Skocz do zawartości
piotreek

Router D-link 604

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam ten router jak w temacie.

gdy chce zciągać pliki exe, rar zip itd. to pojawia się w przeglądarce taki komunikat

 

This object has been blocked.

co mam zrobić na routerze, aby normalnie szło zciągać pliki??

 

(przed podłączeniem routera było ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kupiles go w sklepie czy od kogos???? bo jesli od kogos to prawdopodobnie ktos musial zablokowac sciaganie takich walsnie plikow heheh pewnie jak i te pliki sa zablokowane to i porty takze na P2P...

 

Wejdz na ruter i rozejrzyj sie - niestety nie wiem jak wyglada 604 bo ja mam 614+ jak cos wejdz na moja www www.luknet.internetdsl.pl -i tam wejdz na ust. rutera i sa tam przykladowe ustawienia (standardowe tak jak powinno bys oraz dodatkowo przekierowane porty na P2P...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa :)

 

Przywróć ustawienia fabryczne routera, to problem zniknie (jeżeli wogóle powoduje go router, bo może masz coś w systemie itd.)

 

wchodzisz na router>zakładka TOOLS>SYSTEM>Restore To Factory Default Settings>RESET TO DEFAULT

 

 

Jeżeli to nie pomoże, to problem leży gdzie indziej of course :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

router kupiłe w sklepie, resetowałem go i nic nie pomogło.

Na innym forum dowiedziałem się, że może to powodować wbudowany wirewall. ale ja go nie przestawiałem.

 

jak go skonfigurować, żeby to chodziło ok?

1241311[/snapback]

W takim razie router zostaw w spokoju :angry: :wink: Fabrycznie ustawiony firewall działa napewno prawidłowo i nie ma potrzeby kombinować z nim.

 

Problem jest w twoim systemie/oprogramowaniu itd. lub u twojego provaidera internetu.

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...