Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kredyt nie jest niby niczym nowym ani wyjatkowym - jest to sposob na szybkie zdobycie kasy bez wprowadzania nikogo do udzialu w zysku.

Ale w polaczeniu z planowana restruORT: ORT: ORT: kturyzacja (10 tysiecy osob!) i stawianiu niemalze va banque na sukces PS3 daje to dosc wybuchowa mieszanke. Na pewno tez ogranicza to pole do cenowych manewrow - kredyt trzeba wszak splacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie prawdziwa "next-genowa" grafika ;) motorstorm

Prawie jak ten render sprzed roku ;)

Eeee... nie.

http://www.gameonly.pl/images.php?s=newsy&...id=9323&f=9

Już ten screen lepiej wygląda ;) A tak szczerze mówiąc to na screenie który podałeś całość psują te iskry, pozatym jest wporządku i na tym koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... nie.

http://www.gameonly.pl/images.php?s=newsy&...id=9323&f=9

Już ten screen lepiej wygląda ;) A tak szczerze mówiąc to na screenie który podałeś całość psują te iskry, pozatym jest wporządku i na tym koniec.

wporządku ?? a widzisz tą piękną teksture na skałach ?? a te piękne schodzy na samochodach ?? nie wiem może inne zdjęcia oglądamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... nie.

http://www.gameonly.pl/images.php?s=newsy&...id=9323&f=9

Już ten screen lepiej wygląda ;) A tak szczerze mówiąc to na screenie który podałeś całość psują te iskry, pozatym jest wporządku i na tym koniec.

 

chyba masz inne znaczenie słowa w porządku :lol: gra w tej postaci wygląda słabo nawet można napisać, że gorzej niż slabo :) . dawno nie widziałem takiego [ciach!]a. a co do kłopotów finansowych sony to o to bym się nie martwił. ps3 jest skazane na sukces dzięki starszym braciomi.

 

Dołączona grafika

 

 

błędy w grafie??

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gameonly.pl/images.php?s=newsy&...id=9323&f=7

 

Na tym screenie to jest dopiero tragedia, jakby ktoś w Paincie kreski żółtym kolorem se namalował :-P

Oto mi właśnie chodziło. Jeszcze jak dla mnie samochody i błoto wyglądają troche plastikowo, dlatego mówię, że imo jest wporządku, gdyby nie to, to by było super wypaśnie.

Acha, podpowiem jeszcze że świetnie wygląda kask kierowcy i fajnie że widać prędkość. O wiele mocniej widać prędkość niż w jakiej kolwiek innej samochodówce którą widziałem. Te dwie rzeczy mi się bardzo podobają. A tak szczerze mówiąc, to nie grafy oczekuje od tego tytułu, mam nadzieję, że będzie tak grywalna ta gra, jak to widać na screenach.

 

Edit:

błędy w grafie??

Może, w każdym bądź razie nie zauwarzyłem tego :P Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać premiery PS3 jak gry będą trzymać taki poziom graficzny jak motorstorm to będzie niezła śmiechawka.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na te zdjęcia z motorstorm śmiem stwierdzić, że ps2 dałby z tym radę :P

chyba przesadzasz ps2 by się prędzej [ciach!] niż miałoby to pociągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na te zdjęcia z motorstorm śmiem stwierdzić, że ps2 dałby z tym radę :P

Uważaj bo jeszcze kogos zdenerwujesz swoimi bystrymi jak woda w pewnym nieciekawym miejscu oraz przepełnionymi geniuszem opiniami :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo jeszcze kogos zdenerwujesz swoimi bystrymi jak woda w pewnym nieciekawym miejscu oraz przepełnionymi geniuszem opiniami :-P

widze, że niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. twoja wypowiedz jest jeszcze bardziej bystra. komentarz był pisany (oczywiście żartyem)do wszystkich fanatyków firmy Sony którzy to wcześniej podobny komentarz ( tylko doptyczyło xbox 360) wypisywali tu na forum. Przecież wiadomo, że takiego czegoś stare konsole nie pociągną ale sory jeśli ktoś widzi coś pięknego w tej grze to czegoś tu nie rozumię. Przecież wszyscy pisali ( fanatycy), że ps3 z takimi killerami jak Motorstorm zniszczy xbox 360 odrazu. Jak dla mnie ( podkreślam jak dla mnie) patrząc na te screeny stwierdzam iż NFS Mw miał ładniejszą grafikę niż ten twór.

 

 

ps jeśli ktoś się zdenerwował wcześniejszą moją wypowiedzią pisaną żartem to jego problem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, że niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. twoja wypowiedz jest jeszcze bardziej bystra. komentarz był pisany (oczywiście żartyem)do wszystkich fanatyków firmy Sony którzy to wcześniej podobny komentarz ( tylko doptyczyło xbox 360) wypisywali tu na forum. Przecież wiadomo, że takiego czegoś stare konsole nie pociągną ale sory jeśli ktoś widzi coś pięknego w tej grze to czegoś tu nie rozumię. Przecież wszyscy pisali ( fanatycy), że ps3 z takimi killerami jak Motorstorm zniszczy xbox 360 odrazu. Jak dla mnie ( podkreślam jak dla mnie) patrząc na te screeny stwierdzam iż NFS Mw miał ładniejszą grafikę niż ten twór.

ps jeśli ktoś się zdenerwował wcześniejszą moją wypowiedzią pisaną żartem to jego problem :-P

Hehe jak już wyrosniesz z dzielenia świata na fanatyków/fanboyów Sony czy Microsoftu to daj znać :lol: A co do samych screenów to zanim je skomentujesz geniuszu zastanów się nad tym w jakiej są rozdzielczosci, w jakim stopniu ukończona jest gra itd itd itd. Pozdro 600 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak już wyrosniesz z dzielenia świata na fanatyków/fanboyów Sony czy Microsoftu to daj znać :lol: A co do samych screenów to zanim je skomentujesz geniuszu zastanów się nad tym w jakiej są rozdzielczosci, w jakim stopniu ukończona jest gra itd itd itd. Pozdro 600 :-P

przepraszam ale czy ty masz jakiś problem ?? nie dziele świata na tych i na tych ale wiem, że takie osoby są. przykłady chcesz ?? poczytaj sobie wcześniejsze wątki w tym temaci i w topicu o xbox 360, a najlepiej GO.pl. Komentuje screeny takie jakie mi dają. Sam jestem potencjalnym nabywcą PS3 ( jeśli gry będą mi odpowiadały czemu nie) Co mam napisać, że wygląda to super ?! Przecież to pisanie kłamstw. Te screeny wyglądają tragicznie i jeśli ktoś napisze, że wygląda to cudownie to niech lepiej wybierze się do okulisty. Gra ma być ukończona do listopada, jak widać czasu pozostało niewiele, więc skoro developer wypuszcza zdjęcia to chyba chce się pochwalić na jakim etapie jest ( jak widać na miernym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny

Na tym screenie z tym "WTF" to nie jest błąd w grafie (wg mnie) tylko tak "gupio" zrobiony wydech tej cieżarówki. Widać to po lewej ale nie po prawej bo na oba wydechy patrzy się pod innym kątem. Ale te "iskry" (o ile można to tak nazwać w ogóle) to już padaka totalna, lipa i żenada....po prostu LOL :(.

 

Ten Motorsport to chwilowo kpina. Nie wiem kiedy ma to wyjść ale jak na premierę PS3 to raczej będziemy mieli bekę. Ale też to chyba nie ma pokazać że coś z PS3 jest nie tak...raczej z programistami którzy nawet nie wiedzą z czym mają do czynienia....

 

Dygresja. Tak sobie pomyślałem że gdyby PS3 NIE MIAŁO Blu-Raya to pewnie cena byłaby bardzo zbliżona do ceny X360. Wydajnościowo obie konsole sa zbliżone. Wniosek: rzeczywiscie SONY bardziej lansuje player BD niż konsolę jako taką.

 

To że wiele osób ma "ograniczony" światopogląd na rynek konsol i ze względu na swoje "przygody" z PSX/PS2 kupi PS3 to mogę się z tym zgodzić. Zresztą też uważam że PS3 i tak się sprzeda właśnie dzięki nazwie. Czy to źle to inna sprawa. IMO chyba jednak PS3 oferować będzie ogólnie więcej niż X360 (przez co tyle porównań do PC). Może komuś to pasuje i wtedy cena nie jest już tak wygórowana ale to też zależy od nastawienia ludzi. Ja nie odpowiadam za wszystkich a tylko za siebie...

 

Pożyczka. IMO nic nadzwyczajnego. Oczywiście sam fakt wzięcia pożyczki pierwszy raz po 10 latach robi niemiłe pierwsze wrażenie ale to jeszcze NIC nie oznacza. Firmy mają kilka źródeł finanasowania i wierzcie mi, oni wiedzą z którego skorzystać żeby wyszło "najtaniej". Pożyczka/kredyt ma swoje plusy i to takie o których pewnie wiekszość tutaj nawet nie zdaje sobie sprawy. Większosć osób widzi w tym jedynie konieczność spłaty kasy co jest prawdą ale to dopiero jedna strona medalu. Jeżeli dobrze zagospodarują pieniędzmi to mogą na tym sporo zyskać.

 

Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 jeszcze nie ma, wiec gdybanie jaka ta gra bedzie słaba nie ma sensu, Zobaczym jak wyjdzie, wtedy bedzie mozna oceniać grafike i grywalnośc pierwszych tytułów :)

 

Xbox 360 już jest, generalnie narazie nic nie pokazał ciekawego, odbiega jakościowo od starszego brata ( awarie) Jest mało ciekawych gier, w zasadzie tak jak dla mnie moze znalazły by się 2 pozycje, pozostałe mam na pc lub starszych konsolach. Gdzie ta rewolucja? :)

 

Zero dobrych wyścigów, sory ale PGR3 jest gorszy od PGR2, przynajmniej po kilku godzinach grania.

NFSMW to śmiech na sali :)

Prawie wszystkie FPS dostępne są też na pc, tyle ze za dużo mniejszą kase, fakt nie będe miał takie grafiki ale czy gra się w gre czy w grafike?

Zero platformerów, jedno kameo nie wystarcza

 

mamy za to wysyp wspaniałych popierdułek sportowych od wielkiego EA :)

 

Nie jest żadnym fanboyem, interesują mnie tylko gry, nie ważne jaka platforma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warhawk Developer DID Know About PS3 Tilt Controller

 

Psst! Previously, Warhawk developer Incognito claimed to have "officially" known about the PS3 tilt controller a few weeks prior to E3. Well, forget that nonsense! Sony Santa Monica's Brian Upton now says it has been planned for ages. And by ages he means a really, really, really long time.

 

Actually, Incognito has secretly been working with Sony on the tilt technology for a while, but it wasn't until the last few weeks before E3 that they received a working controller.

 

It was so secret that no one at Incognito knew about it. Must be why they're called Incognito. Clever. The studio remains the sole supporter of the PS3 tilt controller. That's no secret, but just don't tell them.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 już jest, generalnie narazie nic nie pokazał ciekawego, odbiega jakościowo od starszego brata ( awarie) Jest mało ciekawych gier, w zasadzie tak jak dla mnie moze znalazły by się 2 pozycje, pozostałe mam na pc lub starszych konsolach. Gdzie ta rewolucja? :)

 

Zero dobrych wyścigów, sory ale PGR3 jest gorszy od PGR2, przynajmniej po kilku godzinach grania.

NFSMW to śmiech na sali :)

Prawie wszystkie FPS dostępne są też na pc, tyle ze za dużo mniejszą kase, fakt nie będe miał takie grafiki ale czy gra się w gre czy w grafike?

Zero platformerów, jedno kameo nie wystarcza

 

mamy za to wysyp wspaniałych popierdułek sportowych od wielkiego EA :)

 

Nie jest żadnym fanboyem, interesują mnie tylko gry, nie ważne jaka platforma.

Racja, PGR3 nie jest za dobry, w moim odczuciu to gra bardzo mierna. Nie wiem co chcesz od NFS: MW, ale nie będę się sprzeczał. Co do FPS'ów to masz wspaniałego Perfekt Dark Zero i GRAW, który w porównaniu do konwersji pecetowej powinien znajdować się o dwie ligi wyzej.

Kameo mnie jakoś specjalnie nie bawi, ale ogólnie wizualnie gra wygląda ładnie, więc dla wielbicieli gatunku wystarczy nawet ta jedna gra. Teraz co do tych popierdułek od EA, to jak wiadomo zawsze tak z nimi jest i są chyba na wszystkie platformy. Zobaczymy po premierze PS3, czy tak szybko zachwycą graczy jakimiś wyjątkowymi tytułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, zrobimy taką opcje... po premierze PS3 zrzucimy sie na jedną grę, np. MotorStorm zeby miec jednego oryginała na całe forum i bedziemy go wysylac miedzy sobą, i po kolei kazdy z nas zamowi sobie konsole za 2,5k z Ultimy na 10 dni prob ;)

 

Wyjdzie mniej wiecej 10 dni testów konsoli za 50 zł ;)

 

Niedlugo zamierzam sobie tak X'a ( ) potestowac, tylko narazie nie mam gry, a jak wiadomo - gry nie podlegają zwrotowi, gdy nam nie bedą pasic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, zrobimy taką opcje... po premierze PS3 zrzucimy sie na jedną grę, np. MotorStorm zeby miec jednego oryginała na całe forum i bedziemy go wysylac miedzy sobą, i po kolei kazdy z nas zamowi sobie konsole za 2,5k z Ultimy na 10 dni prob ;)

 

Wyjdzie mniej wiecej 10 dni testów konsoli za 50 zł ;)

 

Niedlugo zamierzam sobie tak X'a ( ) potestowac, tylko narazie nie mam gry, a jak wiadomo - gry nie podlegają zwrotowi, gdy nam nie bedą pasic.

No muszę przyznać pomysł bardzo dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo zamierzam sobie tak X'a ( ) potestowac, tylko narazie nie mam gry, a jak wiadomo - gry nie podlegają zwrotowi, gdy nam nie bedą pasic.

Kupisz sobie jakąś używaną gre na allegro i zaraz potem sprzedasz, jeśli będziesz miał szczęście to jeszcze zarobisz kilka zł na takiej operacji :wink: Na upartego to Ci moge mojego Obka wypożyczyć, 10zł/za dobę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiający ma prawo do dokonania zwrotu zamówionego towaru (z wyłączeniem gier!) bez względu na przyczynę w ciągu 10 dni od daty doręczenia przesyłki. W tym czasie towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że:

- znajduje się w oryginalnym i nie naruszonym opakowaniu

- nie nosi śladów używania

Czyli gier nie mozna odeslac. A jak chcecie pograc to 10dni jak konsola ma byc oryginalnie zapakowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie naruszonym" osobiscie rozumiem jako "nie podartym, pogietym itp.", inaczej to nie ma sensu.

 

A oprocz regulaminu sklepu jest jeszcze prawo ogolne i ustawa o szczegolnych warunkach sprzedazy konsumenckiej (czy jakos tak), na ktora tez mozna sie powolywac i ktora w miare mojej wiedzy nie czyni wyjatkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, że niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. twoja wypowiedz jest jeszcze bardziej bystra. komentarz był pisany (oczywiście żartyem)do wszystkich fanatyków firmy Sony którzy to wcześniej podobny komentarz ( tylko doptyczyło xbox 360) wypisywali tu na forum. Przecież wiadomo, że takiego czegoś stare konsole nie pociągną ale sory jeśli ktoś widzi coś pięknego w tej grze to czegoś tu nie rozumię. Przecież wszyscy pisali ( fanatycy), że ps3 z takimi killerami jak Motorstorm zniszczy xbox 360 odrazu. Jak dla mnie ( podkreślam jak dla mnie) patrząc na te screeny stwierdzam iż NFS Mw miał ładniejszą grafikę niż ten twór.

ps jeśli ktoś się zdenerwował wcześniejszą moją wypowiedzią pisaną żartem to jego problem :-P

Wiesz, teks "nawet ps2 by to pociągną" nie padał żedziej niż "X1 by to pociągną". Komentowanie w ten sposób imo nie ma sensu.

Ale i tak będę bronił tego tytułu, może grafy niema jakiejś nieziemskiej, ale w listopadzie zobaczymy jak fizyka się sprawdza w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm wygląda coraz lepiej: http://ps3.qj.net/cm/xml/image_list.php?aid=57891

było :]

 

ludzie ta gra nie wygląda źle, ona wygląda tragicznie :(

zobaczcie na te textury, otoczenie, przecież to jest makabra, o błocie nawet nie wspomnę :lol:

 

przytoczę kilka moich wypocin:

jak ps3 będzie miało w standardzie twardy dysk to możemy sobie pomarzyć o cenie 399$, ...

min 500$

miałem rację ?? prawie ;)

 

jak napisałem Motorstorm jest na 99,9%(każdy może się mylić, ale w tym przypadku raczej, na pewno sie nie mylę)

miałem rację ??

 

nie wiadomo czego oczekiwaliście po next genach to teraz macie gorzką prawdę :D

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czego oczekiwaliście po next genach to teraz macie gorzką prawdę

Tu się zgodzę, screeny z gier na PS3 nie wyglądają tak jak powinny, ale to samo dotyczy X-BOXA 360 (poza GRAW i GEARS of WAR, który jeszcze nie wyszedł). Może po prostu oczekiwania na starcie są za duże.

 

A teraz przypomnijcie sobie FLAT OUT, PD Zero albo CALL of DUTY 2 - niech mi ktoś z ręką na sercu powie, że RESISTANCE, MGS czy Heavenly Sword wyglądają gorzej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, screeny z gier na PS3 nie wyglądają tak jak powinny, ale to samo dotyczy X-BOXA 360 (poza GRAW i GEARS of WAR, który jeszcze nie wyszedł). Może po prostu oczekiwania na starcie są za duże.

 

A teraz przypomnijcie sobie FLAT OUT, PD Zero albo CALL of DUTY 2 - niech mi ktoś z ręką na sercu powie, że RESISTANCE, MGS czy Heavenly Sword wyglądają gorzej....

 

jaki flatout?? w ogóle wiesz co piszesz. mgs wychodzi za rok <_< resistance wygląda dużo gorzej od call of duty 2 (porównaj sobie screeny, filmiki to się przekonasz), a co do Heavenly Sword to też nie wygląda tak różowo jak na początku

 

http://www.ninjatheory.com/blinkblink/imag..._e3-2005_04.jpg (stary)

 

czym nowsze screeny tym gra wygląda coraz gorzej:(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

trzy pierwsze screeny wyglądają naprawdę słabo :( czwarty daję radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

resistance wygląda dużo gorzej od call of duty 2

A z której strony, przepraszam???

 

Bo jak bym nie patrzył i nie porównywał to COD wygląda znacznie, ale to znacznie gorzej

Screeny Resistance widziałem, filmiki również (720P)... W COD grałem...

 

Ciekawy post z dyskusji na forum UBISOFT

 

member:

UbiRazz

UK Community Manager

 

Posted Tue July 04 2006 01:09

Just reopened this to give an official response:

 

Ubisoft have confirmed no such thing. Assassin's Creed will come on PlayStation 3 and at this time, no other platform has been confirmed.

Edytowane przez szymku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z każdej.

 

Resistant

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...01&st=2520#

 

call of duty2

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=118872

 

a poza tym chyba nie ma sensu odpisywać na twoje posty jesteś stronniczy do czego sam się przyznałeś.

i zapomniał bym jeszcze nie odpowiedziałeś na cały mój postu.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...