Skocz do zawartości
flodins

Projekt Bloku - Wersja Ekeonomiczna

Rekomendowane odpowiedzi

Oto projekt moje go bloku czy warto taki wykonać

 

ponawierceniu powstają piny czy jest to wykonywalne tak jak na rysynku i ktory wybrać jeśli tak?

 

z góry dzieki za uwagi.

1245488[/snapback]

Ja chciałem takie coś zrobić ale tego się nie da bo jeżeli tylko przetną się ścianki to ten pin zaczyna się łamać i wykrzywiać-jest to nie wykonalne :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to nie wykonalne  :mur:

1245558[/snapback]

Wszystko jest wykonalne ;) Kwestia pieniędzy i czasu.

 

Konstrukcja b. stara, jednak nie z tak małymi otworkami. Ja wierciłem 4mm i 5mm, jak dobrze napunktujesz i nawiercisz wiertlem 2mm to nie ma żadnych problemów i szybko się robi. Miałem z 8 bloków tak zrobionych, teraz bede na gpu podobny robił.

 

Jak ja robiłem to wierciłem prawie całą powierzchnie bloku i wyloty po skosie.

 

Wpisz w google rotor block (on to upowszechnił w stanach, robi tą metodą bloki na cpu, hdd... i wszystko inne;)

Edytowane przez m-c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do seryjnej produkcji czegoś takiego proponuję frezarę i wiertła monolityczne.... inaczej tak cienkim będzie trudno :/ bardzo łatwo złamać... a miedź jest najcięższa w obróbce - Rotor to gość.... jego metody są wyjątkowo proste... ale to co potrafi zrobić to zapiera dech w piersiach... nom... prawie jak Mechl!n :P ale dla mnie guru i tak jest Mate :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...