Skocz do zawartości
piwek86

Modem Do Neostrady

Rekomendowane odpowiedzi

Wygladem? ;)

 

Ja mam Thomsona, sasiad Sagema i obu nam Neo dziala bez problemow. To jest zbyt prosta elektronika, zeby mialo to jakies znaczenie (nie zdziwilbym sie, gdyby wnetrze obu bylo w zasadzie identyczne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też, niewiem jak teraz ale rok temu była ta promocja w styczniu na neo na miesiac znajomy wzioł i dostał Thomsona, i co chwile mu sie rozłaczał lub program nie widział modemu, teraz ma wykupiąną neostrade i ma Sagema i jest wszytko ok. ja tez mam i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że przez Thompsona była możliwość włamania się. Ciekawe, czy to nadal aktualne?

1248775[/snapback]

Chodzilo o modemy kablowe i ktos przekrecil tekst. Nie bylo mozliwosci wlamania sie poprzez modem do komputera, tylko wlamanie sie do modemu, np aby podniesc predkosc, wlaczyc sprzetowego firewalla i ogolnie przejrzec tzw. developer menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sagem jest mniejszy, no i wg mnie troche ladniej wyglada, ale raczej niczym sie nie roznia.. no i filtry w thompsonie sa ladniejsze.. hahah.. je mozna porowna w taki sposob:

sagem - maly, zgrabny, dla pan

thompson - taki prosty jak kamien, dla facetow..

 

hehe, ale male jest piekne, ja mam sagema i nie mam problemow, qmpel ma thompsona i tez ich nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mowilo sie ze SAGEM jest niby lepszy....wg mnie one oprocz wygladu nie roznia sie niczym szczegolnym!!! Na SAGEMIE jest wieksze polaczenie (chyba o 3 Kb/s) ale mysle ze to nie jest zbyt znaczaca roznica!!! Poza tym Thompson jest ladniejszy..... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erm... nie zalapalem tego z wiekszym polaczeniem - to jest linia cyfrowa i predkosc polaczenia jest zawsze taka sama po naszej stronie (to nie modem 56k ;) ).

 

Jak dla mnie ten Sagem jest taki jakis surowy i troche pudelkowaty. A Thomson mi sie pieknie z monitorem komponuje - obudowa w tym samym kolorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majac sagema mozna uruchomic test linii - korzystaja z tego instalatorzy

poza tym pod linuxem troche latwiej go skonfigurowac

ale jesli ma byc pod windowsem i na dobrej linii to praktycznie bez roznicy - mozna brac wg. wygladu

PS: w thomsonie kabelek usb jest na stale, a przy sagemie doczepiany - moze to miec znaczenie przy przedluzaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: w thomsonie kabelek usb jest na stale, a przy sagemie doczepiany - moze to miec znaczenie przy przedluzaniu

1249428[/snapback]

Fakt: to jest jedyna zauwazalna przewaga Sagema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...