Skocz do zawartości
olo128

Buda Higscreen Kolorowanka :p

Rekomendowane odpowiedzi

kolego nie denerwuj sie tak, uspokoj sie ;] naprawde nie ma co sie unosic, to tylko forum

prawda w oczy kole?

co mam Ci napisac? nie podoba mi sie to Ci napisalem ze mi sie nie podoba i finito :>

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto prawidlowe podejscie modera do sprawy :P

a oto moja propozycja 1244535[/snapback]

Będzie przecież w punkcie wyjścia. Do tamtej też się zasilacz nie zmieści jeśli dalej będzie pentagram na procesorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie przecież w punkcie wyjścia. Do tamtej też się zasilacz nie zmieści jeśli dalej będzie pentagram na procesorze.

1244852[/snapback]

kolega ma racje szukam teras BIG towera i jakos sobie z nim dam rade

 

 

Radku_BvB nie prawda w oczy nie kole to obudowa duzo gorzej wygladala wczesniej bo wierz mi mam ja juz pare dobrych latek i byla zolta i porysowana zaluje troche teraz ze dalem ten czerwony kolor ale co nic natepny mod bedzie lepszy nie unosze sie tylko miej troche na uwadze prace innych widzialem twoja obudowe i powiem ze kawal dobrej roboty podoba mi sie i solidnie wykonana powiedz mi jeszcze jaka farba ja kryles i czy sciagales stara czy dawales jakis podklad ?? i czy nie rysuje Ci sie ten czarny przy sciaganiu obudowy

pozdrawiam

ps napisz cos konstruktywnego zamiast pisac caly czas "DZIADOSTWO"

Edytowane przez olo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze rzeczywiscie troche przesadzilem ;] sorki

ale po prostu chcialem Ci ukazac ze odrobine Ci nie wyszlo :]

wiec tak:

po 1. kolory jakich uzyles gryza sie i nie da sie na nie spokojnie patrzec co troche odpycha widza od budy

2. ni stad ni zowad na froncie znalazl sie chrom, wypadalaoby gdybys nawiazal gdzies do tego chromu (jakies inne akcenty chromu)

3. zaslepki; jedna granatowa druga biala, napedy niepomalowane, przyciski to samo. wszystko MUSI razem wspolgrac zeby byl ladny efekt, nie mozna opuscic malowania chocby NAJMNIEJSZEJ czesci myslac "nie chce mi sie, i tak nie bedzie widac" a tym bardziej na front panelu

4. zdjecie nocne juz troszke lepiej :] tylko ta naklejka niepotrzebna (bez przxesady ;] ) wiem ze to mial byc akcent, ale jednak latwo jest przekroczyc ta cienka linie miedzy dobrym gustem a przepychem ;]

5. zasilacz mozesz rozebrany wsadzic z powrotem do budy do gory nogami i nie powinien wadzic juz o zalmana, troche nizej mozesz wyciac jeden otwor na wentylator

 

w sumie to Twoj "pierwszy raz" ;] a wiec mam nadzieje ze wiele wyciagniesz z tej lekcji i nastepnym razem zrobisz cos ekstra ;] rozumiem ze byla to proba sil, takze wielki PLUS za probe i za checi ;]

 

co do mojej budy to:

nie sciagalem starej farby, troche ja przeszlifowalem i oplukalem z resztek, wysuszylem i malowalem

farba to ACRYL LACK w sprayu (o niebo lepszy od DECKOLACKA a niewiele drozszy), oczywiscie czarny mat

podklad dawalem na front panel bo jest z plastiku+szpachlowka

buda generalnie nie rysuje mi sie bo malowalem ja 3 warstwami, tylko w dwoch miejscach gdzie sciagam bok widoczne sa male ryski, ale na wierzchu jest elegancko :]

pozdro

 

ps. mialem kiedys identyczna bude tylko AT ;]

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...