Skocz do zawartości
kapi32

Star Wars: Republic Commando

Rekomendowane odpowiedzi

@Bodziokrak - No troszke w lewo, to z tym sześciokątem i błekitnymi "prądami".

1339109[/snapback]

Kurcze, nie bierzcie mnie tylko za jakiegoś głupka,

przeszedłem już nie jedno bez niczyjej pomocy,

ostatnio chociażby osławionego Prince of Persia Warrior Within,

ale napierdzielam i do sześciokąta i do tych błękitnych

promieni i wielkie nic!

Z czego mam do tego strzelać, i do czego,

podstawy, samego promienia czy sześciokąta?

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tam podłożyc ładunek. No raczej chyba pamięc mnie nie myli, wczoraj skończyłem grę. No ale jak nie to , to chyba wgram jeszcze raz i sprawdze.

Kurcze, nie bierzcie mnie tylko za jakiegoś głupka

Nie przejmuj sie, ja TYDZIEŃ szukałem granatów w ciężarówce na moście w "Syphon Filter 2"

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorki, tam jest napisane abyś zniszczył ten statek przy użyciu rakiet. Na dole stoją dwa działka, w jednym posadź kolege a w drugim Ty i wal do skutku. Ale ten generator też trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie mam plynnej grafiki na ti4200 w detalach highest i 1024x768. Schodzi ponizej 20 fps czasami :/

Tak niestety ma byc czy jest jakis trick ?

Mam wylaczone vsync i nie probowalem go uruchomic. Czy pomoze ?

(pytam bo nie jestem przy swoim kompie, a teraz wlasnie naszla mnie ta mysl).

Ew dam high bo raczej nie powinno byc roznicy w grafie.

1332763[/snapback]

 

Hyh, ten trick to jest po prostu wylaczenie AAxQ, ktore mialem wlaczone od czasow gry w KotOR. Tak zadko gram ostatnio, ze nie zagladam nawet w zakladki NV :)

Tera gra napiera ponad 30 fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh, ten trick to jest po prostu wylaczenie AAxQ, ktore mialem wlaczone od czasow gry w KotOR. Tak zadko gram ostatnio, ze nie zagladam nawet w zakladki NV :)

Tera gra napiera ponad 30 fps :)

1344361[/snapback]

eheeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak sie składa ze specjalnie dla tej gry wsadziłem do kompa 4ti i tak różowo nie jest.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheeeeee :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

tak sie składa ze specjalnie dla tej gry wsadziłem do kompa 4ti i tak różowo nie jest.....

1344773[/snapback]

Co jest q*** ?

Teraz ja mam udowadniac ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest q*** ?

Teraz ja mam udowadniac ? :)

1345453[/snapback]

tak, poprosze screeny z frapsem i większą sieczką na zewnątrz, ewentualnie z większą iloscią modeli wewnątrz...

mam tą karte i wciskanie ludziom kitu jak to gry na niej wchodzą mnie smieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Leborg daj spokój. (edit: thx Leborg)

Wczesniej narzekalem bo mialem wlaczone AA.

Kapnalem sie i gra juz chodzi plynnie na max detalach w 1024x768.

Wiadomo, ze jak jest 5 Geonosian + 6 robotow i wybuchy to nie ma szans zeby nie przycielo.

Ale w porownaniu do tego co sie dzialo gdy mialem wlaczone AA i gdy sie marwilem jaka mam slaba karte to jest teraz cud miod.

A nie bede kupowal karty za 1200 pln zeby grac w RC (ktora chodzi na silniku sprzed 2 lat) w max detalach.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zawiesilem sie w grze nie wiem co dalej, jestem przed wielka baza (okragla) klonow, sa wielkie drzwi ktore sie otwieraja , jednak dalej jest pole silowe i trzeba jakos przejsc na okolo, kombinowalem ale nie udalo mi sie ztamtad nigdfzie ruszyc.

bede wdzieczny jesli mi pomozesz co dalej.

pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem gierkę. :)

 

Powiem tyle - nie spodziewałem się po niej niczego ciekawego - a tu zonk - świetna gra. I dodam że jej długość mi pasuje - jest taka "akurat". Nie ma co - polecam

 

genjusz - mógłbyś screena jakiegoś podrzucić ?? (choroba strasznie krótką pamięć mam i nie mogę sobie przypomnieć :|)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh.. plusy w sumie musiałbym przepisac te co poprzednicy

oprawa piscie filmowa

dzwieki muzyczka i odglosy miód :D

teskty moddziału też rozwalają.. klimacik miażdzy ;] na statku widmo kiedy rozwala sie caly statek droidow.. no mióóóód :F

tylko czemu taka króka :(

169,90 za kilka godzin grania (ale wypasionego grania :D )

no i troszke odnosze wrazenie że jest to po prostu bardzo dopracowana reklama 3ciego epizodu :D

nastepnym razem sobie panienke wynejme :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej.

Jak dla mnie to gra skonczyla sie w momencie, w ktorym sie zaczela rozkrecac. Stracilismy kompana, rozpoczynala sie wielka inwazja a ty kicha i napisy koncowe :mellow:

Za krotka po prostu :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek wyszedł tzn. patch dodający jedną mapę dla multiplayer'a. Dla mnie to nieistotne bo gram tylko w single. A co do tego co napisałeś to driv3r jest najlepszym przykładem. Ludzie na niego najeżdżają myslę że nie bez przyyczyny ale i tak znajdzie nabywców a RC może liczyć tylko na fanów Star Wars. Dla mnie RC był lepszą rozrywką niż half life 2, naprawde gra bardziej mnie wciągneła, grałem w kazdej wolnej chwili jak za dawnych czasów mojego pierwszego pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za to : ale czy Windows mu wogóle "rusza"?? :D A tak serio to sprzet beznadziejny do grania (najsłabszy z radków)... Jedno jest pewne jeśli kolega grał w Unreala 2003 lub 2004 i mu chodził to ta gra też powinna :) (ten sam engine)

Edytowane przez Poyep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, jedyne różnice w DirektXach są między 7ką, a 8ką... bo 8ka ma PixelShader a 7ka nie :) I tylko wtedy gry mogą "narzekać". Jeśli karta nie obsłóguje DX9 to odpali podobne efekty na DX8... A z tego co wiem 9200SE ma pełne wsparcie dla DX8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem w to cos bezmozga strzelanka, dno, zero klimatu , gdzie tu klimat star wars :] duzo lepiej gralo mi sie w Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast

Edytowane przez tanaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu klimat Star Wars...??:|

 

To miała być gra bez wielkich bitew, mieczy świetlnych i innych rzeczy związanych z Star Wars jakie znamy...

Spojrzenie na konflikt od strony zwykłego żołnierza a nie jakiegoś Miszcza Jedi...

 

I wydaje mi się że gra taka jest...a i klimat swój ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem w to cos bezmozga strzelanka, dno,  zero klimatu , gdzie tu klimat star wars :] duzo lepiej gralo mi sie w Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast

1403974[/snapback]

Mimo tego ze bieganie z mieczem po prostu ubóstwiam, to gra mi sie spodobała...

Widac żywot ;] żołnierza - i co jeszcze mogło by zostac dodane...

 

P.S. Ja chcem znowu pozabijac saberem.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów mój problem wygląda nastpująco. Wgrałem gre star wars dochodze do momentu start game i wyskakuje komunikat że moja karta ma jeżeli dobrze zrozumiałem niedostateczną pixel shader wersje. Gra potrzebuje pixel shader 1.1 i w góre.

A ja mam karte Gigabyte radeon 9550 128 bitówą i mam pixel shader 2.o . To dlaczego wyskakuje ten komunikat??

 

 

A zauważyłem jeszcze że mam wyłączone AGP, to może przez to ?????

 

Bardzo prosze o szybką odpowiedż...

 

 

Pozdrawiam wszystkich MacBaz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a jaki masz zainstalowany directx?? nie miałes wczesniej moze jakiegos gf4mx?? (trzeba dobrze drivery wyczyscic po tym plugastwie!)

1408339[/snapback]

Mam najnowszego Directx-a 9.0c

I sterowniki próbowałem najnowsze catalysty 5.4 i omege najnowszą i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...