Skocz do zawartości
Buu

Ciche Chłodzenie Kompa

Co o tym sadzisz??  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym sadzisz??

    • Koleiny glupi post
      4
    • W miare glupi ale nie az tak :D
      6
    • Ujdzie w tloku ;D
      4
    • Calkiem przydatny
      3
    • No w koncu wszystko w jednym miejscu :]
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem temtów takich było juz masa ....... opcji szukaj uzyłem.....ale...

 

Teamt bardzo częsty Wentylek do obudowy <_< ...jak znam życie to zacznie sie od nagonki....

 

no to zaczynam :) jaki jest waszym zdaniem w miare cichszy a w miare wydajny wentylator??

bo obecnie uzywam czegos takiego 3x CoolerMaster 80 mmz sensorkiem DAF-B82 wystkie chodza cos okolo 1500 obratów i musze przyznac ze sa w miare ciche ....i wmiare wydajne...no ale jako ze chce wyciszyc kompa na maxa..... ( teraz jest calkiem cichy no ale czlowiek jest wybredny :razz: ) .... i tu zadaje pierwsze pytanko jakie wentylatorki proponujecie zeby byly ciche i w miare wydajne Pasta?? Noisblockera?? czy jakis inny??

 

dobra teraz 2 sprawa wiem wiem bylo juz tego od pyty ...... no ale...... zaryzykuje ponownie ( 1 plus mam ze o wszytko pytam w jednym teamcie :D )

 

Wentylek na procek czytaj caly zestaw chlodzacy bo to co teraz mam to chodzi na 2300 obratów i nie jest zabardzo ciche ( i tak sie ciesdze ze asus na qfana wiec wentyl nie chodzi na maxa bo to by bylo nie do zniesienie :lol: )

Tak jak poprzednio przegladałem forum czytałem o SI-97 i o innych ale nie wiem co wybrac?? co jest wwaszym zdaniem najcichsze a przy tym wmiare wydajne??

 

3 sprawa chlodzenie grafy......tez czytalem...i wybralem silentera ver3...ale to jest porazka on wcale nie jest cichy!! zreszta dmucha niewiadomo gdzie..... jakie ssugestie??

 

Na wszystko che wydac tak do 500zlociszy ale to jest gorna granica

Pozdro i dzieki za wyrozumialosc :D

 

PS. pliz dobry moderatorze nie usowaj poscika mego bo naprawde jestem w kropce... przeczytalem opisy i inne txty ze stronki ale no walsnie zawsze jest jakies ale..

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie to jest takie - najcichszy i najwydajniejszy...

 

Zaczyna sie od tego jaki ma sie sprzet a nastepnie co sie chce na nim osiagnac.

Wtedy zaczyna sie szukac rozwiazania problemu.

 

Do Twojego sprzetu polecam zalmana 7000 na procka plus zalmana zm80D na grafe. Proceka bedzie chlodzony ciszej niz pracuje twoj twardziel a grafiki w ogole nie bedzie slychac bo nie potrzebuje wentyla.

To moje propozycje, sprawdzone osobiscie.

Cena- za 7000 w zaleznosci od wersji na allegro chodza po 150-200 zl, na grafe- okolo 140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Ty szukales i nic nie znalazles to ja juz nie wiem ...

 

A tak do tematu

Cooler Mastery swiecace nie polecam ...

Revoltec z serii Dark Blue jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

si97 + ys tech silent. dostalem dzisiaj tego ys techa i moge go polecic z czystym sumieniem.

do budy to arctici TC, najlepiej z tej starej serii gdzie jeszcze przewody nie byly w koszulkach, bo sa cichsze a przynajmniej tak mi sie wydaje.

na grafie mialem silencera rev1 i na low byl cichutenki wiec abo masz walnieta wersje albo masz sluch absolutny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...