Skocz do zawartości
FastlY

Bez Czego Nie Możecie Przeżyć Dnia...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wortigern

nie moge wytrzymać jak nie posiedze na kompie przynajmniej 1 godzinke dziennie

 

nie moge wytrzymać jak nie ponarzekam sobie troche na brak kasy i na szkołe

 

nie moge wytrzymać jak mam gdzies porozrzucane talerze z żarciem, np kolo kompa albo przed telewizorem.

 

czuje sie źle kiedy nie wyjde na dwór, albo gdy marnuje wolny czas na głupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm bez kompa moze jakos przezyje, ale moj najroszy nawyk to dziewczyna nie moge nie myslec o niej :) a drugi to TWEAK jak sobie nie poczytam to sytracony dzien, UWAGA to forum uzależnia!

1255346[/snapback]

No ja już moge powiedzieć ze jestem uzależniony od TWEAKA na maxa jak nie wejde kilkanaście razy wiecej już nawet nie licze.Z 50 razy dziennie wchodze na forum na bank :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

:lol: co wy na parówkach cały czas jedziecie ??? mi może z raz zdarzy się w tygodniu jeść.

 

Ps. Jedliście parówki zapiekane w cieście pizzowym z dodatkiem sera, pomidora, ogórka kiszonego (albo z czym kto woli ) ???? mniam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

OT

:lol: co wy na parówkach cały czas jedziecie ??? mi może z raz zdarzy się w tygodniu jeść.

 

Ps. Jedliście parówki zapiekane w cieście pizzowym z dodatkiem sera, pomidora, ogórka kiszonego (albo z czym kto woli ) ???? mniam ;)

Dawaj przepis jak to zrobić!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laptop, najlepszy przyjaciel biednego studenta:P nie ma to jak hl2 w pociagu:P i te dziwne spojrzenia ludzi. hehehe

1257492[/snapback]

hehe zapewne bym zagadał do ciebie hehe, w hl2 w pociagu to musi byc extra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzień stracony, gdy w szkole niepozbijamy się tak dobitnie z kogoś albo niezrobimy czegoś naprawde głupiego, a w domciu dzień bez PC dniem straconym no chyba że jest coś ciekawszego np jakiś ciekawy wyjazd z delegacją (%) no ale wiadomo ze bez przesady i najlepiej z driverem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajka, tatra, gg i cod po lanie z kumplami ;)

 

a do tego KONIECZNIE zamknięte drzwi (jak są otwarte nieswojo sie czuje)

 

a co do jedzenia to 2x kromka chleba pomiędzy przysmak/szynka i duuuużo majonezu ;)

 

PS. mój brat też codziennie parówki wchłania... :/ ja bym nie dał rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj przepis jak to zrobić!! :D

1257415[/snapback]

 

to już może nie ten topic, ale jak chcesz ;)

 

odrazu się przyznaje że ja sam wszystkiego nie robię ;]

 

a więc musisz zrobić najpierw ciasto jak do pizzy (z drożdżami) nie wiem jak to się robi

podczas gdy ciasto rośnie przygotowujesz składniki, czyli kroisz parówki wzdłóż i na pół (wychodzi 8 kawałków)

do tego musisz mieć kawałki sera, według uznania dodatki np. kiszony ogórek, papryka konserwowa, pomidor itp

 

rozwałkowujesz ciasto, kroisz okrąg na krzyż, powstają niby "trójkąty" , kładziesz na to skłądniki parówki ser etc, zawijasz i do piekarnika na ok 15min (aż się ciasto zarumien) temp ok 150 C

 

na koniec:

Smacznego !!!

 

ps. ciekawe kto go wykorzysta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

@FastlY

 

Myslałem ze to będzie mniej skomplikowane, bo ja noob w kuchni, jak matka wróce jej o tym powiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...), pomemlania mojego kota (...)

1259092[/snapback]

ROFL :lol:

 

@FastlY

 

Myslałem ze to będzie mniej skomplikowane, bo ja noob w kuchni, jak matka wróce jej o tym powiem :D

1259233[/snapback]

Nie ma tam nic, aż tak skomplikowanego, jedyny problem może być z ciastem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...