Skocz do zawartości
robo38

Zamiana 1700xp Na 3000+:(((

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich czytałem pare waszych postów i mam nadzieje ze poradzicie sobie z czyms takim :Dwa dni temu miałem athlona 1700xp thunder costam na płycie Albatron kt 400 wynik w 3demark 03 -3450 wczoraj zakupiłem płytke abita av8 zamotowałem nania procka Athlon 64 3000+S939 i ruszam na 3demark i wynik---2760:((((((((((( karta radeon 9500 na omegach ramy 512 te same co na tamtej płycie i ta sama karta nic nie krecone ani tu ani na tamtej wgrałem winxp od nowa nowe stery sciagnełem i NIC!!!!mysle ze cos jest nie tak z biosem ale dlamnie to czarna magi (bios jest nic nie ruszany) co myslicie i radzicie????????????? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj robo38, skorzystałs z mojej rady i tu przyszłes, ale musisz byc troszeczke bardziej cierpliwy i napewno distaniesz pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj MaSell, heh szkoda ze przez forum nie mozna komus w ryj szczelic :? pamietasz rok/1.5 temu kupiłes odemnie grafe na allegro 9500 i wysąłem ja do cibie ty nie odebrałes jej, zły adres podałes. heh niech wszyscy wiedzą jaki jestes( nie pomyliłem sie jestes z olsztyna tak jak tamten)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj MaSell, heh szkoda ze przez forum nie mozna komus w ryj szczelic :?  pamietasz rok/1.5 temu kupiłes odemnie grafe na allegro 9500 i wysąłem ja do cibie ty nie odebrałes jej, zły adres podałes. heh niech wszyscy wiedzą jaki jestes( nie pomyliłem sie jestes z olsztyna tak jak tamten)

1244360[/snapback]

O kurde robi sie ciekawie :blink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj VIA Hyperion.

1244334[/snapback]

 

A zrobiłeś format postawiłeś od nowa system? :D

1244343[/snapback]

 

Rydzio już to mam zainstalowane

 

MaSell po zmianie płyty głównej zrobiłem formata

Edytowane przez robo38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba starndartowo sandra i badasz wydajnosc pamieci cpu ... i oceniasz co moze byc zle... jak jest ok to problem zapewne twki w stereownikach

1245251[/snapback]

zeby oceniac trzeba sie na tym znac i wiedziec co jest zle !!czemu nikt nie moze napisac powinno byc tak i tak i bedzie ok????? tylko wymyslacie w jakims nie znanym jezyku ludzie zebym wiedział to co wy piszecie to by mnie tu nie było!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby oceniac trzeba sie na tym znac i wiedziec co jest zle !!czemu nikt nie moze napisac powinno byc tak i tak i bedzie ok????? tylko wymyslacie w jakims nie znanym jezyku ludzie zebym wiedział to co wy piszecie to by mnie tu nie było!!!

1245841[/snapback]

sciagasz sandre ta sa gotowe porownania do innych procow i reszty jak bedzie wszystko ok po za 3dmarkiem to wina sterow do karty zapewne nie wiem co w mojej wypowiedzi jest nie jasne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...