Skocz do zawartości
Nick126

Problem! Komp Sie Nie Chce Właczac.

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer się nie chce wlączyc!

Właczam go i wszystko jest normalnie, ale obraz sie nie pokzauje, komputer działa wszystko chodzi oprócz obrazu(monitor pokazuje ze nie ma sygnału z PC) klawiatura też nie działa.

Co mam zrobić? Myśle że dysk twardy wysiadł, albo jest coś nie tak z grafa- nie wiem. CO MAM ZROBIĆ !!!???

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie jest jasnowidzem i jakos nie jestem w stanie domyslic sie jaki masz wogle sprzet.

Napisz cos wiecej o tym problemie. Czy komputer wydaje jakies dzwieki z glosniczka?

 

Na poczatek proponuje sprawdzic kabel od monitora oraz rozkrecic kompa wyjac wszystko przedmuchac z kurzu i wlozyc z powrotem.

Sproboj tez wyczyscic BIOS w komputerze zworka lub wyjmujac baterie na kilkdziesiat sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzet: Celeron 1,7 256RAM, GF 3 Ti200, mobo nie pamietam gdzies juz tu pisalem, jakis Inetl D854[tak mi sie wydaje i reszta to nie pamietam].

Głosniczka nie mam w pudle, bo to jest raczej w starych kompach a moj ma 2 latka. Zadnych sygnałów nie wydaje, tylko buczy tak jak zawsze [te wszystkie wentytle].

A moze wystarczy zresetowac BIOS ???

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz do dyspozycji TYTUŁ TEMATU - masz też PODTYTUŁ ... tak ciężko sklecić zdanie po PL coby userzy wiedzieli co jest w środku ???

 

5. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.

zmienić to możesz używając "edycji" pierwszego posta ...

 

jak już sie zapoznasz z "edycją" to zapamiętaj do czego służy i nie pisz kilku postów pod rząd - wszystko opisane w regulaminie którego najwyraźniej nie przeczytałeś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już sie zapoznasz z "edycją" to zapamiętaj do czego służy i nie pisz kilku postów pod rząd - wszystko opisane w regulaminie którego najwyraźniej nie przeczytałeś ...

1251152[/snapback]

"edycja" wiem do czego służy, tylko że widziałem jak inni uzytkownicy piszą posta pod postem więc też tak zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...