego przedtem nie odtwarzala itp itd. Ram jest zawalony i najpierw musi zostac zwolniony by nastepnie mogl byc zapelniony np tym dzwiekiem i wtedy przez moment wystepuje "ścina". Gdy gra jest jeszcze bardziej wymagajaca to "scina" wystepuje co chwila.

 

btw: osmarkalem sie ze smiechu jak czytalem tamtego posta rysia xD

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

pokazu Sony nie ogladalem

Co do dystrybuowania mediow za pomoca sieci ,to jak on sobie to wyobraza bez hdd,mowimy o grach filmach itp????

tekstu nie wycinalem tylko najpierw podkresliwem to co mnie zaciekawilo a potem przedstawilem razem z pytaniami a nie z opiniami

 

piszesz ze robie uparcie na przekor a ja tyle razy ci pisalem abys do mnie sie nie odnosil na tym forum a ty dalej uparcie i na przekor

fajnie ze miales polewkie to jest nas dwoch - nie przejmuje sie takimi tchorzami , tacy ludzie zawsze stoja ostatni w szeregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazu Sony nie ogladalem

Co do dystrybuowania mediow za pomoca sieci ,to jak on sobie to wyobraza bez hdd,mowimy o grach filmach itp????

tekstu nie wycinalem tylko najpierw podkresliwem to co mnie zaciekawilo a potem przedstawilem razem z pytaniami a nie z opiniami

Zrozum, ze ken sobie gada bo mu sie marzy zrobienie sieci z samymi stacjami dostepowymi. Czyli PS3 byloby tylko stanowiskiem, a wszystkie dane znajdowalyby sie na jakims lokalnym serwerze do ktorego byloby podpiete ilestamdziesiąt konsol i kazdy by mial po kilkadziesiat GB, ktore i tak pewnie by sie dynamicznie zmienialo. Grało by sie przez superszybkie łacza, ktore zajełyby sie przesylem danych do konsoli zamiast zczytywania ich z nosnika. Takie cos juz jest w firmach i szkolach. Ze system bootuje sie z serwera i pracuje sie na komputerach bez hdd. Sam mialem takie cos w LO. Nie wiem dokladnie jak to sie nazywa, ale jest to jak najbardziej mozliwe bez najmniejszych problemow. Pod warunkiem ze sie ma infrastrukture. No wlasnie. I moze im sie to uda w Japonii wprowadzic. Moze po jakims czasie ilus tam lat w USA. Ale to napewno nie bedzie rok, dwa lata i w ogole mozna zapomniec o takim czyms w pozostalych krajach. Ken sobie marzy i to all. PS3 moze jedynie byc pierwszą z przymiarek do spelnienia jego marzenia przy ktoryms tam PS z kolei, pod warunkiem, ze SONY nie wpadnie w klopoty finansowe jesli juz PS3 okaze sie niewypałem

piszesz ze robie uparcie na przekor a ja tyle razy ci pisalem abys do mnie sie nie odnosil na tym forum a ty dalej uparcie i na przekor

fajnie ze miales polewkie to jest nas dwoch - nie przejmuje sie takimi tchorzami , tacy ludzie zawsze stoja ostatni w szeregu

ty jestes niepowazny? Piszesz najpierw ze sie odzywam, mimo ze mi mowisz zebym tego nie robil, by po chwili nazwac mnie tchorzem bo to robie? Przeciez to jest zalosne juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

przeciez nie pisalem o tchorzostwie do ciebie tylko odnosnie posta i osoby ktora go napisala a z ktorego sie smiales -czytaj ze zrozumieniem

 

odnosnie sony to nie mozna im zarzucic braku wyobrazni jesli chodzi o taka dystrybucje danych ,jednakze jest to utopia ktora musza odlozyc na jescze grube lata -a szczegulnie jesli chodzi o taki kraj jak Polska

Co ciekawe nie pisza i podaja wiecej szczegulow w temacie ps3 tylko jakies gornolotne pomysly ktore przez najblizsze 10 lat nie maja prawa zaistniec -bynajmniej globalnie

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że każdy może wprowadzić usługę sieciową bezpłatną. Pytanie pozostaje tylko - jak długo? Sony mogło wprowadzic darmowa usługę sieciową, a po pół roku od premiery wprowadzić opłaty na część usług. To by było zagranie poniżej pasa, ale by wycielo konkurencje na początku. Dobrze ze utrzymuja granie sieciowe za darmo - bardzo przyjemna sprawa.

 

Zniknięcie hdd... Myślę ze pan Kutargi zbyt daleko wybiega w przyszłość z tymi swoimi wizjami - mamy jeszcze za wolne lacza. Co prawda usługa tzw (shella - poprawka - pomylilo mi sie z ftp ;D) istnieje od dawna i jest dosc popularna... Lecz szybkość łącz uniemozliwia pełne wykorzystanie tego i zastąpienie hdd przez to. Pozatym co z savemi? Znów karty pamięci? Nieeee, to juz by było niefajne. Ksywka "Złotousty" jak najbardziej pasuje do pana Kutargi - on naprawde duzo gada :/ nie widzi ze psuje tym opinię własnej firmy...?

 

Swoją drogą wyjasniło się o co chodziło z tym "komputerem ps3". I powiem ze mi ta wizja jak na razie calkiem odpowiada - jak dla ludzi nie pracujących/tworzacych na komputerze jest to idealne rozwiazanie - gry, net, filmy i muza. Ot wszystko czego im potrzeba. No moze jeszcze gg i skype ;)

 

a co do pana rysia... gość mnie osobiście zniesmaczyl - poziom: dno+metr szlamu. jak na uzytkownika forum oczekiwalem większej elokwencji - niestety okazuje się ze różni ludzie jednak potrafią korzystać z forum... dzieci neostrady też.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie pisalem o tchorzostwie do ciebie tylko odnosnie posta i osoby ktora go napisala a z ktorego sie smiales -czytaj ze zrozumieniem

oki, zwracam honor. Przemeczony dzisiaj jestem po egzami i mi sie zlewaja juz wyrazy. sorry

odnosnie sony to nie mozna im zarzucic braku wyobrazni jesli chodzi o taka dystrybucje danych ,jednakze jest to utopia ktora musza odlozyc na jescze grube lata -a szczegulnie jesli chodzi o taki kraj jak Polska

to jest oczywiste. Ale mozliwe ze Ken gada narazie o JAP jesli chodzi o ta siec. Tam to moze i bedzie calkiem niedlugo. Ogolnie inny rynek. Moga nawet zrobic osobna wersje PS3 wlasnie bez hdd, jesli uda im sie tam to wprowadzic. Swego czasu wprowadzili tez tam PSX'a - ten kombajn z PS2 w srodku. No ale wiadomo, jak sie to skończyło.

 

Jedno jest pewne - jesli uda im sie w przyszlosci, wczesniej czy pozniej (a raczej pozniej) wprowadzic taki system, to moga sie zarówno piractwa jak i handlu uzywkami, wiec nie dziwne ze o tym mysla. Dla nich to kasa. Ale IMO to bardzo daleka przyszlosc, a jesli postanowia zapomniec o np. Polsce przy PS4, czy 5 bo bedą akceptowac tylko taki rodzaj dystrybucji, a w naszym kraju moze to byc niemozliwe, to sie poprostu ludzie zwroca do konkurencji. W kazdym razie jesli chodzi o PS3, to ja bym sie nie przejmował jeszcze.

 

a co do pana rysia... gość mnie osobiście zniesmaczyl - poziom: dno+metr szlamu. jak na uzytkownika forum oczekiwalem większej elokwencji - niestety okazuje się ze różni ludzie jednak potrafią korzystać z forum... dzieci neostrady też.

zawsze mozna namierzyc typa po ip. Kiedys mi tez jakis typ robil numery. Podejrzewam Masta Killa. Poprosilem modow aby to sprawdzili i potem poszly jakies bany za to, ale juz nie pamietam na kogo. Aha... co do w/w pana, to ja czuje ze on jest wsrod nas ;) Ale juz konczymy ot. Banned i juz

 

ide spac. dobranoc B)

 

Next AI implant 4.0 support Ps3

 

http://www.engenuitytech.com/pdf/press/200...PR-AI-40-EN.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

to jest oczywiste. Ale mozliwe ze Ken gada narazie o JAP jesli chodzi o ta siec. Tam to moze i bedzie calkiem niedlugo. Ogolnie inny rynek. Moga nawet zrobic osobna wersje PS3 wlasnie bez hdd, jesli uda im sie tam to wprowadzic. Swego czasu wprowadzili tez tam PSX'a - ten kombajn z PS2 w srodku. No ale wiadomo, jak sie to skończyło.

 

Jedno jest pewne - jesli uda im sie w przyszlosci, wczesniej czy pozniej (a raczej pozniej) wprowadzic taki system, to moga sie zarówno piractwa jak i handlu uzywkami, wiec nie dziwne ze o tym mysla. Dla nich to kasa. Ale IMO to bardzo daleka przyszlosc, a jesli postanowia zapomniec o np. Polsce przy PS4, czy 5 bo bedą akceptowac tylko taki rodzaj dystrybucji, a w naszym kraju moze to byc niemozliwe, to sie poprostu ludzie zwroca do konkurencji. W kazdym razie jesli chodzi o PS3, to ja bym sie nie przejmował jeszcze.(...)

OT: o PSX'ie (tym o którym wspominasz) jest wzmianka w 106 nr. PSX Extreme...ogólnie niewypał. Jedynie przez miesiąc to sprzedawali ale ludzie byli niezadowoleni i "dzień dziecka" się skończył. Ale to wina SONY które niedotrzymało obietnic i końcowy produkt od zapowiadanego róznił się o jakieś 50%....in minus :(. SONY chyba wyciągnęła z tego wnioski...mam nadzieję.

Tak BTW: też mam teraz sesję i znam ten ból (egzaminy)...do tego jeden mam w plecy ale uważam (jak i pozostałe 60 osób ) że ktoś zrobił ewidentnego wałka. W poniedziałek sie bedę wykłócał...oby to coś dało :rolleyes: . OT off.

 

@igomako

Skoro wszystko można na serwerze trzymać to i sejwy też ;).

 

Poza tym wszystkim chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na słowo "computer" (na polski "komputer" ;) ). To NIE JEST jednoznaczne z PC (kalkulator to też komputer np.). Kiedy "szefostwo" SONY mówi o PS3 jako o komputerze niekoniecznie muszą mieć na myśli tylko PC. Takie spostrzeżonko (pewnie i tak mało ważne ale co tam).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Poza tym wszystkim chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na słowo "computer" (na polski "komputer" icon_wink2.gif ). To NIE JEST jednoznaczne z PC (kalkulator to też komputer np.). Kiedy "szefostwo" SONY mówi o PS3 jako o komputerze niekoniecznie muszą mieć na myśli tylko PC. Takie spostrzeżonko (pewnie i tak mało ważne ale co tam).

w wywiadach mowilo sie rowniez o tym ze pc juz nie bedzie potrzebny bo jego miejsce zajmnie komputer ps3 -czyli jednak ps3 ma byc dokladnie takim komputerem za jaki uwazamy pc

 

oto news z Benchmark'a ktory mowi ciekawa rzecz lecz na razie nie potwierdzona przez sony

 

Playstation 3 - kolos na glinianych nogach

Doniesienia na temat najnowszej konsoli Playstation 3 zaczynają powoli przypominać informacje o legendarnym już Windowsie Vista. Obydwa produkty zapowiadane są jako najlepsze w swoim rodzaju, jednak nadal mają poważne wady. Zarówno system Microsoftu, jak i konsola Sony w momencie gdy trafią na rynek, będą prawdopodobnie pozbawione niektórych cech, dzięki którym miały zdeklasować rywali.

W przypadku japońskiej konsoli problemem jest procesor Cell, którego zegar zostanie zmniejszony do 2,8GHz (dotychczas miał pracować z częstotliwością 3,5GHz). Producent ma również podbno poważny kłopot z ilością ciepła, którą wydziela cały system. Rozwiązaniem mogłoby być 'wyjęcie' zasilacza na zewnątrz, który funkcjonowałby jako oddzielne urządzenie.

Koncern Sony na razie nie potwierdza tych doniesień, bo z pewnością mogłyby zaszkodzić budowaniu pozytywnego wizerunku konsoli w oczach klientów, którzy z niecierpliwością oczekują pojawienia się na rynku nowego modelu Playstation.

jesli byloby to prawda to jest spora roznica w zegarach !!!!!!-poczekamy czy to sie wyjasni

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna namierzyc typa po ip. Kiedys mi tez jakis typ robil numery. Podejrzewam Masta Killa. Poprosilem modow aby to sprawdzili i potem poszly jakies bany za to, ale juz nie pamietam na kogo. Aha... co do w/w pana, to ja czuje ze on jest wsrod nas

Po co namierzać, skoro Gladiac (chyba) może nam dać odpowiedź :wink:

 

no coz tak ,tak jak ty robia tylko tchorze ktorzy ukrywaja sie za chwilowymi nickami choc domyslam sie kto jest tym przestraszonym malym tchorzem

Warto by było wiedzieć, bo tak rzutuje to na wszystkich - a chyba lepiej nie tworzyć kręgu podejrzanych :D Tak więc Gladiac nie trzymaj nas w niepewności i zdradź kim jest ta osoba....

 

Kosmetyczna zmiana w padzie Sony:)

 

Kolejne obrazki z Assassins`s Creed - gra prezentuje się doskonale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne obrazki z Assassins`s Creed - gra prezentuje się doskonale

 

No no jestem podwrazeniem gierka wyglada bardzo estetycznie a co moze cieszyc screeny wygladaja tak jaby z gamepaly (chociaz nigdy nic nie wiadomo ;) Podoba mi sie jeszcze jedno - kon - przypomina mi sie odrazu Shadow of Colosuss tylko bez Colosusow xD Ogolnie czekamy zobaczy...

 

Jeszcze pare slow odnosnie zasilacza do ps3 - moim zdaniem wolal bym miec zasialcz zew. a co za tym idzie lepsze chlodzenie i wyzsze taktowanie zegarow niz zasilacz wew. i nizsze zegary proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Po co namierzać, skoro Gladiac (chyba) może nam dać odpowiedź :wink:

Warto by było wiedzieć, bo tak rzutuje to na wszystkich - a chyba lepiej nie tworzyć kręgu podejrzanych :D Tak więc Gladiac nie trzymaj nas w niepewności i zdradź kim jest ta osoba....

 

Kosmetyczna zmiana w padzie Sony:)

 

Kolejne obrazki z Assassins`s Creed - gra prezentuje się doskonale

100% pewnosci jednak nie mam,ale z pewnoscia jest to ktos kto zaglada tutaj bardzo czesto i zna wiekszosc moich wypowiedzi ,pozatym olewam go i niemam zamiaru ciagnac tej sprawy ,zachowal sie ktos jak sie zachowal i pokazal swoja gorsza strone -szkoda o nim gadac i tracic czas

 

 

co do pada!!

zauwazyles zamiast napisu "select" -jest "serekt" , no i opinie pod zdjeciem z forum ,ktos nawet stwierdzil ze byc moze to photoshop i jakis fake ,no chyba ze taki napis byl juz wczesniej prezentowany a ja nie zuwazylem roznicy?

a dodatkowy przycisk byc moze bedzie mial taka sama funkcje jak przycisk w padzie bezprzewodowym x360 odnosnie wla-wyl konsoli oraz wl-wyl funkcji sterowania zyroskopami

 

Assassins`s Creed -dla mnie to chyba polaczenie Gothica i Prince of Presja + Knight of the temple :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% pewnosci jednak nie mam,ale z pewnoscia jest to ktos kto zaglada tutaj bardzo czesto i zna wiekszosc moich wypowiedzi ,pozatym olewam go i niemam zamiaru ciagnac tej sprawy ,zachowal sie ktos jak sie zachowal i pokazal swoja gorsza strone -szkoda o nim gadac i tracic czas

Oj mów, nie daj sie prosic ;) normalnie wyglada jak scena z south park: "Cartman mother is... tamtadatataaaam! His father!"

 

Pad... no coz... przypomnia mi to tylko literówki z cd-a i innych czasopism - kazdy szuka błędów w [ciach!]łach, a te w duzych rzeczach zostaja niezauwazone :) w kazdym razie bk, ciekawe co sie stanie jak to wejdzie do seryjnej produkcji? Zatrudnia kilka tysiecy biednych małych chinczyków, dadza im żyletki i bialy lakier i karza przerabiac kazde R na L? xD (oczywiscie jesli to nie photoshop)

 

Assassins`s Creed - ciekawi mnie jak rozwiaza tryb walki - od tego dosc duzo zalezy... I ciekawi mnie jak bedzie sie prezentowac otoczenie, na screenach wyglada niezle, ale chcialbym to zobaczyc w gameplayu HD... ale ubi nie zrobil zlej gry ;)

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche martwi mnie, iż nadal jest opóźnienie. Widać dość wyraźnie, iż samolocik skręca o jakieś pół sekundy później od pada :/

Mam nadzieję, że to ma tak być (jak np. w colinach).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolniejsze Sony Playstation 3?

Autor: Adam | źródło: x-bit labs | 07:47

 

Z informacji podanych przez serwis Kotaku, jak na razie całkowicie nieoficjalnych i niepotwierdzonych, wynika, że Sony nadal boryka się z problemami przy dopracowywaniu konsoli Playstation 3. Z najnowszych przecieków można także wyczytać, że serce konsoli - procesor Cell - w ostatecznej wersji może pracować z prędkością 2,8 GHz, a nie jak wcześniej zakładano 3,5 GHz. Obniżenie taktowania ma wynikać ze zbyt małej liczby produkowanych układów Cell, zdolnych do pracy z prędkością 3,5 GHz. Oprócz tego, także wbrew wcześniejszym zapewnieniom, 400W zasilacz zamiast zostać umieszczony w środku PS3 może skończyć na zewnątrz, jako osobna jednostka. W tym ostatnim wypadku największym problemem jest ilość generowanego ciepła wewnątrz konsoli i problemy z jego odprowadzeniem, potęgowane przez umieszczenie zasilacza wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

wyzej podalem juz tego newsa :)

 

co ciekawe wczesniejsze spekulacje i ponoc nie prwadziwe info jakoby ps3 bylo o wiele wolniejsze niz zapowiadono oraz w stosunku do wydajnosci w porownaniu z x360 moga dotyczyc wlasnie roznic w zegarach konsoli

Zgodnie z powiedzeniem ze :"w najgorszym klamstwie zawsze znajdzie sie ziarno prawdy" moze okazac sie to wszystko faktem a nie wymyslem czy spekulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hum. oO. zobaczmy co na to sony powie (pewnie i tak zaprzecza... a jak nie to stwierdza ze to prawda ale i tak milion konsol sprzedadza). No i zobaczmy jesli okaza sie to prawda jak to sie przełoży na gry i wykorzystanie mozliwosci konsoli: jak to bylo wczesniej wspomniane z ps2 i xboxem-ps2 generuje wiecej gołych poligonów, ale grafika na x jest jednak lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolniejsze Sony Playstation 3?

Autor: Adam | źródło: x-bit labs | 07:47

 

Z informacji podanych przez serwis Kotaku, jak na razie całkowicie nieoficjalnych i niepotwierdzonych, wynika, że Sony nadal boryka się z problemami przy dopracowywaniu konsoli Playstation 3. Z najnowszych przecieków można także wyczytać, że serce konsoli - procesor Cell - w ostatecznej wersji może pracować z prędkością 2,8 GHz, a nie jak wcześniej zakładano 3,5 GHz. Obniżenie taktowania ma wynikać ze zbyt małej liczby produkowanych układów Cell, zdolnych do pracy z prędkością 3,5 GHz. Oprócz tego, także wbrew wcześniejszym zapewnieniom, 400W zasilacz zamiast zostać umieszczony w środku PS3 może skończyć na zewnątrz, jako osobna jednostka. W tym ostatnim wypadku największym problemem jest ilość generowanego ciepła wewnątrz konsoli i problemy z jego odprowadzeniem, potęgowane przez umieszczenie zasilacza wewnątrz.

Nienawidze tych klamst od Sony ... to samo bylo z ps2. Ehhhh..... Tak juz sie nie moge dooczekac do premiery PS3 bo poprostu chce zobaczyc wszystkich Fanbojow grajacych w cos co bylo juz pokazane rok wczesniej od MS :D :) .... Hmmm... moze jeszcze wloza tam celereona zeby ograniczyc emisje ciepla :D :) No i do tego 400W zasilacz na zewnatrz :D Ha .... to dopiero bedzie kobyla :)

 

Wiem, ze zaraz sie komus nie spodoba moja wypowiedz ale mowi sie trudno :)

Szkoda tylko ze nadal PS3 sie sprzeda i Sony zarabi kase ktora mogli by dostac PRAWDZIWI developerzy i kontynuowac ewolucje gier na WII i 360 :D :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze tych klamst od Sony ... to samo bylo z ps2. Ehhhh..... Tak juz sie nie moge dooczekac do premiery PS3 bo poprostu chce zobaczyc wszystkich Fanbojow grajacych w cos co bylo juz pokazane rok wczesniej od MS :D :) .... Hmmm... moze jeszcze wloza tam celereona zeby ograniczyc emisje ciepla :D :) No i do tego 400W zasilacz na zewnatrz :D Ha .... to dopiero bedzie kobyla :)

 

Wiem, ze zaraz sie komus nie spodoba moja wypowiedz ale mowi sie trudno :)

Szkoda tylko ze nadal PS3 sie sprzeda i Sony zarabi kase ktora mogli by dostac PRAWDZIWI developerzy i kontynuowac ewolucje gier na WII i 360 :D :)

Pozdr.

Bo z SONY jest jak z Mercedesem. Mieszkam w Anglii. Moj szef posiada Merca i ciagle psioczy na niego. Bo cos jest ciagle nie tak. Serwis, dystrybucja i jakosc po[gluteus maximus]dla. Jednak nadal marka Mercedes jest wyznacznikiem zamoznosci danego czlowieka. Moxzna by kupic inne, tansze auto z podobnym wyposazeniem, mniej awaryjne. Jednak jak sie chce pokazac to kupuje sie Merca. Merc wyrobil sobie juz marke na rynku i chocby nie wiem jakie badziewie wypuscili i tak sie sprzeda z powodu malego fajnego znaczka na masce samochodu. :)

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po cenie, matactwach sony, i braku "rewolucji" ps3 kupia tylko najwieksi fanboye sony, "bo na ps3 wyjdzie final fantasy XXX hardcore".

 

Najbardziej bawi fakt że w ich kraju ludzie wolą kupic Wii a PS3 ominą z racji na cenke;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze tych klamst od Sony ... to samo bylo z ps2. Ehhhh..... Tak juz sie nie moge dooczekac do premiery PS3 bo poprostu chce zobaczyc wszystkich Fanbojow grajacych w cos co bylo juz pokazane rok wczesniej od MS

Sadzac po cenie, matactwach sony, i braku "rewolucji" ps3 kupia tylko najwieksi fanboye sony, "bo na ps3 wyjdzie final fantasy XXX hardcore".

Widać macie poważny problem i coś niemiłosiernie gryzie was wewnętrznie, skoro z uporem przyszywacie metkę "fanboy" wszędzie tam gdzie się da. Powiem krótko - robicie się nudni...

 

Blade O` tak nienawidzisz, że aż ochoczo wpadasz do tego działu - fenomen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać macie poważny problem i coś niemiłosiernie gryzie was wewnętrznie, skoro z uporem przyszywacie metkę "fanboy" wszędzie tam gdzie się da. Powiem krótko - robicie się nudni...

Stwierdzilem fakt, zabronisz mi tego? Kto przy zdrowych zmyslach kupi taką konsolke? Sony wciskalo kity przy ps2 i widocznie przy ps3 ma zamiar to kontynuowac.

Wyraznie widac ze to rozdanie kart nalezy do nintendo i M$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Stwierdzilem fakt, zabronisz mi tego? Kto przy zdrowych zmyslach kupi taką konsolke? Sony wciskalo kity przy ps2 i widocznie przy ps3 ma zamiar to kontynuowac.

Wyraznie widac ze to rozdanie kart nalezy do nintendo i M$

No jesli sie okaze, ze faktycznie na PS3 bedzie sprawny Linux, filmy w BD sie przyjma, to nie bylbym tego taki pewien. Sredni komputer typu Media Center kosztuje wiecej niz PS3. Jego funkcja jest nastepujaca: stac pod TV, ladnie wygladac, nie halasowac za bardzo, pozwolic na korzystanie z podstawowych funkcji, grac na tym za bardzo sie nie da. A jednak takie MC sa ogromnie popularne na Zachodzie. Jesli PS3 pozwoli na to samo + granie... Sony moze wygrac.

Pozyjemy

Zobaczymy

Na razie nie ma co spekulowac.

Ja czekam na premiere Wii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraznie widac ze to rozdanie kart nalezy do nintendo i M$

Nie wydaje mnie sie...;) Hehe tu nawet nie ma co komentowac, przynajmniej raz w tygodniu wychodza jakieś rewelacje dotyczące PS3 i jak dotąd wszystkie są dementowane...Chyba po prostu żal odbytnice wam sciska, bo Sony ponownie okazuje się najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mnie sie...;) Hehe tu nawet nie ma co komentowac, przynajmniej raz w tygodniu wychodza jakieś rewelacje dotyczące PS3 i jak dotąd wszystkie są dementowane...Chyba po prostu żal odbytnice wam sciska, bo Sony ponownie okazuje się najlepsze :)

W ktorym miejscu najlepsze? Sony pokazalo swoją najlepszośc "kradnac" kontroler nintendo, i tlumaczac sie ze opracowywali takowy od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg:taa a patent sobie w photoshopie zrobili...

Czy nikt tego nie widzi że dla sony jest to cały czas reklama-gorsza lub lepsza ale WSZYSCY o nich mówią.Chyba jedynie pokaz grywalnego killzone w takim wykonaniu jak na renderze mógłby być porównany do tego co sie dzieje po kazdym nastepnym dziwnym newsie.A w tym czasie mogą się spokojnie skupić na swojej robocie czy innych [ciach!]łach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg:taa a patent sobie w photoshopie zrobili...

Czy nikt tego nie widzi że dla sony jest to cały czas reklama-gorsza lub lepsza ale WSZYSCY o nich mówią.Chyba jedynie pokaz grywalnego killzone w takim wykonaniu jak na renderze mógłby być porównany do tego co sie dzieje po kazdym nastepnym dziwnym newsie.A w tym czasie mogą się spokojnie skupić na swojej robocie czy innych [ciach!]łach.

W przypadku Sony nie sadze by reklama w stylu "niewazne co mowia byle by tylko mowili" przyniosla im wiekszy zysk. Byc moze wyciagam bledne wnioski, ale wydaje mi sie, ze coraz wiecej ludzi po ostatnich "rewelacjach" (mniej lub bardziej prawdopodobnych) zniecheca sie do PS3. Czesc ludkow mysli o kupnie X360 (wczesniej nie dopuszczali takiej opcji) bo chca miec konsole sprawdzona i pewna, a nie kupowac kota w worku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

oto news z Benchmark'a ktory mowi ciekawa rzecz lecz na razie nie potwierdzona przez sony

jesli byloby to prawda to jest spora roznica w zegarach !!!!!!-poczekamy czy to sie wyjasni

O tym już wspomniał Largoon w tym "dialogu" więc nie wiem skąd nagle taka rewelacja się zrobiła. Chyba po prostu niektórzy mają problem z czytaniem po angielsku i teraz jak jest info po "naszemu" to zrobiła się burza :lol:. Poza tym to benchmark i mnie osobiście rozwaliło to:

 

(...) W przypadku japońskiej konsoli problemem jest procesor Cell, którego zegar zostanie zmniejszony do 2,8GHz (dotychczas miał pracować z częstotliwością 3,5GHz) (...)

:blink: :blink: :blink: Oni już wiedzą że ZOSTANIE(!!!!) zmniejszony zegar. Po czym piszą:

 

(...) Koncern Sony na razie nie potwierdza tych doniesień (...)

No to jak :huh: ?? ZOSTANIE czy nie wiadomo....LOL. Oczywiscie chodzi mi tylko o sformułowanie przekazu w tym newsie a jest ono conajmniej wprowadzajace w błąd. A no i nie wiem, może ja coś przespałem ale chyba CELL miał śmigać w 3.2GHz a nie 3.5....Jak czegoś nie wiem to piszcie ;). Ogólnie moje zdanie i tak już znacie (jak wspomniał o tym Largoon to coś skrobnąłem). Powtórzę sedno: IMO trzeba czekać, jak SONY da doopy to nie będę za nimi płakał ale pisanie już teraz, że przegrają i że to co mówią ludzie (a mówią negatywnie) się sprawdzi to IMO zagrywka bezsensu. Jeszcze będzie czas powrzucać na SONY i PS3 ale niektórzy już postawili na nich krzyżyk...ciekaw jestem czy gdy jednak te infa okaża się bzdurą i dostaniemy końcowy produkt taki jak mówi SONY to czy KTOKOLWIEK z "narzekaczy" tutaj odważy się wejść i powiedzieć "Sorry myliłem się, jednak SONY nie kłamało" czy coś w tym stylu. Osobiście myślę, że wątpię :(. Pozdro.

 

PS: Kogo podejrzewasz gladiac? Podziel się przypuszczeniami ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość newsów to śmieci bo ludzie interpretują wypowiedzi jak im sie chce.Chcą doszukać się rewelacji i tak właśnie robią.Widząc jakie błędy robią tłumacząc z angielskiego na nasz wyobraź sobie co jest japońskim...

Troszke gry słownej i jest to co mamy. Jak czytam nowe newsy to z uśmieszkiem i rezerwą bo naprawdę czasami można się posikać ze śmiechu jak niektórym może kolejny news życie urozmaicić.Jeszcze brakuje jakiegoś wypadku typu-sony mnie oszukało ide się powiesić.To jest woja pomiedzy sony a microsoftem a mam dziwne przeczucie że pół świata chętnie by w niej udział wzieło.

Jedna i druga firma podsyca swoich wyznawców którzy zaponinają że jak bedzie jeden zwyciezca to wielkim przegranym będą gracze.W tym biznesie jak w przyrodzie -równowaga musi być i tyle.

 

pozdrawiam z uśmieszkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg:taa a patent sobie w photoshopie zrobili...

Oczywiscie, SONY cały czas twierdzilo ze radiowe zabawki to szrot, po czym widzac sukces N zmienil podejscie [vide 7dni dla programistow na przerobke sterowania tak by nowy pad byl w pelni wykorzystany].

 

Nie chce mi sie z nikim tutaj klocic, dla mnie sony nie istnieje w nexgenach tego roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...