Skocz do zawartości
erOl

Ktora Plyte Z Kt 600?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym mial wybierac z nf2 nie mialbym najmniejszego problemu.....

Jesli chodzi o kt 600 nie wiem nic :mur:

Ktorego producenta wybrac pod Barton 2600!!??

I przegladnalem szukajke ale jakiegos ciekawego zestawienia nie znalazlem :]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i cena podobna.... a ja mam zadanie zlozyc kompa z tym prockiem i na kt600!

Nie bedzie krecony!

A z kt 880 w niskiej cenie jest tylko Asrock a on jakos domnie nie przemawia :] a moze sie myle ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz KT600 to polecam Epoxa 8KRAI, płyta kosztuje niecałe 200zeta (:lol:), stabilna, sporo opcji w biosie....za tą cene wybór jak najbardziej opłacalny...no i chłodzenie NB ma radiatorem a nie siakims wiatraczkiem co zdechnie po 2 miechach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypnij troche kasy i weź Asusa A7V880 !! ma pałera :D wydajnosci jak nf2 ! i stabilny jak skała !

1237661[/snapback]

Stabilny jak skała? Hm... prawda, bo skałe da się rozkruszyć... nie jest aż tak bardzo stabilny jak się wydaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jedynie moge polecic nf7 bo taka plytke posiadam na kt 600 nic nie mialem :wink:

ze stajni via mialem jedynie kd7(kt400) tez moge smialo polecic :rolleyes:

Ale wydaje mi sie ze Epox bedzie dobry bo kumpel ma i jakos nie narzeka i cena tez nie wygorowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bakupl a ja ci mówie ze stabilna jest. wiem co mówie bo mam tą płyte juz prawie 2 miechy ! komp chodzi 24/h i tylko raz mi sie sypnoł (znaczy strsznie zamulał) ale mialem zajęte prawie 800mb ramu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bakupl a ja ci mówie ze stabilna jest. wiem co mówie bo mam tą płyte juz prawie 2 miechy ! komp chodzi 24/h i tylko raz mi sie sypnoł (znaczy strsznie zamulał) ale mialem zajęte prawie 800mb ramu !

1239815[/snapback]

 

A więc... też mam do wtorku A7V880 i chodzi komp 24/7 ... od końca października (25) chodzi bez przerwy bez resu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no spalonych nie rzucajcie

gigabyte na kt600 i kt880 odpadaja - co to wogole ma byc ,napewno nie plyta do podkrecania

abicik KV7 stoi teraz 230pln i dobrze sobie radzi

ale z drugiej strony to juz MSI KT8 tez stoi 230pln wiec raczej to bym lykal bo pamieci przynajmniej do 3.3v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no spalonych nie rzucajcie

gigabyte na kt600 i kt880 odpadaja - co to wogole ma byc ,napewno nie plyta do podkrecania

abicik KV7 stoi teraz 230pln i dobrze sobie radzi

ale z drugiej strony to juz MSI KT8 tez stoi 230pln wiec raczej to bym lykal bo pamieci przynajmniej do 3.3v

1240584[/snapback]

 

Cytat elOR

[a ja mam zadanie zlozyc kompa z tym prockiem i na kt600!

Nie bedzie krecony!

/QUOTE]

 

Wiec z czym ty do ludzi wczesniej naucz się czytać.

 

gigabyte na kt600 i kt880 odpadaja - co to wogole ma byc ,napewno nie plyta do podkrecania

 

Nie wszytkie modele Gigabyte sa złe może nie do max O/C ale do lekkiego czemu by nie i Bardzo Stabilne z Wydajnościa też dobrze stoją czasami wyprzedzaja abity.

 

abicik KV7 stoi teraz 230pln i dobrze sobie radzi

 

I tak do podkrecania jesy słaby do nawet na nim moj procek nie chcial wstać na FSB 166 przy 1.75 V gdzier u mnie robi to na 1.55V

 

O Msi sie nie wypowiadam bo nie miałem.

 

elOR wybierz średnia połke cenową ja kiedyś tak zrobiłem i od 1.5 roku nie mam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakos u kumpla na KV7 Thorton 2200+ idzie na 13.5x185 na 1.85v

 

tekst zachwalajacy GB stabilnosci przypomina mi to samo o intelu :P

a prawda jest taka ze sa drozsze i gorzej wyposazone od konkurencji (gb kt600 vs MSI kt600 i epox kt600)

prawda jest taka ze ostatnia znosna plyta gigabyte to byl VAX i to tez nie wszystkie rev.

kumpel mial ta najlepsza ,w pore sprzedal i teraz na kv7 siedzi i nie narzeka bynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak do podkrecania jesy słaby do nawet na nim moj procek nie chcial wstać na FSB 166 przy 1.75 V gdzier u mnie robi to na 1.55V

Ciekawe teorie , nie chce mi sie po raz ktorys wklejac screena jak jechalem na mojej na FSB 230 z palcem w d .... na jakis vdatach, gdzie na nforsach kolesie mieli problemy z wyjsciem powyzej 220 tylko mialem dysk PATA, zreszta KGB pamieta topic.

Za cene 230 zeta dla mnie rewelacja, aha tyklo jedna sprawa pokazaly sie juz KV7-V plyta znacznie slabsza.

 

PS faktycznie mam w robocie gigabajty pod amd >asrocki na ktxxx to przy nich co najmniej Audi.

A co do tego ze nie bedzie krecony - no i co z tego to znaczy ze ma chodzic na beleczym ? to juz lepiej asrocka kupic na kt600.

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...