Skocz do zawartości
Duro

Problem Z Zasilaczem Topower

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś miesiąc temu kupiłem sobie Topower'a P5 450W Black w angeli. Po podłączeniu sprawował sie dobrze, jednak gdy zamknąłem obudowę tylni wentylator się nie kręcił. Otworzyłem obudowę, sprawdziłem pozostałe wentylatory i to samo. Kiedy poruszałem wiązką kabli to wentylatory znowu zaczęły sie kręcić. Wysłałem zasilacz do reklamacji. Po upływie 3 tygodni facet z serwisu mowi mi, że sprawdzał go na 4 plytach glównych i wszystko chodziło. Zarzadałem wymianę na inny model to gosciu bez problemu się zgodził. Czy to nie jest jakieś dziwne?

 

Który zasilacz polecacie w ramach wymiany Topower P6 420W (3 niezależne linie napięcia) lub Tagan TG480-U01. Bardziej przekonany jestem to tego nowego topowera poniewaz wyczytalem, że z tym taganem jest duzo problemów ( tu coś terkocze, tu problemy z gwarancją,wadliwe serie). Proszę o jak najszybszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - żeby nie było że Topower gorszy :)

Masz tu link http://www.angela.pl/index.php?action=Szuk...gorii=124&cat=3

- sprawdź sobie jego parametry. Oczywiście komplet wtyków też ma :)

Tagan i Topower są to bliźniacze konstrukcje - produkowane chyba przez tego samego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oba te zasilacze są dobre. A że tagany czasami potrafią cykać, lub wydawać podobne dźwięki, to dla tego ze niektórzy nie podłączają kabla uziemiajacego, chociaż jest napisane w instrukcji obsługi żeby podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...