Skocz do zawartości
Koper

Asus A8n-....- Wszystko O Tej Serii Płyt, Faq W 1 Poście

Rekomendowane odpowiedzi

No prosze cie!! Ja mam takie same moduly i leca spokojnie na 250Mhz!!

1558262[/snapback]

no sprawdzilem i mi poszły tyle na 3 3 3 8, tyle że chyba te timingi zjadają całą wydajność :/ nie probowałem obniżac jeszcze, musze zmienic zasilacz to sie wiecej pobawie. Na razie w 100% wystarcza mi wydajnosc z włączonym C'nQ (200x5);)

underclocking ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

No prosze cie!! Ja mam takie same moduly i leca spokojnie na 250Mhz!!

1558262[/snapback]

z pamięciami nigdy nic na 100% nie jest wiadowo

 

chcesz mieć 99% pewności super oc to radzę kupić A-Daty Viteste, a tak to pozostaje tylko selekcja

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja juz nie kapuje mozna miec chwilowa zajawke na podkrecanie ale wlasciwie po co podkrecac teraz AMD 64?! tak dal wlasnego widzi mi sie?!

1558460[/snapback]

Jak to po co podkrecac??!! DLA WIEKSZEJ WYDAJNOSCI!!! No bo chyba nie myslisz ze AMD64 3000+@2.7ghz i AMD64 3000+ bez podkretki to to samo??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie czy to normalne: od dwóch dni posiadam A8N-E i Venice 3000+ 0517DPAW. Bios płyty na default zmieniłem tylko na to: HTx3, FSB 300Mhz, oraz pamięć jako DDR 266. Komp się uruchomił winda załadowana odrazu powiem że nie miałem czasu żeby dokładnie testować stabilność poprzez prime czy innego tego typu programami. Ale zdziwił mnie jeden fakt AI Booster pokazał mi że na procku napięcie jest 1,5V mimo że go nie zmieniałem? I powiedzie jeszcze jaka jest dopuszczalna górna granica temp. dla tego procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co podkrecac??!! DLA WIEKSZEJ WYDAJNOSCI!!! No bo chyba nie myslisz ze AMD64 3000+@2.7ghz i AMD64 3000+ bez podkretki to to samo??!!

1560659[/snapback]

Witam,

 

No na pewno 2.7 > 1.8.

Napisz tylko w czym tą wydajność tak wykorzystujesz ;-)

Tylko nie pisz, że gry bo co za różnica 100fps czy 150fps B)

 

Ja mam pytanko:

Czy ktoś ma dysk SATA2 na A8N-E?

Jeśli tak, to czy po zainstalowaniu sterów (np. 6.66) macie tą ikonkę "bezpiecznego odłączania sprzętu"? W ogóle mam wrażenie, że dysk zaczął dziwnie chodzić...

I jeszcze wyniki testu jaki można zrobić we właściwościach dysku jakby mógł ktoś podać będę happy :wink:

 

Pozdrawiam,

Gyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) No na pewno 2.7 > 1.8.

Napisz tylko w czym tą wydajność tak wykorzystujesz ;-)

Tylko nie pisz, że gry bo co za różnica 100fps czy 150fps  B)

(...)

To zagraj sobie w Battlefield 2 z max detalami grafiki na 1,8 a później na 2,7 ...

 

Chyba w stare gry grywasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zagraj sobie w Battlefield 2 z max detalami grafiki na 1,8 a później na 2,7 ...

 

Chyba w stare gry grywasz ...

1561117[/snapback]

Myślę, że 1.8 + GF7800GTX pójdzie lepiej niż ten 2.7 + np Twój Radek ;-)

Ogólnie wiem o co Ci chodzi, ale podkręcanie dla podkręcania...

Może masz rację, że stare gry lubię, albo ja już za stary jestem :rolleyes:

 

Pozdrawiam,

Gyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 1.8 + GF7800GTX pójdzie lepiej niż ten 2.7 + np Twój Radek ;-)

Ogólnie wiem o co Ci chodzi, ale podkręcanie dla podkręcania...

Może masz rację, że stare gry lubię, albo ja już za stary jestem  :rolleyes:

 

Pozdrawiam,

Gyc.

1561139[/snapback]

Niewątpliwie lepiej niż x800xl ale jeszcze lepiej poleci 2,7 w tandemie z gf7800 niż w połączeniu z 1,8. Według testów gf7800 z najnowszego Chip'a część procków jest zbyt słaba żeby nakarmić tego graficznego potwora ...

Pozdrawiam

EOT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Jeśli tak, to czy po zainstalowaniu sterów (np. 6.66) macie tą ikonkę "bezpiecznego odłączania sprzętu"? W ogóle mam wrażenie, że dysk zaczął dziwnie chodzić...

(...)

Nie mam Asusa, mam MSI. Mam zainstalowane drivery w wersji 6.53 i dyski w RAID0. Na pasku mam tę ikonę. Gdy korzystam z czytnika kart i go wyłączam poprzez tę ikonę bardzo się staram żeby przez przypadek nie trafić w dyski zamiast w czytnik ;)

 

Na inne pytania nie znam odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos zna jakis program do robienia obrazu pod nforce4 dla dyskow pracujacych w RAID 0

ale przetestowany

z gory dzieki

PS Ghost ,Acronis ,PowerQuest DriveImage

1561885[/snapback]

Ghost 9.0 bootowany z płyty nie widzi dysków RAID0 podpiętych do SATA. Sprawdziłem u siebie :? :mur: Sam z chęcią dowiem się, że jakiś soft tego typu w tej konfiguracji jednak działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No na pewno 2.7 > 1.8.

Napisz tylko w czym tą wydajność tak wykorzystujesz ;-)

Tylko nie pisz, że gry bo co za różnica 100fps czy 150fps  B)

 

1561109[/snapback]

Pozostawie to bez kometarza... A tak na przyszlosc to patrz na sygnatury urzytkownikow i skumaj ze nie kazdy ma GF7800GTX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEG - jak ustawić?

Chodzi o ustawienia tak by wycisnąć jak najwięcej z karty graficznej. PEG Link Mode mam ustawione na Faster, jak ustawić pozostałe dwa czyli PEG Root Control i PEG Buffer Lenght?

Moja płyta główna to ASUS A8N SLI Deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEG - jak ustawić?

Chodzi o ustawienia tak by wycisnąć jak najwięcej z karty graficznej. PEG Link Mode mam ustawione na Faster, jak ustawić pozostałe dwa czyli PEG Root Control i PEG Buffer Lenght?

Moja płyta główna to ASUS A8N SLI Deluxe.

1566025[/snapback]

Bylo to juz opisane w tym temacie... na dole jest szukajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo to juz opisane w tym temacie... na dole jest szukajka

1566141[/snapback]

O PEG Link Mode to faktycznie było, ale o PEG Root Control i PEG Buffer Lenght to nic :-( i nie wiem jak to ustawić by było najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem prawie zadowolonym użytkownikiem płyty Asus A8N-E, ale od czasu podkręcenia konfiguracji mam z nią następujący problem.

Przy włączaniu komputera bios płyty domaga się podania hasła mimo, że ta opcja jest na pewno wyłączona. Pomaga reset. Kolejne podejście to komunikat: “Warning: System BOOT Fail. Your system last BOOT fail or Post interrupted”. Czyli naciskamy klawisz Del i wchodzimy do biosu teraz wystarczy wyjść bez zapisywania ustawień. Komputer się uruchamia jest w pełni stabilny ; uruchom ponownie również przebiega bez niespodzianek.

Moje podejrzenia to : brak radiatora z wentylatorem na płycie założony zalman NJ – coś tam i co za tym idzie wysoka temperatura dochodząca do 52 stopni w stresie. Czy ktoś miał taki lub podobny problem?.

 

pozdr,

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...