Skocz do zawartości
mariuszsi

Czarnobiały Tv - Out

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, posiadając kartę GF5200 FX oraz telewizor Panasonic 100HZ podłączone za pomocą złącza S-Video dawało kolorowy obraz na TV przy zainstalowanych starszych sterownikach grafiki (np. serii 56.xx) - natomiast instalując nowsze stery do grafiki np. 62xx i wyższe ukazuje mi się czarnobiały obraz na TV. Posiadam system Win XP. Do czasu wczytania sterów podczas uruchamiania windowsa wszystko chodzi na "kolorowo", potem wskakuje B&W :((. Zmieniałem w ustawieniach systemu PAL-B itp. i nic nie daje rezultatu - w czym może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi, ale problem już rozwiązałem, nie była to wina kabelka, bo przecież na starszych sterach chodziło wszystko w kolorze, zmiana formatu sygnału video też nie pomogła, pomogło natomiast (o dziwo!!) zmiana stystemy z PAL na NTSC !!! Nie wiem czemu tak jest, ale wtedy ukazuje się wszystko w kolorach :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi, ale problem już rozwiązałem, nie była to wina kabelka, bo przecież na starszych sterach chodziło wszystko w kolorze, zmiana formatu sygnału video też nie pomogła, pomogło natomiast (o dziwo!!) zmiana stystemy z PAL na NTSC !!! Nie wiem czemu tak jest, ale wtedy ukazuje się wszystko w kolorach  :)))

1247887[/snapback]

banalny sie okaal ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problem okazał się banalny, chociaż nie wiem czemu ma tu wpływ na obraz system NTSC skoro wcześniej w PALu chodziło na kolorowo.

Dzięki za dyskusję, ale zapraszam na mój drugi problemik dotyczący złącza SPDIF:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=111903

może macie jakieś cenne uwagi

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...