Skocz do zawartości
siwy05

Enlight 350w Za 140zl

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam taki zasilacz i jestem z niego zadowolony.

wczesniej mialem codegena 300 W,

jest duzo cichszy od poprzedniego (czas teraz wymienic wentyl na procku bo strasznie halasuje), a jak wypada w porownaniu do innych markowych niestety nie moge powiedziec.

 

napiecia: (sa to wartosci z programu monitorujacego mobo - bez obciazenia)

 

+12V 12.000

+5V 5.104

+3.3V 3.334

+1.52V 1.494

+1.5V 1.471

 

a czy warto musisz sam sobie odpowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczen z enlightami powiem że.. enlight markuje obcy sprzęt więc lepiej doczytaj kto zrobił ten zasilacz ;) mialem 300W, ciągnął axp ~2300MHz 1,8+V z kręconym 9700pro z uptime po kilka dni ogolnie 24/7, taki sam ciągnie lokalny serw plików 24/7 w sumie zaden konfig ale z kilkoma hdd, myslałem że jest głośny, potem kupiłem neoteca 420w i jest głośniejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam celine 2,6@2.9 bez zmiany napiecia bo nie mam jak :? (powyzej plyta glowna wylacza karte dzwiekowa :/ ) 2x256MB ram ,2xHDD, CD-RW, CD-ROM, radek 9550 w drodze (narazie 9200se) no i trochu wentylatorkow i moim zdaniem jak na 300W to za duzo a wole wymienic zasilsacz niz pol kompa mam jeszcze na oku neo-tec 380W za 200zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zasiłka jest bliźniaczo podobna do chiefteca gps350bb101l . Mam tego chiefa i spox- bardzo cichy! Możesz śmiało brać! Tylko czy nie lepiej dopłacić 5 zl do chiefa?

Zawsze lepsza naklejka :D a oba z tego co wiem produkuje DELTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem enlighta.... ale 300W

W kazdym badz razie utrzymywal bardzo dobre napiecia przy P4 2.4ghz 2x256mb GF4TI4800 lecz gdy pojawil sie juz radeon 9800pro to pojawialy sie problemy.... napiecia strasznie slabo sie trzymaly no i mala wydajnosc w grach... przy enlight w LFS bylo z 60-70 klatek... po zalozeniu nowego zasilacza te klatki wzrosly do 120.... wiec prwie 2 razy tyle :D

Reasumujac zasilacze enlight utrzymaja bardzo dobrze napiecia ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...