Skocz do zawartości
Gość

Barton 2500+ Kqyha 0416 - Co Z Nim?

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie co z nim...dzis zmienialem paste na procku i przy okazji looknalem na oznaczenia...ponoc KQYHA to dobra seria...moja to KQYHA 0416 SPMW (moze ktos mnie oswiecic co oznacza SPMW??)..z tego co widzialem macie tez kqyha ale czesto 0418(-20)...czy az taka roznica jest miedzy tymi prockami??? poniewaz moj leci na 11x200 przy 1,85V!!! a wyzej wogole nie ma co marzyc...przeciez 11x220 spokojnie chyba powinien pojsc...

 

z moimi oznaczeniami znalazlem tylko jednego procka (google,yahoo)...na jakiejs chyba greckiej stronie...i koles ma 11x230!!! no kurcze cos tu jest nie tak!!!

 

opis calego kompa macie w podpisie...temat pisany pod wplywem chwili..no bo sie kurzce troszke wkurzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma reguły. Miałem 2 procki barton aqzea 0412 mpmw obydwa robiły 2300 mhz na 1.55v. Później kupiłem 3 w tym samym sklepie podobne batche i na 2200 robił tak 1,6 v nie wstaje 1.755 v nie wstaje 1.8v nie wstaje a wyżej to już nawet nie próbowałem tylko na sprzedaż go więc wychodzi z tego że serie i tak dalej to pic i to że twoja seria to to i tyle o gościu robił tyle i tyle to pic na wodę.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM, mój Barton AQYFA 10.2004 (seryjka ponoć dno) chodzi na 1,8V stabilnie na 2200 MHz.

Później chyba słaba zasiłka wymięka (Modecom 300W).

Co do twojego Procka - niby seria dobra, ale jak wiadomo szczęście też jest potrzebne. Dopadł cię pech i trafiłeś na badziewny procesor z dobrej seri. Zdarza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Rapra powiedział :D

 

A fakt, że się różnie trafia => rapra dużo ma sprzęcików do testowania, to ma rację!! :mrgreen:

 

Ja na tym: AQZFA0335MPMW mam 11x200 na 1.55V

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...