Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że w tej kwestii się nie dogadamy.... bo dla mnie resistance ciągle wygląda lepiej.

Odnośnie heavenly sword - cóż jeśli chodzi o dorównanie renderom z e32005 to ninja theory i tak spisała się najlepiej w porównaniu do twórców warhawk czy motorsport - nie bądź więc dla nich zbyt surowy.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) resistance wygląda dużo gorzej od call of duty 2 (porównaj sobie screeny, filmiki to się przekonasz)(...)

Teraz to już chyba przesadzasz :blink: . Może Resistance nie przebija graficznie CoD2 (bo i tak nie jest) ale twierdzenie że wygląda DUŻO gorzej od niego to już przegięcie <_<. IMO te gry prezentują bardzo zbliżony poziom. Pewnie zaraz zarzucisz jakieś skriny porównawcze ale IMO racji i tak nie masz.

 

(...) a co do Heavenly Sword to też nie wygląda tak różowo jak na początku

 

http://www.ninjatheory.com/blinkblink/imag..._e3-2005_04.jpg (stary)

 

czym nowsze screeny tym gra wygląda coraz gorzej:( (...)

 

trzy pierwsze screeny wyglądają naprawdę słabo :( czwarty daję radę :)

Nie są złe ale widać aliasing na nich :/ (pierwsze dwa). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już chyba przesadzasz :blink: . Może Resistance nie przebija graficznie CoD2 (bo i tak nie jest) ale twierdzenie że wygląda DUŻO gorzej od niego to już przegięcie <_<. IMO te gry prezentują bardzo zbliżony poziom. Pewnie zaraz zarzucisz jakieś skriny porównawcze ale IMO racji i tak nie masz.

Nie są złe ale widać aliasing na nich :/. Nara.

 

:lol: co ja się będę sprzeczał poczekam na premierę ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: co ja się będę sprzeczał poczekam na premierę ps3.

I pewnie specjalnie kupisz PS3 + Resistance żeby to sprawdzić....czekam więc na relację (obiektywną o ile potrafisz taką zrobić) ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny z MotorStorm są żałosne

 

ale jak wejdziecie na tą strone http://playsyde.com/news_3137_en.html

 

bez klikania na zdjecia, zeby je powiekszyc, to te miniaturki na pierwszy rzut oka wygladaly jak zrzuty z rendera na E3_2005. Dopiero po powiekszeniu wali po gałach brzydotą. Czyli jesli szkielet gry maja juz, wyglad podczas akcji taki jak na filmie z E3 tez i jesli uda im sie podbic rozdzialkę WSZYSTKIEGO + dodać AA, to rzeczywiscie moze to wygladac całkiem porządnie. Podobno gra ma 50% ukonczenia narazie, wiec jest nadzieja ze bedzie ładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli szkielet gry maja juz, wyglad podczas akcji taki jak na filmie z E3 tez i jesli uda im sie podbic rozdzialkę WSZYSTKIEGO + dodać AA, to rzeczywiscie moze to wygladac całkiem porządnie. Podobno gra ma 50% ukonczenia narazie, wiec jest nadzieja ze bedzie ładna.

Ja jestem pewien, że bedzie ładna skoro w tak wczesnym stadium gdzie napewno nie zostala dodana jeszcze masa efektow wyglada calkiem niezle...jestem rowniez pewien, że analogiczna sytuacja bedzie z pozostałymi produkcjami...niestety niektorzy po prostu chca sie chociaz przez chwilke poczuc wazni i dostrzezeni...poklocic sie chociaz odrobine chociaz doskonale wiedza ze nie maja racji...dlatego wklejaja tutaj cokolwiek im wpadnie w raczki na necie...liczac ze kogos tym sprowokuja do bezsensownej dyskusji jeszcze dodatkowo zarzucajac stronniczosc...to ze zamiast super wiarygodnymi newsami skupiamy sie na nich bo jestesmy fanboye i tyle...hehe brak słow po prostu...moze najwyzszy czas dorosnac :wink: ...ja tam czekam czekam i jeszcze raz czekam...napewno nie zamierzam sie sugerowac screenami niedokonczonych gier w dodatku w znacznie zanizonej rozdzielczosci...itd...itd...itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewien, że bedzie ładna skoro w tak wczesnym stadium gdzie napewno nie zostala dodana jeszcze masa efektow wyglada calkiem niezle...

przypominam tylko, że MotorStorm jest tytułem startowym PS3, a do premiery zostało mało czasu (4 miesiace) :) a gre trzeba jeszcze wytłoczyć, zapakowac w pudełka, itd ~~

 

napewno nie zamierzam sie sugerowac screenami niedokonczonych gier w dodatku w znacznie zanizonej rozdzielczosci...itd...itd...itp

720p to znacznie zanizona rozdzielczosc? :blink: wierzysz w to ze wszystkie gry na ps3 będą w 1080p? :lol2: :lol2: :lol2: Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze piszę obiektywnie jeszcze ani razu nie byłem stronniczy. to nie moja wina, że sony servuje nam takie dania :]

(...)

Nie twierdzę że jesteś nieobiektywny czy coś takiego. Po prostu w tej hipotetycznej sytuacji gdybyś wcielił się w rolę "redaktora" mającego ocenić grę to tak naprawdę nie ma mowy o ocenie obiektywnej bo zawsze są to przemyślenia "czyjeś" (tutaj Twoje) więc powinno się mówić że są one subiektywne. To samo tyczy się wszystkich, mnie również. :).

 

Insomniac należy do SONY? Jeżeli nie (bo sam nie wiem :razz: ) to nie SONY nam serwuje te "dania" ;). Jakby to powiedzieć: "I only use the tools they give me". Ważne jak te narzędzia wykorzystują programiści a przynajmniej wg mnie Insomniac wykorzystuje je już teraz bardzo dobrze. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyskakuje mi info o tym, ze nie mam dostepu do tego zdjatka.

ForbiddenYou don't have permission to access /archiv07-2006-gamefront/codedarmsps3-11.jpg on this server.Apache/1.3.31 Server at www.gfdata.de Port 80
Moze wrzuc tego screena na jakis serwerek? Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyskakuje mi info o tym, ze nie mam dostepu do tego zdjatka.

ForbiddenYou don't have permission to access /archiv07-2006-gamefront/codedarmsps3-11.jpg on this server.Apache/1.3.31 Server at www.gfdata.de Port 80
Moze wrzuc tego screena na jakis serwerek?

 

chodzi mu o te screeny

http://www.gfdata.de/archiv07-2006-gamefront/1868.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie naruszonym" osobiscie rozumiem jako "nie podartym, pogietym itp.", inaczej to nie ma sensu.

 

A oprocz regulaminu sklepu jest jeszcze prawo ogolne i ustawa o szczegolnych warunkach sprzedazy konsumenckiej (czy jakos tak), na ktora tez mozna sie powolywac i ktora w miare mojej wiedzy nie czyni wyjatkow.

zebys sie nie zdziwil

mialem juz sytuacje ze odeslalem monitor w stanie nie zmienionym od momentu zakupu poniewaz wyskoczyl martwy pixel komsad.pl odeslal spowrotem monitor

ubrodzil monitor, dodal pismo, ze nie wymieni monitora poniewaz przyslalem ubrodzony

podobna sytuacje mialem jak kupowalem procek w katowicach nie pamietam w jakim sklepie, nie przyjeli zwrotu bo stwierdzili ze sa slady pasty na procku ktory czyszcilem szmatka 10min zeby nie bylo absolutnie zadnych sladow

chcialem isc do rzecznika praw konsumenta, ale podobno jest takie prawo ze nawet towaru nie mozna odpakowac, a ten przepis istnieje po to ze jak dostaniesz cegle to wtedy mozesz zwrocic

co innego komputronik oni zawsze przyjmuja zwroty nawet sa w stanie kwiaty klientowi dac;) w malym rewanzu za swoje "niskie" ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce juz ciagnac OT, ale:

podobno jest takie prawo ze nawet towaru nie mozna odpakowac, a ten przepis istnieje po to ze jak dostaniesz cegle to wtedy mozesz zwrocic

brzmi jak jakas bzdura - przysylaja Ci cegle, a Ty ja odsylasz i dostajesz kase z powrotem? Zastanow sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce juz ciagnac OT, ale:

brzmi jak jakas bzdura - przysylaja Ci cegle, a Ty ja odsylasz i dostajesz kase z powrotem? Zastanow sie...

chodzi o to ze ten przepis tak brzmi, ze mozesz sobie obejrzec towar ale juz nie otwierac, bo jak otworzysz to zwrotu moga nie przyjac, ten przepis jest po to zeby stwierdzic zgodnosc towaru, jak sie nie znasz to nie pisz a jak piszesz to sie doucz Edytowane przez co oc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima - wersja 60 GB:

 

Finalna cena konsoli w Polsce w wersji którą tu prezentujemy nie jest jeszcze ustalona, ale oceniamy ją na 2499 zł. Możliwe, że cena ta ostatecznie się obniży lub niewiele się podniesie.

Egzeqiutor zaskoczyła Ciebie ta cena? :wink:. Mając w pamięci premierę PS2 nie dostrzegam w tej materii nic nadzwyczajnego. A w 2007 przyjdzie czas na ostrą konkurencję, The Cell zmniejszy swoje gabaryty i cena powędruje w dół. Powtórka z rozgrywki....(mówię o kształtowaniu się cen, nie o zwycięzcy :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena nie jest zła jak na start :) myśle ze nawet gdyby konsola kosztowała 3000 tys zł lub 750 euro to i tak rozejdzie się jak ciepłe bułeczki.

 

Czarna konsola bedzie najbardziej dostojna, jednak wolał bym wybrać jaśniejszą bo jak wiadomo na czarnym najwiecej brudu widac :) ale fajnie, że przynajmniej bedzie można wybrać kolorystyke.

Oby konsola była doparcowana już na starcie, żeby nie było tak jak z xboxem 360. Który jak do tej pory wychodzi bez żadnych poprawek....

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima - wersja 60 GB:

Egzeqiutor zaskoczyła Ciebie ta cena? :wink:. Mając w pamięci premierę PS2 nie dostrzegam w tej materii nic nadzwyczajnego. A w 2007 przyjdzie czas na ostrą konkurencję, The Cell zmniejszy swoje gabaryty i cena powędruje w dół. Powtórka z rozgrywki....(mówię o kształtowaniu się cen, nie o zwycięzcy :wink: )

Ale przy premierze PS2 to tylko u nas cena była MEGA zawyżona. Teraz to juz "normalna" cena ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzeqiutor zaskoczyła Ciebie ta cena? :wink:. Mając w pamięci premierę PS2 nie dostrzegam w tej materii nic nadzwyczajnego. A w 2007 przyjdzie czas na ostrą konkurencję, The Cell zmniejszy swoje gabaryty i cena powędruje w dół. Powtórka z rozgrywki....(mówię o kształtowaniu się cen, nie o zwycięzcy :wink: )

Jeśli odebrałeś moją wypowiedź jako ironiczną (bo jak teraz ją drugi raz czytam to może się taka wydawać) to odrazu prostuję, że nie miałem takiego zamiaru. Szczerze to własnie sie takiej ceny spodziewałem, bo jeśli się trzymać oficjalnej za 60GB tj. 599€ * 4,02 (obecny kurs w stosunku do złotego) wychodzi 2408 PLN i aż zadziwiające jest, że Ultima sobie tak mało narazie śpiewa za niego. Znając zycie to w dniu premiery, będzie taki deficyt na PS3, że może kilka sztuk dostaną i ta cena poleci masakrycznie w górę.

 

Co do roku 2007 i obniżki to nie sądze, aby cena PS3 jakoś znacząco spadała, wydaje mi się max. 100

€/$ tylko trzeba też wziać po uwagę, że M$ nie śpi i do tego czasu już może być nawet po dwóch obniżkach, więc stosunek rozbieżności cenowej między tymi dwiema konsolami pozastanie raczej ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie na tą stronę: http://www.us.playstation.com/PS3/default.html

Następnie naciśnijcie na specs albo gallery

Potem wciśnijcie wstecz w waszej przeglądarce i patrzcie na konsole tuż powyżej kontrolera. Na moment pojawi sie i zniknie logo jabłuszka

Coś takiego: http://www.team-md.com/upload/store/ps3.jpg

 

PS3 + Apple = WTF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odebrałeś moją wypowiedź jako ironiczną...

Spoko, spoko Egzeqiutor żadnej ironii nie wyczułem :wink:. A co do ceny to chyba wszyscy się zgodzimy, iż nie jest ona zaskoczeniem (droższa wersja). Naturalnie zawsze znajdą się malkontenci - nie ukrywam, że sam bym chciał taniej. I nie ma w tym nic dziwnego, nikt bowiem nie chce uszczuplać portfela.

 

Cieszy mnie również ogólna sytuacja aktualna i przyszła. Sony ma mocną konkurencję i co ważne, u konkurencji jest taniej. To dobrze rokuje na przyszłość. Oby wszystko obróciło się na naszą korzyść. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

taka mala ciekawostka z tematem zwiazanym tez z ps3 :)

Zabezpieczenia Blue Ray i HD-DvD zlamane!!

xboxonline

Niemal w przeddzień wprowadzenia do sprzedaży dwóch konkurencyjnych formatów napędu DVD następnej generacji niemiecki magazyn CT ujawnił poważną lukę w zabezpieczeniach antypirackich (AACS oraz HDCP), która pozwala w bardzo prosty i efektywny sposób skopiować płytę Blu-Ray bądź HD DVD.

 

Magazyn CT skontaktował się firmą Toshiba i powiadomił koncern o zaistniałym problemie. Wiadomo już, że nowsze wersje napędów HD DVD tej firmy zostaną dodatkowo zabezpieczone w sposób uniemożliwiający wykonanie kopii w sposób jaki udało się odkryć serwisowi CT.

 

Troszkę to niepokojące. „Prosty i efektywny” sposób na złamanie zabezpieczeń wartych miliony dolarów? Warte przemyślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu czytalem artykul (byl chyba nawet linkowany w tym temacie), ze HDCP ma blad w samej swojej filozofii, dzieki ktoremu zlamanie tego zabezpieczenia to banal. Dokladnie nie pamietam, ale chodzilo mniej wiecej o to, ze w protokole tym ilosc mozliwych identyfikatorow urzadzen jest skonczona i niezbyt duza (bodajze 40 000). Rozpracowanie takiej tablicy nie wymaga zbyt wiele czasu, z gdy to zostanie zrobione mozliwa bedzioe produkcja pirackich plyt i urzadzen calkowicie zgodnych z tym zabezpieczeniem, ktore z punktu widzenia algorytmu beda rownowazne oryginalom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenia Blue Ray i HD-DvD zlamane!!

żadne zabezpieczenia nie zostały złamane. Tylko się redaktorom wydaje, że są sprytni, bo ualo im się przechwycić obraz przez printscreen. Ich sposób na złamanie zabezpieczeń polega na wciskaniu printscreen jakieś 25x60x90=135000 razy :D A to nie koniec. dochodzi jeszcze ścieżka dźwiękowa. Ale o tym to już im się zapomniało nieco. No ale są genialni! Printscreen złamał zabezpieczenie! Brawo!

 

A tak z innej beczki Costi ma rację. HDCP to kiepskie zabezpieczenie i bardzo skomplikowane.

 

HDCP to kolejna rzecz, która uderzy w legalnych użytkowników. Do poczytania:

 

http://www.engadget.com/2005/07/21/the-cli...iny-red-button/

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dochodzi jeszcze ścieżka dźwiękowa. Ale o tym to już im się zapomniało nieco. No ale są genialni! Printscreen złamał zabezpieczenie! Brawo!

skoro nagrali juz film z filmu [remake? :lol2:] to pewnie podlacza mikrofon i beda zgrywac dzwiek jak leci :lol2: Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nagrali juz film z filmu [remake? :lol2:] to pewnie podlacza mikrofon i beda zgrywac dzwiek jak leci :lol2:

co to za problem połączyć wyjscie karty dzwiekowej do wejscia ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Koima i jego....wypowiedz

gram.pl

Kojimy przepis na sukces - PS3 + pilot Wii

Poniedziałek, 10 lipca 2006, godzina 12:28, autor: Domek

 

Hideo Kojima, ojciec serii Metal Gear Solid, po raz kolejny wypowiedział się w temacie konsol następnej generacji. Chwalonemu wcześniej Wii dostało się za kiepską grafikę, a numerem jeden dla japońskiego twórcy pozostaje PlayStation 3.

 

Według Kojimy, moc drzemiącej w PlayStation 3 technologii pozwoli właśnie tej konsoli przecierać szlaki do przyszłości elektronicznej rozrywki. Japończyk stwierdza też, że wysoki koszt urządzenia jest złem koniecznym, ceną, jaką musimy zapłacić za technologiczny postęp i wyniesienie growej branży na zupełnie nowy poziom. W porównaniu z maszynką Sony, Wii jest interesujące, ale zdecydowanie za mało przyszłościowe.

 

Hideo Kojima

 

Mówiąc o "zacofaniu" (no, nie użył tego słowa, wybaczycie skrót myślowy) Wii, Kojima z pewnością miał na myśli grafikę przeznaczonych nań gier. Właściwie to nie ma mu się nawet co dziwić - filmowe "efekciarstwo" czwartej części Metal Gear Solid z pewnością nie byłoby możliwe do osiągnięcia na nowej platformie ojców Maria. Z drugiej jednak strony Kojima ciągle zauważa plusy Wii, zwracając uwagę przede wszystkim na jej kontroler (jakżeby inaczej). "Najlepsza byłaby PS3 z kontrolerem w stylu Wii" - stwierdza przytomnie. Nic tylko opatentować! ;)

oczywiscie sony nigdy nic nie skopiowalo - a stwierdzenie:"Najlepsza byłaby PS3 z kontrolerem w stylu Wii" - stwierdza przytomnie . I ktos powie ze ten tekst nie bedzie przykladem kopiowania pada Wii-bynajmniej w jakies czesci przez sony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...