Skocz do zawartości
skibson

Konsola !

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż... Co prawda prawie nic nie rozumiem z tego co piszesz (kompletna abstrakcja), ale zirytował mnie ten tekst:

[EDIT: to jest do skibsona - dlugo post szedł i zanim sie pojawil to pare osob juz odpisało ;) ]

 

jestescie przeje........ani no normalnie masakra kazdy obstawia za swoim !!!  :mur:

 

(...)

 

stoje po stronie konsolowcow ale kto na czym gra to mne inajmniej obchodzi i ci ktorzy tak zaciekle bronia swej konosli ze najlespza itp. to tylko chorzy ludzie cso jak pecetowcy i ich glupie klutnei ludzie wejdzcie se an recenzje an wp np. jakiej gry na pc a komentarze to jzu lekka przesada ludzi polska narod glupi tak tylko mozna poweidziec

Posłuchaj człowieku... Powinienem objechać Cie za sam styl pisania, ale jestem bardzo wyrozumialy... Jednak moja cierpliwość ma pewne granice. Bronie swojej konsoli?? No to wiedz, że nie posiadam obecnie ŻADNEJ konsoli (postawiłem na dobry PC). Ale podejrzewam, ze jako jeden z nielicznych, wypowiadających się w tym temacie grałem na WSZYSTKICH "nextgenach" (PS2, GC, X-BOX, Dreamcast, Nintendo64). Znam również gościa, które te wszystkie konsole posiada. Gry na GC zrobily na mnie najwieksze wrazenie. Ten gość od konsol również poleca wszystkim GC (podkreślam, że on kupuje wszystkie konsole jakie wychodzą i ma gier od zayebania). A Ty skibson prosiłeś o pomoc w wyborze konsoli, bo pewnie grales na najwyzej jednej - w przeciwnym wypadku miałbys wlasne zdanie i nie musiałbys zatruwac nam życia.

Ja oraz inni userzy poświęcają swój cenny czas, aby pomoc Ci w wyborze, a Ty nawet nie potrafisz poskładac posta do kupy i stawiasz wykrzykniki po kazdym zdaniu. O wyzwiskach juz nie wspomne... Ogarnij sie bo juz nic tu nie napiszesz. OK??

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA XBOXA TAKIE:

PES 3,4

NFSU2

MEN OF VALOR,

BURNOUT 3,

DRIVER 3

NINJA GAIDEN

Shellshock Nam '67

Tenchu Return from Darkness

RalliSport Challenge II

COLIN 4,2005

SPLINTER CELL PANDORA TOMORROW

True Crime Streets Of LA

Soul Calibur 2

Project Gotham Racing 2

Moto Gp 2

Medal Of Honor:Frontline

Medal Of Honor Rising Sun

James Bond 007 Everything Or Nothing

Genma Onimusha

Dead Or Alive 3

Crash Twinsanity

Def Jam Fight For NY

Flat Out

Silent Hill 4 The Room

Call of Duty Finest Hour

Mortal Kombat Deception

The Suffering

 

 

NA PS2 TAKIE:

Shadow of Rome

Metal Gear Solid 3 Snake Eater

Prince of Persia Warrior Within

Call of Duty Finest Hour

Wrc 04

Grand Theft Auto San Andreas

Killzone

Pro Evolution Soccer 4

Crash Twinsanity

Need For Speed Underground 2

Flat Out

Driver 3

Burnout 3 Takedown

Colin 4 , 2005

Def Jam Fight for NY

Sword of the Samurai\

Splinter Cell Pandora Tomorrow

Silent Hill 4 The Room

Gran Turismo 4

Way Of The Samurai 2

The Suffering

Onimusha 3

Shellshock Nam 67

Syphon Filter The Omega Strain

Tekken 4

James Bond 007 Everything or Nothing

Virtual Fighter

True Crime Streets Of LA

Tenchu Wrath of Heaven

Soul Calibur 2

Need For Speed Underground 2

Moto Gp 3

Mortal Kombat Deadly Alliance

Medal Of Honor Frontline

Medal of Honor Rising Sun

Devil May Cry 2,3

Crash Bandicoot warth of cortex

 

To by bylo an tyle sorrki ze kogos urazilem nie powtorzy sie juz :unsure:

Edytowane przez skibson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

NA XBOXA TAKIE !!!!:

jakieśgierki

NA PS2 TAKIE:

jakieśgierki

1253530[/snapback]

No i co to za porównanie ? :lol:

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

OMFG kamil po cholere cytujesz calego posta?! 8O

1253539[/snapback]

nie wiem ? :huh: (szorki ża kłopota :oops: )

skibson

http://www.gamersunderground.net/gamecube/gamelist_a.html

lista gier na gacka ;]

http://www.racing-evolution.com

coraz bardziej podobuje mi sie gacek :rolleyes:

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa jest bezsensu. Wogóle po co całe te pieprzenie?!!! Koleś ma dobrego kompa i niech sobie na nim gra. A jak się tnie to niech zjedzie z detalami- i tak gafikę będzie miec lepszą niż na konsolach. Nikt mi nie wmowi,że jest inaczej. Na obecną chwilę tylko XBOX i Nintendo oferuje zbliżoną grafikę do tej z PC, ale z obciętymi detalami ( patrz Doom 3). Sens kupna sprzetu gorszej klasy niż posiadany PC mija się z sesnem, no, chyba, żeby postawić na PSP :D

 

Warto poczekać na PS3 i XBOX2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL :|

 

Na logikę to nie polecałbym nikomu Nintendo, bo nikły procent odbiorców będzie chciał korzystać z oryginałów.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa jest bezsensu. Wogóle po co całe te pieprzenie?!!! Koleś ma dobrego kompa i niech sobie na nim gra. A jak się tnie to niech zjedzie z detalami- i tak gafikę będzie miec lepszą niż na konsolach. Nikt mi nie wmowi,że jest inaczej. Na obecną chwilę tylko XBOX i Nintendo oferuje zbliżoną grafikę do tej z PC, ale z obciętymi detalami ( patrz Doom 3). Sens kupna sprzetu gorszej klasy niż posiadany PC mija się z sesnem, no, chyba, żeby postawić na PSP :D

 

Warto poczekać na PS3 i XBOX2.

1253857[/snapback]

 

 

kolego co ty w grafike grasz ?

tak się sklada ze mam wszystkie next geny. poziom grafiki na wszystkich konsolach jest porównywalny. to zależy od danej gry. są gry ładne i brzydkie, ale czasem te ładne odklada się po 15 minutach grania, a te brzydkie są tak miodne, że gra się dniami( i nocami :) )

 

takie stwierdzenie ze jak ktoś ma kompa i przesiada się na słabszy sprzet czyli konsola jest bezsensu.

 

na kompa ostatnio nie wychodzi nic ciekawego. ile można grać w ciemnego jak... dooma.?

 

 

wszystkie hity wychodzą na konsole.....

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem siła została juz tylko w grach online'owych, ja juz od dawna w nic na singlu nie gram, jedynie jak wychodzi cos rozreklamowaneggo na miare hl2 :] , albo jak juz naprawde sie nudze. Dlatego konsole sa dla mnie nie potrzebne, bo w fpp na nich gra sie jednak słabiej, a mmorpgow takich jak Lineage2 tez nie uswiadcze raczej, dlatego do grania zostaje mi pc.

No i jezeli skibson jeszcze sie nie zdecydowales, to obejrzyj ten test.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo ludzie te gry co wypisalem to gry ktore mi sie podobaja sorrki za pomnialem napsaic o co chadza sorrki!

a te tescik konsol przerobany i gacek maly itp wybral o takkkkkkkkkk. Szkoda ze na gamecube'a mozna tylko grac na orginalach a kasy w dzisiejszy czasach bardzo malo szkoda !

Edytowane przez skibson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka 8O

Pisze, ze "na logike", bo np jak dysk padnie to bedzie bluescreen nie?? Inne konsole nie mają takiego problemu.

1254028[/snapback]

 

Jak nie widziałeś, to nie pisz. Ja o takim przypadku nie słyszałem. Radio w samochodzie moze też się spieprzyć albo je ukradną, więc na logikę auta bez radia są lepsze? :huh: <_< :lol:

 

PS- nie gram w grafikę, lubię czasem pograć i w 15 letnie tytuły z automatów :)

 

A wybór tytułów na PC jest straszne zatrzęsienie, chyba naprawdę nie macie na co narzekać- każda gra z konsoli ma swojego zbliżonego lub identycznego odpowiednika na PC.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ALL

PAX, PAX, PAX między chrześcijany!! :). Po kiego wała się tu tak kłucimy. Każdy ma inny gust i tyle. Sam konsoli nie mam(poza PSX of koz) ale to że mam kompa to nie znaczy że bym sobie nie pograł na konsoli. Jak myslę o MGS3 to ślina mi cieknie tak że aż się w niej topię :). Ale nie kupię konsoli bo kasy mi troszkę szkoda a dla jednej gry to tak troche głupio. Ale wracając do temetu. Ja już sam nie wiem co chce skibson ale to jego decyzja co sobie kupi. Powrzucaliśmy sobie wszyscy jeden na drugiego i tak mu pomogliśmy w wyborze...żałosne.

@skibson

Sam wybierzesz co chcesz ale ja NIE słyszałem jeszcze żeby MGS TTS i MGS3 miały na ixa wychodzić więć żebyś się nie przejechał(bo chyba lubisz metala nie?). A nawet jak wyjdą to może być dosłownie to samo co z MGS2 czyli jedna wielka niedoróbka(słaby framerate itp.). Ale decyzja należy do ciebie.

 

Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze mgs3 i mgs tts ma wyjsc na ps2 i x'a to czytalem w serwisie fox hund . oficjalnie konami w necie potwierdzialo niespodzniake 27 stycznia a ta niespodzinak sa prace nad mgs 3 i mgs tts na x'a i mgs tts na ps2 ! i w marcu na targach ma byc pokazowa ja w to wieze bo jak buszowalem wtedy to na oficjalnej stronie konami i http://www.metalgearsource.com/dpm/index.p...rt_from=&ucat=& jest i psize ze bedzie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bijatyk :( Szczególnie szkoda mi Mortal Kombat.... Guilty Gear Reloaded fajny, ale wolę serię SF :)

1254784[/snapback]

A wiesz, że jest coś takiego jak emulator ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widziałeś, to nie pisz. Ja o takim przypadku nie słyszałem. Radio w samochodzie moze też się spieprzyć albo je ukradną, więc na logikę auta bez radia są lepsze?

No nie widziałem bluescreen'a na "iksie", a czy Ty grałeś w ogóle na tej konsoli??? Bo ja np. grałem na wszystkich dość długo, ale nie wiem jakie musiałbym mieć doświadczenie, aby natrafić na wadliwy dysk 8O . Rozkminiam po prostu, ze gdyby w x-box'ie padł dysk, to pojawiłby sie bluescreen lub jakiś jego odpowiednik. Masz mnie za serwisanta Microsoftu, żebym widział cos takiego?! Musiałbym chyba pracowac z pudlami 8 godzin dziennie, zeby wystapil taki blad. Tekst: "jak nie widziałes, to nie pisz" mógłbym stosować do polowy wypowiedzi tutaj :P EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie w dosłownym tego słowa znaczeniu :P Chodzi raczej o to, co sie stanie, jeśli np padnie dysk lub cos innego :P Bo jednak, jakby nie patrzeć, x-kloc ma wiele wspolnego z kompem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

riper 2 gold edition dobry chip !?!?!?!? bo mam oferte kupna modelu ps2 30004r na tym chipie przerobiony !!!?? wiec dobre to bedzie i czy wogole kupowac na allegro ps2 z grami czy ps2 w sklepie uzywanego oczywicho ! ceny sa takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Tweak to chyba forum dla wszelkiej masci moderow, podkrecaczy wszystkiego etc. Xbox pod tym wzgledem bije wszystkie konsole :)

 

Imo to tez jest jakis + przy wyborze sprzetu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Zanim kupisz konsolę, koniecznie obejrzyj ten Filmik. Jest na nim najlpeszy dowód, że PS2 to straszna lipa :lol: :lol: :lol:

 

A mówiąc poważnie, najlepiej sobie przejrzeć katalog gier konsolowych w sieci czy czasopismach o grach video i zobaczyć na jaką platformę jest najwięcej gier które nam odpowiadają. Ja gdybym miał kasę, to kupiłbym bezapelacyjnie PS2 żeby zagrać sobie w kultowe i ubóstwiane Gran Turismo 3 i 4, oraz w MGS3 i obydwa The Geteway. Pozatym chyba najwięcej gier jest na PS2 i wybór gier jest ogromny. A to że jest słabasza grafika niż na Xbox czy GCN, no coż, od podziwiania grafiki jest PeCet :D

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...