Skocz do zawartości
kapi32

Star Wars: Republic Commando

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam pytanko. Mam karte graficzna Radeon 8500 i chciałem pograc w tego SW po zainstalowaniu uruchomiłem grę. Ustawiłem wszystko. Ładuje gre i pokazuje sie, jak ktos ma ATI to wie o co chodzi:

nie wiem czy dobrze pisze UPV recower i pisze ze nie może czegos obsłóżyc i gra sie wyłacza co mam zrobic. A instalacja przebiegła pomyślnie ! ! ! ! Prosze odpiszcie szybko ! ! ! ! ! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w pełną wersje i musze stwierdzić, że dawno nie widziałem tak dobrze zrobionej gry (abstraciach!ąc od gustów), nic nie trzeba kombinować, full detale i AAx6 daje średnio 80-90 fps. Ponadto, jedno spostrzeżenie, w czasie gry czuje sie więź z resztą zespołu, zupełnie jak z żywymi kumplami. Dla mnie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w pełną wersje i musze stwierdzić, że dawno nie widziałem tak dobrze zrobionej gry (abstraciach!ąc od gustów), nic nie trzeba kombinować, full detale i AAx6 daje średnio 80-90 fps. Ponadto, jedno spostrzeżenie, w czasie gry czuje sie więź z resztą zespołu, zupełnie jak z żywymi kumplami. Dla mnie super.

1327318[/snapback]

gra mi sie zaczęła NAPRWDE podobać gdy dorwałem shotguna;]

to tylko potwierdza teze ze w każdym fpp musi być shothun:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he no rzeczywiście. Inna sprawa, że wybór broni jest mały brakuje mi czegoś w stylu "odpal i sp... aby dalej".

Co do samej gierki jest naprawdę spoko ma fajny klimat. Jeśli chodzi o drużynę to myślę że te cztery komendy wystarczają i nie komplikują niczego (jedyne co mnie denerwuje to system ustawiania do trybu snajperskiego albo rzucania granatami - byłoby lepiej gdyby można było ustawić np. snajpera w dowolnym miejscu a nie tylko w wyznaczonych).

Właśnie zacząłem Kashyyk, to już ostatni etap?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac wreszcie w SW:RC

Wlaczylem gre nie ustawiajac poziomu trudnosci.

Bede musial chyba zaczac gre od poczatku bo jest dziecinnie prosta.

Sama gra to narazie zwykla sieczka (dopiero na poczatku jestem).

Klimat SW poczulem dopiero po pol godzinie grania jak zagrala muzyczka znana z Wojny Klonow bo tak to go nie czulem.

Obadam dalej i ocenie dokladniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he no rzeczywiście. Inna sprawa, że wybór broni jest mały brakuje mi czegoś w stylu "odpal i sp... aby dalej".

Właśnie zacząłem Kashyyk, to już ostatni etap?

Pozdro

1330944[/snapback]

Hmm, no chyba jest taki rpg made by "ktoras rasa separatystow" duzy jak rura sciekowa :D Z tego co pamietam, to wlasnie dostepny w misjach na kashyk'u :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac wreszcie w SW:RC

Wlaczylem gre nie ustawiajac poziomu trudnosci.

Bede musial chyba zaczac gre od poczatku bo jest dziecinnie prosta.

Sama gra to narazie zwykla sieczka (dopiero na poczatku jestem).

Klimat SW poczulem dopiero po pol godzinie grania jak zagrala muzyczka znana z Wojny Klonow bo tak to go nie czulem.

Obadam dalej i ocenie dokladniej

Miałem to samo klimacik poczułem po jakimś czasie i że stopień trudności też nie za duży, ale czym dalej tym trafiają sie trudniejsze momenty, pare wyprowadziło mnie z równowagi - dobrze ,że biurko wytrzymało. Ale zaczynającym gre można polecić ustawienie od razu na hard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

przeszedłem tą grę. jest trochę krótka ale jakoś wykonania jest b.dobra. końcowa muza jest wypas. polecam każdemu tą gierke. pozdro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym statku widmie, tekstury mi znikają :( grać sie nie da jak przez podłoge widac gwiazdki:>

chyba trza wrócic do 4ti :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle nie potrafie wyjsc z podziwu nad oprawa audio-video tej produkcji. Dzwiek na audigy2zs po prostu urywa glowe, a grafa... miod, idealnie plynna, dokladna z rewelacyjnym oswietleniem.

 

Dla takich gier warto bylo zmienic graty.

 

Dodatkowo oprocz walorow estetycznych jest tu swietna grywalnosc i klimat SW (poczatkowo nie ale i tak podczas calej gry jest go masa).

 

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo grafa wcale nie jest taka dobra - widać, że ma pozostałości konsolowe (xkloc) - textury słabe i takie puchy ogólne.

A chciałem zapytać, czy u was też załączenie AA wymaga wcześniejszego załączenie vsync'a ? Bez v-sync ON mam czarne AA i nie da się załączyć. Bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem jak wam ale mi sie przypomina Dark Forces.

Taka dosc stara gierka ale textury sa podobne :)

W niektorych pomieszczeniach jak idziesz waskim korytarzem to sa sceny wyjete z IV czesci jak Han i Luke ratuja Leie z wiezienia, a potem wpadaja to tego sypu na smieci :D

Ale czad giera wypasik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie mam plynnej grafiki na ti4200 w detalach highest i 1024x768. Schodzi ponizej 20 fps czasami :/

Tak niestety ma byc czy jest jakis trick ?

Mam wylaczone vsync i nie probowalem go uruchomic. Czy pomoze ?

(pytam bo nie jestem przy swoim kompie, a teraz wlasnie naszla mnie ta mysl).

Ew dam high bo raczej nie powinno byc roznicy w grafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie mam plynnej grafiki na ti4200 w detalach highest i 1024x768. Schodzi ponizej 20 fps czasami :/

Tak niestety ma byc czy jest jakis trick ?

Mam wylaczone vsync i nie probowalem go uruchomic. Czy pomoze ?

(pytam bo nie jestem przy swoim kompie, a teraz wlasnie naszla mnie ta mysl).

Ew dam high bo raczej nie powinno byc roznicy w grafie.

1332763[/snapback]

pewnie ze jest na to recepta;]

800x600 i ponizej 30 nie schodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem sobie wczoraj demo imusze powiedziec ze mnie bardzo milo zaskoczylo, pierwsza sprawa na radku9800Xt da sie grac plynnie ( powiem wiecej bardzo plynnie ) w 1280x1024 i wszystko na maxa druga sprawa wiadomo ze demo jest wyrwane z calej histori i nie mozna sie az tak wczuc, ale i tak naprawde dobrze sie bawilem, nie wiem do ktorej gralem ale musze powiedziec ze dzisiaj nadwyraz trudno mi sie wstawalo do pracy :wink:. Na hardzie czasami sa sytuacje trudniejsze ale nie ma kuriozalnych akcji.

 

Ogolnie gierka niezla, dzisiaj jak znajde czas to wstapie do sklepu po fullVersion B)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kaeres

Coś dziwnego!!!!

ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m synhronizację pionową i wtedy da się włączyć AA... i o dziwo dostaje zamias średnio 50-60 FPS mam: 80-90FPS... Coś dziwnego , niedość że ekran wygładzony to jeszcze szybciej chodzi.. hmm . Może to przez to "nielegalne" demko?!?!?!?!

U mnie przy włączonej synchronizacji chodzi az miło.

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra super tylko za krótka. Może to i dobrze świadczy o niej bo nie pierwszy ja tak pisze, jakby była słaba nikt by tak nie napisał. Może twórcy pokuszą się o kontynuację...

Tymczasem w oczekiwaniu na tą strategię osadzoną w świecie SW o której pisał Leborg w innym wątku (aczkolwiek screen'y nie zrobiły na mnie mnie wrażenia jak na niektórych).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam na ponizszym configu w 1024x768 wszystko smiga na na high, zeero przyciec. Night Vision roxx. Wteyd wszystko wyglada jak animacja, a nie jak normalna gra  :D Ide ciupac kaniony :D

1337093[/snapback]

no w sumie 20fpsów to tez płynnie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieeeee ... jak patrzę na grafę to widzę Deus Exa 2 ... I nóż mi się w kieszeni otwiera :) .... Na razie obczaiłem z pół godziny i niespecjalnie mnie wciągnęło ... Pewnie dlatego że żyję jeszcze niedawno skończonym Kotorem2 .... Typowa konsolówka ... Na PieCa robią już tylko dobre strategie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, wszystko wszystkim na maxa chodzi płynnie, ale jak dałem max w 1024 to jest niby ok, ale mysza "pływa" i nie mam komfortu z grania, wkórzyłem się i dla sprawdzenia ściąłem grafę i rozdziałkę do 800x600 i .... zupełnie inna bajka. Super płynność i mychą celuje się idealnie. Także "płynnnie" a grywalnie to 2 różne rzeczy.

Ps. Raz grę załączyłem i więcej się nie bawiłem - może później jest inaczej :) Odrzuciły mnie te lesery (lasery hyhy) jakieś pi pi pi czym ja strzelam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...