Skocz do zawartości
wunat

Plik Ponad 4gb W Fat32 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam plik w *rar ~6,5GB i partycje w fat32 no i oczywiscie nie moge tego pliku rozpakowac. Pytanie jest takie, czy jest jakis sposob na to poza konwersja partycji do ntfs ? ten sposob odpada bo mam za duzo cennych danych na dysku zeby robic konwersje ktora jak wiadomo moze sie nie powiesc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz przekonwertowac na ext2, ext3 (jesli nie chcesz na ntfs) i pod [brzydkie określenie na linuksa]em rozpakowac, mozesz isc do kumpla co ma ntfs i sporo miejsca wolnego z dyskiem do niego rozpakowac, mozesz skombinowac (pozyczyc) sobie dysk z partycjami na ntfs i na niego rozpakowac, jak masz sporo wolnego mozesz sobie odciąć odpowiednią ilosc wolnego i zrobic parycje na ntfs, mozesz po lanie (jesli posiadasz) rozpakowac do goscia co ma partycje na ntfs. Trzeba myslec konstruktywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisales sie dlugo i namietnie ale nie pomogles. naprawde myslisz ze nie wpadlem na to ze mozna skoczyc do kumpla z dyskiem ? prosze Cie nie rozbrajaj mnie. a uciecie wolnego miejsca ma imo jeszcze wieksza mozliwosc zrabania danych niz windowsowy convert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego sposobu. Musisz przekonwertowac partycje na NTFS.

Wiadomo, że fat32 nie obsluguje plkiow powyzej 4gb.

Jezeli naprawde boisz sie o swoje dane, musisz zalatwic inny hdd.

Na odludziu chyba nie mieszkasz? :wink:

 

Windowsowy Convert?

Uzylbym Partition Magic.

Edytowane przez 2002JSQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...