Skocz do zawartości
Grzesieq

Dziwne Wejście Do Karty Sieciowej

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec kupił kartę sieciową, ale ona jest jakaś............dziwna. W systemi się dobrze zaistalowała jako sieciówka, ale wejście ma jak od przewodu antenowego :blink: Czy to jest normalna karta i jak ja podłączyć do kabla z wtykami RJ-45?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dzisiaj muła :mur: :angry: :sad: !

 

Przecież to jest zapewne stare złącze BNC. Takie do podłączenia kabla koncentrycznego :-P ... Kto to wlulił twojemu staremu :angry: ?

 

Aha, nie podłączysz jej oczywiście do złącza RJ-45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze sieci oparte na koncentryku, szczegolnie przy ekonomicznych połączeniach na odległość gdzie switch nie załapie.

 

Takich kart juz nie ma raczej w przecietnym sklepie w sprzedarzy, albo Twój ojciec zamotał cos jak z gościem gadał albo koleś ze sklepu zachował się nie fair, jak dla mnie to idz do tego sklepu i wymien karte (jesli masz paragon :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Sam pamietam jak sie gralo po sieci i ta siec wlasnie byla na koncentryku zrobiona.

Wtedy skretka byla malo popularna i BNC bylo roxujace:D

Teraz to raczej sie na tym sieci nie robi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh:). rzeczywiscie niezly zonk z ta karta :). pewnie twoj ojciec niezle zaplacil za ta karte :) teraz najtansza karta na skretke kosztuje ok20zl, a na bnc pewnie 50 :). ale w sumie dziwne ze przy bnc niema rj45.

 

jak juz tutaj pisze to pytanie z mojej strony, czy kabel typu 5e to kabel 100mbps?? bo kupilem wlasnie taki kabel bo mi sie stary urwal, stary dzialal tylko na 10mbps, choc byl tez 5e, jesli mozna odpiszcie jeszcze dzisiaj, bo jak sie okaze ze 5e to stare kable to musze jutro wymienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...