Skocz do zawartości
Gość Cherry_Coke

Jak Zdjac Smiglo Z Wiatraka?:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cherry_Coke

Mam takie pytanie moze glupie moze nie;) niewiem nigdy tego nie robilem a niechce polamac smigielka:P Jak zdjac smiglo z wiatraka ? bo sie dzwinie buja i trzesie:\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wiatraka - wentylatora ? Normalnie.

Z tyłu odkleić nalepkę (jak jest), podważyć zaślepkę (jak jest), zdjąć takie plastikowe "kółeczko" (jak jest) i wyjąć śmigiełko.

Edytowane przez Cichon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

lipa z tym nie idzie chyba tego wyciagnac;) mam 2 takie wiatraki 1 od volcano 11 padl i terkocze i sie trzesie na najnizszych obrotach a ten lekko sie trzacha;) niemoge tam w srodku zadnego koleczka wyciagnac;P

Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam podobny problem to podłącze się pod temat. Czy ktoś próbował rozebrać wentylator Cooler Mastero Aero 7+, po roku bezproblemowego działania chyba się kończy. Otóz od czasu do czasu zaczyna głośniej pracować (terkocze), ale jest to doslownie na 3-4 sekundy i pozniej przez ok 30 sekund chodzi normalnie. Może wypadałoby go przesmarować, tylko nie wiem jak się zabrać za to cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam coś takiego w starym zestawie:

 

http://www.frazpc.pl/artykuly/52/ Recenzja/Spire/6C05B3/Majesty/IV/TTCM4AB

 

(usunąc spacje po 52/) wentylek to Titan TTC M4AB - Slot A

 

na co to wymienić - zużyło się już po 4 latach łożysko i terkocze (oliwiłem kilka razy ale mało daje), żeby było róznie wydajnie ale nie głośniej?

 

a moze da sięwymienić sam wentylatorek? wie ktoś gdzie taki dostać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym titanem to szacuneczek jak tyle działał, miałem coś podobnego a socA, potemmiał to moj sąsiad na celafonie, rozjechał się szybciej niż w rok ;-) smarownie mu nie pomagało ;-)

 

najlepiej wykręć ten szit i dołóż 80mm tak aby dobrze owiewał środek tego xero-orba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...