Skocz do zawartości
szybki__

Divine Divinity

Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o tej gierce? wyglada na cos podobnego do diablo troche, ale jest na 3 cd, wiec wole wybadac zanim to kupie ;) btw. dzisiaj babka chciala mi wcisnac na stadionie dooma3 ;) i zarzekala sie ze to pelna wersja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś coś o grze Divine Divinity, taki RPG podobny do Buldursa. Czy ktoś w to grał ? Jeśli tak to jakie wrażenia po grze ? I ostatni question ile płyt zajmuje ? Dzięki za answersy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja gralem i przeszedłem. Gra jest świetna, fabuła jest naprawde dopracowana, wciągająca i napisana z humorem, którego naprawdę zaczyna brakowac w setkach liniowych i kiepskich tytułów.

Graficznie i mechanicznie gra nie jest niczym specjalnym, ale dla mnie nie było to przeszkadą, za to fabuła i liczne kłesty biją na głowę NWN, Morrowinda i przypominają nam stare dobre BG i BG2.

 

Naprawdę, bardzo polecam. Grałem przed wakacjami, dałem topica na forum i znalazła sie osoba, która załatwiła mi płytki.

 

Graj jest very cool. Do diablo podobna jest tylko, że potwory tłucze się klikaniem, ale masz pauzy i auto combat tak samo jak w BG. Jedynie nieco prościej.

 

Dobra gra w klasycznym stylu, i choć nie wnosi niczego nowego do gatunku, podejście do klasyki jest świeże nie nie denerwuje, tak jak to ma miejsce np. w ID2.

 

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dzisiaj grę Divine Divinity.....

 

Przychodzę do domu...

 

wkładam cd1 do kompa by najnormalniej w świecie zainstalować grę... i

 

czyta czyta cd-rom i po chili wysuwa cd.....

 

No to ja wsuwam cd a on czyta czyta i wysuwa.....

 

Kur......

 

No to ja restart kompa i na multi bocie pauze, i wkładam cd a on to samo.... czyli to nie windows....

 

Na stronie Cengi znalazłem info że to problem z zabezpieczeniami antypirackimi. Radzą żeby zainstalować najnowsze sterownii do płyty głównej. Tak też zrobiłem i ... to samo.

 

Władam cd a on je wysuwa..... w kółko macieju....

 

CZy ktoś wie co zrobic żeby zainstalowac to ustroństwo?

 

PS:

 

Sprzęt jak w podpisie...

CD_RW - LTR16102B na 2 kanale, ultra dma 2

 

 

POMOCY !!!!

 

 

Kolejny argument by nie kupować orginałów....

 

CRAK i poszedł a tu nawet się nie da zainstalować z orginalnych płyt....

 

ehhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. jak w divine divinity sa np. przedstawione obrazenia od jakiegos tam miecza czy czegos innego : tak jak np. w icewind dale -1k8, 2k6, czy tak jak w diablo np. 10-27 czy 8-56 + jakies tam bonusy

2. czy ta gierka jest po polsku?

3. jaki jest maksymalny poziom doswiadczenia?

4. i jakie sa podobne gry do dd , diablo

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1. tak jak w diablo

ad 2. jest po polsku (chyba teraz nawet w jakiejś gazecie)

ad 3. oj tego niewiem

ad 4.dużo jest !!!! np: beyond divinity,

ta gra jest troche inna (lepsza od diablo) tzn. w diablo masz chyba ok. 35 questów i całczas walka , walka i walka -- tutaj też jest walka , natomiast bardzo dużo jest questów, d2 ma z dd wspólne: proste dodawanie pkt do umiejetnosci , podobne cechy postaci, mnogość itemów...dd jest dużo bardziej złożone ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z ta gra mianowicie po instalacji odpalam exe pokazuje sie tabelka z opcjami robi test wszytko idzie jakby ok. Po wcisnieciu zapisz i odpal wyskakuje blad cos ze zle ostatnio byl uzywany ten program i czy chce odswiezyc go biore ok to wyskakuje blad ze nie ma miejsca w program files na zapisanie czegos tam w rejestrze a mam 100gb wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...