Skocz do zawartości
skibson

Konsola !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilwrc

Ja ci powiem tylko tyle że gry na PS2 się tną !! Nie dotyczy to wszystkich tytułów ale sporo gier nie chodzi niestety płynnie :/ Najlepszym przykładem jest Getaway, to co się dzieje w tej grze to parodia dosłownie, traci się całą przyjemność z gry, to samo Desert Storm, Medal of Honor i wieeeele innych gier. Wiem to wszystko z doświadczenia bo miałem przyjemność posiadać PS2, sprzedałem tylko dlatego ze oczekiwałem płynnej pracy wszystkich tytułów - a tu doopa :(

1243573[/snapback]

Racja, grałem w Getaway i drugi raz już nie chce :mellow:

Ps2 niestety wymięka :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TO TNIECIE W GETAWAY to az taka masakra ile bylo klatek !! Ale podobno w niekotry grach jak klatki sapdapj do np 30 to gra zostaje tak specjalnie rozmyta by nie bylo widac tego zwalniania ?? serio jest z tym I DOBRA JAKA KONSLLE POLECACIE !!!!!!!!!!!! BO JA JUZ MAM GOWN OZ MOZGU NACZYTALEM SIEE TYLE POSTOW NA ROZNYCH FORACH I MNEI LEB BOLI A TU NEI DLUGO LUTY I CZA BEDZIE KUPOWAC WIEC JAKA KONSOLE BRAC !!!!!!!!!!???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

A TO TNIECIE W GETAWAY  to az taka masakra ile bylo klatek !! Ale podobno w niekotry grach jak klatki sapdapj do np 30 to gra zostaje tak specjalnie rozmyta by nie bylo widac tego zwalniania ?? serio jest z tym I DOBRA JAKA KONSLLE POLECACIE !!!!!!!!!!!! BO JA JUZ MAM GOWN OZ MOZGU NACZYTALEM SIEE TYLE POSTOW NA ROZNYCH FORACH I MNEI LEB BOLI A TU NEI DLUGO LUTY I CZA BEDZIE KUPOWAC WIEC JAKA KONSOLE BRAC !!!!!!!!!!???????????????

1243738[/snapback]

Kup Xboxa i będziesz miał spokój. 0 cięcia, dobre gry, hdd, xbox live i wiele wiele innych udogodnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te szarpanei t ow getaway jedynce czy black monday- to wiem bo widzialem gameplay'a wiec w tym tak.

A po drugie to nie winna ssprzetu ino tworcow ktorzy zle tworzyli kod gry no bo popatrzcie na kazdej konsoli jest gra albo kilka gdzie jest pokaz klatek na gacku crash nitro na ps2 ten nieszczesny getaway a na x'ie thief (ktoras to czesc chyab ta nowa nie pameitam ale widzialem gamepla'a to ladnei to szlo gdzies 20 klatek:):() wiec to tylko winna tworco albo zle skonwertowana gra i tyle sprzet jest dobry bo z kazdej konsoli mozna wycisno super grafe !!!! Dobra chyba wezme tego ps2 bo mgs seria tekken gt 3,4 i 5 sie robi itp. thx za pomoc ludzie a mgs 3 i tts ma wyjsc na xboxa ale dokladniejsze informacje w marcu 2005 na taragach narqa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

a te szarpanei t ow getaway jedynce czy black monday- to wiem bo widzialem gameplay'a wiec w tym tak.

A po drugie to nie winna ssprzetu ino tworcow ktorzy zle tworzyli kod gry no bo popatrzcie na kazdej konsoli jest gra albo kilka gdzie jest pokaz klatek na gacku crash nitro na ps2 ten nieszczesny getaway a na x'ie thief (ktoras to czesc chyab ta nowa nie pameitam ale widzialem gamepla'a to ladnei to szlo gdzies 20 klatek:):() wiec to tylko winna tworco albo zle skonwertowana gra i tyle sprzet jest dobry bo z kazdej konsoli mozna wycisno super grafe !!!! Dobra chyba wezme tego ps2 bo mgs seria tekken gt 3,4 i 5 sie robi itp. thx za pomoc ludzie a mgs 3 i tts ma wyjsc na xboxa ale dokladniejsze informacje w marcu 2005 na taragach narqa!

1243818[/snapback]

Mówiłem o pierwszej części.

BTW

używaj interpunkcji bo Twoich postów nie da się czytać :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e poszlem do kumpla na ps2 i pograc w getaway ale w black monday to jakos podczas gry nei jest az tak zle po prostu mniej klatek jakies 30 albo 25 i tyle wiec pikus dalo sie grac mi to nei przeszkadza bo jest komputerowiec wiec jestesm przyzywczajony do zwlaniania animacji ale jak w wiekszosci gier tak zwalnia to obleci gorzej jak jest po 10- 15 klatek ale chyba takiego czegos nie ma !!! by animacaj az tak szarpala !! A co do tworicow gier jak wiedza ze ich hit bedzie zwalnial czy cso takiego to powinni robic gre zeby szla te 30 klatek na sekunde wtedy nei odczyjemy tego zwalniania a nie 60 klatek a tu nagle 30-25 masakra ale na tv tak jakos nei jest odczuwalne jak na monitorze w grach na pieca !!! wiec spoo narqa thx

Edytowane przez skibson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiac mi sie chce jak czytam ludzi ktorzy nie biora pod uwage xbox'a bo przypomina im pc MEGA ROTFL

 

PS2 to urzadzonie tandetne(padajace lasery, brak hdd, HDTV i ethernetu oraz dd5.1)

 

 

Mam xbox'a i nie kupil bym w tej chwili nic innego!

Na xbox po przeprogramowaniu flasha tzw. tsopmod ktory mnie nie kosztowal ani zl i nie wplywa negatywanie na konsole(w ps2 padaja lasery :lol: ) mam z tego pudelka idealny odtwarzacz A/V, lyka wszelkie divx'y,xvid'y,mov,realvideo,matroska i co tam jeszcze sie znajdzie lacznie z mp3,ogg i dvd.

Zamontowalem hdd 120gb, kopiowanie gier czy filmow po ethernecie idzie z szybkoscia 10050kb/s(700mb ponizej 1minuty)

Gry...malo gram ale jestem pod wrazeniem :)

 

Do tego dochodzi cala multum mod'ow ktore mozna zrobic, irmod,lcd,rozne chipy etc.

To jest tez jedyna konsola na ktora sa dystrybucje linuxa.

 

Jezeli kogos rajcuja mangowe produkcje to pewnie wezmie ps2 ale mnie nic nie przekona do tego szajsu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boshe...... przy wyborze PS2 a GC brałbym PS2. A teksty w stylu "gry na PS2 się tną" to bym patrzył z przymróżeniem oka. Czemu? Większość gier które się tną to albo kompletne kaszany w które nikt i tak by nie grał albo porty z innych konsol (np Splinter Cell). Z gów*a rakiety nie zrobisz i każdy wie że Xbox jest lepszy od PS2 ale PS2 ma całą masę zajefajnych gierek które się NIE RŻNĄ. Fakt Getaway to przyżyna straszna ale np. nie ma tego na innych konsolach! Nie jest to powód by kupić ps2 ale tytuły jak Tekken4,5 MGS2,3 ,GranTurismo3,4 to nie byle buraki i one na bank nie chaczą(choć zdarzyc się może każdemu ;) ). A nawet Xbox czasem nie wyrabia(MGS2 na iXa to porażka...framerete jest do doopy szczególnie w deszczu i na scenkach, albo Splinter..niby chodzi spoko ale jak się przyjżeć to i tam nie jest różowo non stop ale nie są to z kolei rzeczy które moga zniechęcić do grania i tak samo jest z ps2-gry się mogą przyżynać ale przez większość czasu jest albo spoko albo można to zaakceptować). Każda konsola ma mocne i słabe strony ale jak widzę co napisałeś skibson (co do gustu gier) to chyba lepiej zrobisz jak weźmiesz ps2.

 

TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE!!

 

BTW: Wiele osób drażnią przyżynki chyba z tego powodu że komp przyzwyczaił ich do ultrapłynnych animacji. Wieżcie mi-dobrej grze można wiele wybaczyć bo dobra gra to nie tylko ultra płynna, zapupista grafa. To coś więcej ale wiele osób niestety tego nie widzi :cry:

 

Pozdro4All

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal i TU PRZEKONALES MNIE DO ZAKUPU NA MAXA jestes wielki twoaj odp. jest zajebista i tak ma byc "Większość gier które się tną to albo kompletne kaszany w które nikt i tak by nie grał " i ja w to wieze takie rzeczy jak dester storm czy jakies medal of honor to gry w ktore tylko fani graja i tyle. TAKIE hiciory jak mgs gt tekken chadzaj plynnie i tak am byc!!!!!!! DMC tez gra ps2 wiec tez szaleje ! a takei drobne zaciachy to na kazej konsoli sie uswiadczy na kazdej np. taki xbox niby super konsola a tu ".. Xbox czasem nie wyrabia(MGS2 na iXa to porażka...framerete jest do doopy szczególnie w deszczu i na scenkach..." widzialem to u kumpla !!!!! A nie mam zamiaru kupowac x'a bo nie chce miec kolejnego pc w domu chce konsole a gacek za bardzo szaleje z tym mario !! CZa grac w hiciory i gry kasowe a nei badziew co sie jeszcze tnie !!!!!!

pozdro 4all

 

a jeszcze nie liczy sie plynosc i grafa bo wtedy mzoe gra fana ale po paru godzina sie nudzi WAZNY JEST KLIMAT !!!!!!!!! I GRYWALNOSC POMYSLU TWORCOW !!!!!!!!!!!!!! TO JEST NAPRAWDE WAZNE !!!!!

 

 

I JESZCZE jedno da sie jakos zmienic odswiezanie w grach bo na gacku mozna przyciskiem "b" przed uruchomieniem gry mozna z 50 hz na 60 hz da sie to samo na ps2 zrobic ???? i jak ??????

Edytowane przez skibson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki X-BOX?! Przecież to MS Pudło jest wielkie i głośne jak odkurzacz! Co z tego że ma dysk i silny procesor? Od takich rzeczy to jest komp! Najlepszą obecnie konsolą jest GC - malutkie, przepiękne graficznie gierki, nic nie spowalnia. Takie pozycje jak Metroid Prime, Resident Evil (alez to ma grafe), Metal Gear Solid no i nieśmiertelne Mario :D Poza tym gry na GC mają najlepiej dopracowany engine, nie ma prawie zadnych load screenow - czysta przyjemność z gry :) Znam gościa, który ma wszystkie nextgeny i według jego opinii GC bije inne konsole na głowe, a do tego w kolorze czarnym świetnie wygląda :D .

Ja brałbym GC :)

 

EDIT:

Ten sam gość za najgorszą konsole uważa PS2;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Jaki X-BOX?! Przecież to MS Pudło jest wielkie i głośne jak odkurzacz! Co z tego że ma dysk i silny procesor? Od takich rzeczy to jest komp!

aha, to konsola nie może mieć dobrego proca, hdd i nie może być robiona przez ms. Fajnie.

 

Najlepszą obecnie konsolą jest GC - malutkie, przepiękne graficznie gierki, nic nie spowalnia.

Najlepszą... najniższą cenę ma i wsio. Małe śliczne pudełeczko na którym gramy w mario :P

 

Kupowanie gacka dla 3-5 gier mija się z celem :P

Xbx jest najbardziej zaawansowaną technicznie konsolą i obecnie najlepszym wyborem jest kupienie właśnie tej konsoli. To nie tylko maszynka do grania ale też oglądania filmów czy słuchania muzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie... Czy ja napisałem, że X-BOX jest zły lub mało nowoczesny? Problem w tym, że jest wielki, głośny i gry ma takie jak na kompa, bo to wlasciwie jest komp z padem :lol: Jak ktoś ma dobrego kompa to nie widze sensu, dlaczego mialby kupować to pudło :P

 

@Kupowanie gacka dla 3-5 gier mija się z celem

 

Zapoznaj się z listą gier na GC, zanim napiszesz taką bzdure. To że wymieniłem 4 gry nie oznacza, ze więcej nie ma :P

 

@najniższą cenę ma i wsio. Małe śliczne pudełeczko na którym gramy w mario

 

To ma być wada? 8O

 

Jak chcesz to kupuj se X-BOX'a, ja mówie tylko, że wolałbym GC - a grałem i na tym i na tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz PC to po co ci X-BOX:)) prawie wszystkie gry ktore ma X-BOX a nie ma ich PS2 sa wydawane na PC:))

X-BOX nie ma MGS GT FF i wielu innych fajnych gierek:)

Gry na PS2 sie przycinaja:)) taa chyba tylko ten getaway!! i moze GTA

ale wiekszosc ma stale STALE 60FPS!!!!!!!!!!! co jest trudne do osiagniecia nawet na najszybszych kompach!!!! np BURNOUT!!!!!!! (czasami grajac w to zastanawiam sie jak to mozliwe ze gra wogule nie przycina!!!!) Gran Turismo

SSX 3 -troche ciol ale tylko na jednej moze 2 mapach a tak srednio cos pomiedzy 40 - 60 FPS

Final Fantasy X - non stop 60FPS

Jak and Daxter i Jak2 chwilowe ciecia niezauwazalne podczas gry tak jak w wiekszosci gier:)

 

co do X'a - na pewno jest nowoczesniejszy technologicznie, gierki maja lepsze tekstury, ale nic pozatym jak masz PC to IMO troche bez sensu sie w niego pakowac:)) juz lepiej kupic GC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do X'a  -  na pewno jest nowoczesniejszy technologicznie, gierki maja lepsze tekstury, ale nic pozatym jak masz PC to IMO troche bez sensu sie w niego pakowac:)) juz lepiej kupic GC

1244431[/snapback]

Dokladnie, GC rządzi i koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Rany boskie... Czy ja napisałem, że X-BOX jest zły lub mało nowoczesny? Problem w tym, że jest wielki, głośny i gry ma takie jak na kompa, bo to wlasciwie jest komp z padem :lol: Jak ktoś ma dobrego kompa to nie widze sensu, dlaczego mialby kupować to pudło :P

To że siedzi tam intel i nv oznacza że to komp ? :P

 

Zapoznaj się z listą gier na GC, zanim napiszesz taką bzdure. To że wymieniłem 4 gry nie oznacza, ze więcej nie ma :P

Jest więcej gierek ale ta konsola powoli stacza się w dół. Nie zrobiła większego huku i jest mało znana. Jeszcze kilka fajnych tytułów wyjdzie na nią i finito.

To ma być wada? 8O

Dla mnie tak :P wolę słyszeć że konsola pracuje ;]

 

Jak chcesz to kupuj se X-BOX'a, ja mówie tylko, że wolałbym GC - a grałem i na tym i na tym :P

1244418[/snapback]

Z chęcią bym kupił ale na niego kasy nie mam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że siedzi tam intel i nv oznacza że to komp ? :P

Hmm.. A co musiałoby tam siedzieć, zeby był to komp? :P W przypadku box'a granica jest bardzo cienka :P

 

Jest więcej gierek ale ta konsola powoli  stacza się w dół. Nie zrobiła większego huku i jest mało znana. Jeszcze kilka fajnych tytułów wyjdzie na nią i finito.

No i co z tego, że nie podbiła rynku???

 

Dla mnie tak :P wolę słyszeć że konsola pracuje ;]

Jesteś dziwny :P Na ogół dąży sie do maksymalnego wyciszenia kompa, ale Ty pewnie wkładasz tam turbo sprężarke :lol:

 

Z chęcią bym kupił ale na niego kasy nie mam ;]

Grałeś w ogóle na na tej konsoli??

Btw, sam widzisz - nie stać Cie :P Bo jest za drogi :P GC jest za to taniutki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Hmm.. A co musiałoby tam siedzieć, zeby był to komp? :P W przypadku box'a granica jest bardzo cienka :P

Ale to nie pc ;]

 

Jesteś dziwny :P Na ogół dąży sie do maksymalnego wyciszenia kompa, ale Ty pewnie wkładasz tam turbo sprężarke :lol:

Wiem że jestem dziwny. Jak włącze u siebie wszystkie wiatraki to ktoś kto siedzi obok mnie nie wyrabia a ja tak, mi tam zwisa czy jest głośne czy nie. ;]

 

Grałeś w ogóle na na tej konsoli??

da i jeszcze bym pograł ;]

 

Btw, sam widzisz - nie stać Cie :P Bo jest za drogi :P GC jest za to taniutki :P

1244489[/snapback]

na gacka też kasy nie mam :lol:

ps. na skittlesy zawsze mam :D

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jestem dziwny. Jak włącze u siebie wszystkie wiatraki to ktoś kto siedzi obok mnie nie wyrabia a ja tak, mi tam zwisa czy jest głośne czy nie.  ;]

Można więc podsumować, że X-BOX jest tylko dla ludzi dziwnych;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrze sobie na allegro i widze ze gacki chodza po 300zl:))

kurde ale tanio to sie zaje.... oplaca:))

Jak chcecie grac na oryginalach to wedlug mnie to jest bardzo dobra oferta:))

gierki sa fajne mario i te sprawy

nic tylko brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No i co z tego, że nie podbiła rynku???" - Ano to że jak coś sie zle sprzedaje to sie przestaje w to kase ladowac = w tym przypadku koniec gierek , a tak swoja droga to na ta konsole sa jakies dobre gry ?? Ja tam expertem nie jestem ale rynek docelowy tej konsoli to chyba x-15 lat , z paroma tytuami powyzej ... Kup PSX 1 haha tanie , tona gier , wszystkie chodza plynnie...aaa i nie ma intela i nv w srodku wiec nie napakujesz kabzy billowi i innym mOnopolom;) . Do @skibsona chopieuczsiestosowacprzecinkibociezkoczytactwojewypowiedzinie??

Ja bym bral PS2, ale to przez zamilowanie do J-RPG...,troche mnie smieszy ze sie tak bardzo zawiodles ze na twoim PC nowe gry wolno chodza 8)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No i co z tego, że nie podbiła rynku???" - Ano to że jak coś sie zle sprzedaje to sie przestaje w to kase ladowac = w tym przypadku koniec gierek , a tak swoja droga to na ta konsole sa jakies dobre gry ??

Ty już się o polityke marketingową Nintendo nie bój :P

 

Oczywiście, że są dobre gry - co to za pytanie w ogóle? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz powiedzialem przy wyborze kieruj sie grami w ktore lubisz grac. Wyzej padl przyklad Black Monday - ze sie tnie ponoc. Tak bo ta gra jest koszmarnie niedorobiona. Mam czesc pierwsza ktora rowniez ma wiele bledow, ale to wcale nie wina konsoli ze gra sie zacina. To wina programistow ktorzy nie zoptymalizowali kodu odpowiednio. Widziales moze Burnout'a 3? Grafika megawypasiona - NFSU2 przy tym to cienizna. I co? Plynniutka. GT3 - tak samo. Jak mowie - wszystko zalezy od gier. A teraz moze o Xboxie. Sam go nie posiadam, ale porownywanie go do pc jest chyba chybione. Moze nie jest to konsola w 100% tego slowa znaczeniu - w tej chwili jest nia wlasnie tylko chyba GC (przeciez konsola z definicji slyzy graniu - a GC tylko do tego sie nadaje), ale tez nie jest pc. To ze siedzi tam intel, grafa nvidi i hdd nic nie znaczy. Przeciez ktos ten procesor i grafe musil wyprodukowac. Za pare lat niektorzy powiedza ze wszystkie konsole to pc - przeto PS3 bedzie mialo podobno uklad graficzny opracowany wspolenie z nvidia (Xbox2 z ati). A jesli dobrze pamietam to systemem operacyjnym DC byl Windows CE :) Porownywanie wiec Xboxa lub innej konsoli do pc nie wiec sensu. Co innego z zakupem. Do mnie np. nie przemawiaja mozliwosci Xboxa w odtwarzaniu divxow, mp3, etc. Konsole kupilem zeby na niej grac i tylko to. Ale jesli komus takie bajery sa potrzebne smialo moze Xboxa nabyc. Ja tam pozostaje przy swoim PS2 - a za miesiac MGS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że gacek ma grafe lepsza jak tylko pare gier jest na niego (takich rarytasow). Tez sie zastaniawialem nad kupnem gamecube'a ale nie pogral bym za duzo na nim a najgorsze jest ze gacek nie ma seri mgs ino tts i tyle nie ma tekkena tylko soul calibur(sorrki za pisownie) i brak gran turismo (chociaz gt 1 i 2 nudne byly to nie przepadam za tym ). Praktycznie ps2 gacek i xbox maja swoje rarytasy mi osobicie halo i ninja gaiden nie pasi tak samo mario czy zelda (chciaz swietna grafa i super gra) na gacka. Xbox jest dla ludzi ktorzy nie maja kompa nintendo dla mlodziezy w wieku podstawowka gimnazjum natomiast konsola sonego dla wszsytkich rozne gry odpowiadajce kazdemu! To ze gry sie tna to tylko "kaszana" w ktora i tak nei bedziemy grac no moze z nudow ?!:P Ale nie bylo by takich gier ktore sie tna gdyby nie bylo gacka czy xboxa ino jedna konsola i tworcy by sie starali by gra szla plynnie a tak az trzy kosnole to zrobia gre tak zeby potem szybko i zgrabnie sa zrobic dla innego portu !?!! Przykladem moze byc psx na ta konsole wszsytkie gry byly robione z dusza zadnych problemow nie sprawialy 100% plynnosci i 102% przyjemnosci!@!!!!

pozdro 4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos szuka konsoli tylko i wylacznie do grania to argumenty tu przedstawione sa zasadne.

W przypadku Xbox gry to nie wszystko i tutaj widac przewage boxa dla ludzi ktorzy oczekuja czegos jeszcze :)

Dalej chyba nie ma sensu ciagnac tego tematu bo to bez sensu jest.

 

Za GameCube przemawia cena ok 300zl

Za PS2 gry

Za Xbox uniwersalnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cRaCkEr zgadzam sie z toba. GC jest konsola dobra ale zdecydowanie ma za malo gier. Na PS2 jest ich ogrom wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. A jak ktos ma watpliwosci niech kupis sobie jakies pisemko o konsolach np. PSX Extr....e. Tam maja taki fajny konsolometer pokazujacy kondycje konsoli w danym miesiacy. Oceny GC wachaja sie w granicach 6, Xboxa 7-8, a PS2 8-9. Mowie tu o ocenach srednich. Na GC miesiecznie wychodzi srednio do 5 gier z czego moze 1 jest warta uwagi. Raz na jakis czas wychodzi megahit - vide Metroid Prime 2 czy Resident Evil 4. Ale to zdecydowanie za malo. A ty skibson idz jutro do sklepu, kup, a gwarantuje ze obojetnie jaka konsole kupisz i tak bedziesz zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ps2 i xboxa na gamecube mialem okazje sobie pograc w pare gier i coz ja moge powiedziec stawiam i tak na PS2

X pudlo no coz dobra konsola tez sporo gier nie podobaja mi sie pady :P przyzwyczajenie chyba z PS2 ;] GAME CUBE swietna konsola ale malo gier i ktos powiedzial ze lepsza grafika niz na PS2 ehhh czy ta osoba grala na tych 2 konsolach ?? po pierwsze na GAMECUBE sa kolorowe cukierkowate gry typu mario, zelda itp wyjatkiem sa oczywiscie takie gry jak resident ;]

Jeszcze jedna osoba napisala ze PS2 najbardziej awaryjna ??????

hymmm mam ps2 od 5 lat i do tej pory nic mi sie z nim nie stalo ;] chyba jak pamietam byly jakies wersje w ktorych padal laser ;] ogolnie jest bardzo delikatny w ps2 ale jak mowie mam ja ponad 5 lat i zadnych problemow nie bylo ;]

 

Ja bym poczekal na Xboxa2 albo ps3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...