Skocz do zawartości
FastlY

Bez Czego Nie Możecie Przeżyć Dnia...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi mi tu o erotyczną scenę waszego życia ;), lecz o to bez jakich czynności, rzeczy nie możecie przeżyć dnia.

zacznę od siebie :

- dzień bez peceta- nie było dnia (pewnie większość tak ma ;))

- drzwi w pokoju muszą być zawsze zamknięte

- wokół komputera przynajmniej jeden kubek/talerz musi stać przynajmniej 24h

- nie lubię spać na prześcieradle, choć muszę ;)

- jedzenie tuż przed snem

- jak jestem na dworzu cały czas pluje

-...

 

jak sobie przypomnę dopisze

 

Teraz czekam na wasze czasami głupie przyzwyczajenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi tu o erotyczną scenę waszego życia ;), lecz o to bez jakich czynności, rzeczy nie możecie przeżyć dnia.

zacznę od siebie :

- dzień bez peceta- nie było dnia (pewnie większość tak ma ;))

- drzwi w pokoju muszą być zawsze zamknięte

- wokół komputera przynajmniej jeden kubek/talerz musi stać przynajmniej 24h

- nie lubię spać na prześcieradle, choć muszę ;)

- jedzenie tuż przed snem

- jak jestem na dworzu cały czas pluje

-...

 

jak sobie przypomnę dopisze

 

Teraz czekam na wasze czasami głupie przyzwyczajenia ;)

1246041[/snapback]

Ja nie pluje i nie śpie na prześcieradle bo nie lubię. Reszta to bym wypisał to samo co ty tylko ze taleze stoją tak co najmnije 48h :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, dzień bez kompa mnie by się podobał :] (trzeba chyba wkońcu gdzieś pojechać)

Muszę umyć się 2x dziennie oraz codziennie myć włosy i naczej jestem zły ;]

Nie lubie spać ubrany, tzn. śpię w bokserkach, nie myślcie sobie niewiadomoczego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dzień bez peceta- nie było dnia (pewnie większość tak ma ;))

- drzwi w pokoju muszą być zawsze zamknięte

- wokół komputera przynajmniej jeden kubek/talerz musi stać przynajmniej 24h

- nie lubię spać na prześcieradle, choć muszę ;)

- jedzenie tuż przed snem

- jak jestem na dworzu cały czas pluje

-...

1246041[/snapback]

ja odejme stad motyw z przescieradlem i plucie (laska mnie oduczyla), a dodam rower i moja ukochana druga polowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba niewytrzymalbym bez mojej stokrotki 'MONI" buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzia slonko, i bez mojego kompa ostatniowruilem z impezy o 4 rano i musualem go odalioc (mojego kocjanego celka 1.0 _ uwielbiam go i kocam tweaka pl aleto mozer dlat5ego ze zam totalnom srube -przepraszan was wszystich ale zaraz bedzie zgon tyrzymcie sie twokowsde chlopyu, py

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem...

Moze tak: jak juz siedze w sieci, to nie moge nie wpasc na Tweak (a ostatnio theCrims)

Jak jade autem, to pierwsze co robie to szukam panelu do radia i wlaczam (zanim jeszcze zlokalizuje kluczyki)

Poza tym chyba tylko jeden codzienny nawyk- "pij mleko, bedziesz wielki" :lol: i prosze sie tu nie smiac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do talerzy/szklanek to ja mam zakamuflowane w kazdym ciemnym zakamarku, czasem jem obiad np w srode a talerz wynosze w niedziele rofl, bo wtedy wlasnie probuje ogarnac po calym tygodniu pokoj bo nie da sie juz normalnie w nim poruszac.

Edytowane przez loco_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zamknietymi dzwiami to serio jakies dziwne zboczenie jest. Po za tym rano po przebudzeniu się : do kibelka, potem do kuchni zrobić sobie kawe, potem właczam kompa, porane wiadomości na onecie. W ciągu dnia kilka razy kawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez chociaz jednego kawalka Metallicy dzien uznaje za stracony :]

No drzwi zamkniete zawsze mam, ale to z innego powodu - jak slucham muzy, to rodzice wychodza z siebie i staja obok (no ale norweski i irlandzki metal , gothic i trash metal jakos dziwnie na nich wplywaja ]:> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi drzwiami to naprawdę jest coś

mój brat to wchodzi do pokoju, nie zamyka drzwi i siedzi i nic mu nie przeszkadza

 

u mnie to jest tak, że wnie wnerwia jak ktoś przejdzie obok, a co gorsze zajrzy do środka :/, ale zamykam jak ktoś już wspomniał przy słuchaniu muzyki, wtedy to obowiązkowo, bo zaraz nadchodzą służby porządkowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge sie obejsc bez wlaczenia kompa... czasem nawet nic na nim nie robie tylko go wlaczam wylaczam monitor ( no i jakies p2p ) i robie cos innego ( ale to rzadko :P ) poprostu dzwiek komputera , wiatraczkow mnie uspokaja :) no i te drzwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie z tymi drzwiami,mama jakoś nie lubi metalu :D i trzeba dzwi zamykać.

Pozatym musze raz dziennie sobie pograć bo inaczej jakoś dziwnie sie czuje (naług chyba ;) )

a i bym jeszcze zapomniał! przynajmniej raz dziennie posłuchał muzy z wykorzystaniem subwoofera (własnej roboty) luuubie bassy :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...