Skocz do zawartości
egzekutor666

Nie Moge Zainstalować Windowsa Xp...

Rekomendowane odpowiedzi

..., to znaczy mogę:-) ale po kazdej instalacji kiedy już kończy się ruszać ten pasek ładowania(ładuje się jakieś 6 razy dłużej niż zwykle) pokazuje się po chamsku blue screen, żebym sprawdził sterowniki do sprzętu, zgłosił sie do sprzedawcy albo rózne takie brednie. Instalowałem juz 4 razy i za kazdym razem to samo. W trybie awaryjnym się udaje odpalic winde ale w trybie awaryjnym z obsługa sieci już nie. Za to z kolei windows 98 instaluje się i działa bez problemu. O co chodzi? Co mam z tym zrobić???

pomocy

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy masz wsadzone jakieś karty pci jeśli tak to wyciągnij je na czas instalacji, odkręć procka (jeśli jest podkręcony), wyłącz zintegrowane urządzenia na płycie jeśli takowych używasz, pożycz od kogoś inny moduł pamięci i zainstaluj system z tym modułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., to znaczy mogę:-) ale po kazdej instalacji kiedy już kończy się ruszać ten pasek ładowania(ładuje się jakieś 6 razy dłużej niż zwykle) pokazuje się po chamsku blue screen, żebym sprawdził sterowniki do sprzętu, zgłosił sie do sprzedawcy albo rózne takie brednie. Instalowałem juz 4 razy i za kazdym razem to samo. W trybie awaryjnym się udaje odpalic winde ale w trybie awaryjnym z obsługa sieci już nie. Za to z kolei windows 98 instaluje się i działa bez problemu. O co chodzi? Co mam z tym zrobić???

pomocy

 

pozdro

1251036[/snapback]

Jeśli masz zamontowaną tą kartę

GeForce 2 MX 400 - która masz w podpisie.

To mozliwe, że przez nią.

Spróbuj wyjąć ją i włożyć najzywkejszą kartę graficzną na PCI i może wtedy pójdzie po instalazji zamień na tą swoją...

Edytowane przez ApyNet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamontowaną tą kartę

GeForce 2 MX 400 - która masz w podpisie.

To mozliwe, że przez nią.

Spróbuj wyjąć ją i włożyć najzywkejszą kartę graficzną na PCI i może wtedy pójdzie po instalazji zamień na tą swoją...

1251210[/snapback]

Co prawda problem już rozwiązany ale ja mam takową kartę i bez problemu XP Prof. się instaluje. Dodam że bez SP1 czy SP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...