Skocz do zawartości
rapra

Powiedzcie Mi Jaki To Ma Sens?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie sprzeczanie sie o taki cos to glupota, imo nie liczy sie na czym jedziesz i do kogo to nalezy tylko ile z tego wycisnales, jak duzo napiecia wladowales, jakie chlodzenie itp..

 

rankingi grupowe to dobry pomysl, jest kilka osob na tym forum ktore maja dobre chlodzenie a nie maja sprzetu, chlodzenie sie marnuje tymczasem moznaby zrobic team i wspolnie myknac jakis ladny wyniczek, dla zabawy ot co bo na tym to wszystko powinno polegac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawde nie widzicie tego, ze to bez sesnu sie spierac o to, do kogo nalezy sprzet - do Ciebie czy do sklepu?

To tak samo jak pracowac w sklepie i miec dostep do 10 prockow do przetestowania i wybrac ten, ktory najlepiej sie kreci... To jest OK, ale tamto juz nie??

Jezeli wykorzystywanie dostepu do "sklepowego" sprzetu jest naganne, to "przebieranie" wsrod prockow tez powinno byc czynnikiem dyskwaliyfikujacym... A nie jest - i dobrze...

Jedni maja wiecej szczescia inni nie... Jedni maja wiecej kasy, a inni nie...

 

Dla tych, ktorzy nie maja takich chodow w sklepach pozostaje tworzenie Team'ow i kupowanie sprzetu na spole...

1253285[/snapback]

Zawsze mnie wkurzala taka sytuacja , czlowiek musial kupic wszystko i nie zawsze trafil , ze nie wspomne o modowanych grafach , moj msi sie nie moduje a ilu jest na 6800le ktorzy maja 16p i 6v za psie pieniadze :mur: :mur: :mur:

 

Wogole pomijam jeszcze kwestie znajomosci w serwisie z wymiana sprzetu po hardmodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO głupota....nie po to walczymy o wyniki...by sprzedawca złożył sobie kompa z highendowych części i nas pobił...

BTW. Niedługo zgłoszę się do rankingu :P

jak narazie przekroczyłem 7000pkt w 3DMarku03 na karcie z podpisu..ale jeszcze powalcze i dopiero dam do Hall Of Fame :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze się liczyło ile pracy włoże w to aby osiągnąćdany wynik... Najlepiej kupić super oc sprzęt... (sam mam cpu od rapry)... a potem tylko troche zabawy w biosie... i już rekordziki :D

 

Lecz niestety w rankingu nie pokażesz tego ile pracy włożyłeś w dany wynik ;) A dla mnie to jest bardzo cenne ;)

 

Jakieś teamy mówicie... czemu nie :>

 

Raven-> wpadam z FX'em :D ;)

 

PS. Ja tam już mam teama z Owsem ;) Ktoś z dobrym chłodzeniem potrzebny... kto chętny :>

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram - i czekam na wyniki teamow jako teamow. to moze tylko polepszyc nasza pozycje w swiecie OC a przy okazji moje glupie dla niektorych gadanie zostanie wysluchane.

Edytowane przez rapra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram - i czekam na wyniki teamow jako teamow. to moze tylko polepszyc nasza pozycje w swiecie OC a przy okazji moje glupie dla niektorych gadanie zostanie wysluchane.

1254116[/snapback]

Ja tam też jestem za wprowadzeniem teamów :D tylko niech to będzie wyraźnie napisane że to TEAM

> Bachus -bez obrazy ale żyjesz w innym swiecie (dostępność sprzętu) i dlatego Twoich wypowiedzi nie biorę mocno do serca :lol: Ty jak się ścigałes na Socket A to wybraleś najmocniejszy ze swoich bartonów ... więc też był segregowany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez chodzi chyba o to zeby sie scigac w swojej klasie sprzetowej, wiec nawet jak sobie ktos sli zalatwi ze sklepu to i tak nic ciekawego na tym nie wycisnie i zostanie lekko pobity przez kogos kto ma to na wlasnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też jestem za wprowadzeniem teamów  :D tylko  niech to będzie wyraźnie napisane że to TEAM

> Bachus -bez obrazy ale żyjesz w innym swiecie (dostępność sprzętu) i dlatego Twoich wypowiedzi nie biorę mocno do serca  :lol:  Ty jak się ścigałes na Socket A to wybraleś najmocniejszy ze swoich bartonów ... więc też był segregowany ...

1254513[/snapback]

tyle, ze dopiero ten czwarty mobilny barton byl w stanie zrobic te 16M SuperPi na 2800Mhz :) wszystkie musialem kupic, niestety nie mam mozliwosci wparowania do sklepu i wybrania 5 prockow, przytachania do chaty i testowania ich kolejno... a szkoda :(

 

wlasnie o to chodzi, ze ja nie ganie selekcjonowania sprzetu.... nie mam nic przeciwko temu, jezeli ktos ma takie mozliwosci, co czemu ich nie wykorzystac.

 

z kolei bardzo popieram tworzenie team'ow! ale nie ma dla mnie znaczenia, czy w team'ie bedzie ktos kto na jeden dzien wypozyczy np. druga 6800 Ultra i walnie rekordzik na SLI... szczerze mowiac, niech sobie bedzie taki rekord.

 

jedyne co chcialbym widziec, to podzial na kategorie (co juz jest zrobione) Non-SLI i SLI... oraz nie tworzenie klasyfikacji ogolnej. po prostu, kolo jest pierwszy w 3dm05 w kategorii SLI, ale ktos inny moze byc pierwszy w kategorii Non-SLI.

Edytowane przez bachus_anonymous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc na temat napuścił mnie MKa11 - napisał mi na GG, że Bartek podpada na forum :D Troszkę musiałem się naszukać o który wątek chodzi (nie podał mi linka) ale było warto - ubawiłem się setnie. Logika kilku osób jest naprawdę pokrętna. Pomijając wszelakie dywagacje podam wam proste i jak dla mnie oczywiste rozwiązanie waszych dylematów.

 

Oprócz tego, że SLI powinno być oddzielone od wyników non-SLI co uważam za oczywiste proponuję poprostu dodanie informacji: Private, Team, Commercial. Nazwy chyba wyjaśniają o co chodzi...

 

I macie pełną jasność. Oczywiście pozostaje kwestia tego czy wszyscy uczciwie przyznają się do sposobu realizacji swoich projektów O/C, ale uważam, że nie kwestionuje to zasadności podziału.

 

P.S. Zwróćcie uwagę, że wg waszej logiki gdyby Bartek wybrał z półki odpowiedni sprzęt i go kupił lub poprostu otrzymał z firmy to byłby OK, natomiast gdy go po testach zwróci to już nie jest OK. Wiecie jak to brzmi ? Kiedyś nazwał to dosadnie product manager pracujący dla dystrybutora EIZO - "mam już dosyć słuchania leszczy wychowanych w czasach recesji".

 

--

Pozdrawiam,

 

Cooger

 

"Jeżeli młodzież przestanie być rewolucyjna to źle to wróży zarówno młodzieży jak i rewolucji"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial mozliwosci to bym bral wszystko na kilka dni, nie czail bym sie, i nie widze w tym nic zlego, nie liczy sie zy to twoje czy babci z warzywniaka tylko KTO to podkrecil, kto sleczal i 3 godziny ogladal w kolko 3dsmarka bo to jest wazne (no i kto kawe robil :P) hm... ktos tu po ambicji dostał czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial mozliwosci to bym bral wszystko na kilka dni, nie czail bym sie, i nie widze w tym nic zlego, nie liczy sie zy to twoje czy babci z warzywniaka tylko KTO to podkrecil, kto sleczal i 3 godziny ogladal w kolko 3dsmarka bo to jest wazne (no i kto kawe robil :P) hm... ktos tu po ambicji dostał czy jak?

1260125[/snapback]

 

jasne

i to według ciebie jest poświęcenie ?? wziąć fajne klocki i letko zakręcić ??

weź se pożycz kaskade, FX , mobo SLI i 2x6800U i zrobisz wynik ...

będzie nagrodą za 3h ślęczenia ..

a potem napisz że to TY zrobiłeś ten wynik a na pytania o szczegóły będziesz odpowiadał że nie pamiętasz bo sprzęt "miałeś" tylko 3h ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yotomeczek: nie czepiaj sie, myslisz ze np. faceci w THG sie poswiecaja robiac 5 GHz na LN2.... to jest ta sama klasa....

 

to tak jakbys poszedl do jakiegos laboratorium i powiedzial ze czituja bo maja superkomputery do liczenia jakichs eksperymentow a nie stado PC-tow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...