Skocz do zawartości
Beyblade

Mój Zestaw...

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedziec jak beda sie zachowywac ceny :rolleyes: Nikt nie jest wrozka :D Z tego co wiem najlepiej kupic kompa przed wakacjami cos w okolicach maja,czerwca wtedy ceny sa najnizsze :wink: Z informacji nVidii wiadomo ze w tym roku nie nalezy sie spodziewac nowego ukladu wiec ceny prawdopodobnie beda stabilne ale Ati chce wprowadzic nowy uklad chyba w okolicach wakacji tak wiec wtedy ceny moga sie nieco ruszyc :wink: Co do innych komponentow to mozna taj gdybac i gdybac i wcale nie musi sie to sprawdzic tak wiec chyba to nie ma sensu :wink:

Na kompie zawsze stracisz tylko od Ciebie zalezy jak szybko Twoj komp bedzie tracil na wartosci a z czekaniem na nizsze ceny to mozna czekac i czekac ale chyba nie o to chodzi :wink: Kurcze ale sie rozpisalem :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje spostrzezenia... na pewno na tym na a64 3500+ z 6600 bedzie mial 2100 3d2k3.... polecamy zagladniecie na ORBa... nawet w 3d2k5 bedzie mial na dzien dobry kolo 3000 :)

1249830[/snapback]

pisząc, że po oc uzyskałem o 50% więcej pkt. w 3dmarku 2003 chciałem zachęcić kolegę do podkręcenia swojej karty. po oc karty wydajność na pewno wzrośnie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisząc, że po oc uzyskałem o 50% więcej pkt. w 3dmarku 2003 chciałem zachęcić kolegę do podkręcenia swojej karty. po oc karty wydajność na pewno wzrośnie :-P

1254144[/snapback]

podkręcanie zostawię sobie na później. może kiedyś. Na pewno nie zaraz po kupnie kompa, nie chcę nic zepsuć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Czemu hdd nie z samsunga?

2.Czemu ramy nie hynixy?

3.Na jakiej zasiłce to wisi?

1254201[/snapback]

1bo samsunga mam teraz i mam z nim złe doświadczenia :/

2 a czemu nie? jeżeli są tańsze niż te moje to może być

3 zasiłka z obudowy. Dobry 350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkręcanie zostawię sobie na później. może kiedyś. Na pewno nie zaraz po kupnie kompa, nie chcę nic zepsuć :D

1254699[/snapback]

jeśli zachowasz ostrożność, na pewno nic nie zepsujesz :) nie ma się co obawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje na jakim "dobrym 350W" zasilaczu chcesz to puscic!!! Wiesz nie chce byc zlym prprokiem ale jak nie zainwestujesz w dobra zasilke to caly ten sprzet dlugo nie pociagnie..... Pamietej zasilacz to podstawa w szczegolnie tak dobrym i enorgochlonnym sprzecie !!! A co do karty to bierz 6800 lub 6800GT w zaleznosci od funduszy !!! Na zwyklym 6800 teraz pograsz sobie bez problemu a jak ci nie bedzie juz wystarczal to odblokujesz potoki (jak sie da), lub w przypadku gdy beda one uszkodzone to ostro podkrecisz. (jakos sie zmusisz hehe.....):lol:

Pozdrawiam!!!

Edytowane przez traxit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyblade

Tak, od siebie dodam, że ten ModeCom z obudowy nie starczy, dlatego polecałem Ci kupić zasiłkę oddzielnie. Na pewno starczyłby na powiedzmy 6600 GT, ale nie z takim mocnym konfigiem więc radzę kupić Chiefteca, Tagana czy coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też cię pozdrawiam, choć do nabijanie postów :P

:blink: Jakie nabijanie postow?

 

Zadajesz pytanie,moze glupie i nie na temat ale zawsze :arrow:

 

 

czyli nawet jak wezmę ten najtańszy to będzie wszystko ok?

A ja odpowiadam :arrow:

 

 

Tak :wink: pozdrawiam

Tak dziala forum :D ktos pyta ,a ktos odpisuje,a to czy odpisuje w pieciu zdaniach tworzac kwiecista wypowiedz czy odpowiada jednym slowem zalezy od tego jak bylo sformulowane pytanie :wink:

Oops :oops: to znowu sobie nabilem posta :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze spadkami cen to moze byc roznie*, ale powinny jednak pujsc w dół ze wzgledu na mase nowych technologii

 

 

*Daczego różne , np. DDR stalo w miejscu chyba ze dwa lata po czym spadlo o chyba 40 % w kilka tygodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam się po długiej nieobecności. mam nadzieję, że dawna ekipa ludzi, która służyła mi pomocą znowu się tutaj pojawi. Może chociaż niektórzy znów posłużą mi radą. Tym razem do dyspozycji mam max 5000 złotych. Tamten zestaw chyba odchodzi w niepamięć, bo nie jest już taki dobry do gier. Proszę o złożenie kompa do 5000 zł bez monitora. Komp ma służyć wyłącznie do gier. w nowościach techniczynych jestem teraz zielony. nie wiem czy lepiej brać 2 karty graficzne czy jedną lepszą. Niedługo trochę się dokształcę i wrzucę własny zestaw. Na razie proszę Was o podanie zestawów do gier. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 5 tysiącach się nie zmieszczę. Ceny sprawdzałem na komputroniku. Chciałem jeszcze wziąć 2 gb ramu. Oto co wybrałem, a jeszcze dysk, obudowa i masa innych rzeczy. Nie da rady :-(

 

Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX (Socket 939) - 1671.00

 

Płyta główna: Gigabyte GA-K8NF-9 nVidia nForce4 4x - 366.00

Pamięć RAM: PDP Patriot 2GB DDR 400MHz Dual CL 3 (2 x 1GB)-919.00

Karta graficzna: GeForce 7800 GT Gigabyte NX78T256V-B 256MB ViVO & DVI (PCI-E) 1649.00

 

Razem brutto: 4605.00

 

Jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam się po długiej nieobecności. mam nadzieję, że dawna ekipa ludzi, która służyła mi pomocą znowu się tutaj pojawi. Może chociaż niektórzy znów posłużą mi radą. Tym razem do dyspozycji mam max 5000 złotych. Tamten zestaw chyba odchodzi w niepamięć, bo nie jest już taki dobry do gier. Proszę o złożenie kompa do 5000 zł bez monitora. Komp ma służyć wyłącznie do gier. w nowościach techniczynych jestem teraz zielony. nie wiem czy lepiej brać 2 karty graficzne czy jedną lepszą. Niedługo trochę się dokształcę i wrzucę własny zestaw. Na razie proszę Was o podanie zestawów do gier. Z góry dzięki!

1653317[/snapback]

 

kup athlona x2

7800 GT lub GTX :P

a reszta to podobnie jak w tym starym zestawie

1653474[/snapback]

 

w 5 tysiącach się nie zmieszczę. Ceny sprawdzałem na komputroniku. Chciałem jeszcze wziąć 2 gb ramu. Oto co wybrałem, a jeszcze dysk, obudowa i masa innych rzeczy. Nie da rady :-(

 

Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX (Socket 939) - 1671.00

 

Płyta główna: Gigabyte GA-K8NF-9 nVidia nForce4 4x - 366.00

Pamięć RAM: PDP Patriot 2GB DDR 400MHz Dual CL 3 (2 x 1GB)-919.00

Karta graficzna: GeForce 7800 GT Gigabyte NX78T256V-B 256MB ViVO & DVI (PCI-E) 1649.00

 

Razem brutto: 4605.00

 

Jakieś inne propozycje?

1653811[/snapback]

jak w komputroniku wychodzi 4605zł to w normalnym sklepie 4000zł ;)

płytke może lepiej ASUSA A8N za około 400zł

pamiatki moga byc

karta też ale ja by wolał Winfasta

procek do gierek to lepiej Intela nie żartuje :D a tak na serio to AMD 4000+ (San diego) za około 1750zł

Edytowane przez andrzejsnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz czym ta płyta różni się od mojej i czemu karta Winfasta. Procki Intela są drogie, w takim przekonaniu żyję. Czemu ten model procesora, a nie ten x2? Czym się różnią te komponenty? Są lepsze? Jak tak to w czym?

1654243[/snapback]

winfast poprostu lepsza firma.. :) ten model procesora poniewaz jest idealny do gierek to w zasadzie Fx53. A x2 sie nadaja dla grafika a nie do giercowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...