Skocz do zawartości
skibson

Konsola !

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego jest flash disk ;) Prawdopodbnie da się shakować. Z `resztą po co polecasz mu gacka, jak twierdzisz, że gry na PSP są za drogie- przecież cena jest porównywalna :| Inna sprawa, że można wyjść  z założenia, że na PC można grać i 5 lat bez upgradu- poziom detali i tak w konsolach obecnej generacji nie pójdzie w górę ( są już na to za stare), no, może XBox jeszcze trochę pociągnie dłużej. Dla mnie kompletną głupotą by było kupowanie jeszcze jednej maszynki do gier, jak się gra w 2-3 na skrzyż, albo jeszcze lubi się czasem w retro pograć. Gdybym miał wybierać jednak, to XBOX-a.

Co do ceny PSP- założyć się mogę, że przebije tą z PS2 i to znacznie - przecież to właściwie miniatura PS2 ze wszystkimi jej zaletami + kilka swoich własnych, więcnie może być tańsza :?

 

W mojej opini na forum trafiają teraz same wieśniaki w rodzaju skibsona, które będąć "cool" wypowiadają się w sposób wręcz żenujący. Gdzie jest moder?!!!

1249377[/snapback]

 

tu sie z tobą nie zgadzam, bo 5 letniie karty grafiki nie obsługują niektórych efektów, ( uruchoma na GF 2 prince of persja, silent hill itd. ) i dużo gier się wogóle nie uruchomi, 5 lat temu standartem bylo 128 MB pamieci ram. dzisiaj tyle sam system zjada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinniśmy skończyć tą jałową dyskusję...teraz niech skibson zdecyduje co chce kupić.

 

:arrow: PS2-wiele fajnych gier, mozliwość oglądania filmów na DVD, Network Adapter(osobno albo razem z PStwo, granie po necie NIC nie kosztuje..poza kosztami samego neta u dostawcy ;) ), ponoć awaryjny(ale ja myślę że raczej tylko po przeróbce albo gdy dostaniesz wadliwy egzemplarz...są takie któe grają ia grają..respect)

 

:arrow: GC-mniej gier dla każdego ale kilka hitów można wyłuskać, prawie bezawaryjna(nie wierzę że nawet jedna się nie popsuła :) ), kontroler nie tak wygodny jak DualShock2 ale też nie zły, niestety brak możliwości oglądanie Filmów DVD i grania po necie, niska cena

 

:arrow: xBox-bardzo bobra grafa i nowoczesne funkcje, dysk twardy(zgrywasz gierkę i git), fajne giery ale jakos nie widzę ich tak dużo co na ps2(zależy jak dla kogo ;) ), olbrzymie mozliwości undergrundowe i mozliwość robienie na konsoli prawie wszystkiego co na kompie(dobra jak ktoś kompa nie ma ale jak już kompa masz to te bonusy są zbyteczne-tylko kupa roboty psu w doope :) ), filmy na DVD też odtworzy, xBox Live(ale niestety płatny :( ), najdroższy z current genów

 

skibson , wybór należy do ciebie.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- Xbox-a można podkręcić :D Chyba wiecie, że mozna w niej wymienić proc, dysk napęd. Co prawda uważam to jako bezsens ( oprócz wymiany dysku), ale wymiana Celerona 733 Mhz na 1.4 czy P3 1.53 Ghz daje ponoć ciekawe rezultaty choćby w Halo 2. A, że nie kosztuje to dużo, to z ciekawości sam bym zrobił upgrade proca- ot tak z samej ciekawości ;)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam kilka ofert i nie iwem ktora lepsza konsolka :

-SCPH 39004 Konsola jest przerobiona na modchipie DUO 2 (nowy laser ma 3 miesice)

-ps2 (30004)- przerobiona chipem ripper2 deluxe

Ktora polecice ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sobie :

(0-71) 38-40-477

0-602-22-52-53

email norby@wr.onet.pl

 

Pytaj o Norby'ego - były pracownik PSX EXTREME - wie wszystko :)

Powiedz, że na reklamie pisze, że odpowie na każde pytanie ;)

Zapomniałem dopisać, że chłopak teraz prowadzi sklep z konsolami - używane, nowe, gry, dmuchane baby itp :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie tylko coraz rzadziej gosci na lamach pisma - oczywiscie na reklamie sklepu jest ;)

 

Slyszalem ze po majowym E3 ceny konsol maja pojsc w dol (Sony i MS zaprezentuja next geny). Jesli tak sie stanie lece do sklepu po GC, choc i tak teraz jego cena jest atrakcyjnie niska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam kilka ofert i nie iwem ktora lepsza konsolka :

-SCPH 39004 Konsola jest przerobiona na modchipie DUO 2 (nowy laser ma 3 miesice)

-ps2 (30004)- przerobiona chipem ripper2 deluxe

Ktora polecice ??

1249984[/snapback]

A ile kosztują??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo ludzie mam wiecej aksy i moge x'a brac ale czy warto czy ma ten klimat bo gry te same co na ps2 tylko nei ma tekkena gran turismo i tyle pes 4 jest a i mgs 3 ale ma wyjsc w marcu na x'a a mgs tts na ps2 i x'a ! wiec ktora warto brac !?!?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz ps2 no nie wiem czy prawie to samo na xbox'a raczej nie prograsz w serie gran turismo, gta, tekken, virtua fighter, rachet clank, metal gear solid, kill zone, jak, crash, final fantasy, SSX i wiele innych nie chce mi sie wymieniac.

Edytowane przez Skorpion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2 sie psuje a na x'a gry se wrzucimy i jest dobrze no moze na poczatku nie chialem x'a ale teraz moze gry sa takie jakie sa a gt nie lubie wogole ta gra mnie denewuje ps2 tylko chcialem ze wzgledu na mgs 3 ale jak ma wyjsc wiec watpie i mzoe na crasah ale twinsty czy jakso tak jest na x'a i wogole chyab biore x'a !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie psuje, ja jakos mam 4 lata konsole i nic mi sie nie zepsulo, mam paru kumpli ktorym tez sie nic nie zepsulo, jezeli chcesz wybrac konsole z mniejsza iloscia gier prosze bardzo bo sluchac muzyki i zrzucac na dysk sobie mozesz na kompie, a xbox gier dobrych wcale nie ma duzo, a pozatym gry ktore sa na xboxie mozesz sobie kupic na PC. Gratuluje wyboru :D

Edytowane przez Skorpion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skibson, rok starszy jestes ode mnie a piszesz jakbys byl mlodszy z 7 lat przynajmniej. Wez przeczytaj ty to co tutaj piszesz, i powiedz nam czy sam siebie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no skibson gratuluje najgorszego możliwego wyboru :lol: Jeśli podnieca Cie wielkie i głosne jak odkurzacz pudlo, na ktore wychodza te same gry co na PC to bierz x'a - Twoj wybor :lol:

Dla mnie najlepsza konsola jest GC, też ma mgs, GENIALNEGO RE4 i serie Metroid Prime, ktora została uznana za najlepszą strzelanke na konsole wszechczasów. Myślałem ze wybierasz między gackiem i PS2, co jeszcze moge zrozumieć, ale X-BOX?! Ale jak juz mowilem Twoja kasa - Twój wybor. A własnie - czy X-BOX nie jest przypadkiem najdroższy? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma najdrozsze gry, ktore trudno zastac w sklepach oprocz emipku i media markt. Potwierdzam Game Cube jest rownie dobra konsola jak ps2 gry trzymaja klimat :). Nie rozumiem tych co bronia xbox'a, chociaz jak ktos nie ma kompa to chce miec takie cos na chacie, ale komp i xbox pod jednym dachem ? Glupota, tym bardziej ze gry na PC sa po 100zl a na xbox'a te same gry sa po 250zl, moim zdaniem przed Toba trudny wybor miedzy gackiem a ps2 nie narzucam tutaj nic tylko nie chce bys wybys potem zalowal.

Edytowane przez Skorpion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<skibson> a gdzie jest napisane że ma wyjść?? Konami jeszcze oficjalnie nie potwierdziło takich pogłosek. Zresztą po co ja tu wogóle coś pisze; tylko nerwy na was ludzie trace. Nie ma co dogadaj sie z kimś kto gra na PC całe życie. Wiesz co skibson zrób najlepiej: wejdź na jakieś pożądne forum o konsolach i poszukaj tam tematów o kupnie konsoli, tam jest napisane dlaczego to, a nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

X suuuuuuux :P Drogi, głośny, wielki i strasznie sie grzeje :P

1253331[/snapback]

też Cie kocham :P

ty wolisz gacka ja x'a i finito :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

:*

 

Nie da sie ukryć :P

Liczyłem jednak na jakieś sensowne argumenty z Twojej strony :P

1253350[/snapback]

Inni forumowicze dokładnie opisali zalety tej konsoli.

imho : najzaawansiejsiejsza konsola, fajne gry(może nie ma na niego 234532567348679823463794768927489927 gier jak na ps2 ale...), hdd, grafa, wyglont i dalej nie hce mie sie pisać :P

 

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gry fajne, bo te same co na PC :P A GC też jest bardzo zaawansowany technicznie :P I nie psuje się - to jak z Toyotą ;) Parafrazując znane hasło reklamowe: "Nigdy nie słyszałem o zepsutym GameCubie";]

A co do wyglądu, to czarny gacek wyglada zayebiscie;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestescie przeje........ani no normalnie masakra kazdy obstawia za swoim !!! :mur: Najlepije jakby byla jedna na rynku i fin tak jak z psx a teraz ch......j wie ktora wziac ps2 ma duzo gier ale wiekszos procz gt tekken mgs crash i ... to tylko tyle fanych a reszta syf tnie sie itp. Na x'ie moza te same co na pc ale kompa mam takiego syfa ze mnei sciska a gry ktore na pc wyszly i na x;ie to mniejszaosc sa rowniez same exlusivy tylko na x'a ale nei bede sie klucil ja stoje po stronie konsolowcow ale kto na czym gra to mne inajmniej obchodzi i ci ktorzy tak zaciekle bronia swej konosli ze najlespza itp. to tylko chorzy ludzie cso jak pecetowcy i ich glupie klutnei ludzie wejdzcie se an recenzje an wp np. jakiej gry na pc a komentarze to jzu lekka przesada ludzi polska narod glupi tak tylko mozna poweidziec a recka gt 4 na wp to jzu glupota "grafika brzydka " tego goscia co to psial to za jaja powiesic !!!! I powiniscie sie cieszyc ze do waszego grona dolacza nowy czlowiek!!!!!!!! Najwazniejsze jest miec konsole ale jaka i za ile itp to jzu malo wazne !!!! Na kazdej konsoli jest klimat a ze x'a robil microsoft tez ubolewam bo denerwuje mnie ta firma ale mam to w [gluteus maximus] ! A ze wyje i brzeczy i ze ma dysk to nie znaczy ze to pc dysk ma tez ps2 i klawiature i mysz wiec ps2 tez komp ! No przyznam ze xbox to duza konsola ale mniejsza z tym !!

pozdro 4all

Edytowane przez skibson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

jestescie przeje........ani no normalnie masakra kazdy obstawia za swoim !!!  :mur: 

Trochę szacunku :|

:mur: jakbys czyral caly temat tobys wiedzialak oc kupic kup ot co ci bardjzej odpowiada

Najlepije jakby byla jedna na rynku i fin tak jak z psx a teraz ch......j wie ktora wziac ps2 ma duzo gier ale wiekszos procz gt tekken mgs crash i ... to tylko tyle fanych a reszta syf tnie sie itp. Na x'ie moza te same co na pc ale kompa mam takiego syfa ze mnei sciska a gry ktore na pc wyszly i na x;ie to mniejszaosc sa rowniez same exlusivy tylko na x'a ale nei bede sie klucil ja stoje po stronie konsolowcow ale kto na czym gra to mne inajmniej obchodzi i ci ktorzy tak zaciekle bronia swej konosli ze najlespza itp. to tylko chorzy ludzie cso jak pecetowcy i ich glupie klutnei ludzie wejdzcie se an recenzje an wp np. jakiej gry na pc a komentarze to jzu lekka przesada ludzi polska narod glupi tak tylko mozna poweidziec a recka gt 4 na wp  to jzu glupota "grafika brzydka " tego goscia co to psial to za jaja powiesic !!!! I powiniscie sie cieszyc ze do waszego grona dolacza nowy czlowiek!!!!!!!! Najwazniejsze jest miec konsole ale jaka i za ile itp to jzu malo wazne !!!! Na kazdej konsoli jest klimat a ze x'a robil microsoft tez ubolewam bo denerwuje mnie ta firma ale mam to w [gluteus maximus] ! A ze wyje i brzeczy i ze ma dysk to nie znaczy ze to pc jest dysk ma tez ps2 i klawiature i mysz wiec ps2 tez komp ! No przyznam ze xbox to duza konsola ale mniejsza z tym !!

pozdro 4all

1253425[/snapback]

Kup to co Ci najbardziej odpowiada. Imho wszystko jest lepsze od ps2 (playboye latajcie po mnie jak chcecie :P (nie?)stety taka jest prawda)

@und3r

Jeśli ktoś chcę konsolę do gier to bierze GC a jak chce coś multimedialnego z mp3 i innymi siupami to bierze xbx.

(koniec naszej rozmowy.)

sry że tak pisze ale jajka mi sie gotują.

z/w ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...