Skocz do zawartości
Korko

Gigabyte Ga-k8nf-9(nf4) - Zero Podkrecania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no musze miec choc 2300!

Probuje dalej! - zapodam mu te 1.7 :)

Korko

1243002[/snapback]

A mój rekord to 2700Mhz :D

Ale niestabilnie bo dałem tylko 1,55V Więcej nie prubowałem

Okazuje suę Że hynixy to słabe pamięci :blink: do A64, dobre to były do Athlonów XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Ostanio dokonalem zakupu sprzetu

- AMD Athlon64 3200+

- GigaByte nForce4 GA-K8NF-9

- GigaByte Radeon X700Pro

 

I mam problem, po pierwsze jak instaluje Pande SOftware to Xp, dostaje szalu.

nastepny problem, to szukalem oks stery do nforca4, byly tylko na stronie GB.

I ostani problem, mam z klawiatura. W biosie i dosie dziala, jak odpalam Xpeka, to nie dziala. Musze ja wylaczyc w opcjach, i wlaczyc ponownie w tedy dziala. Zmienialem juz klawiature, caly czas jest to samo. A mam zwykla klawiature BTC PS2/

1245088[/snapback]

sokar: Mialem dokladnie to samo!!!!!!!!! :)

Po 2 godzinach kombinacji zaczalem mieszac w biosie z wlaczeniem i wylaczeniem obslugi USB dla klawierki i myszy

I w koncu zaczelo dzialac :)

 

--

Korko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie pamieci proponujecie kupic? nie mam za wiele kasy na Geila cl2 nie wykrece

 

Kingston DDR 512MB PC-400 (KVR400X64C25/512) CL2.5 380

GeIL 512MB PC-400 CL2.5 330

- na ile powinny poleciec, ktore brac ? ?

Edytowane przez WIDMO82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingston shit :P Ja dzis otrzymam ta plyte i procka 3000+ dodam tylko ze na forach innych widzialem te procki na zmianie napiecia na 1.50 i wyciagaly 2750 stabilne.,... hehe do tcyh co nie moga krecic... jak sie nie znacie nie probowac bo wam na nagla smierc na zawysokim napieciu zachoruja... aha moze macie tez slabe seri bodajze 44-49 tydzien byl slaby i tyle okolko sie tylko kreci bo te z dobrych albo srednich seri leca spokojnie ebz zmiany naiecia na 2.5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingston shit :P

i mam uwierzyc ze twinmosy sa lepsze?

sam kiedys mialem twinmosy, wymienilem w tym tygodniu bo jeden sie tak podjaral ze nie chcial sie krecic powyzej 170

na kingstonach skrecilem 10.5x210 nie resetnal sie przy kompresji dvd->divx czyli moge przyjac ze jest ok

a musze przyznac ze prawie 2lat chodzi skrecony na minimum 2400+ wiec i proc troszke stracil na swych mozliwosciach.

Pytanie jest czy warto brac Geila z takim samym CL czy kingstona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..

a ma moze ktoś z was problem z temeraturami?? Mi bios i EasyTune wskazuja na ok 30C(idle) a EVEREST 70C!!!!

i jest jeszcze jeden problem - EVERESTA i SPEEDFAN'a zawiesza i musze reset wcisnac.

i tak : Prime idzie bez problemu, 3dmarki przechodzi, w AA gralem TYLKO z tych programow wyzruca!!!

Zmienialem bios na F1 i to samo! (Tak jak raptor gdzies pisal EasyTune nie dziala)

Mam Pentagrama QC-92

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

którego speedfana używasz ?

 

u mnie 4.20 bez żadnych problemów wspólpracuje z k8nf-9 :|

everest ma źle ustawione czujniki dla tej płyty dlatego pokazuje 70st.C - płyta mierzy tylko 1 temperature + do tego vcore, vdimm, 3.3V i 12V - nie ma pomiaru 5V :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..

a ma moze ktoś z was problem z temeraturami?? Mi bios i EasyTune wskazuja na ok 30C(idle) a EVEREST 70C!!!!

i jest jeszcze jeden problem - EVERESTA i SPEEDFAN'a zawiesza i musze reset wcisnac.

1254053[/snapback]

mam dokładnie to samo, speedfan 4.20 :? czy nowa wersja everesta tez ma ten problem?

fsb nie chce isc wyzej niz 233 (mnoznik 6x, htt2x, F2) nie za dużo :-|

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...