Skocz do zawartości
Gość

Jak Gry Wpływają Na Wasze Codzienne Zycie?

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie, że nie musimy... Zastanawia mnie tylko, jaki masz cel w wymyslaniu czegos takiego? 8O Powtórze raz jeszcze... Zdrowa osoba NIE MOŻE spać 20 godzin bez przerwy! To jest fizjologicznie niemozliwe. Po 8-10 godzinach (12 to już max) człowiek sie budzi. Potem moze zasnąć jeszcze raz, na jakies 4 - 6 godzin (jak np. ma ostrego kaca ;) ) i jest sie wypoczętym. Mój osobisty REKORD to ponad 50 godzin bez snu, ale pod koniec tego okresu ledwo mogłem skupic mysli na czyms konkretnym - taki sen na jawie;] Po tym maratonie przespałem sie 10-12 godzin i byłem jak nowo narodzony;] Wiec nie wciskajcie kitu, ze ktos spał 29 h :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra skończcie już to gadanie o spaniu a moja największa schiza to była jak składałem kostke z zapałek bez kleju no i mniej wiecej w połowie się rozwaliła a ja wtedy na cały głos dlaczego yu ku**** nie ma loadu i od razu pomyślałem tylko restart mission żebyście widzieli mine mojego brata jak to usłyszał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakieś takie odbicia to tak :

-Czasami jak nikt nie patrzy ,chodze po domu jak AT

-Często oglądam się za siebie jak siedze przy kompie (to chyba po Far Cry'u)

 

no i chyba tyle :P

 

 

AMD DURON 800 MHZ

128 MB RAM

CD-R/CD-RW

MONITOR PHILIPS 107 E4

GE FORCE 5500 256 MB

40 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

jak mui kolega siem zacina albo jonka to muwie rze lagóje :D

jeszcze czasem żuce jakijś teks z gry i jest spoko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mi sie najbardziej podoba? :]

jak sie ciosa w jakas wyscigowke albo fpp i wychylamy sie za monitor co by zobaczyc co jest za budynkiem na przyklad :lol:

jak jestesmy sami w domu to moze nie jest az takie smieszne (dopoki sobie tego nie uswiadomimy ;] ) ale jak na przyklad widze kumpla ktory naparza w jaki fpp i prawie spada z krzesla celem zobaczenia co jest za budynkiem to jest niezly ubaw :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mi sie najbardziej podoba? :]

jak sie ciosa w jakas wyscigowke albo fpp i wychylamy sie za monitor co by zobaczyc co jest za budynkiem na przyklad :lol:

jak jestesmy sami w domu to moze nie jest az takie smieszne (dopoki sobie tego nie uswiadomimy ;] ) ale jak na przyklad widze kumpla ktory naparza w jaki fpp i prawie spada z krzesla celem zobaczenia co jest za budynkiem to jest niezly ubaw :]

1261661[/snapback]

Heh - sam się złapałem na tym, jak próbowałem spojżeć na ekran pod innym kontem, żeby zobaczyć coś za rogiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do topica to gram w Battlefielda 1942 i DC.

Jestem w klanie 4Fun to już mój 2 klan.

W BF'a gram od 2 lat czyli coś koło nie wiem 2 miesiace po premierze kupilem orgniala i tak gram sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram juz prawie 3 lata w MoHaa i jedyna schiza jaka mam to to, ze jak ide wieczorem i slucham glosno muzy to mam wrazenie jak bym byl na mapce z giwera i musze byc czujny bo wszedzie moze byc wrog :lol: Dlatego teraz zbieram na takiego fajnego Deserta ASG :lol:

 

A za to moj starszy jak gra w gry FPP i ktos do niego strzela, to ten robi na krzesle uniki przed kulami :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.podczas grania w counter-strika bardzo się relaksuję i odstresowuję. niestety niekiedy tracę kontakt z otaczającym mnie światem, np. gdy ktoś coś do mnie mówi w ogóle nie reaguję i i dopiero po krzyknięciu mi do ucha lub stuknięciu palcem 'odzyskuje' przytomność. a niekiedy po kilkunastu godzinnej grze czasem ktoś zapyta: a wiesz jak wygląda słońce?

 

2. niekiedy mam takie jazdy, że podczas gry chcę strzelić w stojącego obok monitora kota i kieruję kursor w jego stronę, a postać w grze się tylko kręci.

 

3. niekiedy mam sny związane z csem, np. jak podróżuję z kumplami po mapce de_aztec.

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - sam się złapałem na tym, jak próbowałem spojżeć na ekran pod innym kontem, żeby zobaczyć coś za rogiem...

1261731[/snapback]

Namiętnie, zwłaszcza podczas grania w Thiefa :) Oj, jak to żałośnie wygląda.

Podczas grania w jakiekolwiek wyścigi przechylam pada w stronę w którą właśnie skręcam (jakby coś to miało pomóc) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas grania w jakiekolwiek wyścigi przechylam pada w stronę w którą właśnie skręcam (jakby coś to miało pomóc)  :rolleyes:

1265321[/snapback]

mam to samo :P i jak gram z widokiem inside to podnosze glowe gdy chce dalej widziec;]]]]]

 

a w codzinennym zyciu, poza upatrywaniem odbrych miejsc na osiedlu skad by sie fajnie ostrzeliwalo ulice to nie mam zadnych wieksych schiz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

Wczoraj siedzialem z kumplem na lawce przy stawie i on patrzac na wode rzekl,

- Zajefajne shadery

 

Wyplulem cala zawartosc piwa w buzi :))

 

P.S. Moze nie wydaje sie to smieszne po przeczytaniu, ale ja wymieklem :)

P.S.2. Nie znalazlem podobnego tematu, tak wiec odkopalem ten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem zajawkę tego typu: grając w nogę zamiast koncentrować się na strzeleniu gola patrzyłem komu tu kopnąć piłką w łeb, a jak mi się udało to wykrzykiwałem "headshot" ^^ Czasem tak robiłem bracholowi na podwórzu lecz potem musiałem szybko uciekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś czymś dostanie w cymbał to zwykle wołam... headshot!

Albo np. jak zdobędę petardy zimą to przy niektórych rzutach drę się Fire In The Hole :P

lub jak do kogoś zamierzam nagle, niezapowiedzianie wpaść to ślę esa Incoming

No i jeszcze lagi - zdarza się, mówię, że mam laga jak niezbyt kontaktuję (normalnie ping 999 ;))

Co do snów - kiedyś śnił mi się ogromny Pacman który chciał mnie zeżreć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wiekszych zajawek to po maratonie grania z kumplami w Carmagedona wsiadlem do auta i chcialem ludzi porozwalac dobrze ze koledzy powstrzymali. Pozy tym Co roku w sylwka czuje sie jak zolniez z CODa zazwychaj w okolicach sylwka robilismy parodniowego lana. No i najwiekszy moj schiz to po wielu godzinach grania w Puzzle Quest Zaczalem sie pac pulpitu bo mnie ikony atakowaly i igolnie chcialem je przestawiac zeby byly 3 czerwone w rzedzie ( znawcy tej gry obczaja o co chodzi :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem mamy smieszne nawyki z wow'a, np. jak gdzies ide cos zalatwic na miasto to mowie, ze mam questa, jak ktos mnie meczy i denerwuje, to mowie, ze mam na sobie aggro itp. :lol2:

Kiedys za dawnych czasow (poczatki LO) jak zaciecie gralem w diablo na battlenecie to po nocach snily mi sie jakies wyczesane przedmioty dla postaci itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sny komputerowe rzadko miewam ;p

 

ale mamy czasami takie fazy z kumplami, że gdzieś idąc zaczynamy nawijać rpg'owym slangiem (już nie mówiąc o tym że zaczynamy otoczenie definiować technobełkotem typu użytych shaderów w kałuży ;p ) - coś jak ath

 

jakieś zboczenie musi być ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to nie jest zwiazane z grami ale ja mam taki tik, że np. jak nusze nr komórki spisać z gg na koma to zaznaczam, kopiuje i mam zonka dlaczego nie moge wkleić na telefon. Pozatym jak przegladam zeszyt np. od bioli to zastanawiam sie dlaczego tu nie ma ZTRL + F bo byłoby szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...