Jump to content
Sign in to follow this  
Grobel

Jak Gry Wpływają Na Wasze Codzienne Zycie?

Recommended Posts

Kiedys pobiłem rekord, grając w CS'a ponad 25 godzin bez przerwy:> W sumie nie spałem ponad 50 h (w miedzy czasie dwa razy byłem w kinie) Ostro nie? Na co dzien siedze przed kompem ok 8 h.

und3r kaszalocie to sa twoje slowa z topicu pt" Ile czasu spędzacie przed kompem" z dnia Oct 21 2004, 00:30

i komu bajeczki wciskasz ?

Z ta tylko różnicą, że to nie bajeczki^^ Mowiłem już, że zdarzają mi się kilkudniowe maratony (czesto bywam np. na tzw. ENEMEF'ach, o ile wiesz co to takiego). Smiem jednak twierdzić, że historia Cash'a to zwykła bujda :P . Po pierwsze, ja nie grałem 48 godzin "non stop", jak twierdzi cash. Nie spałem ponad 50 godzin, ale robiłem przez ten czas wiele różnych rzeczy. Brałem zimne prysznice i piłem kawe, a NIE siedziałem 2 doby przed kompem!! Po drugie, po takich maratonach nie śpi się ponad 20 godzin!!! Normalnie sie budzisz po 8-10 godzinach, potem możesz zasnąc znowu na jakies 4 godzinki i jesteś wypoczęty!! Dlatego nie wierze, że gość pocinał jedną dobe w KOTOR, potem drugą dobe w gre, ktorej nawet nie pamieta, przy czym nikt z jego rodziny tego nie zauwazył (R_C ma w tej chwili 15 lat, wtedy miał pewnie cos koło 13), a on spał potem 22 godziny. I najważniejsze - ja nikogo nie obraziłem w tym topicu, dlatego odzywki w stylu "kaszalocie" zostaw dla siebie, ok? Jak masz cos jeszcze do mnie do wal na priv.

Niniejszym koncze tą dyskusje, opowiadajcie dalej jak graliście 2 doby i potem spaliscie półtorej - ja w to nie wieże. EOT.

Edited by und3r

Ok , sorki co do kaszalota to moze i ciut mocne slowo jak na tak blachy tenacik : ) forkiw mi :P . A co do snu to mi sie samemu zdaza tak ze siedze przy pc. np teraz w ferie seidzialem od 16 tak jak wstałem :> do 5 nad ranem i spie max do 16 :P takze wychodzi jakies 11 godzin max ;>

hmmm no w sumie... moze 22 godziny to nie byly... ale cos kolo 20 napewno ;) matka zaraz wroci to sie zapytam

BTW. Co do Mojego nicka, Real_Cash... :) naprawde jestem Cash ale poprostu "Cash" było zajęte przez moje poprzednie konto

Edited by Real_Cash

Najpierw sie przescigacie ile kto siedzi przed kompem a teraz ile kto spi :lol: IMHO Spanie powyzej 12-14 h naraz jest niemozliwe... Chyba ze w spiaczce :lol: ;] 22h ? :rotfl: ;]

I podobnie jak und3r nie lykam ze jak ktos gral 24h (;]) w jedna gre to teraz nie pamieta tego - chyba ze gra byla wyjatkowym gniotem... Ja pamietam jak zagrywalem sie w Duke Nukem 3D po 5-6 h a to bylo cos jak mialem 10 lat ;]

co wy wiecie o spaniu ;]

12-14 godzin to mozna spokojnie przespac [po lepszej imprezie]

22 h to bez przebudzenia w miedzy czasie i lezenia z zamknietymi oczami po czym znowu zasniecie nie da rady ;]

No pewnie, że nie musimy... Zastanawia mnie tylko, jaki masz cel w wymyslaniu czegos takiego? 8O Powtórze raz jeszcze... Zdrowa osoba NIE MOŻE spać 20 godzin bez przerwy! To jest fizjologicznie niemozliwe. Po 8-10 godzinach (12 to już max) człowiek sie budzi. Potem moze zasnąć jeszcze raz, na jakies 4 - 6 godzin (jak np. ma ostrego kaca ;) ) i jest sie wypoczętym. Mój osobisty REKORD to ponad 50 godzin bez snu, ale pod koniec tego okresu ledwo mogłem skupic mysli na czyms konkretnym - taki sen na jawie;] Po tym maratonie przespałem sie 10-12 godzin i byłem jak nowo narodzony;] Wiec nie wciskajcie kitu, ze ktos spał 29 h :lol:

dobra skończcie już to gadanie o spaniu a moja największa schiza to była jak składałem kostke z zapałek bez kleju no i mniej wiecej w połowie się rozwaliła a ja wtedy na cały głos dlaczego yu ku**** nie ma loadu i od razu pomyślałem tylko restart mission żebyście widzieli mine mojego brata jak to usłyszał

kumpel opowiadal o 29 godzinach snu - ale to po calym dniu i calej nocy chlania - jego jakis kolega wlasnie spal 29h ale z przerwami na rzyganie i herbate :D

Odpowiedz na pytanie zawarte w temacie: calkiem dobrze.

Dziekuje ;)

A tak na serio... gram tylko w tibie :D no i czasem w sapera ;)

Jeśli chodzi o jakieś takie odbicia to tak :

-Czasami jak nikt nie patrzy ,chodze po domu jak AT

-Często oglądam się za siebie jak siedze przy kompie (to chyba po Far Cry'u)

no i chyba tyle :P

AMD DURON 800 MHZ

128 MB RAM

CD-R/CD-RW

MONITOR PHILIPS 107 E4

GE FORCE 5500 256 MB

40 GB

jak mui kolega siem zacina albo jonka to muwie rze lagóje :D

jeszcze czasem żuce jakijś teks z gry i jest spoko :lol:

wiecie co mi sie najbardziej podoba? :]

jak sie ciosa w jakas wyscigowke albo fpp i wychylamy sie za monitor co by zobaczyc co jest za budynkiem na przyklad :lol:

jak jestesmy sami w domu to moze nie jest az takie smieszne (dopoki sobie tego nie uswiadomimy ;] ) ale jak na przyklad widze kumpla ktory naparza w jaki fpp i prawie spada z krzesla celem zobaczenia co jest za budynkiem to jest niezly ubaw :]

wiecie co mi sie najbardziej podoba? :]

jak sie ciosa w jakas wyscigowke albo fpp i wychylamy sie za monitor co by zobaczyc co jest za budynkiem na przyklad :lol:

jak jestesmy sami w domu to moze nie jest az takie smieszne (dopoki sobie tego nie uswiadomimy ;] ) ale jak na przyklad widze kumpla ktory naparza w jaki fpp i prawie spada z krzesla celem zobaczenia co jest za budynkiem to jest niezly ubaw :]

1261661[/snapback]

Heh - sam się złapałem na tym, jak próbowałem spojżeć na ekran pod innym kontem, żeby zobaczyć coś za rogiem...

Normalnie wplywa. Jak wychodze z pokoju to kieruje sie po strzalkach. A jak zapalam swiatlo to krzycze FIRE. Joya nie urzywam - wole obsluge serwisu.

Wracając do topica to gram w Battlefielda 1942 i DC.

Jestem w klanie 4Fun to już mój 2 klan.

W BF'a gram od 2 lat czyli coś koło nie wiem 2 miesiace po premierze kupilem orgniala i tak gram sobie

Ja gram juz prawie 3 lata w MoHaa i jedyna schiza jaka mam to to, ze jak ide wieczorem i slucham glosno muzy to mam wrazenie jak bym byl na mapce z giwera i musze byc czujny bo wszedzie moze byc wrog :lol: Dlatego teraz zbieram na takiego fajnego Deserta ASG :lol:

A za to moj starszy jak gra w gry FPP i ktos do niego strzela, to ten robi na krzesle uniki przed kulami :lol: :lol:

hmm moze nie gry, ale ogolnie raz babka na fizyce cos dyktowala a ja pod nosem ze powinna mowic wolniej bo nie zdarze wszystkiego zainstalowac...

1.podczas grania w counter-strika bardzo się relaksuję i odstresowuję. niestety niekiedy tracę kontakt z otaczającym mnie światem, np. gdy ktoś coś do mnie mówi w ogóle nie reaguję i i dopiero po krzyknięciu mi do ucha lub stuknięciu palcem 'odzyskuje' przytomność. a niekiedy po kilkunastu godzinnej grze czasem ktoś zapyta: a wiesz jak wygląda słońce?

2. niekiedy mam takie jazdy, że podczas gry chcę strzelić w stojącego obok monitora kota i kieruję kursor w jego stronę, a postać w grze się tylko kręci.

3. niekiedy mam sny związane z csem, np. jak podróżuję z kumplami po mapce de_aztec.

Edited by kukifas

Heh - sam się złapałem na tym, jak próbowałem spojżeć na ekran pod innym kontem, żeby zobaczyć coś za rogiem...

1261731[/snapback]

Namiętnie, zwłaszcza podczas grania w Thiefa :) Oj, jak to żałośnie wygląda.

Podczas grania w jakiekolwiek wyścigi przechylam pada w stronę w którą właśnie skręcam (jakby coś to miało pomóc) :rolleyes:

Podczas grania w jakiekolwiek wyścigi przechylam pada w stronę w którą właśnie skręcam (jakby coś to miało pomóc)  :rolleyes:

1265321[/snapback]

mam to samo :P i jak gram z widokiem inside to podnosze glowe gdy chce dalej widziec;]]]]]

a w codzinennym zyciu, poza upatrywaniem odbrych miejsc na osiedlu skad by sie fajnie ostrzeliwalo ulice to nie mam zadnych wieksych schiz :D

Hello

Wczoraj siedzialem z kumplem na lawce przy stawie i on patrzac na wode rzekl,

- Zajefajne shadery

Wyplulem cala zawartosc piwa w buzi :))

P.S. Moze nie wydaje sie to smieszne po przeczytaniu, ale ja wymieklem :)

P.S.2. Nie znalazlem podobnego tematu, tak wiec odkopalem ten :)

Ja ostatnio miałem zajawkę tego typu: grając w nogę zamiast koncentrować się na strzeleniu gola patrzyłem komu tu kopnąć piłką w łeb, a jak mi się udało to wykrzykiwałem "headshot" ^^ Czasem tak robiłem bracholowi na podwórzu lecz potem musiałem szybko uciekać :D

Jak ktoś czymś dostanie w cymbał to zwykle wołam... headshot!

Albo np. jak zdobędę petardy zimą to przy niektórych rzutach drę się Fire In The Hole :P

lub jak do kogoś zamierzam nagle, niezapowiedzianie wpaść to ślę esa Incoming

No i jeszcze lagi - zdarza się, mówię, że mam laga jak niezbyt kontaktuję (normalnie ping 999 ;))

Co do snów - kiedyś śnił mi się ogromny Pacman który chciał mnie zeżreć :lol:

Z wiekszych zajawek to po maratonie grania z kumplami w Carmagedona wsiadlem do auta i chcialem ludzi porozwalac dobrze ze koledzy powstrzymali. Pozy tym Co roku w sylwka czuje sie jak zolniez z CODa zazwychaj w okolicach sylwka robilismy parodniowego lana. No i najwiekszy moj schiz to po wielu godzinach grania w Puzzle Quest Zaczalem sie pac pulpitu bo mnie ikony atakowaly i igolnie chcialem je przestawiac zeby byly 3 czerwone w rzedzie ( znawcy tej gry obczaja o co chodzi :P )