Skocz do zawartości
piwek86

Logitech Cordless Desktop Mx Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Macie moze ludzie cos takiego http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=7153 na chacie??? Zastanawim sie czy sobie sprawic ale nie mam pojecia jak takie cos sie sprawuje. Czytalem pare pozytywnych komentarzy o tym zestawie a z drugiej strony czytalem tez mocno negatywne wypowiedzi. Zestaw potrzebny mi raczej do zabawy (poserfowac po necie, cos napisac, w cos zagrac, cos sobie ogladnac) niz do jakis zaawansowanych prac, ale moze ktos twierdzic ze on sie nawet do tego nie nadaje. Czekam na komentarze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej-mam coś podobnego -różni się sposobem komunikacji, bo tam nie Bluetooh tylko FastRF -zestaw ten to:Logitech® Cordless Desktop® MX™, odpowiem jak się mój sprawuje:) Powiem krótko-bardzo dobrze- wcześniej miałem zwykła ,kablowa myszkę A4Techa i klawiaturę za 30zl-więc różnica spora-i nie chodzi tu o cenę:>

Myszka jest bardzo wygodna-funkcjonalna(przyciski pod kciukiem do zmiany stron,to jest coś wspaniałego:),na dodatek szybkie przewijanie zmiana aplikacji(rzadko korzystam, bo niezbyt fortunne miejsce jest tego buutona;)w nowej wersji poprawili:) Jednym słowem działa bez zarzutu.. poza, no poza niektórymi grami(min FarCry)-i nie chodzi o dokładność, jak dla mnie jest wystarczająca i zabijanie idzie mi wprawnie- tylko, że kółko na myszce nie współgra ze wszystkimi "zabawkami" i nie da się w ten sposób zmieniać broni(niby <span style="color:red;">[ciach!]</span>la-ale jak ktoś lubi się przełączać w ten sposób miedzy sąsiednimi brońmi to może mieć problem)-to jedyny minus tej mychy,wiecej nie znalazłem.

A klawiatura--początek---hmm..byl jakis dzifnyy-tyle tego i po co:>Dop po przeanalizowaniu wszystkiego, ze kółko może na klawiaturze służyć jako zoom,ze tu można uruchomić ulubione, stronę startowa, czy też włączyć wyłączyć film(to żadne novum;)jednym słowy-obeznanie powoduje, że staje się miłym i wygodnym narzędziem -bo i klik odpowiedni:> może nie jest najcichszy-ale ja jestem-po raz wtóry bardzo-zadowolony-i jeżeli Cię stac-to kupuj:>

Jak pisałem ja mam inny system komunikacji-więc o ząbku zamilcze-a co do tego,który jest w moim zestawie,to nie mam z nim probelmów,nic się nie zatyka, wszystkie kliki i polecenia-strzel,skręć,skocz- docieraja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzilem co masz za zestaw i jak sie nie myle to ten http://www.logitech.com/index.cfm/products...,CONTENTID=6831 . Hmmm bodajze na Komputroniku czytalem ze myszka ktora jest w twoim zestawie(MX700) jest lepsza od tej nowszej(MX900). Juz 3,5 roku jade na tej samej przewodowej myszcze Logitecha i klawiaturze Trusta (jestem z tego sprzetu bardzo zadowolony) ale stwierdzilem ze czas na jakies udogodnienie (umilenie) sobie zycia :wink: Mysle ze Bluetooth to dobry pomysl bo moge wtedy siasc trche dalej od kopma w innej plaszczyznie i wygodnie bezproblemowo pracowac. Nie masz zadnych problemow z polaczeniem kiedy siedzisz dalej od kompa ponizej odbiornika fal radiowych???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak-to jest dokładnei zestaw,który posiadam-co do kłopotów z odbiornikiem-nie mam takich-zawyczaj pacuje1-2m od odbiornika-klawiatura jest w99%na wysuwanej pólce pod odbiornikiem,a myszka na równi z odbiornikiem,tudziesz wyżej na półce,ktora jest na wysokosci barku;)W takiej konfiguracji nie ma problemu-przed chwilą sprawdzalem i myszka dziła nawet na ziemi bęac jakiś metr poniżej odbiornika oraz ajkies 4m od niego:>Z tej odlełości nie widac tekstu-tylko ze kursor sie rusza,i ze wykonuje polecenia(wiec z praca na odległośc nie ma problemów;)Klawiatura podobnie-zeby ja wyczyscic-musze wyłączyc komputera albo odejsc bardzo daleko(jeszcze nie znalazłem takiego meijsca w domu-no dobra daleko nie chodziłem;P)-bo tak mi sie kuna wszytko przełącza;)

Co do róznic-to nie wiem czy MX900 gorsza-bo nie mam...z tego co czytałemt o MX1000 ma kilka"miłych"udogodnień(min-wskażnik naładowania baterii,i inne umieszczenie przycisku zmiany aplikacji-pomijam fakt ze ma laser;)

A i jeszcze co sie tyczy ładowania-odbywa sie szybko-w momencie gdy zacznie migac dioda na myszcze(czerwone swiatło)oznacza to ze wyczerpanie bliskie(tu przydaje sie wskażnik-bo pozwala lepiej planowac;)-jednak wystarczy minuta do dalszej pracy(skonczyc dokument,laborke etc)-nast 5-10min(kiedy czytasz) i tego dnia juz o myszke nie muisz sie martwic:)Pełne ładowanie wystarcza na jakies90godz.A gdy zapomnisz naładowac,to przed wyłączeniem kompa bedzie stosowny komunikat,by to zrobic:>

To co było wyżej-to drugi mały minus-zbyt pózne informowanie o potzrebie łądowanie9granie,konecznośc zrobienia czegoś na"już").To tyle-jak jeszcze jakies pytania-to pisz-postaram sie odpowiedziec:>Dpoisze,ze ten zestaw to faktycznie umilenie...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem cos o tym ze ten sprzet dlugo budzi sie do pracy, ktos nawet napisal cos ze myszka sie zacina (tzn kursor skacze) - miales jakies takie problemy??? Czy to po prostu jacys malkontenci po tym sprzecie jechali :wink: ??? Z tego co napisales to nie masz ograniczen w polaczeniu gryzonia i klawiatury z kompem w jego poblizu tzn mozesz siedziec wyzej/nizej, pracowac pod roznym kontem dalej od odbiornika i wszystko elegancko smiga - jezeli tak to moze nie ma sensu wyrzucac siano na Bluetootha i lepiej kupic twoj zestaw na fale radiowe - w koncu to prawie to samo

Edytowane przez piwek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka:>

Szczerze piszac-zdarzyło mi się ze 3 razy,że po uruchomieniu komputera ruszyłem myszką,a kursor stał w miejscu przez sekunde-da sie to zauważyć-ale ja bym za ten fakt obwiniał system,że nie wszytko zostało załadowane-w trakcie pracy nie miałem problemów ze skaczącym kursorem,powolnym zbieraniem sie do pracy(czułośc jest do ustawiena w sterownikach;)Ale sprzęt,sprzętowni nie równy...a czy warto bluetotha??Nie wiem,nie wiem co ma to dać wiecej,poza wykorzystaniem nowej technologii,i wydaniem większych pieniędzy-jeżeli nie masz telewizora plazmowego o przekątnej 52cale,do którego podłączasz komp. i siedzisz przed nim 10m;)to nie bedzie problemów z komunikacja za pomoca fal radiowych:)nawet leżac na lóżku i ogladajac film:)

Ja bardzo polecam ten zestaw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie skusze na ten zestaw ktory ty masz - nie posiadam 52 calowego telewizora plazmowego :D nie mam zandego urzadzenia na fale radiowe ale rozumiem ze bede mogl lezec nawet z klawiatura na podlodze trzymajac ja "do gory nogami" jezeli mi sie zechce i nie bede mial zadnych problemow z komnikacja - mam maly pokoj i mi wcale jakis kosmiczny zasieg nie jest potrzebny 2 gora 3 metry - to z tym budzeniem i zawieszaniem sie to jechali po tym zestawie z bluetooth - pewnie to wina tej technologii - pisali ze to sie robi z czasem na prawde denerwujace - dzieki za pomoc - podaj adres to Ci browara wysle bo dzieki tobie zaoszczedze sporo kasy :wink:

 

Update: Poprawilem to co naseplenilem :razz:

Edytowane przez piwek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhee-nie ma sprawy ;) podzieliłem się tylko wiedzą:)

I napisze wprost-bogatszy o wiedze na temat rozmiarów pokoju i tego jaki zasięg będzie wykorzystywany;)- kup sobie zestaw na fale radiowe-bedziesz z niego zadowolony, nawet pisząc trzymając klawiaturę do góry nogami (o ile posiadłeś taką zdolność:) I jeszcze jedno-co chyba rozwieje do konca wątpliwości-fale radiowe rozchodzą się w każdym kierunku,nie potrzeba widoczności z nadajnikiem(tak jak w podczerwieni np.pilot TV) więc można pisać z za monitora ;) z pod łóżka,metr niżej,wyżej itp:) i dopóki nie wyjdziesz poza zasięg,który jest spory-wszystko będzie okej:>

Dobra już się zamykam-kupuj i ciesz się nową zabawką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...