Skocz do zawartości
maruda

Logitech X-530 , A Karta Muzyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebalem grzebalem w tym dziale i po 3 stronie odechialo mi sie szukania.

 

Pytanie brzmi nastepujaco. Jaka karte muzyczna najlepiej kupic do takiego zestawu głosników ( Logitech X-530 )

Obecnie mam zintegrowany shit zwany AC 97.

 

Im tansza ta karta bedzie tym lepiej. nie jestem jakims tam koneserem muzyki. ma poprostu łupać slicznie :]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzebalem grzebalem w tym dziale i po 3 stronie odechialo mi sie szukania.

 

Pytanie brzmi nastepujaco. Jaka karte muzyczna najlepiej kupic do takiego zestawu głosników ( Logitech X-530 )

Obecnie mam zintegrowany shit zwany AC 97.

 

Im tansza ta karta bedzie tym lepiej. nie jestem jakims tam koneserem muzyki. ma poprostu łupać slicznie :]

 

Pozdrawiam

1241546[/snapback]

Audigy :D Jakie kupisz AUDIGY zalezy od ciebie i finansof:) Jak jesteś z wawy moge ci zniżke zalatwic:) Ceny nizsze niz allego

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audigy :D  Jakie kupisz AUDIGY zalezy od ciebie i finansof:) Jak jesteś z wawy moge ci zniżke zalatwic:) Ceny nizsze niz allego

 

Pozdrawiam

1241623[/snapback]

szczerze to nie chcialbym wydawac wiecej jak 200 zł. bo i tak nie bede w stanie skorzytsac z wiekszosci opcji ktore taka karta proponuje.

roznica miedzy karta zintegrowana a taka za 200 zł bedzie mocno widoczna ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie chcialbym wydawac wiecej jak 200 zł. bo i tak nie bede w stanie skorzytsac z wiekszosci opcji ktore taka karta proponuje.

 

1243580[/snapback]

Jeżeli miałbym już 200 zł przeznaczone na karte to wolałbym poczkać i dostrzelać do A2 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A2 OEM jest juz za 155zl

ZAPOMNIJ o OEM Audigy 2 To szit pokroju Audigy Ls

 

Proponuję znaleźć Audigy Es lub Player 1394

 

Ja mam Audigy Player 1394 wersję Gold dałem na allego 129 zł. z kosztami przesyłki. No i głośniki właśnie X-530.

Zestaw gra super.

 

Ewentualnie możesz dozbierać 50 zł i wziąźć wersje ZS oem, ale nie sam oem które kosztuje 155-189 zł, już sam wygląd mówi za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie są identyczne :-)

 

Tak to jest werscaj która na 100% wspomaga sprzetowo Eaxa i nie obciąża procesora. Mam ipodobną, tylko że z pozłacanymi wyjściami.

 

Z audigy jak już pisałem to jest jedna z 3 wersji którą opłaca się brać.

 

Możesz zwrócić uwagę na to:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40763377 Mam właśnie taką. To jest to samo praktycznie co 1394 tylko że złoconymi wyjściami.

 

No albo to:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40275185

 

Tyle że musisz dozbierać trochę. Nie wiem czy za bardzo jest sens, gdyż Eaxa 4 obsłguje też Audigy 1, A zestaw X-530 nie posiada THX certyfikatu. Więc nie wykorzystasz za bardzo dobrodziejstw Audigy 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...