Skocz do zawartości
Mateoosh

Szkodliwe komórki

Rekomendowane odpowiedzi

Szkodliwe to to jest napewno. 

Ale w tak malym stopniu ze nie dardy tego okreslic odrazu.

Szkodliwosc komorek moze wyjsc na swiatlo dzienne za 10 - 20 - 30 lat

kiedy to ludzie otrzymaja juz odpowiednia dawke promieniowania.

 

8O

Jezeli chcesz sprawdzic w przyspieszonym tempie jak to moze byc, to wsadz glowke do mikrofaloowy :P

to to samo tylko "troszke" mocniejsze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkodliwe to to jest napewno. 

Ale w tak malym stopniu ze nie dardy tego okreslic odrazu.

Szkodliwosc komorek moze wyjsc na swiatlo dzienne za 10 - 20 - 30 lat

kiedy to ludzie otrzymaja juz odpowiednia dawke promieniowania.

 

8O

Jezeli chcesz sprawdzic w przyspieszonym tempie jak to moze byc, to wsadz glowke do mikrofaloowy :P

to to samo tylko "troszke" mocniejsze :lol:

ja wiem ze to jest to samo

a jak narazie mam do czynienia z komorkami tyle co nic

i niech tak pozostanie

komorka nie jest mi potrzebna, a miec tylko po to zeby miec jeden problem na glowie wiecej to mija sie z celem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nikomu na swiecie nie udowadnil ze komorki sa szkodliwe,wszyscy mowia zeby malo gadac a to pic na wode,sa tak szkodliwe jak ogladanie TV albo sluchanie radia

I tu sie mylisz Snap

Nie pamietam gdzie czytalem arta, goscia z WATu, badal promieniowanie komorek.

Niestey jest szkodliwe, mozna udowodnic to mierzac temperature mozgu w okolicach antenki , po okolo 15 min (o ile dobrze pamietam) temperatura wzrasta, a nie jest to zdrowe dla niego :?

Jezeli wiec ktos czesto i dlugo gada to raczej nie wyjdzie mu to na zdrowie.

Zle wplywa tez noszenie w okolicach watroby i serca.

Qrcze nie moge znalezc tego artykulu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nikomu na swiecie nie udowadnil ze komorki sa szkodliwe,wszyscy mowia zeby malo gadac a to pic na wode,sa tak szkodliwe jak ogladanie TV albo sluchanie radia

Tak tylo wytlumacz mi jedno , ani wlaczone radio , ani TV i tym bardziej komp nie zakluca innych urzadzen elektroniczno - akustycznych.

A komorka zakluca wszystko co popadnie i co jest w promieniu OK . 1m od niej.

 

A z tym nagrzewaniem sie mozgu to prawda. Robiono kiedys badania tym termografem czy jak mu tam.... pojkazuje temp. kolorami.....

i mozg faktycznie sie podgrzewa od komorki .... i nie tylko mozg ale kazda czesc ciala poddana dluzeszemu oddzialywaniu fal z komorki

(to taka mala mikrofalowka) tylko komorka ma moc nadawania fali chyba 1W a mikrofalowka 750 - 1100 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wy sie jeszcze pytacie czy komórki szkodzą??? One zabijają miliony...

Plemników :lol: 

Amerykańscy naukowcy stwierdzili, że noszenie komorki w kieszeni powoduje tymczasowom niepłodność  :P

:!: :?: :!:

Chce ktoś kupić moja komórkę?!? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szkodliwosc PEM (pole elektromangetyczne) jest juz znana, i dowiedziona. PEM zabija. Czyni to powoli, i skrycie..

Mnie interesuje inny aspekt calej tej "cellurarnej" sprawy. Dlaczego wolni, zdawaloby sie inteligentni ludzie, sa gotowi placic za niewidzialny sznurek, ktory wiezi ich, pozwala nieustannie ich sledzic (kazda komorke w standby nawet mozna momentalnie namierzyc) i pozbawia prywatnosci?

Jesli uzywanie tego wiaze sie z zyskiem, (fzialalnnosc zarobkowa) - to jeszcze potrafie pojac. Ale.. placenie za virtualna obroze rodem z futurystycznego koszmaru, to juz.. zwykla glupota. Moze, jesli mi miliony USD za godzine zaplaca, zgoodze sie nosic to smiecie po kilka minut dziennie. Ale inaczej - wara ode mnie. Wole swiatowa Siec, ktora nie jest w stanie pokonac bariery mojej intymnoci, i ktora moge kiedy tylko zechce.. wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze komorka to jeden wielki inwigilacyjny wal - potrafia cie namierzyc i odnalezc nawet jesli nie chcesz - nawet gdy jest wylaczona to antena co jakis czas wysyla sygnal to przekaznikow...

ps. komorka jest "alternatywa" dla organow inwigilacyjny [nie mowie ze w Polsce ale np w usa] wzgledem tych co sie za pare lat nie zgodza na wszczepienie chipa ktory pozwoli ich wysledzic itp.

 

nie dajmy sie :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon jets szkodliwy to jest pewne, jednak rzeczywiscie jest to w bardzo niewielkim stopniu. rzebyscie mieli co poczytac to kazda komorka ma okreslony przez producenta (ustalony w wyniku pomiarow) wspolczynnik SAR. dla ciekawskich polecam strone alcatela

http://www.alcatel.pl/products/gsm/gsm_hom...e_site/8q2.html

tam jest troche opisane co i jak.

dalej co do szkodliwosci - niepolecam uzywania i gadania przez kom w okularach, metalowe elementy w polu wzmacniaja je tylko i moga jeszcze bardziej szkodliwie niz sam telefon.

a tymczasem pozdrawiam was wszystkich i zycze "zdrowka":))

 

ps. j amam staly aparat na zebach (czyt. otwieracz do konserw) on pewnie tez mi szkodzi:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem ostatnio to dowiedziono ze komorki nie sa szkodliwe, artykul czytalem na www.info.onet.pl w sekcji " Nauka "

IMO po prostu badania trwaly za krotko. Moc nadajnika telefonu komórkowego jest zbyt mala by spowodowac jakies natychmiastowe,

zauwazalne efekty. Coz, przekonamy sie za kilkadziesiat lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"] IMO po prostu badania trwaly za krotko. Moc nadajnika telefonu komórkowego jest zbyt mala by spowodowac jakies natychmiastowe, 

zauwazalne efekty. Coz, przekonamy sie za kilkadziesiat lat...

Badania byly przeprowadzane nie z mala dawka tego promieniowania tyko dawka byla o wiele zwiekszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no chyba nie az tak bardzo zwiekszona. ja chcesz przeprowadzic porzadne badania to wloz glowe do mikrofalowki :twisted:

dawka bedzie jakies 1000 razy silniejsza, wiec te pare minut wystarczy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wy sie jeszcze pytacie czy komórki szkodzą??? One zabijają miliony...

Plemników :lol: 

Amerykańscy naukowcy stwierdzili, że noszenie komorki w kieszeni powoduje tymczasowom niepłodność  :P

To na tej samej zasadzie co gorąca woda w wannie. dwa tygodnie codziennych kąpieli w temp >= 50C to około miesiąca bezpłodności. ;-)

 

A hamerykańscy żołnierze stosowali promienniki radarów w tym samym celu i jakoś nic im się nie działo (poza ryzykiem złąpania syfa, bo nie stosowali gumek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis rok temu wpadlem na bardzo fajna strone (po angielsku) zdaje sie, ze na serwerze jednego z amerykanskich uniwersytetow, gdzie bylo mnostwo informacji o komorkach. Ponadto byly tez komentarze do wiekszosci znanych badan nt szkodliwosci komorek.

 

W jednych badaniach wychodzi ze szkodza, w innych ze nie, ale co tu sie dziwic gdy np. badania przeprowadza sie na szczurach dajac im 30krotnie wieksza dawke promieniowania niz ludziom, a potem oglaszaja swiatu ze komorki szkodza.

 

Jak odnajde linka to go tutaj umieszcze.

 

UPDATE: qpa nie znajde :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nikomu na swiecie nie udowadnil ze komorki sa szkodliwe,wszyscy mowia zeby malo gadac a to pic na wode,sa tak szkodliwe jak ogladanie TV albo sluchanie radia

Tak tylo wytlumacz mi jedno , ani wlaczone radio , ani TV i tym bardziej komp nie zakluca innych urzadzen elektroniczno - akustycznych.

A komorka zakluca wszystko co popadnie i co jest w promieniu OK . 1m od niej.

 

masz telefon do bani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nikomu na swiecie nie udowadnil ze komorki sa szkodliwe,wszyscy mowia zeby malo gadac a to pic na wode,sa tak szkodliwe jak ogladanie TV albo sluchanie radia

A z tym nagrzewaniem sie mozgu to prawda. Robiono kiedys badania tym termografem czy jak mu tam.... pojkazuje temp. kolorami.....

i mozg faktycznie sie podgrzewa od komorki .... i nie tylko mozg ale kazda czesc ciala poddana dluzeszemu oddzialywaniu fal z komorki

(to taka mala mikrofalowka) tylko komorka ma moc nadawania fali chyba 1W a mikrofalowka 750 - 1100 W

i co z tego ze mozg sie podgrzewa?szare komorki zdychaja? czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez czemu tak niewiele osob (jedna) bierze "szpiclowski' aspekt pod uwage? Ja jesli gdzies: wychodze, jade sam, chce abym TYLKO ja wiedzial - gdzie. Po co mi wiec sznurek, po ktorym kazdy moze mnie zlokalizowac? Czy to Wam nie przeszkadza?

PS. Kiedys byl taki film ze Shwarzenegerem, gdzie "potoplasta komorki" sluzyl do.. pilnowania wiezniow. Ale czy placenie za swoj wlasny wyrok ma jakikolwiek sens? Niech placa za to rachtele ci, ktorzy chca nas "wiezic" - chocby virtualnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylo wytlumacz mi jedno , ani wlaczone radio , ani TV i tym bardziej komp nie zakluca innych urzadzen elektroniczno - akustycznych.

A komorka zakluca wszystko co popadnie i co jest w promieniu OK . 1m od niej.

Hmm... Bardzo się mylisz. Bo komórka po prostu pracuje w takim paśmie, że możesz "złapać" jej sygnał w głośnikach, albo cyfrowym monitorze.

 

A nie widziałeś chyba jak krzaczy układ odchylania w TV, albo nawet zwykła świetlówka. O samym komputerze już nie wspominając (tyle że komp ma dość solidny ekran w postaci obudowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez "Dr_Zoidberg" to nie jest zaden "lol". Poczytaj sobie o idei cellular, a pojmiesz, ze konieczna jest aktualizacja podzialu pasma. Zas do tego wymagane jest info: ile aktywnych aparatow jest w zasiegu konkretnego przekaznika (wiem, o czym pisze). Jedynie calkowite wyjecie baterii (komu sie chce?) zapobiega tej "aktualizacji" - ale moze to spowodowac problemy przy pierwszym wybieraniu numeru po jej wlozeniu (brak "kanalu"). Czyli, ktos tu nie wie, o czym pisze.. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

i co z tego ze mozg sie podgrzewa?szare komorki zdychaja? czy co?

Nie :-) . Ktores z badan wykazuje ze mózg jest wtedy overclockowany - skraca się czas reakcji. A overclockowanie jak wiadomo skraca żywotność sprzętu :-)).

ja duzo gadam przez komore i jakos nie skraca mi sie czas reakcji np. po 30 minutach rozmowy przez komore wszystko jest normalnie:) zadnych kolorkow i kwiatkow w glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitur, zapodaj jakiegos linka....

 

Bo AFAIR to telefon wysyła registration request po porównaniu SID. A porównuje SID tuż po włączeniu. Wiec po jaka cholere ma wysyłać request w trybie power-off? Skoro i tak tuż po włączeniu wyśle ją jeszcze raz? nie da to absolut nic IMHO a moze tylko powodowac problemy. Np: gdzie MTSO bedzie szukac telefonu z replikowana karta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet gdy jest  wylaczona to antena co jakis czas wysyla sygnal to przekaznikow...

Super BIG LOL :lol: :lol: :lol: A nawet ROTFLMAO. Przeczytaj to co napisałeś....

juz kiedys berkut pytal kogos o to samo !?!?

 

co to znaczy LMAO ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...