Skocz do zawartości
FastlY

Bez Czego Nie Możecie Przeżyć Dnia...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie przeżyje bez przeglądnięcia sobie najnowszych postów o sprzecie komputerowym na o2.pl. NIE MA NIC LEPSZEGO (BARDZIEJ ROZBRAJAJĄCEGO) OD TEGO.

 

No i jasne - dzień bez "ten tego" też nie jest dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moglbym zyc bez wlaczenia kompa... szum wiatrakow i odglos speakera koji mnie bardziej niz beethoven ;), poza tym Muuuuuuzyka i Tweak ale komp na pierwszym miejscu. No i jeszcze jest zima i jak jest ponizej zera to ciezko sie jezdzi na rowerze a bez dnia porzadnego wycisku w STREECIE tez sie ciezko zyje :).... jak sie taka pogoda dluzej utrzyma to sie nabawie choroby psychicznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wogole mi sie ciezko zyje bo wlasnie stracilem to bez czego sie nie da zyc normalnie :/ Od 3 miesiecy swiruje i chodze plecami do przodu, ale oprocz mojej jedynej milosci to nie wyrobie bez :

- paczki fajeczek dziennie :)

- PC

- Wypicia szklanki zimnego mleka :)

- musze zjesc przynajmniej jednego cukierka :)

- aaaa, no i od 3 miesiecy nie wytrzymam dnia bez 3 Lechow Premium :)

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez muzyki, jestem od niej uzalezniony.

Za norme uwazam rozniez net.. ale głownie kontakt z ludzmi, bo jednak nie cierpie być ograniczony nie posiadajac własnie dostepu do gg i forum ;) mecze sie :P Ale muzyka na 1. miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- bez cs'a

- bez wyduźdania mojego kochanego kukifasa, czyli włochatego kocura

- bez żubra (może nie codziennie, choć bardzo często tak się dzieje)

- bez wyjścia na dzielnice

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez fajek, zobaczenia mojej dziewczyny, piwka wieczorem (no czasem się zdaży że wytrzymam),,, napisał bym że bezkompa i tweaka ale była by to półprawda,,, w wakacje nie było mnie po kilka tygodni i... w sume bawiłem się na tyle dobrze że nie tęskniłem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi tu o erotyczną scenę waszego życia ;), lecz o to bez jakich czynności, rzeczy nie możecie przeżyć dnia.

zacznę od siebie :

- dzień bez peceta- nie było dnia (pewnie większość tak ma ;))

- drzwi w pokoju muszą być zawsze zamknięte

- wokół komputera przynajmniej jeden kubek/talerz musi stać przynajmniej 24h

- nie lubię spać na prześcieradle, choć muszę ;)

- jedzenie tuż przed snem

- jak jestem na dworzu cały czas pluje

-...

 

jak sobie przypomnę dopisze

 

Teraz czekam na wasze czasami głupie przyzwyczajenia ;)

1246041[/snapback]

-fajki

-zielona herbata

-wszelakie naczynia wokolo komputera ;)

-zamkneiet drzwi od pokoju

-muzyka

-czesto po pokoju trzeba chodzic slalomem jak sie na podlodze ze 'sprzetem' rozlorze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też drzwi mam zamknięte, a moje potrzeby to conajmniej raz w roku iść do spowiedzi, w niedziele i święta we mszy św. musze uczestniczyć przesłuchać taśmy Kazika i Dezertera oglądnąć pre czasopism z życia kobiet, napić sie dobrego polskiego piwa lub wina,spalić coś iść na melanż i chyba tyle jak coś jeszcze to napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrdens u mnie podobnie. Drzwi zamkniete ( mamuska notorycznie wyprowadza mnie z równowagi psychofizycznej nie zamykajac wrót do mej jaskini ) , od miesiaca my girl :razz: qrdens za pieknie z nia jest :D, dalej c-s . 5 lat gry i ODINSTALOWAŁEM bo maturka sie zbliza. Zbyt wiele czasu mi zajmowała ta wspaniala gra, ale jeszcze nie powiedzialem jej papa . w wakacje miedzy bzykankami bede ostro napierac w c-s. Oprócz tego codziennie cwiczyc( salta , rozciaganie, papki , stanie na rekach itp.) no i komp :) we wszystkich aspektach. amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conajmniej 6 h snu w nocy :)

 

Bez kompa wytrzymam, ale po co sie katowac :)

 

moze inaczej, nie dnia ale tygodnia nie przezyje bez jakiegos niezlego reseta na weekend :) Alkoholizm? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...